Edward7
323K

W Rosji trwa sezon ptasiej grypy - czas zabić wszystkie kurczaki, dla zdrowia publicznego

WIELKI RESET KONTRA "WIELKIE PRZEBUDZENIE" i "Wielobiegunowe szczepionki"... Ferma drobiu w Jarosławiu otrzymała nakaz uboju 800 000 kurczaków, ponieważ regiony wprowadzają arbitralne środki „zdrowia …More
WIELKI RESET KONTRA "WIELKIE PRZEBUDZENIE" i "Wielobiegunowe szczepionki"...
Ferma drobiu w Jarosławiu otrzymała nakaz uboju 800 000 kurczaków, ponieważ regiony wprowadzają arbitralne środki „zdrowia publicznego” w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się „ptasiej grypy”
EDWARD SLAVSQUA
Spłaszcz pierzastą krzywiznę
12 maja rosyjskie media podały , że w pobliżu stawu we wsi w obwodzie moskiewskim odkryto „zarażoną” mewę. To, co wydarzyło się później, było praktycznie z góry przesądzone.
Burmistrz Moskwy Siergiej Sobianin – chłopiec z plakatu Nowej Normalnej Rosji – wydał 18 maja dekret nakładający „kwarantannę” na 11 dzielnic stolicy. Nakaz nałożył ograniczenia na imprezy publiczne, na których mogą gromadzić się ptaki, a także zakazał transportu pierzastych stworzeń we wspomnianych dzielnicach. Oczywiście, ptaki zawsze mogły po prostu, wiesz, przylecieć do jednej z tych „objętych kwarantanną” dzielnic i rozprzestrzenić swoją 'diabelską grypę", ale to nie jest ani tu, ani tam.
Przyjazny …More
Monika Grom shares this
311
Andrzej Maciej Szaleś shares this
21K
Aneta Binkowska
Rosja idzie według planu od dawna to mówiłam
Karolin Mari
A do kogo wyślą te zamordowane kurczaki?(
jacenty_11 shares this
1543
Adam A Adam
wymyślili ptasią grypę by wprowadzać plany głodu
Izabela Sylwia - IS 2201
Jest ptasia grypa, tak samo jak był kowid - jedna wielka blaga.
jac05
Nie mogę uwierzyć, że rząd rosyjski musi realizować plany światowego rządu, który chce pozbawić nas naturalnej żywności.