Clicks1.8K
Gigantyczne złamanie Prawa Bożego w Polsce ! Kapłani, Bóg to widzi !More
Gigantyczne złamanie Prawa Bożego w Polsce ! Kapłani, Bóg to widzi !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Św. Maksymilian Maria Kolbe o masoneri i Żydach

WIELKI ŚWIĘTY MAKSYMILIAN MARIA KOLBE - BEZKOMPROMISOWY AŻ DO ŚMIERCI !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Stefan kardynał Wyszyński – kult Eucharystii

Ks. Kardynał Stefan Wyszyński wielokrotnie zwracając się do duchowieństwa przestrzegał, aby nie odważyli się podawać Komunii Św. na stojąco czy do ręki, szczególnie często wpajał to nowo wyświęconym kapłanom.

Sam twierdził, że
nigdy nie dopuści, aby Komunia Św. była podawana na stojąco i do ręki a tym bardziej przez „szafarzy” świeckich, gdyż …More
Stefan kardynał Wyszyński – kult Eucharystii

Ks. Kardynał Stefan Wyszyński wielokrotnie zwracając się do duchowieństwa przestrzegał, aby nie odważyli się podawać Komunii Św. na stojąco czy do ręki, szczególnie często wpajał to nowo wyświęconym kapłanom.

Sam twierdził, że
nigdy nie dopuści, aby Komunia Św. była podawana na stojąco i do ręki a tym bardziej przez „szafarzy” świeckich, gdyż doskonale już wiedział, jakie negatywne skutki przyniosło to na Zachodzie.
Krystian N.
Taki profesor Guz teraz grzmi z ambony, a ja taki prostak wiem o kryzysie w Kościele od co najmniej 2007. Zatem prawdopodobnie wyprzedzam księdza profesora w ocenach rzeczywistości od co najmniej 10 lat.
Czy to jest powód do dumy? Trochę tak, ale staram się nie ulegać pysze bycia mądrzejszym.
starski
No to nie ulegaj, bo nie jesteś. Ksiądz profesor nie mówił z ambony, tylko na spotkaniu, i mówi o tym co zdarzyło się teraz, przez ostatni rok, nie 10 lat temu. Co mówił ks Guz wcześniej też można sobie posłuchać na innych nagraniach.
Orędzia shares this
1.8K
21 kwietnia 2021 - Módlcie się za swoich kapłanów i biskupów! W wielu miejscach Kościoły Mojego Syna są już zamknięte, a ich liczba rośnie. Również Święta Eucharystia zostanie wam zabrana.
Komunikat nr 1291. Maria: Moje dziecko. Moje słodkie dziecko. Czas, w którym się znajdujesz, wkrótce stanie się bardzo ciemny. Jesteście już bardzo blisko końca, ale tak wiele dzieci o tym nie wie, wiele, …More
21 kwietnia 2021 - Módlcie się za swoich kapłanów i biskupów! W wielu miejscach Kościoły Mojego Syna są już zamknięte, a ich liczba rośnie. Również Święta Eucharystia zostanie wam zabrana.
Komunikat nr 1291. Maria: Moje dziecko. Moje słodkie dziecko. Czas, w którym się znajdujesz, wkrótce stanie się bardzo ciemny. Jesteście już bardzo blisko końca, ale tak wiele dzieci o tym nie wie, wiele, wiele innych nie chce w to uwierzyć, a tylko nieliczne w waszym zachodnim świecie są nawet skłonne do zmiany. Dopóki są w porządku, nie okazują zainteresowania i pozwalają tylko na pogorszenie się. Ich wygoda, ich samolubstwo - nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy - doprowadzi ich wszystkich do upadku, ponieważ:

Kto się nie zmienia, kto nie sprzeciwia się tym strasznym rzeczom, które są wam narzucane - prawom, które są wam odbierane, lista jest długa - chodź i wstań, wkrótce nie będzie miał więcej czasu, ponieważ: jeśli on jest jasne, że staje się tym, co naprawdę się tutaj gra i jak głęboko jesteś w rękach niegodziwców, będzie już za późno na zmianę.

Tak samo jest z waszą skruchą, ukochane dzieci, którymi jesteście. Jeśli nie spowiesz się Jezusowi na czas, wkrótce będzie dla ciebie za późno, a kiedy znaki będą na niebie, będzie to twoja ostatnia szansa na znalezienie Jezusa. Ale, umiłowane dzieci, którymi jesteście, nieprzygotowanej duszy bardzo, bardzo trudno jest doświadczyć światła i oświecenia, które zostało wam dane jako akt miłosierdzia przez Mojego Syna, jako ten moment radości, jakim będzie On dla dzieci, które są naprawdę lojalni i oddani Mojemu Synowi.

Wszyscy tego doświadczycie, a ten czas jest bliski i dobry dla tego, kto rozpozna ten akt miłosierdzia jako taki!

Moje dzieci. Moje dzieci, tak umiłowane przeze Mnie. Nie trać szansy na królestwo niebieskie, pozostając upartym i wygodnym, ale znajdź drogę do Jezusa, ponieważ jest to jedyna droga, która prowadzi cię do Ojca, nawet jeśli w dzisiejszych czasach ledwie się o tym uczy.

Wasze dzieci mają niewielkie szanse na poznanie prawdziwej wiary chrześcijańskiej, chyba że wy, rodzice, nauczycie ich jej. Szkoły, uniwersytety i tak wielu księży (mówi ze smutkiem) nie przekazuje tego w dzisiejszych czasach. Zamiast przekazywać prawdziwą naukę Mojego Syna, Mój Syn nie jest już drogą dla nich, ale dla wielu, i jest to zbrodnia przeciwko waszym dzieciom, młodzieży i przyszłym zakonnikom.

Tylko Jezus jest drogą do chwały! Tylko z nim i przez niego znajdziesz swojego ojca; wszystkie inne drogi kończą się zepsuciem! Nie dajcie się więc dalej okłamywać, ponieważ ludzie z wyższych szczebli okłamują was i są oszukiwani z dziedzictwa, które przygotował dla was Ojciec!

Zobacz, jak prawdziwe chrześcijańskie nauczanie jest wypaczone, pomieszane i zaciemnione! Tylko Jezus jest drogą! Twój Odkupiciel! I powróci, ale nie zamieszka między wami!

Proszę, umiłowane dzieci, którymi jesteście, zobaczcie ponownie wyraźnie i nie pozwólcie, aby wasze dzieci już więcej znajdowały drogę do Jezusa iz Jezusem! Musisz ich chronić i musisz powiedzieć im prawdę, ale w tym celu musisz także obudzić i nie naśladować tych, którzy biegli za nimi!

Kłamstwa i oszustwa są tym, co definiuje wasz dzisiejszy czas, na wszystkich poziomach waszego społeczeństwa. Zmierz się z prawdą i obudź się! Tylko Mój Syn, twój Jezus, poprowadzi cię do końca, tylko On! A tym, którzy nadal śpią i dają się pokropić, którzy biorą złe rzeczy, aby było dobrze i czuć się komfortowo, wkrótce otworzą się oczy, ale wtedy jest już za późno!

Obudź się! Zobacz, co się dzieje! Stań w obronie prawdy! I rozpoznać, co jest kłamstwem, rozpoznać, co jest pomieszane, rozpoznać, jak wiara chrześcijańska, wartości chrześcijańskie i Mój Syn są wymazane, zmieniając Jego nauczanie, aż nie pozostanie nic świętego!

Wkrótce, już niedługo, będziecie czcić tylko bestię, ponieważ Mój syn zostanie wypędzony, a biada temu, kto tego nie rozpoznaje! On się zgubi. Amen.

Moje dziecko. Bardzo ważne jest, aby nasze dzieci rozumiały, co się dzieje. Więc poinformuj o tym jak najszybciej i powiedz wszystkim dzieciom, że zostało mało czasu.

W wielu miejscach Kościoły Mojego Syna są już zamknięte, a ich liczba rośnie. Również Święta Eucharystia zostanie wam zabrana. To idzie krok po kroku i to w krótkich odstępach czasu! Zachowaj czujność, bo tam, gdzie nie ma już zmian, diabeł już wkradł się!

Zobaczcie zmiany w tak wielu świętych miejscach. Kościoły są ponure i chłodno zreformowane! To, co dzieje się na całym świecie, jest obrzydliwością! Zachowaj czujność, ponieważ mój syn jest z tobą, ale musisz pozostać w nim całkowicie ukryty.

Zwierzę jest już czczone w wielu miejscach. Będzie coraz bardziej widoczne.

Drodzy kapłani, pozostańcie wierni Mojemu Synowi! Nie popadajcie też w ruinę, ostatni wierni słudzy Mojego Syna, Bestii, bo kiedy pojawi się Antychryst, będzie to dla was bardzo trudne. Napotkasz wiele presji, a nawet prześladowań, ale możesz być pewien, że bez względu na to, co się z tobą stanie, wejdziesz do Królestwa Mojego Syna! Chwała Ojca czeka na was, jeśli pozostaniecie wierni! Ale jeśli dasz napiwek, ty także - a zwłaszcza ty - zginiesz, a bestia, antychryst i jego fałszywy prorok pogrąży cię w zatraceniu. Posłuchaj mego słowa, bo czekają cię złe czasy. Tylko modlitwa, uparta, głęboka modlitwa da ci siłę do wytrwania.

Zachowujcie Najświętszą Eucharystię, gdyż Mój Syn zwycięży i nie zapomni Swoich wiernych sług. Amen.

Dzieci, moje drogie dzieci. Jest krótko przed dwunastą, jak mówią w waszym świecie. Czekaj! Módlcie się za księży i biskupów, gdy czekają nas trudne czasy. Módlcie się o jej wytrwałość i lojalność wobec Jezusa. Daj im siłę i siłę poprzez żarliwą modlitwę za nich. A także módlcie się za siebie i za swój stan świata! Zawsze także w trosce o mojego syna!

Tylko przez modlitwę będziesz mógł wytrwać, ponieważ: Ojciec wysłuchuje twoich modlitw i zmiękcza je! On zainterweniuje i ten czas jest blisko, ale musicie się dalej modlić, ponieważ wiele, wiele okrucieństw jest wciąż planowanych, a zły duch ma dla was najbardziej okrutne plany.

Więc bądź silny! Trwajcie w modlitwie! Pozostańcie wierni Jezusowi! Tylko Jezus jest drogą! Tylko ci, którzy pozostaną ukryci w Jezusie, przeżyją ten czas bez szwanku. Amen.

Bardzo cię kocham. Twoja matka w niebie. Matko wszystkich dzieci Bożych i matko odkupienia. Amen.

Pozostańcie silni, umiłowani kapłani, którzy są, i pozostańcie wierni Mojemu Synowi, waszemu Jezusowi. Najbardziej ucierpi cię, jeśli zgrzeszysz przeciwko Mojemu Synowi! Ale kto jest niewzruszony i prawdziwie i szczerze kocha Jezusa, nie ma się czego obawiać, bo jego dusza zostanie wywyższona. Amen.

Jezus: Bardzo kocham moich kapłanów, ale czekają ich trudne czasy. Przyjmijcie to jako ostatnią próbę, ponieważ moja chwała jest bliska wam i wszystkim dzieciom, które są lojalne, oddane, oddane mnie i pełne miłości do mnie. Amen.
Zródło

kommherrjesus.de
Jan Zbigniew wojan
Bóg zapłać księże profesorze ! Przykre tylko jak zachowują się inni duchowni !
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Największym wrogiem dla świata jest - Eucharystia

"...przyjście Chrystusa będzie bezpośrednio poprzedzone straszną i niespotykaną eksplozją zła, …

"...ustanie ofiara i ofiarowanie: i będzie w kościele obrzydłość spustoszenia..." (9, 27) oraz "...i zgwałcą świątynię mocy, i odejmą ustawiczną ofiarę, a dadzą obrzydłość na spustoszenie..." (11, 31).

Czym innym jak nie
Mszą może być "ustawiczna …More
Największym wrogiem dla świata jest - Eucharystia

"...przyjście Chrystusa będzie bezpośrednio poprzedzone straszną i niespotykaną eksplozją zła, …

"...ustanie ofiara i ofiarowanie: i będzie w kościele obrzydłość spustoszenia..." (9, 27) oraz "...i zgwałcą świątynię mocy, i odejmą ustawiczną ofiarę, a dadzą obrzydłość na spustoszenie..." (11, 31).

Czym innym jak nie
Mszą może być "ustawiczna ofiara"?

I czy nie dostajemy ostrzeżenia, że to właśnie Msza zostanie zaatakowana w jakimś momencie historii? Posłuchajmy Malachiasza (1, 7)

"Ofiarujecie na ołtarzu moim chleb skalany, a mówicie: Czymże cię skalaliśmy?". Czy Jeremiasz nie mówi w Bożym imieniu kiedy się skarży: "Namiot mój jest zburzony, wszystkie powrózki moje porwały się, synowie moi odeszli ode mnie i nie ma ich... Bo
głupio postępowali pasterze, a Pana nie szukali, przeto nie zrozumieli i wszystka trzoda ich jest rozproszona" (10, 20-21). I rzeczywiście, historia się powtarza gdyż Ezechiel mówi z kolei: "Kapłani jej wzgardzili zakonem moim i splugawili świątynie moje; między świętą rzeczą a nieświętą nie robili różnicy" (22, 26).
.