Clicks6.3K

Biskup Mons. Stanislav Stolárik: Pravda a lož, alebo - Rozhodnime sa správne! (slovo ku modlitbovému zhromaždeniu 11. februára a k voľbám 29. februára 2020)

Coburg
58
Záznam kázne
Marco1971 likes this.
Zdenek16 shares this.
Kazani
Irenej and one more user like this.
Irenej likes this.
maja.ofs likes this.
6:30 Mons.Stolarik pozýva na modlitb.stretnutie pred prezidentským palacom 11.2.
Libor Halik likes this.
stjako1000 likes this.
Perfetný príhovor. Takto odvážne by mal hovoriť každý biskup ku svojim veriacim. Zvlášť v tejto dobe, keď neomarxisti chcú zaviesť aj s tichou podporou KBS stádo na porážku. Verím, že aspoň jeden biskup na Slovensku nájde odvahu a príde na toto modlitbové zhromaždenie. Boh žehnaj Slovensko!
evicka1971 and 2 more users like this.
evicka1971 likes this.
fiat33 likes this.
ľubica likes this.
Anton Čulen and one more user like this.
Anton Čulen likes this.
ľubica likes this.
Coburg
západniar Mons. Stolárik je jedným z biskupov, za ktorých by sme vďačiť Bohu, že ich máme.
fiat33 and 3 more users like this.
fiat33 likes this.
Cascia likes this.
Rosario33 likes this.
ľubica likes this.
Coburg, byť niekym, takýchto spánštených kazateľov, živených sekulárnym štátom by som hnal z chrámu bičom, veď ich štýl je odporný, plný zhýčkanosti životným pohodlím, nudnej formálnosti a opatrnosti ľudských ohľadov. Pravda sa nepredáva zabalená do jemného hodvábu, aby nik nemohol vidieť jej jas. Sám to na začiatku v tom príbehu hovorí, ale neriadi sa ním. Pán monsiňor, keď sám nehoríte, sotva …More
Coburg, byť niekym, takýchto spánštených kazateľov, živených sekulárnym štátom by som hnal z chrámu bičom, veď ich štýl je odporný, plný zhýčkanosti životným pohodlím, nudnej formálnosti a opatrnosti ľudských ohľadov. Pravda sa nepredáva zabalená do jemného hodvábu, aby nik nemohol vidieť jej jas. Sám to na začiatku v tom príbehu hovorí, ale neriadi sa ním. Pán monsiňor, keď sám nehoríte, sotva zapálite iných.
ekans likes this.
Takto by mal vyzývať každý kňaz a biskup. 29.02. bude významný deň, ak sa zle rozhodneme, nebude opravný termín. Pamätajme na to! Je to na nás, budeme sa za to zodpovedať!
evicka1971 likes this.
johanika likes this.