Clicks188
Edward7
2

Komunizm pod przykrywką COVID

Covid to wymówka, by zrobić właścicielom małych firm to, co Stalin zrobił "Kulakom" na Ukrainie:
"Eksterminują ich, komuniści nie chcą , aby ktokolwiek był niezależny ekonomicznie".

„Mój przykład, to tylko jeden zakątek miasta pełnego milionów ludzi. Jeden mały kawałek życia. Ale jest powiększany przez tysiące, a może nawet miliony innych zamkniętych biznesów na całym świecie.
Firmy upadły, marzenia zniszczone i zrujnowane, a wszystko to z powodu blokady fałszywego wirusa ”.

Nie ma nic piękniejszego niż panna młoda w dniu jej ślubu, a żadna wystawa nie jest piękniejsza niż ta w sklepie ślubnym na dole ulicy, gdzie mieszkam. Manekiny w śnieżnobiałych sukniach ślubnych, wizerunki tryskających radością, młodych nowożeńców, wszystko kunsztownie wyeksponowane i przedstawione.
Ze wszystkich wystaw we wszystkich sklepach, które mijałem w życiu, żadna z nich nie napełniła mnie większą radością niż ta. Żaden z nich nie wywoływał tak konsekwentnie uśmiechu na mojej twarzy. Żaden z nich nie przedstawił tak jasno miłości, małżeństwa, macierzyństwa, przyszłości i wszystkiego co dobre w życiu.

Dzięki blokadom ten salon ślubny jest zamknięty na stałe.

Przeszedłem tam dzisiaj. Sklep jest pusty i ciemny, niegdyś piękne okno pokryte kurzem i graffiti, ulica przed nim zaśmiecona śmieciami.

Inne ofiary w mojej okolicy to stacja paliw, salon samochodowy, drukarnia, pralnia chemiczna, studio Pilates, dwie siłownie, dwie kawiarnie i niezliczone restauracje, wszystkie zamknięte na stałe. Okna i ściany pokryte graffiti, parkingi zaśmiecone śmieciami. Firmy, które wciąż stoją, trzymają się na włosku.

To tylko jeden zakątek miasta pełnego milionów ludzi. Jeden mały kawałek życia. Ale jest powiększany przez tysiące, a może nawet miliony innych zamkniętych biznesów na całym świecie. Firmy upadły, sny zniszczone, życie zrujnowane, a wszystko to z powodu blokady przez fałszywego wirusa.


Za każdym z tych biznesów stoją ludzie: właściciele i pracownicy. Oni też odeszli.

Jak myślisz, jaki poziom złości, wstydu i smutku muszą oni odczuwać? Jak dana osoba radzi sobie, gdy wszystko, o czym pracowała i o czym marzył w życiu, zostaje wymazane siłą przez nieczułych i skorumpowanych urzędników państwowych? Zastanawiam się, czy płaczą w nocy do snu?

Wielka ironia tego wszystkiego pojawia się, gdy przechodzę obok sklepów do dzielnicy mieszkalnej. Widzę znaki „ Jazda z Bidenem” umieszczone w widocznym miejscu przed domami i apartamentowcami. Ludzie faktycznie głosują przeciwko własnym interesom, głosując za zniszczeniem własnego sąsiedztwa.

Odkąd "plandemia" rozpocząła się sześć miesięcy temu, liczba bezdomnych mężczyzn w moim sąsiedztwie potroiła się, z około trzydziestu do około stu; a liczba bezdomnych kobiet, które zauważyłem, wzrosła z zera do kilkunastu. To też nie są typowe panie z torebkami. To młode dwudziestokilkuletnie kobiety, które teraz mieszkają w namiotach na chodniku.

Facet mieszkający w zaułku za moim budynkiem dzwoni do mnie ze swojego tekturowego schronienia i pyta, czy mam niepotrzebne spodnie. Jedna para, którą posiada, jest potargana. W szafie znajduję dwie pary szarych plisowanych spodni; fabrycznie nowy, nienoszony, doskonale wyprasowany. Waham się, czy się z nimi rozstać, ale jak mam tego nie robić? Jeśli "Creepy Joe" ukradnie wybory i wprowadzi ogólnokrajową blokadę, jak powiedział, że to zrobi, wszyscy możemy zamieszkać na ulicy. Może nadejść dzień, kiedy będę zmuszona zapytać nieznajomego: „Bracie, czy możesz podarować jakieś spodnie?”

Ludzi inicjujących blokady, a tym bardziej wspierających ich wszystkich łączy jedno: nadal pobierają wypłatę. Albo pracują dla rządu, albo mogą pracować w domu. Żaden z nich nie stracił dochodów. Żaden z nich nigdy nie zaznał bólu życia bez środków do życia.

Ale nie tylko urzędnicy państwowi i pracownicy są współwinni tej najbardziej nikczemnej zbrodni. Są zwolennicy porządku. Ci bezmyślni policjanci i szeryfowie, którzy nękali, wystawiali kary, a nawet aresztowali odważnych i uczciwych obywateli amerykańskich za nic, poza próbą zarobienia na życie i utrzymania swoich rodzin. Chociaż muszę powiedzieć, że policja i szeryfowie w Los Angeles byli wyrozumiali, odmawiając wyegzekwowania ostatnich szalonych żądań gubernatora (zakaz wychodzenia) od godziny 22:00 i odwołanie Święta Dziękczynienia.

Jest też trzecia grupa odpowiedzialna za ten bałagan: noszący maski. Ci świadomi ignoranci, którzy nadal noszą pieluchy na twarzy... Bez codziennego przypominania o masowym szaleństwie, każdy zdałby sobie sprawę, jak wielkie jest to oszustwo. Gdyby zwykli ludzie doszli do rozsądku i przestali nosić te całkowicie bezużyteczne maski na twarz, cała fałszywa narracja rozpadłaby się.

Niestety, nie sądzę, żeby to się stało w najbliższym czasie. Większość ludzi w tym kraju poddawana jest praniu mózgu do punktu, z którego nie ma powrotu. Dobra wiadomość jest taka, że nie potrzebujemy uświadomić ich wszystkich. Ludzie są tak mechaniczni, że będą podążać za tym, co robi stado. Wystarczy niewielki procent z nich, aby się obudzić, a inni będą podążać za nimi masowo.

Nie trać wiary. Nie porzucaj nadziei . Jeśli Trump zostanie ogłoszony zwycięzcą skradzionych wyborów, będziemy mieli niewielką szanse, i czas na naprawienie tego ... Módlcie się o to.

przez Mike Stone (henrymakow.com) healthandmoneynews.wordpress.com/…ists-destroyed-small-business/
Edward7
74,43 zł za „skórę” - „pawulonik” i na zdrowie, „odpowiadamy do bramy a później się nie znamy”-
(lekarze obecnie za nic nie odpowiadają , teraz test , a potem szczepionka (pewnie jeszcze więcej pieniędzy), korzyści finansowe za egzekucje tak jak u „ łowców skór” ...)
Przychodnia dostanie 74,43 zł za każdy wykonany test antygenowy
naszapolska.pl/…azdy-wykonany-test-antygenowy/
Rząd chce w styczni…More
74,43 zł za „skórę” - „pawulonik” i na zdrowie, „odpowiadamy do bramy a później się nie znamy”-
(lekarze obecnie za nic nie odpowiadają , teraz test , a potem szczepionka (pewnie jeszcze więcej pieniędzy), korzyści finansowe za egzekucje tak jak u „ łowców skór” ...)
Przychodnia dostanie 74,43 zł za każdy wykonany test antygenowy
naszapolska.pl/…azdy-wykonany-test-antygenowy/
Rząd chce w styczniu zacząć masowe szczepienia przeciw COVID-19

naszapolska.pl/…-szczepienia-przeciw-covid-19/
Posłowie miażdżą ministra zdrowia pytaniami o szczepionkę!
naszapolska.pl/…rowia-pytaniami-o-szczepionke/
Edward7
Robert F. Kennedy Jr: Szczepionki COVID19 należy za wszelką cenę unikać

Uszkodzenia spowodowane szczepionką Covid mRNA są nieodwracalne


Niezdecydowanie jest powszechne, nawet wśród lekarzy

Chciałbym w trybie pilnym zwrócić Państwa uwagę na ważne kwestie związane z kolejnym szczepieniem Covid-19. Po raz pierwszy w historii szczepień tak zwane szczepionki mRNA ostatniej generacji interweni…More
Robert F. Kennedy Jr: Szczepionki COVID19 należy za wszelką cenę unikać

Uszkodzenia spowodowane szczepionką Covid mRNA są nieodwracalne


Niezdecydowanie jest powszechne, nawet wśród lekarzy

Chciałbym w trybie pilnym zwrócić Państwa uwagę na ważne kwestie związane z kolejnym szczepieniem Covid-19. Po raz pierwszy w historii szczepień tak zwane szczepionki mRNA ostatniej generacji interweniują bezpośrednio w materiał genetyczny pacjenta i tym samym zmieniają indywidualny materiał genetyczny ,szczepienia które powodują manipulacje (mutację) genetyczną, coś, co było już zabronione i do tej pory brane pod uwagę kryminalistyki.
Tę interwencję można porównać do żywności modyfikowanej genetycznie, która również jest wysoce kontrowersyjna.

Nawet jeśli media i politycy obecnie trywializują problem, a nawet głupio wzywają do powrotu do normalności, po nowego typu szczepionce, to szczepienie to jest problematyczne pod względem zdrowia, moralności i etyki, a także pod względem uszkodzeń genetycznych, które w przeciwieństwie do szkód spowodowane poprzednimi szczepionkami, będzie nieodwracalne.
Drodzy Pacjenci, po bezprecedensowej szczepionce mRNA nie będziecie już w stanie traktować objawów szczepionki w sposób lekcewarzący.
Będą musieli żyć z konsekwencjami, ponieważ nie można ich już wyleczyć po prostu usuwając toksyny z ludzkiego organizmu, tak jak osoba z defektem genetycznym, takim jak zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczne zatrzymanie krążenia, hemofilia, torbielowata zwłóknienie, zespół Retta itp.), ponieważ defekt genetyczny jest na zawsze!

Oznacza to jasno: jeśli po szczepieniu mRNA wystąpią objawy chorobowe, ani ja, ani żaden inny terapeuta nie możemy Ci pomóc, ponieważ szkody spowodowane szczepieniem będą nieodwracalne genetycznie.
Moim zdaniem te nowe szczepionki stanowią zbrodnię przeciwko ludzkości, która nigdy nie została popełniona na tak wielką skalę w historii.

Jak powiedział dr Wolfgang Wodarg, doświadczony lekarz: „W rzeczywistości ta„ obiecująca szczepionka ”dla większości ludzi powinna być ZABRONIONA, ponieważ jest to manipulacja genetyczna!”
Szczepionka, opracowana i zatwierdzona przez Anthony'ego Fauci i ufundowana przez Billa Gatesa, wykorzystuje eksperymentalną technologię mRNA. U trzech z 15 ludzkich świnek morskich (20%) wystąpiło „poważne zdarzenie niepożądane”.

Źródło: Robert F. Kennedy, Jr.