Clicks2.6K
Edward7
111

Słowacja zmusiła 3,5 miliona ludzi do wątpliwego testu COVID

„Ci, którzy odmówią przystąpienia do testów, zostaną wykluczeni z życia, będą osadzeni w areszcie domowym, nie będą mogli pracować, kupować żywności czy lekarstw. Świat musi wiedzieć, co się dzieje. Obywatele Słowacji stali się ofiarami eksperymentów i ludobójstwa Mengelego ”.

Odkryli, że jeden procent populacji ma niby „COVID”

przez Memfer (henrymakow.com)

31 października 2020 roku słowacki premier Igor Matovič
wykorzystał groźby i zastraszanie, aby zmusić ludzi do wykonania eksperymentalnych testów antygenowych COVID-19. Światowa Organizacja Zdrowia WHO przyznała zestawowi testowemu zwolnienie z eksperymentu na obywatelach Słowacji.
Badania wykonują również lekarze weterynarii!

„W teście pilotażowym przeprowadzonym w zeszłym tygodniu w słowackim mieście Bardejov, zaraz po badaniu wystąpiły poważne choroby, a po przymusowym masowym zgromadzeniu zachorowali również na inne choroby, takie jak grypa i (grypa)COVID.

Rząd Republiki Słowackiej zmobilizował słowacką armię i policję, a także zaprosił zagranicznych żołnierzy z Austrii i Węgier, a także mundury armii amerykańskiej . Ci, którzy odmówią wykonania testów, zostaną wykluczeni z życia, będą osadzeni w areszcie domowym, nie będą mogli pracować, kupować żywności czy lekarstw. Świat musi wiedzieć, co się dzieje. Obywatele Słowacji stali się ofiarami eksperymentów i ludobójstwa Mengelego.

„Dziś jesteśmy ofiarą, ale jeśli my, obywatele całego świata, nie buntujemy się, jutro będziecie ofiarą. Udostępnij, podpisuj petycje, protestuj, broń się, dziś są testy, jutro powinny być szczepienia! ”

Dla twojej informacji, słowacki rząd „pożyczył” od Austrii dokładnie 33 lekarzy wojskowych, więc była to naprawdę „ogromna” pomoc masońska, aby przetestować cały naród.

„Dobrowolnie” (pod groźbą utraty pracy lub odmowy pójścia do szpitala lub nawet supermarketu!) Większość badanych (ponad 3 i pół miliona na 5 i pół) otrzymała niebieski certyfikat (który nazywam „ čertifikát ”, bo čert po słowacku oznacza diabła lub demona) z trzema covid-sixes w lewym dolnym rogu.

Ogólnokrajowe testy były bezprawne, ponieważ nie zostały zatwierdzone przez słowacki parlament. Niektórzy nawet podejrzewają, że Słowacja została wybrana przez globalistów jako ogólnoświatowy poligon doświadczalny dla „dobrowolnych” testów, a później „dobrowolnych” szczepień ze względu na pokojową mentalność Słowaków.

Tak więc w Święto zmarłych i dzień później miliony ludzi ustawiono w rzędach na zewnątrz w zimnym deszczu, czasami kilka godzin, w celu przetestowania na obecność antygenów. Jednocześnie zabroniono spotykać się z więcej niż 5 osobami jednocześnie, nawet członkom rodziny. Rząd zalecił osobom w wieku powyżej 65 lat pozostanie w domu i nie uczestniczenie w badaniach, ale po ich wykonaniu zdały sobie sprawę, że nie wolno im iść do lekarza lub banku, ani nawet pobierać emerytury na poczcie.

Następnie premier powiedział w telewizji, że wynik negatywny może być fałszywie negatywny i ludzie nie powinni bez powodu wychodzić na zewnątrz.

Ludzie nie mogli iść na cmentarz, aby odwiedzić miejsca spoczynku swoich zmarłych krewnych (powszechna praktyka w dzień po Św .zmarłych ), nawet z negatywnym wynikiem testu.

Powiedziano im, żeby zamiast tego zapalili świecę w domu. Wtedy premier (tak przy okazji, znany plagiat i oszustwo podatkowe) Matovič powiedział: „Przepraszam, że zmuszam was do pójścia na sprawdzenie siebie”.

Nic dziwnego, że w 31. rocznicę tzw. Łagodnej Rewolucji (co było oczywiście oszustwem) na ulice i place wyszły ogromne, kilkunastotysięczne tłumy, w większości bez pieluch.

W dziwacznym wydaniu na podium znaleźli się zarówno sympatycy słowackiego nazistowskiego państwa marionetkowego (Partia Ludowa Nasza Słowacja), jak i komuniści (Komunistyczna Partia Słowacji). Ale był też redaktor naczelny i wydawca słowackiego magazynu informacyjnego „Zem a vek”, pan Rostas (miesięcznik jest przedstawiany jako zagrożenie hybrydowe). Oczywiście podczas protestów policja dokonała prawdziwych ataków na ludzi i sfingowała ataki fałszywej flagi na siebie. Policjanci bez numerów identyfikacyjnych zaatakowali i aresztowali nawet posła bez wyraźnego powodu.

Niestety, większość obywateli Słowacji nadal wierzy w korporacyjne bzdury i nosi pieluchy na zewnątrz (są zmuszani), głównie z powodu bezprawnej, bezprecedensowej kary w wysokości 1650 euro.
henrymakow.com

W Polsce ma ,czy miało być to samo , jak Polacy się nie przeciwstawią ...

Tylko wiara Katolicka, Chrześcijaństwo zapewnia wolność i pokój , wszystkie systemy polityczne , czy socjalistyczne , liberalne prowadzą do zniewolenia, komunizmu i do prześladowań .
kaka27088 shares this
2.6K
Pozwolili sobie na to. Strach to więzienie bez krat.
pielgrzym55
Pozwolili sobie na to. Strach to więzienie bez krat.
Bos016
Bos016
PUTIN POWIEDZIAŁ DZISIAJ! ZACHODNIE SZCZEPIONKI ZMIENIA CZŁOWIEKA W MAŁPĘ . I TU SIĘ Z NIM ZGADZAM W 100 PRC.
Tymoteusz
Raczej zachodnie szczepionki zmienią człowieka w mutanta...
scythia
W polin 90% przystąpi do testów ochoczo z radością i uśmiechem na ustach. Te 90% czeka z niecierpliwością na szczepionkę. Podejrzewam, że sami nas opornych zaciągną bądź zadenuncjują. Tubylcy są tak fantastycznie urobieni, że nie ma odwrotu i przebudzenia NIE BĘDZIE! My sobie gadamy, podniecamy faktami, ale nie ma to żadnego znaczenia. Ciekawe ile procent tubylczej ludności w ogóle słyszało o …More
W polin 90% przystąpi do testów ochoczo z radością i uśmiechem na ustach. Te 90% czeka z niecierpliwością na szczepionkę. Podejrzewam, że sami nas opornych zaciągną bądź zadenuncjują. Tubylcy są tak fantastycznie urobieni, że nie ma odwrotu i przebudzenia NIE BĘDZIE! My sobie gadamy, podniecamy faktami, ale nie ma to żadnego znaczenia. Ciekawe ile procent tubylczej ludności w ogóle słyszało o stronie gloria.tv?!
wlowoj
"Oglądalność" publikowanych na glorii materiałów to od 200 do 2000 odsłon wg lokalnego licznika. Nie ma mowy o żadnym "procencie" czy nawet "promilu" - to takie hobby dla grupki ludzi...
scythia
No właśnie.
wlowoj
1. W Polsce takie manifestacje sie nie odbędą - komuchy i lewaki są jeszcze bardzie skowidziali niż PO-PiS.
2. po zarządzeniu o noszeniu pampersa także w pracy rozejrzałem się po biurowcu - nikt nie nosi, jest pewien rozsądek w ludzie
Adrianna7
Posłuchajcie sobie w poniższym nagraniu co mówi Premier Słowacji o tym wytestowaniu wszystkich i o tym, że i tak wszystkich zaczipują:
Biskupi i kapłani Polski, pokutujcie!
Weronika....S
To autentyczny ucisk, o którym mówi Księga Daniela. I jak tu nie wierzyć w prawdziwość proroctw zawartych w Piśmie Świętym, gdy współczesna rzeczywistość je dodatnio weryfikuje.
TomUrb
I tak jak w Księdze Daniela, trzeba nam się zachować jak trzech młodzieńców - z odwagą.
Ale o czym ja mówię... Kiedyś rozmawiałem z mamą (czytelniczka GW) o wyjściu Izraelitów z Egiptu po dnie Morza Czerwonego:
"Synu, i ty w to wierzysz?" 🤪