Edward7
11938

Wojna ukraińska a traktat pandemiczny WHO. „Kto rządzi zdrowiem i chorobą decyduje o życiu i śmierci - typowy program ludobójstwa.”

Globalistyczna agenda chce aby ludzie wychowywali tylko wirtualne dzieci...

Peter Koenig
Nie jest to łatwe porównanie, zestawienie morderczej wojny z „traktatem zdrowotnym”. To jest na początku. I to jest rodzaj zamieszania, którym nieustannie karmi nas mainstream. Ale za głównym nurtem znajduje się Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), ciemna elita, instrument kompleksu finansowego – w szczególności BlackRock, Vanguard i State Street, a także inne duże, jak Chase, City Bank i Bank America, Fidelity, by wymienić tylko kilka innych. Zamierzają z całą swoją mocą finansową przejąć pełną kontrolę nad ziemią. Z tą „opartą na regułach” rolą zakładanej supremacji, nie mają skrupułów. Najbliższy doradca Klausa Schwaba wielokrotnie powtarzał, że z arogancji lub z czystej głupoty nie ma znaczenia, że; My, Naród, jesteśmy „bezużytecznymi zjadaczami”. Innymi słowy, możemy zostać wykończeni – zneutralizowani – by świat byłby lepszym miejscem. Czy możesz sobie wyobrazić, że takie oświadczenia pochodzą otwarcie z WEF, od czołowego doradcy WEF?

Pełny program eugeniki. To się rozgrywa. Każda szczepionkowa śmierć w dowolnym momencie, w ciągu ostatnich 18 miesięcy, a końca nie widać. Aby wzmocnić ten program plan śmierć, administracja zainicjowała w miejscu "B" w 2021 r. nową rolę Światowej Zdrowia (WHO), funkcję Organizacji, aby stać się Najwyższym Rządem ds. zdrowia, a zwłaszcza kwestii pandemicznych – POWYŻEJ I POZA Konstytucje poszczególnych krajów ( 194 części WHO). Innymi słowy, zniesienie ich suwerenności narodowej. To jest obecnie debatowane w Genewie w WHO. Pierwsza próba została zablokowana kilka tygodni temu przez grupę 47 krajów afrykańskich.

Ludzie muszą wiedzieć
Ludzie, musicie wiedzieć, musicie się obudzić i zdać sobie sprawę, że to nie są przypadkowe zgony spowodowane szczepionką , nie są one wynikiem błędów w sztuce lekarskiej, lecz jawnym morderstwem, jawnym ludobójstwem dokonanym przez eugenistów, a wiemy, kto jest najbardziej znanym eugenistą. Nie robią z tego tajemnicy. To oni, wraz z multimiliarderami, chcą, abyśmy w przyszłości jedli owady i insekty, aby ocalić planetę.

Agenda klimatyczna
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to się dzieje, że miliarderzy, którzy przylatują prywatnymi odrzutowcami na doroczną konferencję WEF w Davos - i to setkami, dosłownie zapychając lotnisko w Zurychu - mają w nosie SWÓJ program klimatyczny? Czy wręcz plują w twarz tym spośród nas, ludzi, którzy dali się nabrać na ICH program klimatyczny i traktują go poważnie?

Ukraina
Teraz nadchodzi wojna, zaplanowana i dobrze sprowokowana wojna na Ukrainie, manewr dewiacyjny, aby ludzie nie patrzyli na to, co dzieje się za kulisami, a mianowicie stopniowe wzmacnianie Agendy Resetu, równające się Agendzie Masowego Ludobójstwa, poprzez nieustanne szczepienia, które nie są szczepionkami - nawet to przyznają - ale mówi się, że są to eksperymentalne zastrzyki z mRNA. I jednoczesną cyfryzację wszystkiego, łącznie z twoimi pieniędzmi, twoim mózgiem, nazywaną przez Klausa Schwaba czwartą rewolucją przemysłową. Ta wojna na Ukrainie jest wynikiem długotrwałej i wieloletniej zachodniej, tj. waszyngtońskiej / natowskiej prowokacji wobec Rosji, polegającej na grożeniu faszystowską Ukrainą. Te nazistowsko-azowskie bataliony walczyły z "własnymi ukraińskimi" rodakami w regionie Donbasu i zabijały ich, co najmniej 14 000, z czego dwie trzecie to kobiety i dzieci, w okresie od przewrotu na Majdanie w lutym 2014 roku do inwazji rosyjskiej 24 lutego 2022 roku ... Wojna nigdy nie jest rozwiązaniem. Nigdy. To ma tylko tłumaczyć reakcję Rosjan, a nie ją usprawiedliwiać.

Straty wojenne
Precyzyjne wyliczenie ofiar wojennych, ofiar śmiertelnych i rannych jest w tym momencie trudne lub niemożliwe. Ogólne szacunki wahają się od 45 000 do 60 000 zabitych.
Porównajcie to z masowym zabijaniem przez agendę szczepionek, wymuszoną i propagowaną 24 godziny na dobę kampanią kłamstw i szantażowaniem przez wirusy – stracicie pracę, jeśli nie zostaniecie zaszczepieni – to jest tyraniczny dyktat w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Te 18 miesięcy zbrodni – rozpoczęło się w połowie lub pod koniec grudnia 2020 r. – spowodowało znacznie więcej zgonów, niż wojna. Szacunki są w dziesiątkach tysięcy, jeśli nie setkach tysięcy – a gdyby możliwe było prawdziwe i prawdziwe liczenie, żniwo śmierci "vaxx" może sięgać milionów. Nie uwzględnia to związanych z tym zgonów spowodowanych wtórnymi przyczynami narzuconej "plandemii", takimi jak niewypowiedziane i masowe bankructwa na całym świecie, bezrobocie, ubóstwo – skrajne ubóstwo prowadzące do głodu i – śmierć. I to zaledwie po 18 miesiącach.

Według naukowców, a zwłaszcza dr Mike'a Yeadona, byłego wiceprezesa firmy Pfizer i głównego naukowca firmy Pfizer, prawdziwa liczba ofiar śmiertelnych ujawni się po 2-3 latach od podania śmiercionośnych zastrzyków. Nie wszystkie szczepionki są takie same - w obiegu znajdują się różne partie, co stanowi swego rodzaju próbę, mającą na celu ustalenie, które z nich są najbardziej zabójcze. Istnieją też partie placebo dla polityków i tych, którzy zaprzedali duszę diabłu, tych sławnych i znanych, którzy intensywnie propagują szczepienia, a nawet udają, że zachorowali na covid.

Kłamstwa są tak niedorzeczne, ale ludzie w nie wierzą, nabierają się na nie i mogą biec do następnej stacji z "vaxx" - 1 dawka, 2 dawka , 3 dawka - kiedy najbliższej jesieni rozpocznie się kolejny propagowany wzrost zachorowań - co już zapowiedziało kilku polityków. Między innymi prezydent Szwajcarii, pod koniec niedawnego wywiadu na zupełnie inny temat, wspomniał na marginesie o "prawdopodobieństwie wybuchu nowej epidemii" jeszcze w tym roku. - Skąd on to wie? Teraz dodajmy do tego wielokrotnego szaleństwa "vaxxu", prawdziwego szału zabijania, dawka za dawką - bez końca - to, co The Expose tak elokwentnie wyjaśniło, że FDA "zatwierdza" "szczepionki" Covid dla 6-miesięcznych niemowląt, pomimo faktu, że "szczepionki" Covid w samej Anglii spowodowały 179 000 zgonów w ciągu 60 dni od podania śmiertelnej dawki vaxxu. Można się domyślać, co te trujące zastrzyki zrobią z 6-miesięcznymi maluchami, a także z dziećmi w jeszcze starszym wieku.

Sama liczba podana przez "Expose" jest wielokrotnością dotychczasowych zgonów w wyniku wojny. I to tylko w Anglii, gdzie mieszka około 60 milionów ludzi. Ekstrapolując tę liczbę na całą Europę i na cały okres "szczepień", można łatwo dojść do ponad 2 milionów zgonów. W samej Europie mówimy o liczbach, które znacznie przekraczają liczbę ofiar wojny na Ukrainie. I znowu, nigdy nie ma usprawiedliwienia dla zabijania pojedynczych osób, i nie mam tu na myśli przypadkowego, ale celowe zabijanie, jak w przypadku silnie wymuszonych szczepień przeciwko, które są częścią Wielkiego Resetu, Agendy ONZ 2030, a także związanej z nią Czwartej Rewolucji Przemysłowej Klausa Schwaba i Yuvala Noah Harari - digitalizacji wszystkiego, nawet ludzki mózg - więc ci, którzy przeżyją Agendę 2030, nie będą posiadać niczego, ale będą szczęśliwi - wszystko to jest wynikiem manipulacji elektroniką 5G za pomocą tlenku grafenu, który został wstrzyknięty jako "szczepionka" do ciał niektórych osób poddanych "doświadczeniu".

Jak już wspomniano, nie wszystkie partie szczepionki są takie same. Różne partie działają na różne organy ciała, a wszystkie mają na celu zabijanie, okaleczanie lub powodowanie bezpłodności. Jak podała 22 czerwca organizacja Children's Health Defense (CHD), naukowcy odkryli, że "szczepionka" firmy Pfizer przeciwko Covid obniża jakość spermy - w tym stężenie spermy i całkowitą liczbę ruchliwych plemników (całkowitą liczbę ruchliwych plemników w próbce). Wynika to z badania opublikowanego 17 czerwca w czasopiśmie Andrology. See this Inne "szczepionki" obniżające płodność zostały podane dziesiątkom tysięcy młodych kobiet w wieku rozrodczym w Afryce, Indiach i innych krajach Azji w ramach inicjatywy Billa Gatesa, na długo przed wystąpieniem "plandemii".

Czy to - wszystkie powyższe zabójcze szczepionki i zastrzyki obniżające płodność - są wojennymi zbrodniami na ludzkości?
Dodajmy do tego potencjalną zbrodnię na ludzkości wszechczasów - wspomniany wyżej "Traktat pandemiczny". Tylko my, Ludzie, możemy to powstrzymać. Większość krajów już została sprzedana temu pomysłowi - zwłaszcza kraje zachodnie - lub bez wątpienia będzie próbowała za pomocą przymusu podporządkować się przepisom zdrowotnym WHO, które, jeśli zostaną zatwierdzone zwykłą większością głosów, staną się obowiązującym prawem w 2024 roku. A WHO stanie się WHT = Światową Tyranią Zdrowia.

Dodajmy do tego, że WHO została utworzona przez Grupę Rockefellera w 1948 roku, a następnie włączona do systemu ONZ; to czysta kwestia pieniędzy. W ten sposób WHO stała się tak zwaną agendą ONZ, którą w rzeczywistości nie jest. WHO jest finansowana w 70% do 80% ze źródeł prywatnych, w tym przez kluczowego darczyńcę, Fundację Billa Gatesa; a także przez GAVI, Sojusz na rzecz Szczepień, stworzony przez Billa Gatesa, z siedzibą obok WHO; oraz przez inne korporacje, głównie farmaceutyczne, za pośrednictwem ich filantropijnych "funduszy powierniczych".

Co to oznacza: Kto rządzi zdrowiem i chorobą, decyduje o życiu i śmierci. To nie może być bardziej typowy program ludobójstwa. My, Naród, nie możemy na to pozwolić. I nie pozwolimy. Opór rośnie z każdym dniem. My, ludzie, musimy przejąć władzę - może to oznaczać stworzenie alternatywnych, lokalnych systemów ekonomicznych, z dala od globalnych instytucji finansowych, z dala od cyfrowego, coraz bardziej tyranizującego świata. Możemy to zrobić. I - jak już często powtarzałem - zwyciężymy! Musimy sprawić, by ta jedna myśl utkwiła w naszym umyśle i w naszej duszy - i rzeczywiście zwyciężymy.

Peter Koenig byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie pracował przez 30 lat na całym świecie. Wykłada na Ameryki w Ameryce, Europie i Południowej....Ukraine’s War vs. WHO’s Pandemic Treaty. "Who Rules over Health and Disease decides over Life and Death". - Global Research

Globalistyczna agenda chce aby ludzie wychowywali tylko wirtualne dzieci, czy to zamierzony efekt szczepień ...

Dr Joseph Mercola
Wczoraj zapoznałem się z twierdzeniami Blake'a Lemoine'a, inżyniera z firmy Google, który jest przekonany, że program do tworzenia sztucznej inteligencji (AI) o nazwie LaMDA osiągnął "zdolność odczuwania" 1. Zaledwie kilka dni przed tym, jak Lemoine rozpalił internet dyskusjami na temat możliwości lub niemożliwości osobliwości AI, inny ekspert od AI podał do wiadomości publicznej prognozę, że wirtualne dzieci mogą pewnego dnia stać się powszechne. Jeśli się nad tym zastanowić, to wygląda to prawie tak, jakby wiadomość ta została podana przez sztuczną inteligencję korzystającą z algorytmu programowania predykcyjnego. Daily Mail donosi:2

"Wirtualne dzieci, które bawią się z tobą, przytulają cię, a nawet wyglądają jak ty, staną się powszechne za 50 lat i mogą pomóc w walce z przeludnieniem - twierdzi ekspert od sztucznej inteligencji.
To wygenerowane komputerowo potomstwo będzie istnieć tylko w cyfrowym świecie zwanym "metawersum", do którego dostęp uzyskuje się za pomocą technologii wirtualnej rzeczywistości, takiej jak zestaw słuchawkowy, dzięki któremu użytkownik czuje się tak, jakby stał twarzą w twarz z dzieckiem. Jak twierdzi Catriona Campbell, jeden z czołowych brytyjskich autorytetów w dziedzinie sztucznej inteligencji i nowych technologii, wychowanie dziecka będzie kosztowało prawie nic, ponieważ będzie wymagało minimalnych zasobów.
W swojej nowej książce "AI by Design: A Plan For Living With Artificial Intelligence", autorka przekonuje, że obawy związane z przeludnieniem skłonią społeczeństwo do przyjęcia cyfrowych dzieci.
Wirtualne dzieci mogą wydawać się ogromnym skokiem w porównaniu z naszą obecną sytuacją, ale w ciągu 50 lat technologia rozwinie się do tego stopnia, że dzieci istniejące w metawersum będą nie do odróżnienia od tych w świecie rzeczywistym" - pisze autorka. W miarę rozwoju metawersum widzę, jak wirtualne dzieci stają się akceptowaną i w pełni akceptowaną częścią społeczeństwa w dużej części rozwiniętego świata" ...
Pani Campbell uważa, że pewnego dnia ludzie będą mogli używać zaawansowanych technologicznie rękawic, które będą w stanie przekazywać dotykowe informacje zwrotne, aby odtworzyć wrażenia fizyczne. Pozwoliłoby to przytulać, karmić i bawić się z cyfrowym potomkiem tak, jakby było to prawdziwe dziecko."


Nie byłoby to jednak do końca prawdziwe, ponieważ rodzice mieliby możliwość wyboru tempa, w jakim ich cyfrowe potomstwo dorasta. Na przykład ci, którzy lubią etap niemowlęcy, mogą utrzymać dziecko w wiecznym okresie niemowlęcym, rezygnując ze wszystkich doświadczeń, które towarzyszą dojrzewaniu przez lata nastoletnie do dorosłości.

Dziecko X
Istnieje już dowód koncepcji tego pomysłu. „BabyX” 3 to cyfrowy eksperyment stworzony kilka lat temu przez nowozelandzką firmę Soul Machines. Ideą stojącą za tym było ułatwienie akceptacji sztucznej inteligencji poprzez jej humanizację. Soul Machines wyjaśnia to w ten sposób: 4

„Łącząc modele fizjologii, poznania i emocji z zaawansowanym, realistycznym CGI, postanowiliśmy stworzyć nową formę sztucznej inteligencji inspirowanej biologicznie. BabyX był naszym pierwszym prototypem rozwojowym zaprojektowanym zarówno jako samodzielny projekt badawczy, jak i jako rozszerzalna baza do zasilania komercyjnych agentów komputerowych.

Umożliwia nam poznanie współpracy człowieka z maszynami oraz podstaw tworzenia cyfrowej świadomości. BabyX została zaprojektowana do badań i „ona” pozwala Soul Machines nie tylko badać modele ludzkiego zachowania, ale także tworzyć autonomiczne istoty cyfrowe.

BabyX stanowi podstawę, na której uczymy się, eksperymentujemy i nadal rozwijamy pierwsze na świecie kompleksowe rozwiązanie do dynamicznego tworzenia, nauczania, zarządzania i wdrażania 'Cyfrowych Ludzi '.”


Agenda transhumanistyczna
Do tej pory wielu zaczęło zdawać sobie sprawę, że; zmiany klimatyczne, przeludnienie, transhumanizm i cyfryzacja ludzkiego życia są nieodłączną częścią programu Wielkiego Resetu , który nie zostanie ukończony, dopóki ludzkość nie zostanie zniewolona przez nielicznych niewybrańców, którzy będą rządzić światem, przez algorytmy i sztuczna inteligencje (antychrysta dopow.). Według technokratycznej kabały, która wyznaczyła kierunek ludzkości w ciągu ostatnich kilku dekad, "przeludnienie" jest odpowiedzialne za zmiany klimatyczne, 5 więc aby ocalić planetę, muszą zmniejszyć i zarządzać populacją. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego jest przejście do środowiska cyfrowego, metaświata, w którym nie są zużywane żadne rzeczywiste zasoby fizyczne.

Na krańcu transhumanistycznego spektrum są ludzie, którzy wierzą, że w końcu będziemy mogli przesłać nasze umysły do komputera lub syntetycznego awatara. 6 Nadal nie wiemy, czy jest to możliwe i wydaje się to wysoce nieprawdopodobne, biorąc pod uwagę, że człowiek to coś więcej niż jego fizyczny mózg i sieć neuronowa. Twoja „dusza”, twój rzeczywisty „byt” nie są zlokalizowane w tkance mózgowej. Transhumanizm nie uznaje rzeczywistości nielokalnego umysłu(/ciała) lub duszy, jednak zamiast tego wybiera postrzeganie istoty ludzkiej jako nic więcej niż fizyczną platformę 7 , którą można zmieniać i rozszerzać na wiele sposobów, wyposażoną w odtwarzalną sieć neuronową, która pozwala za myślenie i inteligencję, biorąc pod uwagę prawidłowe impulsy elektryczne i połączenia nerwowe.

Czwarta rewolucja przemysłowa
Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klaus Schwab, chce stworzyć świat, w którym ludzie są połączeni z chmurą i mają dostęp do Internetu za pomocą swoich mózgów. O to właśnie chodzi w Czwartej Rewolucji Przemysłowej 8 – o połączenie człowieka i maszyny. W ten sposób bez wątpienia wiemy, że transhumanizm jest częścią Wielkiego Resetu. Oczywiście połączenie z chmurą oznacza również, że twój mózg będzie dostępny dla ludzi, którzy mogą chcieć majstrować przy twoich myślach, emocjach, przekonaniach i zachowaniu 9 i to również jest częścią planu. Absolutnie chcą mieć możliwość kontrolowania twoich myśli, emocji, przekonań i zachowań od wewnątrz. 10
Transhumanizm obejmuje również selektywną hodowlę ciał fizycznych, przy użyciu sztucznych łon, a nie istot ludzkich. Już teraz chińscy naukowcy wykorzystali technologię CRISPR do stworzenia pierwszych dzieci z edycją genową (urodzonych w 2018 r.). 11 , 12 Opracowali również robota-nianię AI do opieki nad embrionami wyhodowanymi w sztucznej macicy. Jak donosi Futurism: 13

„System mógłby teoretycznie pozwolić rodzicom na hodowanie dziecka w laboratorium, eliminując w ten sposób potrzebę noszenia dziecka przez człowieka. Naukowcy posuwają się nawet do stwierdzenia, że ten system byłby bezpieczniejszy niż tradycyjne rodzenie dzieci”.

Dla większości normalnych ludzi przyszłość designerskich dzieci wyhodowanych w sztucznych łonach, łączność między mózgiem a chmurą i przesyłanie umysłu do komputera brzmi bardziej jak bezcelowy koszmar, niż próbują to przedstawiać transhumaniści utopii. Schwab jednak mówi tak, jakbyśmy nie mieli w tej sprawie wyboru. „Przyszłość jest budowana przez nas” , powiedział informatorom WEF na spotkaniu w 2022 r. w Davos. 14 Koniec dyskusji.

Jednym z powodów, dla których zwolennicy Wielkiego Resetu wydają się tak oderwani od ludzkiego życia, jest to, że tacy są (są opętani przez szatana i chcą nie tylko ludzkich ciał , ale dusz da niego dopow.) Większość normalnych ludzi wierzy, że ludzie są suwerennymi istotami, które są wolne/ mają wolną wole, dzięki boskiej władzy (chcą pozbawić ludzi wolnej woli przez znak bestii dopow.). Z drugiej strony, technokracja postrzega ludzi jako zasób naturalny, nie różniący się od złoża ropy czy inwentarza żywego, i jako taki mają być wykorzystywani. Na przykład ludzie mogą być mniej lub bardziej wydajni niż robot, w zależności od wykonywanej pracy, a wydajność przebija ludzkość. Aby zminimalizować problemy w ramach tego systemu zarządzania zasobami ludzkimi, musi być zapewniona maksymalna zgodność przy minimalnym wysiłku, i tu właśnie wkracza socjotechnika poprzez propagandę medialną (pranie mózgu), cenzurę i sztuczną inteligencję. W większości przypadków, po pełnym wdrożeniu, system sterowania będzie w pełni zautomatyzowany, z bezpośrednim połączeniem z mózgiem. Przekonania można zmieniać z dnia na dzień dzięki prostej aktualizacji oprogramowania, automatycznie pobieranej i instalowanej z chmury. To ich marzenie i nasz koszmar.

Chcą śledzić Twój ślad węglowy
Wielu wciąż ma trudności z owinięciem głowy wokół stopnia, w jakim technokratyczna, transhumanistyczna kabała zamierza kontrolować globalną populację. Krótko mówiąc, zamierzają kontrolować każdy aspekt wszystkiego, co robisz na co dzień. Nie tylko nie chcą, abyś korzystał z wolnej woli, ale nawet nie wierzą, że istnieje wolna wola. 15
Zamierzają kontrolować, z jakich zasobów możesz korzystać, dokąd możesz podróżować, jakie są Twoje decyzje zdrowotne i medyczne, co myślisz i co jesz. Przyjrzyj się uważnie, a przekonasz się, że wszystkie te plany zostały już ogłoszone, a ich realizacja jest w toku.

Tak więc zamierzają mikrozarządzać twoim życiem poprzez cyfrowy nadzór, rozpoznawanie twarzy i głosu, poprzez ocenę kredytów węglowych i kredytów społecznych, poprzez tożsamości cyfrowe i/lub paszporty szczepionek, poprzez środki przeciwdziałania zmianom klimatu i środki bezpieczeństwa biologicznego, poprzez asystentów AI, cenzurę online i Inżynieria społeczna. Zamierzają kontrolować, z jakich zasobów możesz korzystać, dokąd możesz podróżować, jakie są Twoje decyzje zdrowotne i medyczne, co myślisz i co jesz. Przyjrzyj się uważnie, a przekonasz się, że wszystkie te plany zostały już ogłoszone, a ich realizacja jest w toku.

Na przykład w sierpniu 2021 r. The Hill opublikował artykuł libertariańskiej analityczki Kristin Tate, ostrzegając, że w Ameryce pojawia się system kredytów społecznych. 16 Dwa lata wcześniej, w 2019 r., Futurism 17 pisał o tym, że USA już mają system kredytów społecznych, który jest bardzo podobny do chińskiego, po prostu jeszcze nie zdaliśmy sobie z tego sprawy, ponieważ został zbudowany przez Dolinę Krzemową, a nie przez rząd.

Plany dotyczące indywidualnych urządzeń do śledzenia śladu węglowego zostały ogłoszone 18 na tegorocznym spotkaniu członków WEF i zaproszonych VIP-ów w Davos. Urządzenia śledzące są opracowywane przez chińską grupę Alibaba Group 19 , co ma sens, biorąc pod uwagę, że Chińczycy wdrożyli już system kredytów społecznych 20 , a indywidualne śledzenie emisji dwutlenku węgla będzie dodatkowym aspektem tego. W artykule z 3 czerwca 2022 r. RAIR (Rise Align Ignite Reclaim) skomentował plany WEF dotyczące globalnej kontroli:

„Po cichym szczycie WEF i Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych w Szwajcarii na temat „zrównoważonego rozwoju”, opublikowali kilka szokujących filmów 21 ukazujących wgląd w życie po Wielkim Resetie.

Od ludzi bez dobytku, napompowanych pigułkami, jedzących mięso stworzone w laboratoriach w hipertechnicznych, połączonych cyfrowo „inteligentnych miastach” i odzieży. Stworzyli krótkie, dziwaczne filmy poprawiające samopoczucie, pokazujące, jak ludzie pomogą im przeprojektować świat.

Filmy obejmują krowy, które nie bekają już metanu dzięki tabletkom, rozgwiazdy tworzone w probówkach w celu walki ze zmianami klimatu, drony do ponownego zalesiania w Afryce, enzymy z ludzkiej krwi do stabilizacji betonu i złą higienę, aby chronić środowisko.

WEF promował również nowe szczepionki mRNA przeciwko różnym chorobom. Ponadto świętowali 24-godzinną inwigilację, cyfrowe identyfikatory odzieży oraz sztuczną żywność i kawę”.


Chcą kontrolować twoją dietę
Technokratyczna kabała również zamierza radykalnie zmienić system żywnościowy, a teraz pracowicie pracuje nad sposobami wyeliminowania mięsa z naszej diety 22 i przekonuje nas do zastąpienia go syntetycznymi wyrobami laboratoryjnymi i fałszywym mięsem , które, nawiasem mówiąc, jest przeładowane najgorszym rodzajem tłuszczów, jakie można sobie wyobrazić — przemysłowych olejów z nasion. W tym celu WEF nawiązał współpracę z Forum EAT, które ustali agendę polityczną dla światowej produkcji żywności. Współzałożycielem EAT Forum było Wellcome Trust, które z kolei zostało założone przy pomocy finansowej GlaxoSmithKline. EAT współpracuje z prawie 40 samorządami miejskimi w Afryce, Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii i utrzymuje bliskie relacje z firmami produkującymi imitacje mięsa, takimi jak Impossible Foods, który był współfinansowany przez Google, Jeffa Bezosa i Billa Gatesa. 23 (Gates pożera również pola uprawne, stając się jednym z największych prywatnych właścicieli gruntów w USA 24 ) EAT opracowała „Planetarną Dietę Zdrowotną”, która ma być stosowana w globalnej populacji i obejmuje zmniejszenie spożycia mięsa i nabiału nawet o 90%, zastępując je głównie żywnością wytwarzaną w laboratoriach, a także zbożami i olejem. 25 Nic dziwnego, że Gates odnotowuje, że wzywa zachodnie narody do całkowitego zaprzestania jedzenia prawdziwego mięsa. 26

Błędy — to co jest na obiad
Wymuszanie przejścia na fałszywe mięso jest wystarczająco złe, ale jest jeszcze gorzej. Być może w ciągu ostatnich kilku lat widziałeś dziwny artykuł, w którym sugerowano, że powinniśmy rozważyć jedzenie robaków i chwastów oraz picie „odzyskanych” ścieków? 27 Cóż, to była część predykcyjnego programowania do zalewania pompy, że tak powiem. Teraz wkraczamy w prawdziwą fazę indoktrynacji. Cztery szkoły podstawowe w Walii w Wielkiej Brytanii przeprowadziły niedawno próbę w świecie rzeczywistym, aby sprawdzić, jak dzieci przyjmą jedzenie larw mącznika, świerszczy, chrząszczy i innych owadów, a jednocześnie są indoktrynowane, by myśleć, że stają się „etycznymi obywatelami”, którzy ratują świat. planetę, rzucając mięso. Według RAIR, który poinformował o nowatorskim eksperymencie z lunchem: 28

„… niewybrani, samonamaszczeni (opętani) globalni elitarni w WEF od lat walczą o to, by ludzie z Zachodu zjadali robaki… „Czy zechciałbyś spróbować jadalnych owadów, aby pomóc ocalić planetę?” …

Dwa lata temu Unia Europejska (UE) sklasyfikowała owady jako „nową żywność”. Innymi słowy: przygotowania do pożywienia dla owadów trwały od dawna. W rezultacie jadalne owady są coraz częściej sprzedawane w całej UE.

Brytyjski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (FSA) tymczasowo zezwoli na handel jadalnymi owadami w supermarketach i sklepach detalicznych od czerwca [2022], z pełną zgodą spodziewaną w przyszłym roku. Obecnie trwa ocena świerszczy przeznaczonych do spożycia przez ludzi; Oczekuje się również, że wkrótce zostaną przesłane mączniki.”

Będąc w stanie zobaczyć plan globalistów tak wyraźnie, jak widzimy go teraz, mamy obowiązek wobec przyszłych pokoleń stawiać opór, potępiać i odrzucać wszelkie wdrożenia technokratycznej agendy. Możemy wygrać z prostego faktu, że jest nas więcej niż jest ich, ale musimy mówić o tym głośno — musimy połączyć siły i zaprezentować jednolity front. Musimy spokojnie stawić opór i powiedzieć „nie, dziękuję” wszystkiemu, co próbują wprowadzić .(czyli wszystkim formom cyfrowego i nie tylko zniewolenia... kody QR płatności kartą, wszechobecne smartfony itd... dopow.)

Źródła i referencje

1 „Czy LaMDA jest świadomy?”
2 Codzienna poczta 31 maja 2022
3, 4 Maszyny Duszy Dziecko X
5 Rozmowa 28 stycznia 2020 r.
6 Ciekawa inżynieria 7 grudnia 2021
7, 10 Human Augmentation — Świt nowego paradygmatu, projekt implikacji strategicznych maj 2021 r.
8 Weforum Czwarta Rewolucja Przemysłowa
9 CNN 26 listopada 2019 r.
11 Przegląd technologii listopad 25, 2018
12 AP News 26 listopada 2018 r.
13 Futuryzm 1 lutego 2022
14 YouTube 24 maja 2022 r.
15 Sprawy umysłu 4 października 2018 r.
16 Wzgórze 3 sierpnia 2021
17 Futuryzm Sierpień 27, 2019
18, 19 Towarzyski 25 maja 2022
20 Sprawdź mój plik, jak działa chiński system oceny kredytów społecznych
21 RAIR 20 października 2021
22, 25 Eatforum.com Planetarna dieta zdrowotna
23 Obrońca 9 listopada 2020
24 Raport o gruntach, 11 stycznia 2021 r.
26 Forbes 22 marca 2021
27 Rozmowa 1 września 2019 r.
28 RAIR 3 czerwca 2022

Virtual Children To Help Combat Overpopulation - LewRockwell
Edward7
"5G" to broń - Huawei neutralizuje połączenia nawiązywane przez NATO na Ukrainie za pośrednictwem Starlink - zaangażowanie Chin
SpaceX przyznał w tym tygodniu, że szkodliwe zakłócenia z niektórych sieci 5G utrudniają jego sieć Starlink. Potwierdzenie to nie obejmuje świadomie komponentu wojskowego Starlink i ogranicza się do jego zastosowań cywilnych. W przypadku SpaceX usługi telefonii …More
"5G" to broń - Huawei neutralizuje połączenia nawiązywane przez NATO na Ukrainie za pośrednictwem Starlink - zaangażowanie Chin

SpaceX przyznał w tym tygodniu, że szkodliwe zakłócenia z niektórych sieci 5G utrudniają jego sieć Starlink. Potwierdzenie to nie obejmuje świadomie komponentu wojskowego Starlink i ogranicza się do jego zastosowań cywilnych. W przypadku SpaceX usługi telefonii komórkowej wykorzystujące zakres 12 GHz stanowią poważny problem dla użytkowników Starlink , ponieważ konstelacja mikrosatelitów na niskiej orbicie okołoziemskiej, które tworzą system, wykorzystuje tę samą częstotliwość.

Badanie SpaceX dotyczące wpływu sieci 5G na system Starlink pokazuje, że nawet przy drastycznym zmniejszeniu zakłóceń 5G dostawcy usług, tacy jak dostawcy telewizji internetowej korzystający ze Starlink, doświadczyliby przerw w dostawie sygnału w 74% przypadków. W pierwszej fazie wojny na Ukrainie, pod koniec lutego 2022 r., rosyjskie jednostki cyberwojny zostały zaskoczone nową aplikacją wojskową Starlink zaoferowaną przez Stany Zjednoczone temu krajowi w ramach pomocy wojskowej.

Rozwój środków zaradczych był możliwy dzięki doświadczeniu inżynierów Huawei w tej dziedzinie. Sieci 5G oparte na infrastrukturze Huawei zablokowały obszar zasięgu aplikacji wojskowych sieci Starlink. Oznacza to, że sygnał pomiędzy dronem szturmowym a jego stanowiskiem dowodzenia lub inną stacją lotniczą lub naziemną zostaje przerwany.
Infrastruktura 5G opracowana przez Huawei nie tylko zagraża całej sieci Starlink Space X , ale prawdopodobnie sprawi, że stanie się ona bezużyteczna.

Bezwzględna wojna toczona od trzech lat przez koalicję Pięciu Oczu, sojusz służb wywiadowczych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii, do których należy dodać Izrael i Japonię, przeciwko chińskiemu monopolowi ukrywał się Huawei znacznie bardziej złożone kwestie niż kwestie finansowe i ekonomiczne.
To, o co naprawdę chodzi w nowych technologiach, ma ogromne znaczenie militarne. Zasięg sieci 5G Huawei w zachodniej Rosji sąsiadującej z Ukrainą mógł znacznie utrudnić sieć Starlink w środkowej i wschodniej Ukrainie.
Pod koniec lutego, tuż po rozpoczęciu wojny, ukraiński wicepremier Mychajło Fiodorow publicznie poprosił Elona Muska o aktywację jego satelitów Starlink. Musk szybko odpowiedział: „Usługa Starlink jest już aktywna na Ukrainie. Więcej terminali w drodze.” Naturalnie sieci nie należały do takiego łobuza jak Musk, ale do Pentagonu iw efekcie działały jeszcze przed wybuchem wojny w lutym.
Starlink to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji na Ukrainie. Pentagon i ukraińskie wojsko intensywnie wykorzystują satelity do atakowania rosyjskich czołgów i pozycji za pomocą dronów. Sieć Starlink ma szczególne znaczenie militarne na obszarach, gdzie infrastruktura jest słaba i nie ma połączenia z Internetem (1).
Według The Telegraph, jednostka rozpoznania lotniczego Aerorozvidka wykorzystuje Starlink do monitorowania i koordynowania dronów, umożliwiając żołnierzom precyzyjne strzelanie z broni przeciwpancernej. Tylko wysoka szybkość transmisji danych systemu może zapewnić niezbędną stabilną komunikację.
„Korzystamy ze sprzętu Starlink i łączymy sprzęt dronowy z naszym sprzętem artyleryjskim” – powiedział The Times urzędnik Aerorozvidka. „Jeśli używamy drona z termowizją w nocy, dron musi połączyć się przez Starlink z dronem artyleryjskim i stworzyć namierzanie celu” (2).
Zespół Aerorozvidka codziennie wykonuje około 300 misji wywiadowczych. Ataki przeprowadzane są w nocy, ponieważ drony, z których niektóre są wyposażone w kamery termowizyjne, są prawie niemożliwe do zobaczenia w ciemności.
(1) telegraph.co.uk/…elon-musks-starlink-helping-ukraine-win-drone-war/
(2) https://www. Specialist Ukrainian drone unit picks off invading Russian forces as they sleep

Huawei neutraliza las conexiones que realiza la OTAN en Ucrania a través de Starlink - mpr21