Clicks5.5K
Peter(skala)
2

13.3.2020 Aktuálne posolstvo Ježiša Krista cez Vassulu Ryden

"Zhromaždi ľudí a povedz im: Bez úprimnej ľútosti a rýdzosti vo vašej modlitbe bude toto zlo trvať dlhšie, než si myslíte. Obráťte sa ku Mne, svojmu Bohu, a ľutujte.

Úprimná a spoločná modlitba dosiahne Mňa, vášho Boha.
Pôst vyženie démonov. Prijímam akúkoľvek obeť. Zažeňte svojho ducha letargie, opustite svoje zlé cesty a zmierte sa so Mnou, vaším Bohom.

Nech počujem: "Pane, zmiluj sa nado mnou, hriešnym!" a prejavím zľutovanie a na vás všetkých vylejem Svoje požehnanie.
Poďte, nebojte sa. Ja načúvam ... ic.


Boh bude počúvať, ak budeme ľutovať, zmeníme svoj život, ktorý je vlažný voči Bohu, a milostivo nám daruje Svoj Pokoj. Keď sa budeme modliť za svet. Keď Ho budeme prosiť, aby odhalil Svoju Tvár a zhliadol na nás. Keď Ho budeme usilovne prosiť, aby mohol byť milostivý k našim snažným prosbám ...

Mali by sme sa tiež modliť, aby sa mohlo Jeho posolstvo TLIG rýchlo rozšíriť a bolo pokorne prijaté tak, ako bolo prijaté vami. Budeme sa modliť zvlášť za Taliansku, kde sa posolstvo TLIG, ako som už skôr vysvetlila, stretlo s úplným nezáujmom a prenasledovaním.


www.tlig.sk/messages/msg/1192.html
dyk
Musíme sa modliť srdcom.
Peter(skala)
zaba

pred 3 hodinami

Každý v něčem slouží satanovi, protože nejsme svatí a to platí i pro Vassulu, než odejde na věčnost. Přesto si myslím, že vlastní poselství PJ řešící skrze Vassulu sjednocení křesťanů jsou pravá, ďáblův zásah bych viděl spíše v tom, jak bylo s Vassulou zacházeno. Bohužel tento projekt nebe jsme odmítli, a tak nezbývá už jiný způsob obnovy lidstva, než skrze Boží Zjevení …More
zaba

pred 3 hodinami

Každý v něčem slouží satanovi, protože nejsme svatí a to platí i pro Vassulu, než odejde na věčnost. Přesto si myslím, že vlastní poselství PJ řešící skrze Vassulu sjednocení křesťanů jsou pravá, ďáblův zásah bych viděl spíše v tom, jak bylo s Vassulou zacházeno. Bohužel tento projekt nebe jsme odmítli, a tak nezbývá už jiný způsob obnovy lidstva, než skrze Boží Zjevení na konci času, tedy Apokalypsa.