Edward7
2568

Agenda Bila Gatesa zdemaskowana w Indiach przez Robert F. Kennedy

2,3 mln kobiet w Kenii padło ofiarą szczepień wywołujących bezpłodność. Oficjalnie powodem było szczepienie przeciwko tężcowi. Akcję finansowały oraz koordynowały WHO i UNICEF. Skandaliczny proceder ujawnił Kościół. opole.gosc.pl kontrrewolucja.net/rodzina/kosciol-w-kenii…

Robert F. Kennedy Jr., bratanek byłego amerykańskiego prezydenta Johna F. Kennedy'ego, w długiej pracy obnażył program Billa Gatesa w Indiach i jego „obsesję na punkcie szczepionek”.

Co ciekawe, jak pamiętają czytelnicy GreatGameIndia , wiadomość Jr Kennedy'ego pojawia się kilka dni po tym, jak wnuczka Roberta Kennedy'ego i jej syn zostali znalezieni martwi w podejrzanych okolicznościach.

AKTUALIZACJA:
Miesiąc później, na podstawie przechwyconego raportu wywiadu służb , w Nigerii wybuchł kontrowersyjny skandal , w wyniku którego ujawniono, że Bill Gates zaoferował łapówkę w wysokości 10 milionów dolarów za program przymusowych szczepień przeciwko koronawirusowi nigeryjskiej Izbie Reprezentantów .

Roberta Kennedy'ego Jr .:
Szczepionki, dla Billa Gatesa, są strategiczną filantropią, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, aby kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się identyfikacją szczepień ) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną.

Obsesję Gatesa na temat szczepionek wydaje się podsycać przekonanie o uratowaniu świata za pomocą technologii.

Obiecując swój udział w wysokości 450 milionów dolarów w wysokości 1,2 miliarda dolarów w celu wyeliminowania polio, Gates przejął kontrolę nad indyjską National Technical Advisory Group on Immunization (NTAGI), która zleciła do 50 dawek szczepionek przeciwko polio poprzez nakładanie programów szczepień na dzieci przed ukończeniem wieku pięciu lat .

Indyjscy lekarze obwiniają kampanię Gatesa za niszczycielską epidemię ostrego porażenia niedokrwiennego serca (NPAFP), która sparaliżowała 490 000 dzieci powyżej oczekiwanych wskaźników w latach 2000–2017. W 2017 r. Rząd Indii cofnął program szczepień Gatesa i poprosił Gatesa i jego polityki dotyczące szczepionek, by opuścili Indie. Stopy NPAFP gwałtownie spadły.

W 2017 r.Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) niechętnie przyznała, że globalna eksplozja w polio jest głównie szczepem szczepionkowym .

Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Afganistanie i na Filipinach związane są ze szczepionkami. W rzeczywistości do 2018 r. 70% globalnych przypadków polio stanowiło szczepy szczepionkowe.

W 2014 r. Gates Foundation sfinansowała testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV, opracowanych przez Glaxo Smith Kline (GSK) i Merck, na 23 000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii.

U około 1200 osób wystąpiły ciężkie działania niepożądane , w tym zaburzenia autoimmunologiczne i zaburzenia płodności. Siedmiu zmarło . W dochodzeniach rządu indyjskiego stwierdzono, że badacze finansowani przez Gates popełnili wszechobecne naruszenia etyczne : wywieranie presji na wrażliwe wiejskie dziewczyny na proces, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom. Sprawa znajduje się obecnie w krajowym Sądzie Najwyższym.

W 2010 r. Gates Foundation sfinansowała badanie fazy 3 eksperymentalnej szczepionki przeciwko malarii GSK, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne działania niepożądane, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe na 1048 z 5949 dzieci .

Podczas kampanii MenAfriVac przeprowadzonej przez Gatesa w 2002 r. W Afryce Subsaharyjskiej, agenci Gatesa siłą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych. Około 50 z 500 zaszczepionych dzieci rozwinęło paraliż . Gazety południowoafrykańskie skarżyły się: „ Jesteśmy świnkami morskimi dla producentów narkotyków ”.

Były starszy ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond, opisuje praktyki filantropijne Gatesa jako „ bezwzględne i niemoralne ”.

W 2010 r. Gates przeznaczył 10 mld USD na WHO, mówiąc: „Musimy uczynić ten czas dekadą szczepionek”. Miesiąc później Gates powiedział w Ted Talk, że nowe szczepionki „mogą zmniejszyć populację”.

W 2014 r . Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy w Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych kobiet w Kenii kampanią szczepionkową przeciwko tężcowi .

Niezależne laboratoria znalazły formułę sterylności w każdej testowanej szczepionce.

Po odrzuceniu zarzutów WHO w końcu przyznało, że opracowuje szczepionki bezpłodności od ponad dekady.

Podobne oskarżenia napłynęły z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin .

Badanie z 2017 r. (Morgenson i in. 2017) wykazało, że popularna szczepionka DTP WHO zabija więcej afrykańskich dzieci niż choroby, którym zapobiega. Dziewczęta po szczepione DTP mają 10-krotną większą śmiertelność , od tych dzieci które nie otrzymały jeszcze szczepionki. WHO odmówiła wycofania śmiertelnej szczepionki, którą wymusza na dziesiątki milionów afrykańskich dzieci rocznie.

Zwolennicy globalnego zdrowia publicznego na całym świecie oskarżają ich o odsuwanie agendy WHO od projektów, o których udowodniono, że ograniczają choroby zakaźne: czysta woda, higiena, odżywianie i rozwój gospodarczy.

Fundacja Gatesa wydaje tylko około 650 milionów dolarów z 5 miliardów dolarów budżetu na te obszary. Mówią, że przekierował zasoby agencji, aby realizować swoją osobistą filozofię, zgodnie z którą dobre zdrowie pojawia się tylko w strzykawce.

Oprócz korzystania ze swojej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEF, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatną firmę farmaceutyczną, która produkuje szczepionki, a ponadto przekazuje 50 milionów dolarów na 12 firm farmaceutycznych w celu przyspieszenia opracowania szczepionki koronawirusowej. W swoich ostatnich wystąpieniach w mediach Gates wydaje się pewny, że kryzys Covid-19 da mu teraz szansę narzucenia dyktatorskich programów szczepień amerykańskim dzieciom.

źródło - humansarefree.com/…/bill-gates-agen…
zdj - childrenshealthdefense.org/…/forget-cecil-rh…