BeatkaS
Polecam wszystkim - otwórzmy oczy i zacznijmy działać a nie tylko gadać!
www.salwator.com/bezwstydna-moda…
antonio 64_64
S A T A N I Z M W WYKONANIU NEOKATECHUMENATU !!!!! 🤬 🤬 🤬
tekla
Rodzice, zainteresujcie się tym, co wyprawia się na tych spotkaniach w kościele. Za kim podąża wasze dziecko.
PiotrM
Profanacja pierwsza klasa. Pokłony do siebie a tyłek dla Jezusa w Tabernakulum. Co za ksiądz prowadzi tę parafię? Chyba jakiś wilk w stadzie owiec- Baran. 🤬 😡 🤬 😡 🤬 😡 🤬
Pascendis Dominicis Gregis
@VRS No w praktyce można zobaczyć jak Żydzi traktują na bardzo poważnie. Ciągle żądają przeprosin za byle gówno. Dobrze Chrystus powiedział, że to jest plemię żmijowe.
Pascendis Dominicis Gregis
@adan2 I jedno i drugie: księża sami dali się wrobić w to coś bo sami nie mają rozeznania, a dwa wciągają to też młodych nieświadomych ludzi, którzy są mało doświadczeni życiowo i ubodzy w wiedzę katolicką: duchową i intelektualną.
2 more comments from Pascendis Dominicis Gregis
Pascendis Dominicis Gregis
@VRS I jest jasne i zrozumiałe :)
Przypomniało mi się jak abp. Gądecki palnął coś takiego i cytuje: "Wchodząc do kościoła czynimy znak krzyża wodą święconą na pamiątkę tego, że Żydzi kropili swoje odrzwia krwią zwierząt". 😀
Pascendis Dominicis Gregis
@VRS A to nie wiedziałem że po raz kolejny jest manipulacja. Wiadome papież JP II bardzo dbał o rozwój Soboru i był niestety modernistą. Dzisiaj ludzie mają problemy zrozumieniem tego. No ale mało kto ma chęci do szukania, że Karol Wojtyła wyniósł modernizm z Zachodu kiedy studiował w Rzymie i przebywał we Francji jako młody kapłan w latach 60 o ile się nie mylę. A w tamtych czasach modernizm w …More
@VRS A to nie wiedziałem że po raz kolejny jest manipulacja. Wiadome papież JP II bardzo dbał o rozwój Soboru i był niestety modernistą. Dzisiaj ludzie mają problemy zrozumieniem tego. No ale mało kto ma chęci do szukania, że Karol Wojtyła wyniósł modernizm z Zachodu kiedy studiował w Rzymie i przebywał we Francji jako młody kapłan w latach 60 o ile się nie mylę. A w tamtych czasach modernizm w teologii już był bardzo silny.
grazka
DZIENNICZKA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY ..ujrzałam dwie drogi: jedna droga szeroka, wysypana piaskiem i kwiatami, pełna radości i muzyki, i różnych przyjemności. Ludzie szli tą drogą, tańcząc i bawiąc się - dochodzili do końca, nie spostrzegając, że to już koniec. Na końcu tej drogi była straszna przepaść, czyli otchłań piekielna. Dusze te na oślep wpadały w tę przepaść; jak szły, tak i wpadały. A była …More
DZIENNICZKA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY ..ujrzałam dwie drogi: jedna droga szeroka, wysypana piaskiem i kwiatami, pełna radości i muzyki, i różnych przyjemności. Ludzie szli tą drogą, tańcząc i bawiąc się - dochodzili do końca, nie spostrzegając, że to już koniec. Na końcu tej drogi była straszna przepaść, czyli otchłań piekielna. Dusze te na oślep wpadały w tę przepaść; jak szły, tak i wpadały. A była ich tak wielka liczba, że nie można było ich zliczyć. I widziałam drugą drogę, a raczej ścieżkę, bo była wąska i zasłana cierniami i kamieniami, a ludzie, którzy nią szli mieli łzy w oczach i różne boleści były ich udziałem. Jedni padali na te kamienie, ale zaraz powstawali i szli dalej. A na końcu drogi był wspaniały ogród, przepełniony wszelkim rodzajem szczęścia i wchodziły tam te wszystkie dusze. Zaraz w pierwszym momencie zapominały o swych cierpieniach”
Pascendis Dominicis Gregis
Dzisiaj na youtubie prawie cały dzień leci retransmisja Stadionu Młodych. Jakby jeszcze mało było.
pugnator
Zgroza.!!!
Matricaria
Pascendis Dominicis Gregis Przyszła afrykańska fala na wierzących i co zrobisz,zamiast bawić się na sali gimnastycznej to oni muszą to robić w kościele,kolejna moda która minie.
Pascendis Dominicis Gregis
@Matricaria Raczej odejdą bo to się tak zazwyczaj kończy. Ale też się uśmiałem z tego jak to dziewczyna powiedziała.
Matricaria
Ciekawe wyznanie - Do tej pory tylko chodziłam na Msze bo rodzice kazali,moi rodzice sa wierzący ale nie tańczący.Teraz jak tańczę to ja czuję miłość Boga i jak tylko gdzieś sa takie rekolekcje to jedziemy i dajemy.
Miejmy nadzieję że jak ci młodzi dorosną to nie odejdą w podskokach z tego nudnego kościoła i smutnej Mszy.
Pascendis Dominicis Gregis
@Quas Primas Tak masz rację. Wielu dzisiejszych kapłanów zwłaszcza młodych ma bardzo zakrzywiony obraz kapłaństwa. Sam z własnego doświadczenia i pracy z nimi wiem i widziałem jak bardzo letnio podchodzą do spraw, zwłaszcza jak są problemy. No niestety, dzisiaj młodzież pcha się do kapłaństwa już nie z powołania, ale dla zrobienia sobie w Kościele kariery albo dla pieniędzy żeby finansowo …More
@Quas Primas Tak masz rację. Wielu dzisiejszych kapłanów zwłaszcza młodych ma bardzo zakrzywiony obraz kapłaństwa. Sam z własnego doświadczenia i pracy z nimi wiem i widziałem jak bardzo letnio podchodzą do spraw, zwłaszcza jak są problemy. No niestety, dzisiaj młodzież pcha się do kapłaństwa już nie z powołania, ale dla zrobienia sobie w Kościele kariery albo dla pieniędzy żeby finansowo zabezpieczyć się na życie lub ucieczką przed życiem, "bo będę musiał radzić sobie sam".
Ale na szczęście takie fałszywe powołania wychodzą na jaw bo prędzej czy później takie osoby rzucają sutannę i kapłaństwo. Ale niestety przynoszą szkodę też i Kościołowi. Mało mamy prawdziwych kapłanów. Przepraszam, że odbiegłem tak od tematu 😌

@Irenikus Młodzież jest mało życiowo doświadczona. I dlatego tak łatwo daje się ogłupiać. I charyzmatycy to wykorzystują bo oni dobrze wiedzą. A dwa, że jak starsza osoba lub ktoś kto doświadczył czegoś w życiu opowiada młodzieży np.: o II wojnie światowej. Oni tego nie słuchają i maja wywalone. Do nich dociera dopiero jak już doświadczą tego sami na sobie i jest już po fakcie. I niestety kończy się to często na samobójstwie w różnych formach. Mam znajomych, którzy odebrali sobie życie jak ich uderzyła rzeczywistość i nie potrafili poradzić sobie z problemami.
Irenikus
czy ta młodzież jest coraz głupsza?
Quas Primas
Jednym słowem NIEDOJRZAŁOŚĆ.
Zarówno duchowa jak i emocjonalna.
Wszyscy, począwszy od kapłanów zachowują się na poziomie klasy od 1-3 (podstawówki).
Nic, tylko uwiązać bicz z postronków i wywalić ich z Domu Bożego.
Pascendis Dominicis Gregis
@grazka Tak to prawda. "Mój dom jest domem modlitwy, a wy czynicie z niej jaskinię zbójców". I to wpaja się młodzieży. Dla nich nie wieje to nuuuuudą.
grazka
Kościół jest do modlitwy a nie do tańca 😡