Orędzia
771

Módlcie się dużo przed krzyżem. Cokolwiek się stanie, nie schodź ze ścieżki, którą ci pokazałam. Nie jesteś sam. Kocham cię i będę po twojej stronie. Naprzód bez strachu

7 stycznia 2021 - 5069. Ambasada Matki Bożej Królowej Pokoju, Anguera. Drogie dzieci, świadczcie o prawdzie. Żyjesz w czasach wielkiego zamętu i tylko ci, którzy się modlą, wytrzymają ciężar prób.

Cierpię za to, co nadchodzi na twojej drodze. Zbliżasz się do przyszłości, w której niewielu będzie świadkami wiary. Wielu cofnie się ze strachu, a Moi Synowie będą jak ślepi prowadzący innych niewidomych.

Nie zostawiaj tego, co masz robić na jutro. Poświęć trochę czasu na modlitwę. Módlcie się dużo przed krzyżem. Cokolwiek się stanie, nie schodź ze ścieżki, którą ci pokazałam. Nie jesteś sam. Kocham cię i będę po twojej stronie. Nawracajcie się i wiernie służcie Panu. Niech wasze życie świadczy o Panu bardziej niż słowa. Naprzód bez strachu.

To jest przesłanie, które dziś wam przekazuję w imię Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliliście mi się tu jeszcze raz zebrać. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Zostań w pokoju