Jak się chronić przed koronawirusem COVID-19? ŚWIADECTWO MĘŻCZYZNY, KTÓRY CODZIENNIE SPOTYKA SETKI LUDZI.

Chciałem podzielić się świadectwem mężczyzny, który od początku epidemii używa do swojej ochrony OLEJKU DOBREGO SAMARYTANINA.
Przeczytajcie uważnie i podzielcie się z rodziną, może uratujesz nie jedno życie.Cytat: Mam 52 lata, mam na imię Tadeusz i chciałem podziękować wizjonerce Luz de Maryja, która na początku epidemii opublikowała na swojej stronie przepis na Olejek Dobrego Samarytanina.Nikt nie musiał mnie do tego przepisu przekonywać, ponieważ mam bardzo ciężką niewydolność płuc od lat i każde przeziębienie przechodzę bardzo ciężko. COVID 19 może być dla mnie ostatnia chorobą jaką na tym świecie doświadczę. Wiec kiedy ukazało się to orędzie od razu zamówiłem te olejki w internecie takie większe butelki, by na dłużej wystarczyło. Ponieważ pracuje w organizacji charytatywnej mam codziennie styczność z setkami osób rożnego pokroju, z różnych środowisk, bogatych i bardzo biednych, bezdomnych oraz z wieloma wolontariuszami codziennie innymi. Dlatego zarażenie jest praktycznie nie do uniknięcia.
Od kwietnia do października przed wyjściem do pracy i w pracy co 2-3 godziny spryskuję z buteleczki z rozpylaczem szyje- 2 dawki i po jednej dawce na nadgarstki.
Wiele się mówi, że będzie jeszcze gorzej. Przygotujcie sobie dla ochrony ten olejek. Potrzebna jest jeszcze wiara i zaufanie Matce Bożej bo to Ona podyktowała ten przepis wizjonerce.
Chrońcie siebie i swoje dzieci olejek nie kosztuje wiele, a napewno mniej niż lekarstwa czy pobyt w szpitalu. Jednak najważniejsza jest wiara,modlitwa,miłość i pokój ducha którego światu najbardziej potrzebna.Tadek
Przepis jak zrobić ten olejek znajdziesz w linku poniżej.

Olejek Dobrego Samarytanina przepis podyktowany przez Niepokalane Serce Maryi-Jeśli ta wysoce zaraźliwa choroba wybuchnie między wami, użyj olejku.