lt.news
35

Vatikano II bažnyčia: šimtai negaliojančių krikštų!

Finikso vyskupija, Arizona, paskelbė, kad eudisto tėvo Andreso Arango, vėliau tapusio Finikso vyskupijos kunigu, krikštai yra negaliojantys.

Krikštydamas anglų ir ispanų kalbomis, Arango naudojo formulę: „Mes krikštijame jus Tėvo, Sūnaus ir Šventosios Dvasios vardu“.

Vyskupija aiškina, kad ne „bendruomenė“ („mes“) krikštija, o vienas Kristus („aš“), kuris „pirmininkauja“ [klaidingas terminas, reiškiantis, kad „bendruomenė“ vis dėlto dalyvauja] visuose sakramentuose. Tai praneša visiems, kurie nesėkmingai buvo pakrikštyti Arango.

Arango yra JAV nuo 2001 m. Vasario 1 d. jis atsistatydino iš Šv. Grigaliaus pastoriaus pareigų Finikso mieste, išlieka geros būklės kunigas ir visą savo tarnybą skirs, kad padėtų tiems, kuriuos pakrikštijo neteisingai. Jei jis būtų kritikavęs Covido režimą arba laikęs Romos mišias, jis būtų buvęs nušalintas.

Atsižvelgiant į Susirinkimo bažnyčioje vyraujantį pogrindinį išsilavinimą, aplaidumą ir abejingumą, nenuostabu, kad Novus Ordo kunigai net nesugeba tinkamai atlikti krikšto.

#newsQwhfwbwsty