Edward7
22.8K

Śmiertelna choroba mózgu jest bezpośrednio powiązana ze szczepionkami przeciw COVID - ostrzega lekarz

- Wstrzykują ludziom to, co spowoduje ludzką postać choroby szalonych krów

Dr Joel S. Hirschhorn
Spośród wielu negatywnych skutków szczepionek COVID ta choroba mózgu jest najbardziej przerażająca. Jeśli jesteś krytycznym myślicielem, który docenia mówienie prawdy o szczepionkach COVID, powinieneś być głęboko zaniepokojony, że istnieją dane wskazujące, że szczepionki mogą wywołać jedną z najbardziej śmiertelnych chorób znanych medycynie. Choroba jest zawsze śmiertelna. Zwykle umiera z tego powodu tylko około tysiąca Amerykanów rocznie.

Kto wie? Czy rząd nie pracuje ciężko, aby śledzić chorobę Creutzfeldta-Jakoba (CID). Jest znana jako choroba prionowa. Według Mayo Clinic CJD jest chorobą zwyrodnieniową mózgu, która prowadzi do demencji i ostatecznie do śmierci. CJD jest rzadką, śmiertelną chorobą wywoływaną przez nieprawidłowe białko w mózgu zwane prionem. Kilka lat temu forma tej choroby była znana jako choroba szalonych krów. Nie chodzi tylko o zachorowanie na tę śmiertelną chorobę, ale raczej o to, że szczepionki przeciw COVID, które mogą ją wywołać, powinny być postrzegane jako niewiarygodnie niebezpieczne na wiele sposobów.

Nowe badania
Media głównego nurtu zignorowały naprawdę niesamowite badania. Niedawny francuski wstępny wydruk dotyczący szczepień przeciwko CJD i COVID wskazuje , że szczepionka COVID mogła przyczynić się do pojawienia się nowego typu sporadycznej choroby CJD, która jest o wiele bardziej agresywna i szybciej postępuje w porównaniu z tradycyjną CJD.
Francuzi odkryli, że w ciągu kilku dni od otrzymania pierwszej lub drugiej dawki szczepionek Pfizer lub Moderna COVID zachorowali.

Priony naturalnie występują w mózgu i zwykle są nieszkodliwe, ale gdy ulegną chorobie lub zostaną nieprawidłowo ułożone, będą wpływać na sąsiednie priony, powodując zniekształcenie, co prowadzi do pogorszenia tkanki mózgowej i śmierci. Aby było jasne, choroba jest nieuleczalna, ponieważ po zakażeniu jednego prionu będzie on nadal rozprzestrzeniał się na inne priony bez leczenia, które byłoby w stanie zatrzymać jej postęp. Większość osób z CJD ma sporadyczną CJD; zarażają się, bez wyraźnego powodu. Jednak małe podgrupy ludzi są diagnozowane z powodu zarażenia.

Sporadyczna CJD, choć występująca losowo, została powiązana ze spożywaniem mięsa, które zostało zakażone chorymi prionami, na przykład u osób, które spożywają wołowinę z zakażonej krowy. Chociaż wariant Omicron COVID nie zawiera regionu prionowego w swoim białku wypustkowym, pierwszy wariant Wuhan COVID-19 ma region prionowy w swoim białku wypustkowym. Amerykańskie badanie wskazuje: , że obszar prionowy może wchodzić w interakcje z komórkami ludzkimi. Dlatego też, gdy informacje o genie białka kolczastego wariantu Wuhan zostały wprowadzone do szczepionki jako części szczepionek zawierających mRNA i adenowirusa, region prionowy również został włączony.

W ramach naturalnego procesu komórkowego, gdy mRNA zostanie wprowadzony do komórek, komórka zamieni instrukcje mRNA w białko szczytowe COVID, oszukując komórki, aby uwierzyły, że zostało zakażone, tak aby wytworzyły pamięć immunologiczną przeciwko składnikowi od wirusa. Jednak biologiczny proces tłumaczenia informacji mRNA na białka nie jest doskonały i odporny na błędy. W amerykańskim badaniu spekulowano , że nieprawidłowo sfałdowane białko wypustek może z kolei stworzyć nieprawidłowo sfałdowany region prionowy, który może wchodzić w interakcje ze zdrowymi prionami, powodując uszkodzenia, prowadząc do choroby CJD.

Oto wielka wiadomość. Recenzowane badanie w Turcji ( pdf ) i francuski preprint wykazały nagłe przypadki CJD pojawiające się po otrzymaniu szczepionek Pfizer, Moderna i AstraZeneca, co sugeruje związek między zaszczepieniem a zarażeniem.
Francuskie badanie wykazało wystąpienie objawów w ciągu 11,38 dni od zaszczepienia, podczas gdy studium przypadku w Turcji wykazało objawy pojawiające się 1 dzień po szczepieniu. Wszystkich 26 francuskich pacjentów z tą chorobą zmarło. Wśród nich 8 z nich prowadzi do nagłej śmierci (2,5 miesiąca)” W ciągu kilku tygodni, zauważyli francuscy badacze, ponad 50 przypadków niemal spontanicznego pojawienia się choroby Creutzfeldta-Jakoba pojawiło się we Francji i Europie bardzo szybko po wstrzyknięciu pierwszej lub drugiej dawki szczepionek Pfizer, Moderna lub AstraZeneca.
Przypadki w USA
Amerykański opis przypadku z marca podkreślił walkę 64-letniej Cheryl Cohen z CJD, która rozwinęła się w ciągu kilku dni po jej drugiej dawce szczepionki przeciw COVID firmy Pfizer. Raport stwierdzał:
„Tutaj przedstawiamy przypadek 64-letniej kobiety, u której obserwuje się szybko zmniejszającą się utratę pamięci, zmiany zachowania, bóle głowy i zaburzenia chodu około tydzień po podaniu drugiej dawki nowatorskiego kwasu rybonukleinowego (mRNA) Pfizer-BioNTech. ) - Covid szczepionka. „Po szeroko zakrojonych badaniach, rozstrzygające dowody zidentyfikowały śmiertelną diagnozę sporadycznej choroby Creutzfeldta-Jakoba”.

Córka Cohena, Gianni, powiedziała, że regres matki był „oszałamiający, zagmatwany i naprawdę bolesny”. Przeszła od możliwości pracy i wykonywania zwykłych codziennych czynności do niezdolności do chodzenia, mówienia lub kontrolowania ruchów swojego ciała, powiedział Gianni. Cohen czuła się tak, jakby jej głowa „eksplodowała” i zmarła w ciągu trzech miesięcy od przyjęcia drugiej dawki Pfizera. Jej lekarz powiedział:

„Ten przypadek identyfikuje potencjalne zdarzenia niepożądane, które mogą wystąpić po podaniu nowej szczepionki COVID-19. Ponadto w diagnostyce różnicowej, gdy u pacjenta występuje szybko postępująca demencja, klinicyści muszą brać pod uwagę choroby neurodegeneracyjne, takie jak choroba prionowa (np. sporadyczna choroba Creutzfeldta-Jakoba), autoimmunologiczne zapalenie mózgu, infekcja, napady niepadaczkowe, zaburzenia toksyczno-metaboliczne itp. , szczególnie w kontekście niedawnych szczepień”. „Chociaż obecnie nie ma lekarstwa na sporadyczną chorobę Creutzfeldta-Jakoba (sCJD), wczesna diagnoza jest kluczowa, aby uniknąć niepotrzebnego podawania leków empirycznych w przypadku podejrzenia zaburzeń psychicznych lub neurologicznych”. „Ponadto śledzenie zdarzeń niepożądanych może potencjalnie prowadzić do dalszego scharakteryzowania i zrozumienia zarówno nowej szczepionki z kwasem nukleinowym (mRNA) z wirusem COVID-19, jak i etiologii sCJD”. „Co ważniejsze, rozpoznanie działań niepożądanych dostarcza osobom istotnych informacji do podjęcia bardziej świadomej decyzji dotyczącej ich zdrowia”.

Jeffrey Beauchine powiedział, że jego matka, Carol, wiedziała, że jej choroba Creutzfeldta-Jakoba była związana ze szczepionką Moderna. Oglądanie jej śmierci było jak „coś, co widzisz z filmu”, powiedział. Beauchine powiedział, że jego matka otrzymała pierwszą dawkę Moderny 16 lutego 2021 roku i nie zgłosiła żadnych skarg. Po otrzymaniu drugiej dawki 17 marca Carol natychmiast powiedziała, że „czuje się inaczej”. Objawy zaczęły się od drętwienia, które rozprzestrzeniło się z ramienia, w które otrzymała zastrzyk, na całą lewą stronę jej ciała.

Narzekała, że coś jest nie tak z jej mózgiem, nie potrafi poskładać myśli i zrozumieć rzeczy, rozwinęła podwójne widzenie i ślepotę i zaczęła doświadczać halucynacji. Lekarze początkowo myśleli, że Carol doznała udaru lub niepokoju. Skany później wykazały, że były nieprawidłowości w jej móżdżku. Stan Carol szybko się rozwijał i ostatecznie zdiagnozowano u niej CJD i dano jej kilka dni życia. Zmarła w ciągu kilku miesięcy od otrzymania drugiej dawki Moderny. Lekarze Carol złożyli raport w systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień CDC ( VAERS ID 2180699 ). Do tej pory CDC nie skontaktowała się z rodziną, mimo że sekcja zwłok potwierdziła, że jej śmierć była spowodowana przez CJD – stan, którego nie miała przed otrzymaniem szczepionki przeciw COVID.

Richard Sprague powiedział, że jego żona Jennifer rozwinęła CJD po zastrzyku Pfizer COVID i zmarła w ciągu pięciu miesięcy od podania drugiej dawki.
Jennifer otrzymała pierwszą dawkę Pfizera 29 sierpnia 2021 r., a drugą 21 września 2021 r. Chociaż jej mąż nie był szczepiony, Jennifer musiała się zaszczepić w ramach swojego zatrudnienia. Cztery dni po drugiej dawce Jennifer doświadczyła pierwszego epizodu „nagłego dziwnego zdarzenia, którego nie potrafiła wyjaśnić”. Jennifer zaczęła mieć więcej epizodów, a jej lewa ręka i bok zaczęły drżeć. 13 października 2021 r. Jennifer wróciła do lekarza, który przepisał "Xanax" na stany lękowe. Choroba Jennifer postępowała szybko, aż nie była w stanie samodzielnie siedzieć i chodzić. Skany potwierdziły, że Jennifer miała znaczące zmiany po prawej stronie mózgu. Nowy zespół medyczny wykonał zakładkę kręgosłupa i potwierdził, że Jennifer miała CJD. W tym czasie Jennifer nie była w stanie wstać z łóżka. „Twój mózg po prostu znika. To szaleństwo — powiedział Sprague. „Jesteś w tym idealnym, zdrowym ciele, a twój mózg umiera w ciągu kilku miesięcy”. Po tym, jak 12 lutego zdiagnozowano u Jennifer CJD, jej firma ubezpieczeniowa powiedziała, że nie będzie już płacić za jej opiekę, a Sprague powiedziano, że jego żona nie wyzdrowieje. Jennifer zmarła 21 lutego — pięć miesięcy po otrzymaniu drugiej dawki Pfizera.

Według najnowszych danych VAERS, od 14 grudnia 2021 r. po szczepionkach przeciw COVID-19 zgłoszono 56 przypadków CJD o szybkim początku . Historycznie wykazano, że VAERS zgłasza tylko 1% rzeczywistych zdarzeń niepożądanych poszczepiennych (co do covid szczepionek jeszcze mniej) .
Wiele zgonów związanych ze szczepionką mogło dotyczyć CJD i nie zostało zdiagnozowanych, ponieważ potwierdzenie CJD wymaga dużego wysiłku.
...
Ta historia została pierwotnie opublikowana tutaj . Dr Joel S. Hirschhorn, autor Pandemic Blunder, przez dziesięciolecia pracował nad kwestiami zdrowotnymi, a jego biuletyn dotyczący Pandemic Blunder znajduje się na Substack. Jako profesor zwyczajny na Uniwersytecie Wisconsin w Madison kierował programem badań medycznych między uczelniami inżynierii i medycyny. Jako wysoki rangą urzędnik w Kongresowym Biurze Oceny Technologii i Krajowym Stowarzyszeniu Gubernatorów kierował głównymi badaniami na tematy związane ze zdrowiem; zeznawał na ponad 50 przesłuchaniach w Senacie i Izbie Stanów Zjednoczonych oraz był autorem setek artykułów i artykułów w głównych gazetach. Przez ponad 10 lat służył jako wolontariusz wykonawczy w dużym szpitalu. Był członkiem Association of American Physicians and Surgeons oraz America's Frontline Doctors....video na stronie ... Most Alarming COVID Vax Research You Will Ever Read

Eliminacja kory czołowej - "najważniejsze zdarzenie niepożądane wymienione przez firmę Pfizer” - Australia chce przymusowo szczepić obywateli za pośrednictwem Chemtrails
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
- Wstrzykują ludziom to, co spowoduje ludzką postać choroby szalonych krów
*******************************************

Widać już gołym okiem działanie ,,szczepionek''. Szaleńców nie brakuje i wciąż przybywa. Tak to jest ludzka postać choroby szalonych krów.More
- Wstrzykują ludziom to, co spowoduje ludzką postać choroby szalonych krów
*******************************************


Widać już gołym okiem działanie ,,szczepionek''. Szaleńców nie brakuje i wciąż przybywa. Tak to jest ludzka postać choroby szalonych krów.