ľubica
360

Prosba o modlitbu: Virginie de Araujo Recchia, zatknutá za pravdu o vládnych covidových zločincoch

Zatkli francúzsku právničku usvedčujúcu svetových lídrov z covidových zločinov

(Daily Expose) Jedna z právničiek, ktoré pomáhajú svetoznámemu právnikovi Dr. Reinerovi Fuellmichovi dokazovať, že svetoví lídri spáchali v mene COVID-19 zločiny proti ľudskosti, bola zatknutá vo Francúzsku pre podozrenie z terorizmu a vlastizrady.

Virginiu de Araujo Recchia, právničku žijúcu vo Francúzsku a členku občianskej poroty, zatkli v jej dome na úsvite 22. marca 2022 pred očami svojich detí. K zatknutiu došlo tri týždne pred francúzskymi prezidentskými voľbami.

Dr. Fuellmich bol tiež informovaný, že obvinenia zahŕňajúce boj proti terorizmu a možno aj zradu súvisia s náročnou prácou, ktorú robí pre francúzsky ľud, ako aj pre svet, v boji za obnovenie našich Bohom daných práv.

Žaloba na poslancov parlamentu pre zákon o povinnom očkovaní

Začiatkom roka Virginie de Araujo Recchia v spolupráci so svojím kolegom Jeanom-Pierrom Josephom a ďalšími dvoma právnikmi podali v mene organizácií BonSens.org, AIMSIB a Collectif des Maires Résistants (Kolektív odbojných starostov) sťažnosť predsedovi vyšetrujúcich sudcov proti poslancom, ktorí v auguste 2021 schválili zákon o povinnom očkovaní proti Covid-19.

Tento zákon prinútil milióny odborníkov z rôznych profesií podstúpiť experimentálnu génovú terapiu (eufemicky a nesprávne nazývanú „očkovanie proti Covid-19“) alebo riskovať stratu zamestnania.

Podľa zdrojov blízkych kauze pracovala na sťažnosti na politické strany a postup niektorých ich členov.

Nedávno zverejnila svoju správu s názvom „Diktatúra 2020“, v ktorej obviňuje vládu zo štátneho terorizmu, útočenia na základné národné záujmy a zo zločinov proti ľudskosti. Tento dokument mal tvoriť základ pre trestné stíhanie členov vlády…

Originál jej správy (vo francúzštine) si môžete stiahnuť TU.

Sloboda prejavu v mnohých krajinách zomiera

Toto flagrantné porušovanie práv dokazuje, že už neexistuje sloboda prejavu – a dokazuje, že ak prehovoríme, ako to urobila Virginie Araujo-Recchia, budeme prenasledovaní.

Dokonca aj tí, ktorí nesúhlasia s odkazom Virginie de Araujo Recchia, by mali vedieť, že ich práva na slobodu prejavu sú takýmto konaním ohrozené. To, že teraz môžete súhlasiť s „oficiálnym“ príbehom, neznamená, že v určitom bode to neprestane platiť.

Čo sa stane potom, ak teraz nepomôžete jeden druhému, ktorí sú s tým konfrontovaní? Ako vraví slávna veta „Kto pomôže vám, keď si neskôr prídu po vás?“

Viete, že je to zásadne nesprávne a proti prirodzenému zákonu.

Toto je čas zjednotenia a odporu. Nemôžeme dovoliť, aby táto tyrania eskalovala. Aj keď sa môže zdať, že momentálne covidová agenda utíchla, je to iba zdanie.

V pozadí sa v tichosti pripravujú hrozné veci, ako napríklad pandemická zmluva so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) o jej nadradenosti národných ústavám v čase pandémie, predlžovanie platnosti a rozširovanie funkcií „covid pasov“ a mnoho ďalších zvrátených vecí.

Keď Shakespeare povedal v kráľovi Henrichovi VI. „Najskôr zabite všetkých právnikov“… mal na mysli prvý krok k destabilizácii spoločnosti. Spoločnosť totiž nemôže byť mierovou spoločnosťou, ak sa neriadi právnymi predpismi alebo ústavami garantujúcimi Bohom dané slobody.

Keď vládne tyrania, nikto z nás nie je v bezpečí.

Záver

Prvou obeťou vojny, ako sa hovorí, je pravda. Ďalší môžu byť právnici a advokáti a potom ktokoľvek iný. Nestojte preto bokom a nenechajte zatýkanie vlastencov milujúcich slobodu nepotrestané alebo nevypočuté. Prosím, modlite sa za jej rýchle prepustenie.

Keď sa začnú podobné veci diať aj vo vašej krajine, potom zaplavujte úradníkov, ktorí sú do toho zaangažovaní, telefonátmi a e-mailmi, aby protestovali proti tejto obludnej neprávosti.

Ak to neurobíte, v budúcnosti môže dochádzať k vlnám čistiek v postdemokraciách kontinentálnej západnej Európy.

Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Naša posledná možnosť je masívny, široký a intenzívny občiansky odpor

Posledné varovanie ľudstvu od bývalého viceprezidenta Pfizeru Dr. Mikea Yeadona

Covid pasy menia spoločnosť na despotickú nočnú moru, nezaočkovaní žijú ako utečenci

Vakcínová genocída sa šíri ako lesný požiar. Vrahovia však spravili osudovú chybu