SUPERPARAMAGNETICKÉ ČÁSTICE KYSLIČNÍKU ŽELEZA V OČKOVÁNÍ A NĚKTERÉ DALŠÍ DETAILY.

SUPERPARAMAGNETICKÉ ČÁSTICE KYSLIČNÍKU ŽELEZA V OČKOVÁNÍ A NĚKTERÉ DALŠÍ DETAILY

OČKOVÁNÍ PROTI COVIDU: NEJVĚTŠÍ LÉKAŘSKÝ PODVOD, CO KDY BYL, HROMADNÁ VRAŽDA A GENOCIDA, JAKÉ NENÍ ROVNO V CELÉ HISTORII LIDSTVA. ŘÍZENÁ ŠÍLENÝMI EUGENIKY. ETIČTÍ LÉKAŘI, EXPERTI TVRDÍ, ŽE LIDÉ ŽÁDNÉ OČKOVÁNÍ NEPOTŘEBUJÍ

Očkování proti Covidu je genetická manipulace lidské buněčné podstaty. Byla údajně navržena k tomu, aby ti z nás, kteří nic nevědí a nic nesledují, dostali dostatečné množství auto-imunitních nemocí, podobných tomu, co se dnes nazývá AIDS. Testovací tyčinky nejsou žádný test. Tyto jsou rovněž mnoho-účelové nano biologické válečné zbraně a jsou součástí transhumanistické agendy, která je zaměřena na přeměnění biologického člověka na nemyslícího robota.

Jen tak pro zajímavost, krátké video tančících robotů je ZDE. Je to mistrovské dílo robotiky, programování a lidské anatomie, ale člověka mrazí na zádech, když si uvědomí, že těmito potvorami zkoušejí nahradit lidskou rasu.

Britská stránka gov.uk to říká jasně: „Předpisy pro Čtvrtou průmyslovou revoluci: tato revoluce je co do velikosti, rychlosti a složitosti ničím nepředčena. Je představována spojením technologií, jako jsou počítačová inteligence (AI), editování genů a pokročilá robotika. To vše smazává ohraničení, které kdysi oddělovalo fyzické, digitální a biologické světy. Naruší to skoro každý průmysl v každé zemi. Vytvoří to nové příležitosti a předloží to nové výzvy lidem, místům a podnikům, které budou všichni muset řešit.“

Nové příležitosti pro koho?

Rozsáhlost ublížení na těle a úmrtí, způsobené jedním z nástrojů této průmyslové revoluce ve formě očkování jsou podstatně mnohem vyšší, než je nám řečeno. Je to ten největší lékařský podvod, co kdy byl. Je to hromadná vražda a genocida, jaké není rovno v celé historii lidstva, řízená šílenými eugeniky. Teorie o bakteriích a virech je další eugenická lež. Kdyby byla pravdivá, už dávno by nikdo z nás nežil.

Nová očkování zkouší vyburcovat imunitní systém tím, že to těla dodávají antigeny. Antigen je látka obvykle bílkovinové povahy, která v živém organizmu způsobí výrobu protilátek. Antigeny jsou jedy, bakterie, cizí krevní buňky a buňky z transplantovaných orgánů. Jsou to cizí jedy, které nemají v lidském těle co dělat. A přesto, běžné očkování obsahuje až 72 takových jedů, které jsou do těla vpraveny, aby bojovaly proti jednomu jedinému škodlivému prvku, což je podle dnešní teorie virus. Není s takovou logikou něco hodně v nepořádku?

Co má co dělat nano-technologie v medicíně?

V testovacích vatových tyčinkách na Covid bývá obsažen také vodíkový biosenzor (hydrogel) ve formě nano-čipu, který vyvinula DARPA, což je americká vojenská výzkumná organizace. Tento nano-čip je upraven k tomu, aby snadno přilnul k tělesným tkáním a slizům a tím pádem se v těle déle udržel. Tím, že je testovací tyčinka otírána v nose, je absorpce těchto nanočástic, jinak zvaných „chytrý prach,“ zaručena.

Hydrogel je rovněž přidán do očkování a dokáže změnit lidské tělo nejen strukturálně, ale změní i jeho frekvenci, což je velmi nebezpečné a nikdo neví co tím může být docíleno. Je jisté, že takový člověk pak není v souladu s přírodou. Je umělý, je geneticky změněný a tím pádem je patentovatelný.

Některé testovací tyčinky obsahují nanočástice radioaktivního kovu Tc-99 (technetium), který má bio-infiltrační vlastnosti, zahrnující ovládání mysli a přímou manipulaci DNA. Tento Tc-99 spolu s pyrofosfátovým iontem se připojí k vápníku v těle. O vápníku je známo, že ho 5G frekvence rozpouštějí. Izotop technetia se chemicky váže na mnoho dalších, biologicky činných molekul, což ho dělá použitelný pro mnohé lékařské pokusy a testy. Na příklad, když je v kombinaci s cínem, pak se váže na červené krvinky a bývá používán na označení problémů krevního oběhu.

Magnetické kovy v očkování

Tisíce a tisíce očkovaných zjišťují, že kovové předměty se jim udrží na těle a nespadnou na zem. Stali se magnetickými. Opravdu, do současných očkování jsou přidány nanočástice kysličníku železa, což je super-doručovací systém, který s pomocí různých chemikálií dokáže donutit cizí mRNA aby vnikly do každé buňky v těle. Tomuto procesu se říká magneto-fekce. Firma, která tyto magnetické nanočástice vyrábí zdůrazňuje, že tyto výrobky nejsou určeny pro diagnostické účely, nebo jako přídavek léčiv pro lidi. Přesto se tím výrobci očkování nenechali odradit a používají tyto nanočástice právě pro lidi, i když zcela ilegálně. Kdybychom žili v normálním světě, těžce by na to doplatili. Ale náš současný svět normální není, to je ten problém.

Superparamagnetické nanočástice kysličníku železa (SPION, Superparamagnetic iron oxide nanoparticles) jsou přes veškerá varování hojně využívány i jinde v dnešní medicíne. Mohou být totiž venkovním magnetickým zdrojem naváděny přesně na místo, kde jsou v těle potřeba. Tímto způsobem dovolují doručení k nim přidaného materiálu tam, kde je zapotřebí, údajně aniž by narušily ostatní orgány.

Ovšem železo je ve větším množství pro člověka jedovaté. Dokonce i železo, které nasbíráme během života z vody a z potravy se hromadí, nevychází ven a na stáří, kdy je ho víc, způsobuje mozkové mrtvice. Jak to, že se na to zapomnělo? Anebo je to úmyslné opomenutí?

Nový výzkum dokazuje, že když jsou buněčné zábrany vystaveny nanočásticím kovů, pak náš obranný systém vyšle instrukce, které mohou změnit DNA vyvíjejících se mozkových buněk. Takže další debilizace.

Proč roušky?

Roušky prý musíme mít, protože údajně je Covid obsažen ve slinách. Proč potom nejsou sliny testovány na Covid? Namísto toho vezmou dlouhé špejle a vrazí je každému hluboko do nosu a ještě s nimi zatočí. To proto, aby tam uložili to, co vatová část v sobě obsahuje, kovy, jedy, nano technologii, živé nano-žížaly, zvané Morgelony a kdovíco jiného. Tenká, propustná přepážka, zvaná kribriformová plotýnka, která dělí nosní dutinu od mozku a ještě ke všemu má v sobě otvor, snadno těmto částicím umožní přístup do mozku a tam páchat škodu.

Proč očkování?

Současné očkování není vůbec žádné očkování. Je to chemická patogenní injekce, která má za úkol způsobit patogenní reakci v buňkách očkovaného člověka. Tato látka naprogramuje lidské tělo aby samo začalo vyrábět tak zvanou hrotovou bílkovinu (spike protein), která je pro nás jedovatá a škodlivá. Jakmile je tato bílkovina vyráběna, obranné části našeho organizmu proti ní začnou vytvářet protilátky. Tato funkce pokračuje do nekonečna; není známo, že by injekčně dodaná látka měla v sobě něco, co ji zastaví. Když je protilátek příliš mnoho, zahubí člověka.

Pomocí tohoto vlivu jsou také v těle postupně vytvářeny tak zvané auto-imunitní nemoci. Těchto nemocí je asi stovka a patří mezi ně cukrovka, roztroušená skleróza, lupenka, Crohnova nemoc, Addisonova nemoc, revmatická artritida, pankreatida, Gravesova nemoc.

Kanadský výzkumní pracovník Dr. Byram Bridle říká, že v tomto směru se stala obrovská chyba. Zpočátku byla hrotová bílkovina považována za výborný antigen, ale nikdo si neuvědomil, že je to ve skutečnosti jed a patogen. Takže všichni očkovaní byli očkováni škodlivým jedem. Až teprve později bylo zjištěno – poté, co byly miliony lidí očkovány – že hrotová bílkovina se dostane do krevního oběhu, což vysvětluje ty stovky vedlejších účinků, jako jsou krevní sraženiny, srdeční a mozkové poruchy a problémy pohlavních orgánů.

„Toto je poprvé, co mohli vědci sledovat kam tyto mRNA očkování po vpichu jdou,“ říká Dr. Bridle. „Dříve se myslelo, že očkování zůstane v rameni, ale to není vůbec pravda.“ Je vidět, že vědci nevidí les kvůli stromům. To je přece logické, že očkování nezůstane v místě vpichu jako jedna celistvá hrudka, ale že se postupně vstřebá do systému. To je, jak lidské tělo funguje.

Podle japonské studie cestuje hrotová bílkovina přímo do krve a několik dní s ní cirkuluje, než se začne hromadit v orgánech, jako jsou hlavně vaječníky a pak slezina, kostní dřeň, játra, nadledvinky. Očkované kojící matky ohrožují svá nemluvňata, protož bílkovina pronikne skrze mléko až k nim. Mladé maminky, těhotné ženy a ty, které chtějí mít v budoucnu děti by vůbec neměly být těmito jedy očkovány, protože to uškodí jejich dětem a je to učiní neplodné. Tím ovšem neříkám, že všichni ostatní by se měli nechat očkovat – v žádném případě!

Hrotová bílkovina také způsobuje těžké záněty srdce, jak jsou hlášeny ve spojení s tímto očkováním. Nemoc zvaná myokarditida, kterou to způsobuje, je velmi nebezpečná a zákeřná nemoc, o které nikdo nikdy neví kdy se objeví, jak říká Dr. Roger Hodkinson. Myokarditida může přijít třeba za několik let a člověka zničit.

Nejhorší na tom je, že buňky srdečního svalu se neobnovují. Jakmile je něco napadne a některé odumřou, na jejich místa už nepřijdou další, aby je nahradily, jak je tomu na příklad u jater a u ledvin. Nikdo nikdy nemůže odhadnout kolik buněk je zničeno a jaký to bude mít vliv později. Takže my dnes děláme pokusy s něčím, u čeho nikdo nemůže předvídat jaké dlouhodobé následky to bude mít.

Všichni lékaři dobře ví, že zastavit šíření virového onemocnění horních dýchacích cest není možné ničím, co současná medicína zná. Absolutně to není možné. A přesto byla na lidi nanucena nesmyslná opatření, která nejen že nefungují, ale ještě jim ubližují.

Tisíce a tisíce lékařů se všemi těmito současnými nesmysly nesouhlasí. Ale když o tom zkoušejí mluvit a informovat veřejnost, jsou ponižováni, zastrašováni, zesměšňováni, censurováni a prohlašováni za tvůrce konspiračních teorií. I dříve zmíněný Dr. Bridle byl ponižován, hanlivá internetová stránka byla založena pod jeho jménem a byl vystaven nejrůznějším zákeřným útokům. Globalisté si své plány a své peníze dobře chrání!

Lékaři pro etické řešení situace

Organizace „Lékaři pro etiku v Covidu“ (Doctors for Covid Ethics), což je velká skupina amerických a evropských lékařů prohlašují, že ti, jejichž imunitní systém je zdravý, žádné očkování nepotřebují. A ti, kteří mají slabší imunitu, pro ty je možno použít celou škálu účinných léků. Očkování jim nejen že nepomůže, ale ještě uškodí. Již před začátkem koronavirové krize byla velká většina lidí proti této chřipce imunní. A jestliže je člověk imunní proti jedné variantě viru, je imunní i proti jeho ostatním mutacím.

Současné názory, že ten, kdo nemá žádné příznaky nemoci tuto nemoc přesto může roznášet jsou naprosto chybné. Tito lidé jsou naopak zdraví a potvrdila to obsáhlá studie skoro 10 milionů lidí.

Účinnost všech nových očkování je nulová, protože vytvoření protilátek neudělá člověka odolného proti nemoci. Žádné testy se současnými vakcínami neprokázaly, že očkování zabrání přenosu nemoci. Naopak, tato očkování jsou nebezpečná jak pro nemocné, tak pro zdravé.

Tak zvané „Digitální zelené pasy,“ které mají oddělovat očkované od zbytku populace jsou podle těchto lékařů nesmyslné už kvůli tomu, že v Evropě budou mít platnost pouze půl roku. To znamená, každého půl roku se nechat naočkovat tím největším odpadem, jaký farmaceutické firmy sehnaly. A ještě ke všemu, slovo „digitální“ naznačuje, že to mohou být implanty.

Za vším je Big Tech a Big Pharma a všecko mají patentováno

V tom všem, co se dnes děje jsou obrovské peníze. Nejen že farmaceutické firmy vydělávají na nefunkčním a škodlivém vakcinačním programu, za který nenesou nejmenší zodpovědnost. Výrobci roušek získávají zrovna tak, testování také přináší pěkný výdělek.

Výtěžek z patentů je také značný a patentů bylo podáno celé hejno. Na příklad, americká telefonní firma AT&T vlastní patent US 101-63055B2, který usměrňuje převod informací mezi člověkem a sítí počítačové technologie, která je jak uvnitř jeho těla, tak i zvenčí. Toto je plánováno využívat (pokud to už využíváno není) ke spojení člověka s digitální technologií.

Jejich další patent US 2013-0142363 pojednává o zařízení a metodách jak převádět informace do lidského těla s použitím milimetrových 5G vln, Bluetooth technologie a jiných komunikačních prostředků. Zvýšení zabezpečení vysílané zprávy je docíleno vysíláním signálu skrze kosti a kůži člověka. Piezzo-elektrický transducer, neboli mikrofon, může vysílat vibrace, které obsahují potřebné informace a tyto nechat pronikat do lidského těla.

Již známý patent firmy Microsoft WO 2020-060606 je součástí systému odměn a trestů, který využívá aktivitu lidského těla na získávání krypto měny. Když sensory, do těla vpravené hlásí, že se člověk chová tak, jak mu bylo přikázáno, dostane nějaké peníze na účet. Když se člověk nechová podle příkazu, jsou mu peníze odebrány, anebo v nejlepším nedostane nic.

A nejenom to …

Globalisté si nás pojistili i jinak. V r. 2015 přijaly všechny státy OSN smlouvu, nazvanou „2030 Udržitelné cíle vývoje“ (2030 Sustainable Development Goals), které zahrnují podmínku, že do r. 2030 budou mít pro své občany systém identifikace, který bude obsahovat i informace o jejich narození. Základní složkou tohoto systému je digitální ID, které má být soukromé a trvalé a které bude s člověkem od narození až do smrti. To může znamenat, že je budeme přímo uvnitř těla.

Globalisté jsou toho názoru, že vyhubení lidstva je nezbytné a biosenzory v lidském organismu jim umožní sledovat celý proces, aby mohli později opačným způsobem vytvořit nového člověka. Budoucího člověka chtějí vytvářet v laboratořích, v plastikových sáčcích, nebo ve zvláštních nádobách. Pokusy tohoto druhu už se dějí na zvířatech. V r. 2030 má být tento způsob použit i u lidí, a to je kdy se přestanou rodit běžně známým způsobem.

Děti mají být kvůli karanténovým zákonům a vládním příkazům odděleny od rodičů a vychovávat je bude stát. Podle současných zkušenosti s takto vychovávanými dětmi víme, že tito chudáčci jsou vystaveni zneužívání, násilnostem, pohlavním zvrácenostem pedofilů, že jsou zneužívány na dětskou prostituci a jako satanistické rituální oběti, o dětské pornografii nemluvě.

Dříve tajný britský dokument říká: „2020-2023 – Zničení ekonomie je dosažitelné pouze když budou zavedena trvalá omezení, která zabrání obchodu mezi komerčními podniky a službami, bez ohledu na velikost organizace. Je možné, že stávky a všeobecné nepokoje budou následovat, které bude vláda nucena potlačit … tyto nepokoje budou bržděny veřejnou zdravotní kampaní, která bude rozšiřovat smíšeninu zdravotních informací a analýz, které budou vydávány vládou a nezávislými institucemi. Všichni ministři budou zainteresováni v publikování těchto zdravotních příkazů s použitím veřejných a soukromých medií.“

Praktické shrnutí

Biologická laboratoř ve Wuhanu v Číně je vlastněna velkou nadnárodní farmaceuticko firmou GlaxoSmithKline. Glaxo souběžně vlastní kontrolní počet papírů (68%) firmy Pfizer. Pfizer má své finance obhospodařovány firmou BlackRock. Jako náhodou, BlackRock vlastní 8% firmy Pfizer a 6,8% firmy Astra Zeneca. Vedení investiční firmy BlackRock je zaměřeno na přeměnu finančního systému s ohledem na budoucí změny zemského klima. Spolu s Francií, Německem a jinými státy založili „Klimatické finanční společenství“ (Climate Finance Partnership).

BlackRock je v partnerském poměru s Thomson Reuters, což je mnoha-milion-dolarový a mezinárodní zpravodajský gigant, který dodává zprávy všem radio stanicím, televizním stanicím a novinám. Thomson Reuters založil oddělení, které se zabývá kontrolou správnosti informací (Fact Check) na společenských internetových stránkách. Světová banka (World Bank), která zcizila Afričanům jejich přírodní bohatství výměnou za nefunkční chemoterapii proti AIDS, dnes říká, že celé Covidové šílenství bude pokračovat až do 31. března 2025.

Je očekáváno, že v té době bude veškeré světové podnikání zničeno. Lidé budou naprosto chudí, okradeni o všecko, co kdy měli a budou hladovět, pokud ovšem dříve nezemřou na nucená očkování, testy a nedostatek péče a potravin.

JANE K.

Superparamagnetické částice kysličníku železa v očkování a některé další detaily | VoxPopuliBlog.cz

OČKOVANÍ ĽUDIA SA STÁVAJÚ SUPER-PRENÁŠAČMI A VYLUČUJÚ SPIKE-PROTEÍN – gloria.tv

Držiteľ Nobelovej ceny a prominentný virológ o očkovaných. – gloria.tv

Keď skončí očkovaný v nemocnici, lekárska správa neobsahuje informáciu o očkovaní. – gloria.tv

PRIPRAVUJE SA TO NA CELOM SVETE ... Evakuácia je príprava na likvidáciu obyvateľstva – gloria.tv

Nový výskum ukazuje, že spike proteín je prítomná v očkovaní. – gloria.tv

Robert F. Kennedy Jr. dôrazne varuje pred očkovaním proti COVID-19 – gloria.tv

SM-102: Proč je tato toxická látka v covid injekci od Moderny? – gloria.tv

MÉDII UTAJOVANÁ VELKÁ ZDRAVOTNICKÁ KONFERENCE V USA PŘINESLA DĚSIVÉ INFORMACE – gloria.tv

Držiteľ Nobelovej ceny z virológie: Očkovanie vytvára mutácie vírusu – gloria.tv

VŠETCI OČKOVANÍ MRNA VAKCÍNAMI ZAČNÚ ČOSKORO ZOMIERAŤ… Dr. Vernon Coleman prehovoril o … – gloria.tv

Bývalý vedec Pfizeru varuje, že vlády a farma firmy budú klamať a zotročovať, až kým nás nevyhubia – gloria.tv

Covid očkování: Zločin proti lidskosti, který porušuje Norimberský kodex.

VĚDCI, EXPERTI: VĚTŠINA LIDÍ, KTEŘÍ BYLI OČKOVÁNI MRNA COVID VAKCÍNAMI, ZEMŘE.

Dr. Peter McCullough – Rizika covid vakcín & Proč by se očkování mělo zastavit.
Public domain