PROSIMY CIĘ, ŻEBY BABY PRZESTAŁY NOSIĆ SPODNIE ZWŁASZCZA DO KOŚCIOŁA

POŚWIĘCENIE Maryi Królowej Miłości. 🙏 ✨ 🙏 💕 🙏 ✨ 🙏 💞 🙏 😇 🙏 ✨ 🙏 O Maryjo, Królowo świata, Matko Dobroci, ufając Twojemu wstawiennictwu …
M K
Kobieta w spodniach:
1. Uprawia ekshibicjonizm!
2. Uprawia transseksualizm!
3. Niszczy człowieczeństwo i kobiecość!...
M K
Nałóg noszenia spodni oznacza, że kobieta jest w niewoli demona. 😡 🥵 😡
Galinka Kov
Szatan wmawiając kobietom że noszenie spodni to wygoda odnosi nad nimi kompletne zwycięstwo. 🥵
M K
Ale tragedia, dziś prawie żadna baba nie walczy z tym grzechem. Uznaje go za bycie świętą , dobrą 😤 🤮 🥵
M K
Walcząc ze spodniami zamiast myśleć wciąż zawodzę i nie ma dla mnie nadziei pomyśl Bóg jest Miłosierny i może Ci pomóc rzucić spodnie aż do pełnego zwycięstwa. 🤗
Galinka Kov
Proś Ducha Świętego by ukazał ci prawdziwe zło tkwiące w spodniach. Jeśli będziesz wytrwała to twoja szczęśliwa godzina nadejdzie - wyrzucisz w końcu ostatnie swoje spodnie na śmietnik.
M K
Dąż do uzdrowienia, uleczenia i uwolnienia duszy z tego obrzydliwego nałogu. Szukajmy wszyscy pretekstu aby pomagać wszystkim zbałamuconym i uzależnionym od spodni kobietom. Jeśli, któraś z was pragnie profesjonalnej pomocy w rzucaniu spodni proszę o kontakt mailowy. Pomoc jest w ramach altruizmu i służby dla Pana Jezusa.
M K
Na każdy jeden dzien bez spodni Pan Jezus podaruje wam tysiąc dni szczęsliwości. 🙏 🙏 🙏
M K
Spodnie to wielka zbrodnia na kobiecości, dlatego nigdy nie można przestać przed nimi przestrzegać. 🙏 🙏
One more comment from M K
M K shares this
3880
M K
Nagadali wam, że Pan Bóg jest miłosierny i przebaczy wam nawet najgorszą rozpustę. Ale nasz Pan Jezus jest BEZKOMPROMISOWY.
Kazanie - ks. P. Natanek 10.04.2023
Geminiano Secundo
A spodnie męskie?
M K
@Jota-jotka Szczerze powiedziawszy bawi mnie to, że Jotka cały czas robi "nagonkę" na osoby, które pozwoliły sobie na krytykę niemoralnego i nieprzyzwoitego stroju większości współczesnych "katoliczek". Kobieto nie masz innych problemów? Zajmij się, na przykład czymś, co nazywa się ŻYCIE. Zamiast przyjąć ze stoickim spokojem krytykę i coś z tym zrobić, przyznać się do błędów, że spodnie damskie …More
@Jota-jotka Szczerze powiedziawszy bawi mnie to, że Jotka cały czas robi "nagonkę" na osoby, które pozwoliły sobie na krytykę niemoralnego i nieprzyzwoitego stroju większości współczesnych "katoliczek". Kobieto nie masz innych problemów? Zajmij się, na przykład czymś, co nazywa się ŻYCIE. Zamiast przyjąć ze stoickim spokojem krytykę i coś z tym zrobić, przyznać się do błędów, że spodnie damskie są wulgarne rozpustne niemoralne i nieprzyzwoite, wolisz bawić się w teatrzyk krytyki przyzwoitości i obrony godności ludzkiej. Zamiast chodzić goła jak ekshibicjonistka i bronic podobnych do siebie kolezanek, rusz się do roboty i ubierz sie godnie. Nigdy w historii nie było takiego ekshibicjonizmu i tak nachalnej obrony zła rozpusty.
Czym się Panu odpłacę za wszystko, co mi wyświadczył?
Posoborowe absurdy
A co z tymi babami, które muszą nosić spodnie, aby zakryć protezy?
M K
@Posoborowe absurdy tej protezy użyj żeby się walnąć w łeb.
Posoborowe absurdy
@MK , @Galinka K - Chyba nie widzeliście kobiety, która UTRACIŁA NOGĘ WYPADKU lub urodziła się z krotka nogą. Proteza pod spódnicą nawet długa jest widoczna i ściąga wzrok innych ludzi. W dodatku dluga spódnica krępuje ruchy. Tylko w spodniach taka kobieta maże się czuć swobodnie. A TYŁEK ZAWSZE MOŻNA PRZYKRYĆ DŁUŻSZA TUNIKĄ.
Maciej Marczyński
spodnie to nic. U mnie w wlkp w zeszłym roku latem do kościoła przyszła matka ok 35 lat z dwoma córkami ok. 20 lat które miały normalne miniówki !! Takie jak sie nosi na miasto czy na dyskotekę. Że ta matka im nie zwróciła uwagi . I jeszcze poszły do komunii. Uważam , że w takim wypadku, ksiądz powinien coś powiedzieć np przy wychodzeniu z kościoła, albo delikatnie powiedzieć przy podawaniu …More
spodnie to nic. U mnie w wlkp w zeszłym roku latem do kościoła przyszła matka ok 35 lat z dwoma córkami ok. 20 lat które miały normalne miniówki !! Takie jak sie nosi na miasto czy na dyskotekę. Że ta matka im nie zwróciła uwagi . I jeszcze poszły do komunii. Uważam , że w takim wypadku, ksiądz powinien coś powiedzieć np przy wychodzeniu z kościoła, albo delikatnie powiedzieć przy podawaniu komunii
M K
@Maciej Marczyński Przerazajace, matka nie zwraca uwagi ksiadz milczy , a by cię Chronić chwali i kocha takie występki. Świat stanął na głowie . Zło nazywa dobrem a dobro złem . Ohyda do kwadratu.
M K
Baba to kobieta, o której mówiący ma lekceważący stosunek. Rozpustne gołe baby przychodzące do Kościoła w spodniach należy lekcewazyć.
By Cię Chronić
@M K Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.…More
@M K Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski”.
M K
@By Cię Chronić nie odwracaj prawdy do góry nogami. gwałcicielki nie szanujace nikogo rozneglizowane nawet przed 9 letnimi dziecmi nie sa godne szacunku. Od rozpusty należy uciekać jak przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Miłość do niegodziwców może polegać jedynie na tym ze ich ich sie gromi i upomina na kazdym kroku w pore w niepore a nie w popieraniu ich grzechów i rozwiazłego stylu życia.
By Cię Chronić
@M K każdy człowiek jest godny szacunku. Można mówić o zagrożeniach i grzechu, ale z poszanowaniem dla człowieka, a to, co tu czytam ocieka jadem. Upomnienia też trzeba dokonać z szacunkiem i miłością. Sługa Boży o. Wenanty Katarzyniec mówił jasno: tak jak Niemca czy Rosjanina po języku poznasz, że z Niemiec lub Rosji pochodzi tak i dusz piekielną poznasz po języku.
By Cię Chronić
A przepraszam, kim są "baby"?