Clicks2.5K
Edward7
3

Zdrowi sportowcy nagle chorują, umierają po wymuszonym zastrzyku Covid – a media milczą

Grupa ekspertów FDA ds. szczepień przeciwko śmiertelnym zastrzykom... dane dotyczące osób zmarłych w domach opieki pokazują, że około połowa zaszczepionych zmarła, podczas gdy żaden z niezaszczepionych nie zmarł...

Jamie Whaite infowars
Podczas gdy media, rządy i giganci farmaceutyczni powtarzają mantrę, że szczepionka Covid jest „bezpieczna i skuteczna”, anegdoty o śmiertelnych, niepożądanych reakcjach ze strony sportowców-studentów opowiadają zupełnie inną historię.

Wraz z rozpoczęciem semestru jesiennego kilka uniwersytetów nałożyło na studentów obowiązek szczepienia.Po masowych akcjach szczepień pojawiły się liczne doniesienia o poważnych urazach poszczepiennych wśród studentów-sportowców na całym świecie, a także o tajemniczych zgonach skądinąd zdrowych młodych studentów. Zgony poszczepienne...

Christian Blandini, siatkarz z University of Catania, opisany jako „ wschodząca gwiazda ”, zmarł w niewytłumaczalny sposób 9 września. oświadczeniu uniwersytet określił odejście studenta inżynierii przemysłowej jako „nagłą śmierć”. Brak jakichkolwiek dodatkowych informacji dotyczącej przedwczesnej śmierci Blandini doprowadziły wiele spekulacji , obwiniając szczepionkę Covid. Rzeczywiście, Uniwersytet w Katanii wymaga, aby studenci korzystający z obiektów mieli „zieloną przepustkę” Covid-19, która pokazuje, że dana osoba została zaszczepiona. Uniwersytet zachęca również, aby „zdecydowanie zachęcały do tego wszystkich, którzy nie zostali zaszczepieni”. Izraelskie badania nad szczepionką wykazały ostatnio zwiększone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego, szczególnie u mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat.

Franciszek Perron

Liniowy defensywny Gee-Gees z University of Ottawa Francis Perron zmarł nagle w weekend po przegranej 11:10 pierwszego sezonu jego drużyny z "University of Toronto". Perron studiował inżynierię mechaniczną na Uniwersytecie w Ottawie i był w swoim piątym sezonie, w programie. Został dwukrotnie uhonorowany tytułem U Sports Academic All-Canadian za swoją pracę na boisku i w klasie ”- zauważył BleacherReport.com . Tweet ze szkoły wskazuje, że uczeń piątego roku , zmarł podczas pobytu w Toronto . „Żadna przyczyna śmierci nie została ujawniona. W tym miesiącu skończył 25 lat. Zbyt młody. Za wcześnie ”- poinformował Ottawa Sun . Po raz kolejny, całkowity brak informacji w mediach o nagłym zgonie zdrowego studenta-sportowca skłonił do spekulacji, że za śmiercią kryły się szczepionki.

Uniwersytet w Ottawie na początku tego miesiąca wprowadził nową obowiązkową politykę szczepień , stwierdzając, że „każdy, kto zamierza przyjechać do kampusu z jakiegokolwiek powodu, musi zostać zaszczepiony”. Mężczyzna opowiada historię 23-letniego sportowca ze swojej społeczności, który nagle zmarł W bolesnym filmie na"TikTok-u" mężczyzna opisał, jak nienazwany 23-letni sportowiec z college'u uczęszczający do szkoły "Ivy League", opisanej jako „filar jego społeczności”, zmarł po przyjęciu wymaganej przez uczelnię szczepionki.

„Jest teraz martwy, ponieważ musiał otrzymać szczepionkę” – opisał mężczyzna.

„Wziął szczepionkę i natychmiast dostał zawału serca i zmarł. Nie było ku temu powodu ”.

Sportowcy po szczepieniu

Podczas gdy spekulacje dotyczą zgonów prawdopodobnie spowodowanych przez szczepionkę, sportowcy-studenci, którzy przeżyli ciężkie reakcje niepożądane, są w stanie opowiedzieć swoje historie – a wielu z nich wprost obwinia szczepionkę.

Everest Romney
Na początku tego roku zdrowy 17-letni uczeń drugiej klasy liceum Everest Romney został hospitalizowany po ciężkich migrenach i obrzęku szyi po szczepieniu. Poważne, niepożądane zdarzenie sprawiło, że Everest ledwo mógł chodzić. W wywiadzie dla Roberta F. Kennedy'ego z Children's Health Defense , mama chłopca, Cherie Romney, wyjaśniła, że jej syn zachorował po szczepieniu.

W ciągu 24 godzin od otrzymania szczepionki Everest zaczął odczuwać „niesamowitą ilość” bólu i obrzęku szyi, które powstały po tej samej stronie, po której otrzymał szczepionkę. Cherie zabrała syna do pediatry, który zdiagnozował u nastolatka naciągnięty mięsień i umieścił protezę na szyi. Lekarz był „dość lekceważący”, powiedziała Cherie. „Zostaliśmy odesłani do domu”.

Po tym, jak bóle głowy trwały kilka dni, Everest został zabrany na wizytę w izbie przyjęć, gdzie zdiagnozowano u niego zakrzepy krwi w mózgu. Więcej od KSL TV afiliowana w Salt Lake City NBC : Według jego mamy, Cherie Romney, dostał szczepionkę Pfizer 21 kwietnia. Tej nocy zaczął odczuwać obrzęk i ból szyi. Kilka dni później dostał ekstremalnych migreny, więc zabrała go na izbę przyjęć. Powiedziała że przed "strzałem", był w 100 procentach zdrowy, grał i ćwiczył koszykówkę.

W oświadczeniu dla KSL TV Everest częściowo obwiniał szczepionkę za swój stan. „Myślę, że to spowodowało obrzęk, a opuchlizna spowodowała zakrzepy. Nie sądzę, aby było to bezpośrednio powiązane, ale pośrednio przyczyną skrzepów ”- powiedział. Rozmawiając z Kennedym, Cherie twierdziła również, że tata Everesta doświadczył podobnej reakcji po zastrzyku z Moderny.

Mąż Cherie, który otrzymał szczepionkę Moderna , miał podobną ciężką reakcję niepożądaną . Został hospitalizowany z powodu zawału płuca i na stałe stracił około jednej czwartej płuca, powiedziała Cherie. Prześwietlenie wykazało, że miał ponad 100 skrzepów krwi w płucach, powiedziała. Od tego czasu został zwolniony i jest w stabilnym stanie.

John Stokes

Członek zespołu golfowego NCAA Tennessee State University, John Stokes, lat 21, niedawno zabrał głos w mediach społecznościowych, aby omówić, jak doświadczył zapalenia mięśnia sercowego lub zapalenia serca, cztery dni po drugiej dawce Pfizera. „Jestem teraz w szpitalu z powikłaniami serca po szczepionce COVID-19. Chcę poinformować jak najwięcej osób o ryzyku związanym z przyjęciem szczepionki, o czym chciałbym, aby ktoś mi powiedział wcześniej ”- powiedział Stokes.

„Jestem sportowcem z pierwszej ligi bez wcześniejszych problemów zdrowotnych i we wtorek dostałem drugi zastrzyk na COVID, a w ciągu czterech dni zdiagnozowano u mnie zapalenie mięśnia sercowego i powiedziano mi, że prawdopodobnie nie będę mógł teraz grać w moim sezonie ”. Stokes wyraził następnie sprzeciw wobec nakazu szczepień NCAA i twierdził, że jest wielu innych sportowców-studentów, którzy również nabawili się problemów z sercem w wyniku przyjęcia szczepionki. To nie jest w porządku, aby ludzie byli zmuszani do brania szczepionki, ponieważ istnieją rzeczywiste skutki uboczne, które mogą przydarzyć się tobie, a NCAA nie powinno nakazywać sportowcom-studentom, aby otrzymali szczepionkę z powodu tego, co może się przydarzyć tak wielu kolegom, problemy zdrowotne studentów sportowców, które mi się przydarzyły” – kontynuował Stokes.

„Rozmawiałem z kilkoma innymi sportowcami-studentami, którzy również przeszli operację serca lub mieli z tego powodu problemy z sercem i to jest bardzo przerażające. I wiele osób w naszej grupie wiekowej najwyraźniej jest bardziej narażonych na problemy z sercem po szczepionce i naprawdę trzeba o tym mówić ”- powiedział.
... więcej - infowars.com/…fter-forced-covid-injection-and-the-medias-silent/

Upadek zamku COVID: Grupa ekspertów FDA ds. szczepień przeciwko śmiertelnym zastrzykom

Kilku lekarzy, którzy wzięli udział w przesłuchaniu w sprawie szczepionek Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), stwierdziło w wybuchowym zeznaniu w piątek, że szczepionka COVID-19 zabijają więcej ludzi niż "ratują" i powodują "mutacje koronawirusa", takie jak wariant Delta. Po ośmiu godzinach zeznań, Komitet Doradczy FDA ds. Szczepionek i Pokrewnych Biologii zagłosował 16-2 przeciwko proponowanemu przez Joe Bidena programowi przypominającemu COVID-19. Podczas przesłuchania dr Steve Kirsch, dyrektor Funduszu Wczesnego Leczenia Covid-19, stwierdził, że zastrzyki zabijają więcej osób niż pomagają.

„Skoncentruję się dzisiaj na moich obserwacjach, o których nikt nie lubi rozmawiać: szczepionki zabijają więcej ludzi niż "ratują"” – powiedział dr Kirsch podczas telekonferencji. „Dzisiaj skupiamy się prawie wyłącznie na zgonach i skuteczności szczepionek, ponieważ wmówiono nam, że szczepionki są całkowicie bezpieczne. Ale to po prostu nieprawda”. „Na przykład w raporcie z 6-miesięcznej próby firmy Pfizer w grupie leczonej jest cztery razy więcej zawałów serca” – kontynuował Kirsch. „To nie był pech. VAERS pokazuje, że zawały serca występowały 71 razy częściej po tych szczepionkach w porównaniu z jakąkolwiek inną szczepionką.

„W sumie 20 osób, które otrzymały "lek", zmarło, a 14 zmarło z tych, którzy otrzymali placebo (w placebo też był jest grafen dopow.). Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli śmiertelność netto ze wszystkich przyczyn po podaniu szczepionki jest ujemna, szczepionki, dopalacze i są bez znaczenia”. „Nawet jeśli szczepionki miały 100% ochronę, oznacza to, że zabiliśmy dwie osoby, aby uratować jedno życie” – dodał. Kirsch wyjaśnił również, że dane dotyczące osób zmarłych w domach opieki pokazują, że około połowa zaszczepionych zmarła, podczas gdy żaden z niezaszczepionych nie zmarł.

Dr Jessica Rose, immunolog i biolog wirusowy, zauważyła, że według danych VAERS ryzyko szczepionki przeważa nad korzyściami u młodych ludzi, zwłaszcza dzieci, zauważając, że niepożądane reakcje na zastrzyk zwiększyły się o tysiące w 2021 r. w porównaniu z ostatnim dekada. „Do 2021 r. nastąpi wzrost o ponad 1000% całkowitej liczby zdarzeń niepożądanych i tendencje wzrostowe jeszcze się nie zatrzymały z 2021 r.” – powiedział Rose. Rose powiedział również, że dane sugerują, że szczepionki przeciw COVID napędzają wzrost mutacji COVID, takich jak warianty „alfa” i „delta”.

„Pojawienie się tych dwóch wariantów i ich późniejsze przegrupowanie nastąpiło w bliskiej czasowej, wprowadzenia produktów COVID w Izraelu” – oświadczył. „Izrael jest jednym z krajów, w których jest on najczęściej wstrzykiwany na świecie, a dane te pokazują, że produkty te nie były w stanie zapewnić ochronnej odporności przeciwko pojawiającym się wariantom ani zapobiec przenoszeniu” – dodał.

Lekarz z izby przyjęć w Nowym Orleanie, dr Joseph Fraiman, zauważył, że nie ma wystarczających danych z zakrojonych na szeroką skalę badań klinicznych, aby zapewnić nieszczepionym i dobrze poinformowanych Amerykanów, że ryzyko wystąpienia skutków ubocznych szczepionki jest mniejsze niż ryzyko hospitalizowany. „Zażądaj, aby badania z dawkami przypominającymi były wystarczająco duże, aby znaleźć zmniejszenie liczby hospitalizacji” – powiedział Fraiman panelowi FDA. „Bez tych danych my, establishment medyczny, nie możemy śmiało obalić działaczy przeciwko COVID, którzy publicznie twierdzą, że szczepionki bardziej szkodzą niż "oszczędzają", zwłaszcza młodym i zdrowym”. „Fakt, że nie mamy dowodów klinicznych, by stwierdzić, że ci aktywiści są w błędzie, powinien nas wszystkich przerażać” – dodał.

Po tym alarmującym zeznaniu nic dziwnego, że komisja FDA głosowała przeciwko programowi wzmacniającemu. Głosowanie komisji FDA przeciwko programowi boosterów jest ciosem dla administracji Bidena, która w sierpniu ogłosiła plany uruchomienia boosterów dla Amerykanów, którzy już otrzymali dwie dawki szczepionki. więcej - Jamie Whaite infowars
Zorrro
Na media KillBill Gates wydał w jednym półroczu 200 mln by były powolne mu duchem i piórem...a że same są lewackie w swej istocie łatwo wykonują oczekiwane wskazania co do propagowania fałszywej pandemii!!!
BeatkaS
Media nie milczą tylko nakręcają dalsze szczepienia a celebryci - w tym również sportowcy zachęcają do szprycowania się we wszystkich możliwych mediach i na bilbordach. NIe żal mi ich ale tych wszystkich ludzi którzy dają się na tę reklamę nabrać i bardzo szybko tego żałują... Panie Jezu przyjdź i ratuj nas!
fartuszniak leszek
Nie możemy być obojętni na to, że tyle ludzi dało się zwieść tej kowidowej propagandzie mediów będących w rękach okultystów. Nie mamy większych możliwości, by zatrzynać ten szczepionkowy obłęd, bo to dzieło diabła, że nawet w niektórych Kościołach zamiast Wody święconej wprowadzono płyn dezinfekujący. Zabrakło nam takiej wiary by zatrzymać to diabelskie dzieło. Tylko możemy świadczyć własnym …More
Nie możemy być obojętni na to, że tyle ludzi dało się zwieść tej kowidowej propagandzie mediów będących w rękach okultystów. Nie mamy większych możliwości, by zatrzynać ten szczepionkowy obłęd, bo to dzieło diabła, że nawet w niektórych Kościołach zamiast Wody święconej wprowadzono płyn dezinfekujący. Zabrakło nam takiej wiary by zatrzymać to diabelskie dzieło. Tylko możemy świadczyć własnym świadectwem w swiom najbliższym otoczeniu, że nie zaszczepiliśmy się i dobrowolnie się nie zaszczepimy i trzeba każdemu mówić, że media głównego nurtu (raczej głównego ścieku) kłamią.
=> ZASTRZYK SZATANA Posłuchaj wypowiedzi bohaterów filmu dlaczego szczepi…
=> Podstępny ZASTRZYK SZATANA