Marie-Julie Jahenny – Práca v nedeľu prináša peklo na zem a v Paríži nikto neprežije

Ilustrační obrázok

Panna Mária

„Moje deti, keď budú zločiny najvyššie, keď sa služobníci toho hrozného zla usadia v Centre (Paríži), hrôza a ruka Môjho Syna doľahne na múry tohto mesta toľko vinného – aj keď v ňom budú dobrí ľudia – ale oni budú obeťami zločinov a hanebností. Moje deti, poznáte počet tých, ktorí uniknú tejto pekelnej krvavej vojne? To sa neodvážim ani vysloviť! (pretože ich bude tak málo – pozn. E.A. Bucch).

Moje deti, všetci kresťania, ktorí neuniknú, aby sa skryli na tajných miestach, títo si radšej vyberú zaliať zem svojou krvou, než by šli do krajiny mieru… počet tých ochránených je zapísaný vo večnom tróne. Keď sa pozerám na tú postavu, nemôžem sa viac utešovať a Moje Srdce je prebodávané tisíc mečmi (lebo tí, ktorí budú ochránení, budú vo veľmi malých počtoch – E.A.B.).

Moje deti, neutečie sto (ľudí), nie ani len sto z prostriedku tohto rozľahlého mesta (Paríža)… Počítajte menej ako dvanásť (!!!) a budete mať skutočný počet. Nikdy nebolo pre mňa väčšej bolesti.

Ľudia dosiahnu najvzdialenejšie hranice spravodlivého hnevu Môjho Syna. Kým tento nešťastný náhli všetkých Mojich ľudí do hrobu, vtedy bude svet pod pomstivým zábleskom z Neba.

Moje deti, práca v nedele!… Čoskoro uvidia, že nie viac ako iba hŕstka kresťanov navštevuje (boho)služby! Spovedelnice budú prázdne… Moje deti, to je znesvätenie, ktoré prináša peklo na zem. Pre duchovenstvo som bolestivá (Matka). (Ich) duch sa oslabuje každým dňom. Mnoho pastierov už viac nie je odhodlaných zomrieť v cti v ich posvätnej službe, ako mnohí z našich kňazov (zomreli?).

PS1: Všimol som si – a vždy mi to prišlo mi to zaujímavé – že mnoho obchodov (napr. kníhkupectvá, „outlety“, či stávkové kancelárie), ktoré sú dnes už mesiace zatvorené, radikálne obmedzené, či dokonca zrušené, mávalo podľa vývesiek otvorené aj v nedele do neskorých večerných hodín…

PS2: A hlupáci si myslia, že čím viac budú ľudí obmedzovať ľudí v chodení do kostola, na spovede a na sv. prijímanie, tým skôr „hnusoba“ zmizne… Samozrejme, toto sa už do starých koľají tak ľahko nevráti.

PS3: Dnes žije v Paríži podľa viacerých dostupných zdrojov asi 2,1 milióna obyvateľov

M.

Marie-Julie Jahenny – Práca v nedeľu prináša peklo na zem a v Paríži nikto neprežije - Matej Gavlák - Svätci a hriešnici

Proroctvá od Marie-Julie Jahenny.

PS: Žeby už tento rok !?? Slávnostným otvorením Aleje sfíng v Luxore …

Irácký kněz, který uprchl před muslimy do Itálie, varuje Evropany: “MUSLIMOVÉ VÁS VYHLADÍ”

Proroctví extatičky z Tours (1872)
Public domain
Libor Halik
"Moje deti, poznáte počet tých, ktorí uniknú tejto pekelnej krvavej vojne? Počítajte menej ako dvanásť." L: Ano, je prorokované i od dalších proroků, že Paříž bude zničená a přestane existovat kvůli své bezbožnosti. Čili pokud má být zničena ve válce a ne až v pozdějších 3 dnech temnoty, tak by v tom případě zanikla asi ještě do konce r.2024.