- W ramach Krajowego Planu Odbudowy, MRPiT przygotowało kilka projektów na ponad 1 mld zł. To są projekty, które będą adresowane do branży turystycznej i pośrednio wesprą wszystkie społeczności, gdzie turystyka odgrywa rolę zasadniczą. W przypadku pomocy dla branż nieobjętych tarczą obecnie - analizujemy wszystkie dane na bieżąco – poinformował dzisiaj podczas konferencji prasowej wicepremier …More
- W ramach Krajowego Planu Odbudowy, MRPiT przygotowało kilka projektów na ponad 1 mld zł. To są projekty, które będą adresowane do branży turystycznej i pośrednio wesprą wszystkie społeczności, gdzie turystyka odgrywa rolę zasadniczą. W przypadku pomocy dla branż nieobjętych tarczą obecnie - analizujemy wszystkie dane na bieżąco – poinformował dzisiaj podczas konferencji prasowej wicepremier Jarosław Gowin.
sters

Rząd wes.prze gminy górskie kwotą 1 mld złotych

11.01.21, 14:41fot. tt/Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii - W ramach Krajowego Planu Odbudowy, MRPiT przygotowało kilka projektów na ponad …
tekla
Nie górali, tylko samorządy.
etbilard
Górale i inni nie potrzebują jałmużny ! Za to już widzą strach w oczach PiSuarów
franciszek44
Masoneria warszawska zna gest Sanhedrynu zydowskiego i probuje kolejnych judaszowych PRZEKUPSTW... Jesli sie dadza...a zreszta dlaczego niby mieliby sie nie dac... WSZYSCY w Polsce biora... dlaczego nie gorale?
Konfederacja Korony Polskiej
Masoni sypną ( jak zwykle pusto wydrukowane srebrniki Judaszowe góralom , aby zamknęły pyski cicho siedzieli w czasie gdy tworzy się depopulacja , zniewolenie i ( nie ) rząd antychrysta !