Edward7
3.2K

Patolog i właściciel laboratorium diagnostycznego odnosi się do powszechnych teorii dotyczących składników "szczepionki" COVID

Dr Ryan Cole - Nie możesz znaleźć tego, czego nie szukasz: analiza twierdzeń dr Ryana Cole'a na temat Del Bigtree: „Nie ma nanotechnologii ani grafenu” w fiolkach C19

dr n. med. Ana Maria Mihalcea

W tym artykule odniosę się do ostatnich stwierdzeń dr Ryana Cole'a. W poniższym wywiadzie było wiele informacji przedstawionych jako „udowodniony fakt naukowy”, które uważam za wysoce wątpliwe. Dr Ryan Cole odnosi się do badań Covid-19 Jab: tlenek grafenu, nanotechnologii, i pasożytów. Zaczyna od powiększenia J&J 2000x. Na początkowym rozmytym obrazie powiedziano nam, że te nieostre plamy są normalne i nie ma na co patrzeć. Cole wskazuje na coś, co jest zanieczyszczenie i stwierdza: „To jest po prostu typowe, to jest po prostu przepływ płynu”. „Kiedy rozwijasz coś tak szybko, ile dostajesz śmieci? To mi wygląda na szklaną boćwinę(zakreślone na niebiesko-fioletowo).

Mój komentarz: To jest typowe dla czego? Zawartość szczepionki? To dużo „śmieci” (zakreślone na czerwono). To sprawia, że Cole mówi co może być w fiolce, którą właśnie przeanalizował – z powodu „złej produkcji”. Skąd on wie, że to nie jest zamierzone? Wiemy, że zawartość fiolek jest produkowana przez wielu podwykonawców w Chinach pod nadzorem Departamentu Obrony. Cole nie ma pojęcia, czym są te „śmieci”, ponieważ nie przeprowadził żadnych testów, w szczególności żadnej inkubacji, aby przyjrzeć się rozwojowi samoorganizacji, co można zrobić tylko w czasie. Odpadki ze szkła? Skąd i skąd wie, że to szkło? Jakie analizy przeprowadził, aby to udowodnić? Odrzuca 26 światowych zespołów, które analizowały zawartość fiolek, a jednak jego „metodologia złotego standardu” jest tak skażona, że jako pierwszy na świecie znalazł szklane "boćwiny" w fiolce C19?

Cole: Wspomina o Europejskiej Agencji Leków i twierdzi, że ich analiza wykazała tylko 50% -55% czystości. „Dostajesz pofragmentowane RNA”. Stwierdza ponadto, że jego metodologia z kapturem z przepływem laminarnym, a następnie transportem szkiełka do mikroskopu, jest złotym standardem podejścia, które nadal zbiera cząsteczki kurzu. Następnie stwierdza, że ludzie wyciągają pochopne wnioski, które są „na uboczu”.

Mój komentarz: Jeśli jest tylko pofragmentowany RNA i czystość mniejsza niż 50% – w jaki sposób Coles podkręca narrację białkową dla wszystkich? W jaki sposób pofragmentowany RNA z powodu złej produkcji może stworzyć funkcjonalny mRNA, który odwróci transkrypcję do DNA, aby stworzyć pełne białko szczytowe? Nie jest możliwe! Niektórzy ludzie, którzy analizowali fiolki, nie znaleźli mRNA (Steve Kirsch, Daniel Nagase, Kevin McCairn). W takim przypadku naleganie na teorię białka kolczastego mRNA również nie ma sensu dla wszystkich zaszczepionych ludzi. W niedawnej dyskusji Sashy Latypovej; rozmiary partii są tak duże, że niemożliwe jest stworzenie zdolnego do życia RNA w takich ilościach. Jeśli nie ma mRNA, ludzie doświadczają toksyczności z innych przyczyn, takich jak toksyczne metale i nanocząstki lipidowe zamknięte w nanotechnologii hydrożelu Q dot. Karen Kingston obszernie wyjaśniła tę technologię. Cząsteczki kurzu na szkiełku nakrywkowym wyglądają zupełnie inaczej niż samoorganizująca się nanotechnologia, którą widzieliśmy.

Del Bigtree: Czy to jeden z wirusów Adeno? Cole: „To zawiera tysiące lub setki cząstek wirusa Adeno w tej jednej małej cząstce unoszącej się obok, to jest nośnik”.


Mój komentarz: Jak możesz zobaczyć pod mikroskopem optycznym tysiące cząsteczek adenowirusa? Adenowirusy mają rozmiar 90-100 nanometrów i wymagają mikroskopu elektronowego. Skąd Cole wie, że są tam cząsteczki wirusa? Jakie badanie wykonał? Jest to założenie, które nie zostało zweryfikowane.

Cole: Wydłużone rzeczy powinny być lipidami zawierającymi tysiące sekwencji mRNA. Wskazuje na ten dłuższy pręt i odrzuca to ponownie jako „cząstkę podobną do gruzu”.

Mój komentarz: Nanocząsteczki lipidowe są wielkości Nano. Nie należy ich oglądać pod mikroskopem optycznym, jeśli pozostają nanocząstkami bez samoorganizacji do mikroskopijnych rozmiarów. Odrzucanie tak dużej ilości zawartości fiolki jako „śmieci” nie ma sensu. Jeśli oceniasz, co jest w fiolkach, chcesz wiedzieć wszystko, co się w nich znajduje – nie oznaczaj z góry czegoś jako „szczątki”, których nie oceniałeś dalej. Komentarz typu „powinny zawierać kopie mRNA” jest założeniem, które nie ma żadnego znaczenia z naukowego punktu widzenia – czy Cole sprawdził, co zawierają i zweryfikował swoje przypuszczenia dotyczące obecności mRNA? Nie. Dr Shimon Yanowitz inkubował fiolki w temperaturze pokojowej iw temperaturze ciała i wykazał, że z okrągłych nośników lipidowych widocznej zawartości wyrastają samoorganizujące się mikrostruktury. Cole nie wykonał żadnego z tych testów.


Zdjęcie dzięki uprzejmości: dr Shimon Yanowitz

Następnie Cole pokazuje fiolkę Pfizera. Ignoruje wyraźnie widoczne ogromne konglomeraty, ale patrzy na poruszające się pręty. Zadaje pytanie, czy może to być „arkusz grafenowy.


Mój komentarz: Arkusz grafenu ma grubość warstwy jednoatomowej. Nie można go zobaczyć pod mikroskopem optycznym. Te ogromne obszary widoczne (zakreślone przeze mnie na czerwono), które Cole odrzuca, po inkubacji same się złożyły w mikrostruktury. Proszę zobaczyć nasze pełne obszerne prezentacje na ten temat w moich poprzednich postach.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: dr Shimon Yanowitz

W dyskusji Cole mówi o kolegach, którzy używają mikroskopu i zaczynają snuć domysły na temat zawartości fiolek. Ciekawe, ponieważ wszystko, co powiedział Cole, było domysłami. Cole wspomina, że jego koledzy z Europy, z którymi współpracował, przeanalizowali 100 fiolek na uniwersytecie. Również bardzo interesujące twierdzenie, jeśli weźmie się pod uwagę, że na całym świecie analizowanie fiolek jest nielegalne. W Stanach Zjednoczonych są one własnością Departamentu Obrony i analizowanie ich jest przestępstwem federalnym. Zasady w Niemczech są podobnie surowe. Kto byłby w stanie zdobyć 100 fiolek, wejść na uniwersytet w biały dzień i bez problemu korzystać z mikroskopu elektronowego i spektroskopii mas - podczas gdy wszyscy inni naukowcy na całym świecie muszą pracować w podziemiu, aby nie zostać aresztowanym? Czy to nie ciekawe, że ktoś taki jest zwolennikiem teorii cholesterolu?

Cole stwierdza: „Możemy na to spojrzeć i przypuszczać, że to jest to i tamto i błogosławić ich serca, jest wielu kolegów i naukowców, którzy biorą mikroskopy ze swoich szkół medycznych i starają się być ciekawi, a następnie dodają coś do literatury”.

Mój komentarz: Właśnie obserwowaliśmy, jak Cole przypuszcza „to jest to czy tamto”. Cole nic nie wie o naszym sprzęcie. Zobacz dyskusję powyżej. Następnie Cole mówi, że arkusz grafenu wygląda jak na poniższym obrazku. Cole staje się jeszcze bardziej nieprofesjonalny: „Jeśli masz umysł myślący fantazją – ale zgadnij co – to są kryształy cholesterolu”.

Ponownie Cole nie rozumie, że arkusze grafenu mają rozmiar mniejszy niż 10 nanometrów (jedna miliardowa metra). Rozmawialiśmy już z wykwalifikowanymi inżynierami (którymi nie są Cole i Del Bigree), że mikroobwody, które uległy samomontażowi, nie wyglądają jak cholesterol. Cholesterol nie składa się sam. Cole NIE MA ŻADNYCH KWALIFIKACJI, aby wypowiadać się na temat mikroukładów, dlatego nie potrafi odróżnić cholesterolu od samo-składającej się struktury na kształt mikroczipa. Cole nie przeprowadził również żadnych badań nad wpływem EMF na rozwój mikroczipów, co kończy debatę na temat cholesterolu, ponieważ cholesterol nie znika i nie pojawia się ponownie wraz z ekspozycją na Wi-Fi.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: obrazy pola ciemnego i jasnego tego samego "mikroczipa" z fiolki firmy Pfizer.

Następnie pokazuje spektroskopię EDX od swoich kolegów z Niemiec. Cole twierdzi, że fiolki zawierają „zanieczyszczenia” wieloma metalami i twierdzą, że pochodzą one z igły, którą pobrano płyn. Następnie mówi do ludzi, którzy patrzą na fiolki i pytają „co to jest, a co to jest – cóż, wiele z nich to zanieczyszczenia procesu produkcyjnego”. Cole mówi, że w fiolkach nie ma absolutnie żadnego grafenu.


Mój komentarz: Oto EDX grafenu, jednak wszystko, czego potrzebujesz, to węgiel, ponieważ grafen jest warstwą o grubości jednego atomu węgla 0,34 nanometra. Jeśli masz węgiel, nie możesz wykluczyć grafenu. W fiolkach był węgiel. Widma grafenu


Patentowa regradacja grafenu w strzałach C19.

„Skażenie” metalem w szczepionce lub - celowe, nieujawnione włączenie - zostało udokumentowane na całym świecie, a w większości szczepionek dostępnych na rynku oraz w literaturze naukowej powiązano je z rozległymi skutkami ubocznymi, które pokrywają się z uszkodzeniem szczepionki C19. Metale te mogą nie być widoczne pod mikroskopem optycznym, ponieważ ponownie mają rozmiar nano. Oto badanie przeprowadzone przez światowego eksperta w dziedzinie nanopatologii, dr Antoinettę Gatti, która oceniła 44 różne rodzaje szczepionek i znalazła toksyczne metale we wszystkich z nich: Nowe badania kontroli jakości szczepionek: mikro- i nanokontaminacja

Cole wspomniał o Hydrze, która według dr Carrie Madej była w fiolce Pfizera. Nie widziałem, żeby ktokolwiek na świecie powielał jej odkrycia i nikt, z kim pracuję, nie widział czegoś takiego, co ona. Podczas gdy wiele zespołów na całym świecie przeprowadziło dochodzenie, odrzucanie całości prac na ten temat z powodu jednego odległego niezweryfikowanego wyniku nie ma sensu. Jednak wiele zespołów na całym świecie odkryło samodzielną nanotechnologię i mikrotechnologię oraz grafen.

Streszczenie:
Niektórzy pisarze twierdzili, że Cole przedstawił „prawdziwą naukę”. pytam - gdzie? Przedstawił nam swoje opinie! Nie obalił nanotechnologii samoorganizującej się, ponieważ nie przeprowadził eksperymentów, które jej szukały, wymagających inkubacji, upływającego czasu mikroskopii jasnego i ciemnego pola przez długi czas, eksperymentów z ekspozycją Wi-Fi i polami magnetycznymi. Jego niebezpieczne odrzucenie zawartości fiolki z toksycznymi metalami ciężkimi jako „śmieci”, o które ludzie nie muszą się martwić, pokazuje, że nie wie o poważnej toksyczności mitochondrialnej i komórkowej nanometali, ani oczywiście o ich przydatności jako mokrego sprzętu do inwigilacji wojskowej lub składników w samoskładającym się hydrożelu. Jego zwolnienie nie pozwala również ludziom na leczenie terapiami takimi jak EDTA, które mogą wiązać te metale ciężkie. Fałszywie wyklucza obecność jednoatomowych warstw grafenu wykonanych z węgla. Zakłada on, że 100% osób, którym podano zastrzyki, wytwarza białko kolczaste, podczas gdy on sam przyznał, że proces produkcji mRNA nie jest w stanie wytworzyć zdolnego do życia mRNA w takich ilościach. Dlatego nie wszyscy, którzy mają ekstremalne krzepnięcie, mogą mieć wpływ na białko kolczaste. Samoskładający się hydrożel, oparty na węglu polimer z metalami, który Mike Adams znalazł w swojej analizie skrzepów ze zwłok, jest alternatywnym wyjaśnieniem, które uzasadniałoby zupełnie inne traktowanie.

Czy więc dr Ryan Cole skutecznie obalił nanotechnologię i grafen w ujęciach C19? Nie . Jeśli mamy pomóc ludzkości, musimy kontynuować nasze badania naukowe, aby odkryć wszystkie nieznane czynniki związane z tymi zastrzykami, abyśmy mogli odpowiednio opracować plany leczenia. Odrzucanie jakiejkolwiek dziedziny badań naukowych jest niebezpieczne, jeśli pozbawia możliwości pomocy każdemu, kogo to dotyczy. Zachęcam Ryana Cole'a do nawiązania kontaktu z interdyscyplinarnymi ekspertami badawczymi – w tym inżynierami posiadającymi doświadczenie w dziedzinie nanotechnologii – i prawdziwego przeprowadzenia eksperymentów "due diligence", które są potrzebne, aby wykluczyć to, czego, jak twierdzi, nie ma.

Nie możesz znaleźć tego, czego nie szukasz. You Can't Find What You Are Not Looking For: Analysis of Dr. Ryan Cole's Claims on Del Bigtree: "There Is No Nanotech and No Graphene" in C19 vials

Karen Kingston przedstawiła patenty wyjaśniające hydrożelową etiologię znalezionych dużych skrzepów: The Film 'Died Suddenly' Lacks Scientific Evidence that COVID-19 Vaccines Cause Mysterious Blood Clots, according to Forbes

Fragment - Powyższy obraz po prawej pochodzi z Died Suddenly. Jest to obraz biosyntetycznych struktur włóknistych znalezionych w układzie krążenia martwej zaszczepionej osoby. (Struktury znalezione u zaszczepionego zmarłego nie są "skrzepami krwi". Są to biosyntetyczne struktury bioinżynieryjne z hydrożelu Ai). Jak widać, włókniste struktury "naśladują" kształt naczyń krwionośnych. Hydrożele Ai są również biomimetyczne, co oznacza, że mogą kopiować lub naśladować formę i kształt żywych i nieożywionych struktur. Hydrożele Ai mogą również naśladować funkcje biologiczne i chemiczne, takie jak naturalna śmierć komórek (apoptoza) i regeneracja komórek.

W Died Suddenly, Richard Hirschman zaobserwował również małe drobiny "skrzepów przypominających piasek" podczas odsączania krwi ze zwłok. Kiedy pan Hirschmann umieścił brudną krew w fiolce, zauważył, że "skrzepy" rozwinęły się w niezwykle długie, cienkie i żylaste włókna. Hydrożel może być używany do hodowania mikrokapilar (niezwykle małych naczyń krwionośnych) dla pacjentów z niektórymi rodzajami chorób oczu. (Patrz poniższy obraz po lewej stronie).

Po lewej stronie znajduje się obraz mikrokapilar hodowanych w hydrożelu in vitro. Po prawej stronie są dwa obrazy z Died Suddenly. Jeden z plamek krwi na ociekaczu, i jeden z plamek krwi przechowywanych w fiolce, które później utworzyły długie strunopodobne struktury. Czy to możliwe, że we krwi zmarłych znajduje się inteligentny hydrożel Ai, ponieważ wstrzyknięto im szczepionki COVID-19 mRNA zawierające hydrożel Ai? Czy hydrożel Ai jest tym, co powoduje wzrost tych długich, żylastych włókien biosyntetycznych wewnątrz ich ciał? Jakie jest inne wyjaśnienie?

Chociaż tworzenie się włóknistych skrzepów u zaszczepionych mRNA jest bardzo dziwne i niezwykłe, nie jest pozbawione naukowego wyjaśnienia. Nanotechnologia lipidowa stosowana do dostarczania mRNA do komórek zawiera hydrożel (wg patentu Moderny). Patent konkretnie wspomina o zastosowaniu hydrożelu inverse opal, rodzaju hydrożelu Ai, który jest specjalnie używany do bioinżynierii biosyntetycznych hybrydowych komórek i tkanek wewnątrz żywego zwierzęcia z komórek tego zwierzęcia.

Patent Moderny na mRNA LNP, jak również ujawnione składniki szczepionek mRNA, wyraźnie stwierdzają, że lipidy PEGylowane (tj. glikol polietylenowy) znajdują się w szczepionkach mRNA. Lipidy PEGylowane to technologia nanocząstek, które można wykorzystać do dostarczenia hydrożelu Ai w celu bioinżynierii tkanek wewnątrz żywego zwierzęcia. Zgodnie z ujawnionymi przez firmę Pfizer (i Moderna) składnikami, szczepionki mRNA zawierają nanocząstki lipidowe z dodatkiem PEGylatów (glikol polietylenowy)....

"Jak eksperci i reporterzy mogą być pewni, że w fiolkach ze szczepionką nie ma nanotechnologii ?" Kiedy 100% informacji o przygotowaniu nanocząstek lipidowych (LNP), produktu leczniczego (DP) i mRNA (DS) (w tym innych składników biosyntetycznych i chemikaliów używanych w procesie przygotowawczym) jest UJAWNIONE w dokumentach zatwierdzających FDA firmy PFIZER i nigdy nie zostały ujawnione.... The Film 'Died Suddenly' Lacks Scientific Evidence that COVID-19 Vaccines Cause Mysterious Blood Clots, according to Forbes