Clicks2.7K

Film, który przewidział transhumanizm przy pomocy “szczepionki”

“Vexille: 2077 Japońska Izolacja”: Film, który przewidział transhumanizm przy pomocy “szczepionki”

Date: 5 giugno 2021

Author: Uczta Baltazara

0 Commenti


“Vexille: 2077 Japanese Isolation” to japoński film animowany z 2007 roku, którego autorem scenariusza, reżyserem i montażystą jest Fumihiko Sori.

Fabuła filmu:


W latach 2060-tych technologia robotyki stała się niezwykle zaawansowana, łącznie z cybernetyką. Opinia światowa zaczyna zwracać się przeciwko robotyce, co w roku 2067 prowadzi do ogłoszenia przez ONZ jednostronnego zakazu dalszych badań. Japonia, będąca ojczyzną pioniera robotyki Daiwa Heavy Industries, ostro protestuje przeciwko temu zakazowi, ale nie jest w stanie zapobiec jego ustanowieniu. Na znak protestu Japonia wycofuje się z polityki międzynarodowej. Wszyscy obcokrajowcy zostają deportowani, a dalsza imigracja jest zabroniona. Dodatkowo, zostaje zbudowana sieć R.A.C.E. – 270 instalacji off-shore, które pokrywają Japonię polem energetycznym, niwecząc wszelką komunikację ze światem zewnętrznym i uniemożliwiając nadzór satelitarny. Handel i dyplomacja są kontynuowane, ale Japonia znika ze światowej sceny.

Dziesięć lat później, jednostka specjalna marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych “SWORD” próbuje uwięzić japońskiego informatora Daiwy w Kolorado. Podżegacz Saito, ucieka odcinając sobie nogę. Analiza wykazuje, że noga jest wykonana z bio-metalu. SWORD podejrzewa, że Japonia ukryła szeroko zakrojony rozwój zakazanych technologii. Rozpoczynają niezatwierdzony plan infiltracji Japonii i poznania częstotliwości sieci R.A.C.E., co umożliwi SWORD zebranie informacji wywiadowczych na temat kraju. Chociaż agentom udaje się przedostać do Japonii, zostają wykryci przez siły bezpieczeństwa, zanim zdążą przekazać swoje dane. Vexille jest jedyną agentką SWORD, która unika schwytania, a tylko jej partner Leon przeżywa i zostaje zabrany do siedziby Daiwy. Vexille widzi, że Tokio to obecnie slumsy rządzone przez Daiwa. Niewielki japoński ruch oporu sprzeciwia się firmie, i używa nadajnika Vexille do pomyślnego wyemitowania zakłócającej częstotliwości.

Maria, liderka ruchu oporu, szczegółowo opisuje 10 lat japońskich sekretów, podczas gdy SWORD bada Japonię w szokującym przerażeniu – wyspy są pozbawionym życia pustkowiem. W roku 2067, nieznana choroba zaatakowała Japonię i została odparta przez eksperymentalną szczepionkę. W rzeczywistości, choroba została stworzona przez Daiwa, a “szczepionka” została wykorzystana jako pretekst dla Daiwa do rozpoczęcia testów nanotechnologii eksperymentalnej. Każdy obywatel Japonii został przekształcony w formę życia syntetycznego. Pojawiły się jednak nieprzewidziane efekty uboczne; konwersja była niedoskonała, w wyniku czego zainfekowani ludzie tracili wolną wolę i stawali się jedynie maszynami przypominającymi życie. Część nanotechnologii poszła w ruch, tworząc “jagi”, czyli gigantyczne wirujące konstrukcje z pół-inteligentnego metalu, które grasują po pustkowiach. Jagi zniszczyły całą Japonię, z wyjątkiem Tokio, które jest chronione przez niejadalną ścianę z ceramiki. (…)

wikipedia.org/wiki/Vexille

VIDEO: «Programowanie predykcyjne na filmie z roku 2007 – Szczepionka mRNA» (lektor angielski)

Predictive programming in 2007 movie. MRNA injection.

VIDEO: «Programowanie predykcyjne – Virus cybernetyczny wstrzyknięty poprzez szczepionkę» (NAPISY ANGIELSKIE)

PREDICTIVE PROGRAMMING – CYBER VIRUS INJECTED THROUGH VACCINE (VEXILLE 2007)

VIDEO: «Vexille 2077»: Fałszywa pandemia, obowiązkowe szczepionki i transhumanizm — (lektor włoski) pod linkiem poniżej (kliknąć na tytuł włoski)

“Vexille”. UK DVD release trailer

—————————-

VIDEO: Fiale “szczepionek” genowych są przyciągane przez magnes

Polecany, ciekawy artykuł: «Covid-19, Filozofia i skok w stronę postludzkości»

scielo.org.za/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S1561-4018202000
3 more comments from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
W roku 2067, nieznana choroba zaatakowała Japonię i została odparta przez eksperymentalną szczepionkę.

W rzeczywistości, choroba została stworzona przez Daiwa, a “szczepionka” została wykorzystana jako pretekst dla Daiwa do rozpoczęcia testów nanotechnologii eksperymentalnej.

Każdy obywatel Japonii został przekształcony w formę życia syntetycznego.

Pojawiły się jednak nieprzewidziane efekty …More
W roku 2067, nieznana choroba zaatakowała Japonię i została odparta przez eksperymentalną szczepionkę.

W rzeczywistości, choroba została stworzona przez Daiwa, a “szczepionka” została wykorzystana jako pretekst dla Daiwa do rozpoczęcia testów nanotechnologii eksperymentalnej.

Każdy obywatel Japonii został przekształcony w formę życia syntetycznego.

Pojawiły się jednak nieprzewidziane efekty uboczne; konwersja była niedoskonała, w wyniku czego zainfekowani ludzie tracili wolną wolę i stawali się jedynie maszynami przypominającymi życie...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU