Clicks2.6K

Wysoce prawdopodobne "wyszczepianie" nanorobotami i reaktywność na Bluetooth

Wysoce prawdopodobne "wyszczepianie" nanorobotami i
reaktywność na Bluetooth


wordpress.com/…czepianie-nanorobotami-i-reaktywnosc-na-bluetooth/

Nanoroboty, jak najbardziej mogą znajdować się w tzw. “szczepionkach anty-Covid”, stąd zjawisko przyklejania się do miejsca “zaszczepienia” magnesów, monet, a nawet łyżek, czy telefonów komórkowych. Przypomnijmy, że intensywne prace nad nanorobotami, zaprojektowanymi w celu uwalniania ich w ludzkim ciele, o czym w filmach poniżej, trwają od dość sporego czasu.

[Dużo dobrych filmików - w oryginale. Radzę wejśc po przeczytaniu poniższego. MD]

VIDEO: INFO (oczywiście zdementowane przez mainstream) z 27 maja 2021 (zjawisko zauważone również we Włoszech): «Szczepionka Oxford-AstraZeneca czyni ludzi zdolnymi do łączności Bluetooth»:
Człowiek na wideo mówi o swoim doświadczeniu z otrzymaniem szczepionki i stwierdza: “Jedynym problemem jest to, że gdziekolwiek idę, wszystko próbuje połączyć się ze mną – człowieku, niczym Bluetooth połączyć się ze mną.” Dodaje: “Wsiadam do samochodu, mój samochód próbuje się ze mną połączyć. Idę do domu, mój komputer próbuje się połączyć. Podobnie, mój telefon próbuje się połączyć.”
Następnie mężczyzna pokazuje powiadomienie na swym telefonie, które sygnalizuje prośbę o sparowanie Bluetooth z urządzeniem o nazwie “AstraZeneca_ChAdOx1-S”. Zaś drugim klipie dodanym do filmu, prezentuje telewizor wyświetlający to samo żądanie – gdy mężczyzna idzie w jego kierunku.
Wytłumaczeniem owego faktu może być następująca informacja, opublikowana już w roku 2015 (cewki z izolowanego drutu miedzianego mogłyby zostać zastąpione nanorobotami zaaplikowanymi poprzez tzw. “wyszczepiania”):
San Diego, Kalifornia, 31 sierpnia 2015 — Inżynierowie elektrycy z University of California, San Diego zademonstrowali nową technikę komunikacji bezprzewodowej, która działa poprzez wysyłanie sygnałów magnetycznych przez ludzkie ciało. Naukowcy stwierdzili, że nowa technologia może zaoferować niższą moc i bardziej bezpieczny sposób przekazywania informacji między urządzeniami elektronicznymi przeznaczonymi do noszenia, zapewniając ulepszoną alternatywę dla istniejących systemów komunikacji bezprzewodowej. Swoje odkrycia zaprezentowali 26 sierpnia na 37. dorocznej międzynarodowej konferencji IEEE Engineering in Medicine and Biology Society w Mediolanie, we Włoszech.
Choć praca ta jest wciąż demonstracją typu proof-of-concept, naukowcy przewidują rozwinięcie jej w bezprzewodowy system o bardzo niskim poborze mocy, który może z łatwością przesyłać informacje wokół ludzkiego ciała. Zastosowaniem tej technologii byłaby bezprzewodowa sieć czujników do monitorowania stanu zdrowia całego ciała.
“W przyszłości ludzie będą nosić więcej urządzeń elektronicznych, takich jak inteligentne zegarki, trackery fitness i monitory zdrowia. Wszystkie te urządzenia będą musiały przekazywać informacje między sobą. Obecnie urządzenia te przesyłają informacje za pomocą technologii Bluetooth, która zużywa dużo energii do komunikacji. Próbujemy znaleźć nowe sposoby przekazywania informacji wokół ludzkiego ciała, które zużywają znacznie mniej energii” – powiedział Patrick Mercier, profesor na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej UC San Diego, który kierował badaniami. Mercier pełni również funkcję współdyrektora Centrum Czujników Noszonych UC San Diego.
Nowe opracowanie przedstawia sposób pokonania jednej z głównych barier innych systemów komunikacji bezprzewodowej: w celu zmniejszenia zużycia energii podczas nadawania i odbierania informacji, systemy bezprzewodowe muszą wysyłać sygnały, które mogą łatwo przemieszczać się z jednej strony ludzkiego ciała na drugą. Technologia Bluetooth wykorzystuje energię elektromagnetyczną do przesyłania danych, jednak te sygnały radiowe nie przechodzą łatwo przez ludzkie ciało i dlatego wymagają zwiększenia mocy, aby pomóc przezwyciężyć tę przeszkodę sygnału, czyli “tłumienie trasy”.
W owym studium, inżynierowie elektrycy zademonstrowali technikę zwaną komunikacją poprzez pole magnetyczne ludzkiego ciała, która wykorzystuje ciało jako nośnik do przekazywania energii magnetycznej pomiędzy urządzeniami elektronicznymi. Zaletą tego systemu jest to, że pola magnetyczne są w stanie swobodnie przechodzić przez tkanki biologiczne, więc sygnały są przekazywane ze znacznie mniejszymi stratami ścieżki [tj. "po drodze" md] i potencjalnie, dużo mniejszym zużyciem energii. W swoich eksperymentach naukowcy wykazali, że magnetyczne łącze komunikacyjne działa dobrze na ciele, ale nie testowali zużycia energii przez tę technikę. Naukowcy wykazali, że tłumienie trasy towarzyszące komunikacji polem magnetycznym ludzkiego ciała są do 10 milionów razy niższe niż te związane z łączami radiowymi Bluetooth.
“Ta technika, zgodnie z naszą wiedzą, pozwala osiągnąć najniższe utraty ścieżki spośród wszystkich bezprzewodowych systemów komunikacji przy pomocy ludzkiego ciała, które zostały do tej pory zademonstrowane. Technika ta pozwoli nam na zbudowanie urządzeń noszonych na ciele (typu smartphone) o znacznie niższej mocy”, powiedział Mercier.
Niższe zużycie energii prowadzi również do dłuższej żywotności baterii. “Problem z urządzeniami typu wearable, takimi jak inteligentne zegarki, polega na tym, że mają one krótki czas działania, ponieważ są zmuszone do korzystania z małych baterii. Dzięki zastosowaniu systemu komunikacji za pomocą pola magnetycznego ludzkiego ciała, mamy nadzieję znacznie zmniejszyć zużycie energii, a także częstotliwość, z jaką użytkownicy muszą ładować swoje urządzenia” – powiedział Jiwoong Park, doktorant w laboratorium Energy-Efficient Microsystems Lab Merciera w UC San Diego Jacobs School of Engineering i pierwszy autor studium. (…) (szczegóły projektu pod linkiem poniżej)
ucsd.edu/news/release/1807
Przypomnijmy, że wygląda również na to, iż nanoroboty umieszczone zostały na pałeczkach do wymazów PCR

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU shares this
1812
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Ten eksperyment medyczny to zwykłe czipowanie bydła.

Operacja psychologiczna
COW ID - AI (1-A, 9-I) robiona na bazie grypy, przeziębienia, zapalenia płuc ma na celu zmusić ludzi do przyjęcia czipionki podłączającej do internetu rzeczy (czy jak to mówi Klaus Schwab intenetu ciał).

To nie jest
szczepionka bo nie zawiera szczepu żadnego wirusa, zwłaszcza fikcyjnego Sars-Cov2, który istnieje …More
Ten eksperyment medyczny to zwykłe czipowanie bydła.

Operacja psychologiczna
COW ID - AI (1-A, 9-I) robiona na bazie grypy, przeziębienia, zapalenia płuc ma na celu zmusić ludzi do przyjęcia czipionki podłączającej do internetu rzeczy (czy jak to mówi Klaus Schwab intenetu ciał).

To nie jest
szczepionka bo nie zawiera szczepu żadnego wirusa, zwłaszcza fikcyjnego Sars-Cov2, który istnieje tylko w mediach.

Tam jest
zestaw nanoczipów do całodobowego sledzenia i przechowywania tych danych, które zaczipowani podaja w formularzu rejestracyjnym (cyfrowe ID), preparat modyfikujący DNA żeby było podatne na sygnały z anten oraz coś, co powoduje namnażanie toksycznego białka kolca, które ma wywoływać cały zestaw chorób.

DNA jest anteną nastrojoną na odbieranie sygnałów od duszy, a oni przestrajają naturalną komunikację na chmurę ze sztuczną inteligencją do kontrolowania zaczipowach.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
wszystko zależy od ludzi - każdy ma największy dar od Pana Boga - WOLNĄ WOLĘ - NIKT NAS NIE MOŻE ZMUSIĆ DO NICZEGO ! NAWET sZATAN, CHOĆBY SIĘ ,,ZDEFEKOWAŁ,, - NIE MOŻE i KONIEC !

TO MY SIE GODZIMY NA EXPERYMENTY MEDYCZNE Z WŁASNEJ WOLI ! TO WSZYSTKO JEST WBREW PRAWU i ZDROWEJ LOGICE, ALE IGNORANCJA NIE JEST CNOTĄ...

BYŁY PANNY MĄDRE i PANNY GŁUPIE - GŁUPIE More
wszystko zależy od ludzi - każdy ma największy dar od Pana Boga - WOLNĄ WOLĘ - NIKT NAS NIE MOŻE ZMUSIĆ DO NICZEGO ! NAWET sZATAN, CHOĆBY SIĘ ,,ZDEFEKOWAŁ,, - NIE MOŻE i KONIEC !

TO MY SIE GODZIMY NA EXPERYMENTY MEDYCZNE Z WŁASNEJ WOLI ! TO WSZYSTKO JEST WBREW PRAWU i ZDROWEJ LOGICE, ALE IGNORANCJA NIE JEST CNOTĄ...

BYŁY PANNY MĄDRE i PANNY GŁUPIE - GŁUPIE TO TE, KTÓRE NIE ZADBAŁY O ODPOWIEDNI POZIOM ROZUMU W GŁOWIE - KIEDY PRZYJDZIE PAN ŚWIATA - JEZUS CHRYSTUS KRÓL - BĘDĄ JUŻ ZAZNACZONE z W Ł A S N E J - N I E P R Z Y M U S Z O N E J - W O L I - znamieniem bestii - globalnym satanistycznym rytuałem - przyjęcia na siebie piętna krwi niewinnej w celu osiągnięcia ,,korzyści,,.

..........................................................................................


Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak zwane owoce”, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to „będziemy naznaczeni.

Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych”, jakim jest aborcja.

Bp Schneider zaznaczył, że nie jest to bezpośrednie powiązanie z niegodziwością, jaką jest aborcja, ale że „jest to słabość moralna, w pewien sposób moralne wsparcie”. Także poparcie przez biskupów takich szczepionek może spowodować, że „aborcjoniści powiedzą (...), że cały Kościół katolicki, hierarchia w pewien sposób akceptuje, choćby niechętnie, ale akceptuje to” zło. Dlatego musimy się „obudzić, by zobaczyć prawdziwe niebezpieczeństwa, konsekwencje i okoliczności”.

Nawiązując do listu „O moralnej niedozwoloności użycia szczepionek zrobionych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich”, który bp Schneider podpisał z kard. Janisem Pujtasem, abp. Tomaszem Petą, abo. Janem Pawłem Lengą oraz bp. Josephem Stricklandem, oraz do prób usprawiedliwiania stosowania takich szczepionek, bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.

Biskup zauważył także, że nie można usprawiedliwiać się tym, że przyjmując taką szczepionkę nie uczestniczymy bezpośrednio w złu, jakim jest aborcja. Odrzucił też porównanie do niegodziwego wykorzystania podatków, stwierdzając, że w tym przypadku – choć rząd kradnie nasze pieniądze na takie cele – nie mamy często na to wpływu.

Jak stwierdził bp Schenider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji. „I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.

Mówiąc o poparciu dla zastosowania szczepionki testowanej na liniach komórkowych zabitych w wyniku aborcji dzieci lub produkowanych z ich użyciem oraz prób usprawiedliwiania tego nawet przez dobrych ludzi, bp Schneider stwierdził: „Nie jest to kwestia liczb. Nawet jeśli stanowilibyśmy tylko grupkę kilku biskupów, prawda zwycięży. A po tym historia Kościoła powie, że nawet dobrzy ulegli. Nie widzieli wyraźnie. Byli w pewien sposób oślepieni prostymi teoriami materialnej współpracy”.

TAK WIĘC o ILE KOMUNIA ŚWIĘTA JEST SAKRAMENTEM ŻYCIA i MIŁOŚCI - DAREM BOGA, TAK ZASTRZYK ŚMIERCI, - PODSTĘPEM SZATANA - NAZYWANY PODSTĘPNIE ,,SZCZEPIONKĄ,, PRZYNOSI ZGODNĘ NA ,,KORZYŚĆ,, Z ZAMORDOWANIA DZIECKA i ŚWIADOMY I DOBROWOLNY WYBÓR ZŁA - GRZECHU - ZNAMIENIA BESTII.. CZYTAJCIE UWAŻNIE: ,,COV - ID,, - NUMER BYDŁA, - NUMER BESTII - NIE PRZYJMUJCIE TEGO, NIE BIERZCIE NA SIEBIE CZEGOŚ CO MIAŁO POCZĄTEK Z ZAMORDOWANIA NIEWINNEGO CZŁOWIEKA !


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Jan Zbigniew wojan
Ze względu na niebezpieczeństwo wdrożenia sieci 5G, która stanowi zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia proponuję, aby posiadacze telefonów wysłali do swoich operatorów telefonii komórkowej oświadczenia następującej treści :

imię, nazwisko miejscowość i data
nr.umowy/klienta
nazwa operatora

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że z dniem włączenia przez Was systemu 5G, będę zmuszony wypowiedzieć …More
Ze względu na niebezpieczeństwo wdrożenia sieci 5G, która stanowi zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia proponuję, aby posiadacze telefonów wysłali do swoich operatorów telefonii komórkowej oświadczenia następującej treści :

imię, nazwisko miejscowość i data
nr.umowy/klienta
nazwa operatora

OŚWIADCZENIE

Oświadczam, że z dniem włączenia przez Was systemu 5G, będę zmuszony wypowiedzieć umowę, gdyż zmienione zostaną warunki korzystania z Waszej sieci
i telefon może stanowić zagrożenia dla mojego zdrowia, a nawet życia i na tego rodzaju zmiany kategorycznie nie wyrażam zgody. Zainstaluję telefon stacjonarny oparty na światłowodzie, który jest szybszy i nie stanowi zagrożenia.

Z poważaniem

Ciekawe co zrobią operatorzy, gdy otrzymają miliony takich oświadczeń?
Albo zrezygnują z 5G, albo splajtują.
Może by wydrukować w „TP” taki wzór oświadczenia - kto nas obroni jeśli nie my sami ? Np. Szwajcaria, czy Izrael nie godzą się na to i Polacy także nie powinni się poddawać rozkazom „starszych i mądrzejszych”.

Wysłałem takie oświadczenie do T-Mobile i dnia 27.06.2020 r. otrzymałem taką oto odpowiedź: /nie podaję nazwiska konsultanta, bo może sobie nie życzyć/

Witam,
Aby sieć 5G działała potrzebny jest najnowszy model telefonu obsługujący tą sieć oraz uruchomienie tej usługi u nas w systemie. Obecnie usługa jest wyłączona, włączyć ją możemy wyłącznie na Pana prośbę.
Pozdrawiam
K. K.
Konsultant ds. Sprzedaży
T-MOBILE POLSKA S.A.
ul. Marynarska 12, 02-674 Warszawa
telefon +48602900000
internet t-mobile.pl
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Adrianna7
Dr. Carrie Madej mówi, że w tych szczepionkach jest nano dust - nano pył w postaci nano cząsteczek widocznych tylko pod dobrym mikroskopem elektronowym, który to jest wpuszczany do organizmu. A te nano cząteczki to nic innego jak forma chipowania...