Clicks1.4K
Orędzia

WIELKI UCISK 4 stycznia 2021 r.- Wezwanie Boga Ojca do Jego wiernego ludu.

Przygotujcie się, mój ludu, na wielkie próby, które oczyszczą wasze ciało, duszę i ducha i sprawią, że będziecie błyszczeć jak tygiel! Ludu mój, trzodzie moja, pokój mój z wami.

Ludu mój, wkroczyliście już w dni oczyszczenia, nadchodzą wielkie próby; jeśli pozostaniesz niezachwiany w wierze i ufny w Boga, nie stracisz ani jednego włosa. Zbliża się wyzwolenie Mojego ludu; radujcie się, ponieważ żadna próba, bez względu na to, jak trudna może być, nie może się równać z radością, szczęściem i dostatkiem, które czekają na was w Nowym Stworzeniu.

Moje dzieci, wasza wiara jest wystawiana na próbę i tylko ci, którzy trwają w niej mocno, mogą jutro osiągnąć koronę życia wiecznego. Próby wiary, umartwienie zmysłów i oczyszczenie ciała to tylko niektóre z wielu prób, przez które przejdziesz. Kiedy Mój Syn zostanie wypędzony ze swoich domów przez obrzydliwość spustoszenia, Duch Święty Boży odłączy się od ogromnej większości ludzkości na okres trzech i pół roku i doświadczą, co to znaczy być bez Ducha Bożego, który jest dawcą życia. Tylko ci, którzy chodzą z Bogiem i są Mu wierni, będą mogli przejść ten bardzo trudny test. W tych dniach duchowego spustoszenia wróg waszej duszy będzie oszukiwać, poniżać i okradać dusze wszystkich, którzy pozostają w grzechu lub duchowej obojętności. To będzie czas żniwa, kiedy pszenica zostanie oddzielona od plew; Trzy i pół roku, czas ostatniego panowania Mojego przeciwnika, kiedy jesteście całkowicie oczyszczeni; tylko w ten sposób, oczyszczeni, będziecie jutro moimi wybranymi ludźmi, którymi będzie się cieszył wasz ojciec.

Moi ludzie, nie traćcie więcej czasu na ziemskie zmartwienia i marności, ponieważ wszystkie te rzeczy są tak ulotne i stanowią część tego świata, że wkrótce minie. Zbawienie twojej duszy powinno być twoim najwyższym priorytetem i skarbem, którego musisz szukać; bo wszystko inne jest próżnością marności, która służy jedynie zaspokojeniu twojego ego i stworzeniu więzi, które wiążą twoją duszę, okradają cię z pokoju i radości ducha. Przygotujcie się, mój ludu, na wielkie próby, które oczyszczą wasze ciało, duszę i ducha i sprawią, że będziecie błyszczeć jak tygiel. Tylko w ten sposób, oczyszczeni, jutro będziecie mogli nazywać się „Mój lud, Moja owczarnia”.

Moje dzieci, nie lękajcie się, zaufajcie swojemu Ojcu Niebieskiemu i w próbach wychwalajcie chwałę Boga, a wszystko przejdzie wam jak sen. Nadszedł czas, aby poddać się woli Ojca; zachowaj spokój podczas prób; módlcie się, pośćcie i żałujcie, aby oczyszczenie było dla was łatwiejsze. Nie trać głowy i nie czuj się samotny. Pamiętaj, że Niebo cię nie zawiedzie; Moja córka Maryja i twoja matka w towarzystwie moich aniołów będą z tobą. Ona wskaże ci drogę, a na koniec próby pokaże ci Mojego Syna Jezusa, błogosławiony owoc twojego ciała, który będzie czekał, aby powitać cię w Nowym Stworzeniu.

Radujcie się, ponieważ zbliża się wasze wyzwolenie, nie lękajcie się; pamiętajcie, że wasz Ojciec wie, jak daleko możecie znieść próby; przyjmijcie dni oczyszczenia, które zaczęły się od miłości i zaufania Bogu, ponieważ są one konieczne, abyście jutro mogli w pełni cieszyć się Moim Niebieskim Jeruzalem. Odwagi, niewiele brakuje, zanim Twoje oczy ujrzą światło Nowego Świtu.

Trwajcie w moim pokoju, mój ludu, mojej trzodzie.

Wasz Ojciec, Jahwe, Pan Stworzenia.

Rozpowszechniajcie Moje orędzia o zbawieniu całej ludzkości, Moje dzieci.

Wiadomość do Enoch Kolumbia 2021