Viktor Wiktor
01:14

Nie trzeba być detektywem Rutkowskim, żeby znaleźć gdzie poszło polskie masło😂
twitter.com/?mx=1

31,5 tys.

Kto ma złoto.
Ten je masło.

Całe masło zżarł wąż.

Jeszcze jeden komentarz od tynnyri nurmikolla

Sytuacja podobna do cen cukru w tak zwanej plandemi.
Ceny cukru, kto pamięta?
To ja przypominam.
Z 2.5 zł za 1 kg rosło do 8zł za 1 kl.
Za ile dzisiaj można kupić w promocji- przy zakupie 10 kg. 1.99 zł.
Następna w kolejce pewnie będzie sól.