16:03
dawidp94
132.9K
Apel resztek katolików do USraela. WEZWANIE DO WŁADZ I NARODU AMERYKAŃSKIEGO 3 września 2013 roku Kongres zatwierdził rozporządzenie prezydenta Obamy o bombardowaniu niepodległego państwa…More
Apel resztek katolików do USraela.

WEZWANIE DO WŁADZ I NARODU AMERYKAŃSKIEGO

3 września 2013 roku Kongres zatwierdził rozporządzenie prezydenta Obamy o bombardowaniu niepodległego państwa, Syrii. Bizantyjsko-Katolicki Patriarchat razem ze wszystkimi prawowiernymi chrześcijanami i ludźmi dobrej woli kategorycznie protestuje przeciwko tej zbrodni międzynarodowej.

Te działania międzynarodowych zbrodniarzy i morderców ludzkości są częścią ludobójstwa na naszej planecie. Za kulisami (tej zbrodni) stoi grupa iluminatów i światowych bankierów oddanych i służących Szatanowi. Ich pracownikami są wszyscy żydomasoni i polityczni i religijni przywódcy. Oni już porzucili swoje sumienie i rozum i zaprzedali swoje dusze Szatanowi za obietnicę kariery i za mamonę.

Niektórzy z nich pozwolili ażeby przyłożono im miecz do szyi na znak wierności Szatanowi, nawet za cenę śmierci. Ludobójstwo zaplanowane przez Szatana i jego pachołków już potajemnie się dzieje.

Dlatego Bizantyjsko-Katolicki Patriarchat wzywa prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki i naród amerykański do skruchy i pokuty. Wtedy Bóg, prawdopodobnie, oddali od Stanów Zjednoczonych Ameryki zaplanowaną katastrofę. Ona nadchodzi za zbrodnie popełnione przeciwko swojemu narodowi i przeciwko innym narodom.

Niechaj każdy chrześcijanin Stanów Zjednoczonych w tych dniach złoży Bogu obietnicę na jeden rok, że codziennie będzie, przez godzinę, modlił się do Boga. W ten sposób będzie stworzona ciągła modlitwa, dniem i nocą, i wtedy, być może, Bóg oddali swój sąd nad Ameryką. Dzisiaj Jezus mówi przez nas do amerykańskiego narodu: „Jeżeli nie nawrócicie się to wszyscy zginiecie!”. Jaki jest pierwszy krok do nawrócenia? Zatrzymaj się na drodze wiodącej do zatracenia. Stań w świetle Boga!

Wyznaj swoje grzechy przed sobą i przed Bogiem. Niech to będzie podstawą twojej jednogodzinnej modlitwy. Ponadto w tym świetle prawdy uświadom sobie swoją własną śmierć. Ciebie będzie sądził Jezus Chrystus wobec całej ludzkości. Poprzez swoje grzechy i brak skruchy otworzyłeś swoje serce demonom i związałeś się z nimi. Powinny cię czekać wieczne cierpienia razem z nimi. Jezus teraz oczekuje na twoją skruchę ażeby mógł zostać twoim Zbawicielem a nie sędzią. Nie odtrącaj go! W przeciwnym razie czekać cię będą kary tutaj, za Ziemi, a później po śmierci. Drugim krokiem do nawrócenia jest obowiązek narodu amerykańskiego wywarcia skutecznego nacisku na prezydenta i Kongres USA ażeby wstrzymali ludobójstwo Syrii. Jezus dzisiaj przez nas wzywa: „Jeżeli się nie nawrócicie to wszyscy zginiecie!”.

+Eliasz- Patriarcha Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu
+Metody i +Tymoteusz – biskup-sekretarze
Lwów, Ukraina, 4 września 2013 roku

Za: katolicka strona uogcc.org.ua/ru/actual/article
Data publikacji: 5.09.2013

wolna-polska.pl/wiadomosci/ostatni-katolic…
Janek Kowalski
Nowy Porządek Świata – Plan kontroli waszych pieniędzy i waszej żywności
Orędzie nr 68 z serii Ostrzeżenie.
Niedziela 17 kwietnia 2011 r. godz.09:00
Moja ukochana córko, na całym świecie nastąpi teraz seria ekologicznych katastrof. Wystąpią one w niezwykłych i nieoczekiwanych miejscach i będą tragiczne w swej intensywności. Wpłynęło na to grzeszne zachowanie ludzi. Odprawiajcie pokutę i nie …More
Nowy Porządek Świata – Plan kontroli waszych pieniędzy i waszej żywności
Orędzie nr 68 z serii Ostrzeżenie.
Niedziela 17 kwietnia 2011 r. godz.09:00
Moja ukochana córko, na całym świecie nastąpi teraz seria ekologicznych katastrof. Wystąpią one w niezwykłych i nieoczekiwanych miejscach i będą tragiczne w swej intensywności. Wpłynęło na to grzeszne zachowanie ludzi. Odprawiajcie pokutę i nie zapominajcie, że te klimatyczne katastrofy mają obudzić was z waszego zaślepienia i waszego braku wiary. Mają one również na celu zmniejszenie wpływu złej Grupy światowych sojuszy i ich złowrogich działań. Grupy te, które można nazwać Nowym Światowym Rządem w stanie przyczajenia, planują teraz ujawnienie się pod przewodnictwem Antychrysta. Te same Grupy spowodowały upadek systemu bankowego, a teraz będą wszędzie niszczyć waluty tak, aby przejąć nad wami kontrolę.
Moja córko, gdy przekazywałem ci tą wiadomość przed kilkoma miesiącami, wydawała ci się dziwna, ale jednak zapisałaś, co powiedziałem. Ten podły, zły plan węży, wyznawców szatana, opracowywany był już od długiego czasu. Niektóre z ich wyrafinowanych planów są już ujawnione, ale wielu ludzi wierzy, że świat przeżywa po prostu kolejny kryzys finansowy. Obudźcie się teraz wszyscy. Rozejrzyjcie się dokoła i przekonajcie się sami.
Przestańcie próbować tłumaczyć, że świat jest tylko pogrążony w bólach depresji spowodowanej dekoniunkturą w gospodarce, bo nie jest to prawdą. Przez jedną globalną walutę oraz nadmierne zadłużenie waszego kraju, ludzie ci będą w stanie kontrolować każdego z was. Żaden kraj nie wymknie się z ich szponów. Pamiętajcie o Moich słowach: wasze pieniądze będą bezwartościowe. Wasz dostęp do żywności oraz innych artykułów pierwszej potrzeby stanie się możliwy poprzez oznakowanie, o którym mówiłem.
Proszę, proszę nie akceptujcie tego znaku, bo będziecie wówczas dla Mnie straceni.
Znak ten zabije was, nie tylko fizycznie, ale również duchowo. Pozostańcie poza jego wpływem.
Jeśli chcecie uniknąć tego znaku, znaku zwierzęcia, rozpocznijcie już teraz planowanie zapasu żywności, okryć, świec i wody. On, Antychryst, który poprowadzi ten Nowy Światowy Rząd, wierzy, że skradnie ludzkości dusze; ale nie dokona tego. Tak jak wielu wpadnie pod jego wpływ, tak samo również Moi wyznawcy pozostaną nieugięci i dotrzymają wierności Mnie, waszemu Boskiemu Zbawicielowi.
Wy wszyscy, którzy te proroctwa traktujecie z pogardą i drwiną, posłuchajcie teraz:
Jeżeli dostaniecie się pod wpływ tej Światowej Mocy, będziecie straceni. Będziecie potrzebować silnej Wiary, aby przeżyć. Ja odpowiem na modlitwy, które będziecie odmawiać. Będę was chronił w ten straszny czas na ziemi. Przygotujcie się teraz do spotkań w grupach, w których w spokoju i tajemnicy będziecie mogli się modlić.
Ten Nowy Porządek Świata zaistnieje także w ich modłach, w ich własnych, ohydnych świątyniach. Świątynie te istnieją wszędzie, chociaż budowane były potajemnie. Obdarowują tam swego idola szatana ofiarami i oddają mu pokłon. Kulty te zataczać będą szerokie kręgi i wszystkie mają ten sam szalony cel – zapanowanie nad ludzkością. Uczynią to przez próbę przejęcia kontroli nad waszą walutą, waszą żywnością i waszą energią.
Walczcie z nimi najlepszą z dostępnych wam metod, poprzez modlitwę i szerzenie nawrócenia.
Módlcie się także za tych zaślepionych ludzi, którym obiecane zostały wielkie bogactwa, technologie, przedłużenie życia i inne cuda. Jak bardzo są w błędzie. W rzeczywistości zostali oszukani.
Gdy odkryją prawdę, będzie to już za późno, gdyż strąceni będą na dno przepaści.
Módlcie się wszyscy, odmawiajcie codziennie koronkę do Miłosierdzia Bożego i Modlitwę Różańcową, tak często jak jest to możliwe, aby złagodzić skutki tego podstępnego i demonicznego planu. Módlcie się także za te dusze, które stracone zostaną przez karzącą rękę Boga Ojca w mających nastąpić globalnych katastrofach ekologicznych. One potrzebują waszych modlitw.
Proszę usłuchajcie Mojego apelu o modlitwy, a będą one wysłuchane.
Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus
ptyś and 2 more users link to this post
tahamata
Sugeruję ostrożność w powielaniu takich rewelacji. Ci sami "duchowni" wyklęli nam naszego wspaniałego Papieża Franciszka (wcześniej ekskomunikowali JP2 i Benedykta XVI):

Dziś, w dniu 2 sierpnia 2013 r., Wschodni Kościół Chrześcijański obchodzi uroczystość św. proroka Eliasza. W tym dniu, Bizantyjski Katolicki Patriarchat z mocy Trójjedynego Boga ogłasza anatemę -- przekleństwo Boga (Ga 1:8-9) --…More
Sugeruję ostrożność w powielaniu takich rewelacji. Ci sami "duchowni" wyklęli nam naszego wspaniałego Papieża Franciszka (wcześniej ekskomunikowali JP2 i Benedykta XVI):

Dziś, w dniu 2 sierpnia 2013 r., Wschodni Kościół Chrześcijański obchodzi uroczystość św. proroka Eliasza. W tym dniu, Bizantyjski Katolicki Patriarchat z mocy Trójjedynego Boga ogłasza anatemę -- przekleństwo Boga (Ga 1:8-9) -- na rzymskiego biskupa Franciszka Bergoglio. Powodem jest to, że nadużył on urzędu Kościoła i złamał prawo Boże. Promuje on amoralne homoseksualne poglądy, co jest sprzeczne z istotą Ewangelii i niszczy wszystkie wartości moralne.
Primo
To międzynarodowe żydostwo chce wojny

Izrahellscy analitycy już wyrażają obawy, że niezdolność do sprzedaży tej wojny opinii publicznej może znacznie osłabić wpływy i reputację AIPAC, ale amerykański wyborca i Pentagon to nie są malutcy przeciwnicy w tej sprawie, a to może sprawić, że lobby żydowskie bierze się za zbyt duży kawałek tortu, aby mogło go przełknąć.
Primo
Izrahellskie lobby ma niesamowity talent do zdobywania „tajnych szlaków” w Kongresie USA, i jeśli jest choć jedna grupa, która może z nim rywalizować, to jest to lobby PAC, lobby przemysłu obronnego. Nie jest ono publicznie pro-wojenne, ale takimi są jego sponsorzy, beneficjenci oraz zleceniobiorcy usług wojskowych, którzy widzą wzrost cen ich akcji, gdy zaczynają się rozmowy o wojnie, i nie …More
Izrahellskie lobby ma niesamowity talent do zdobywania „tajnych szlaków” w Kongresie USA, i jeśli jest choć jedna grupa, która może z nim rywalizować, to jest to lobby PAC, lobby przemysłu obronnego. Nie jest ono publicznie pro-wojenne, ale takimi są jego sponsorzy, beneficjenci oraz zleceniobiorcy usług wojskowych, którzy widzą wzrost cen ich akcji, gdy zaczynają się rozmowy o wojnie, i nie trudno przecież sobie wyobrazić, dlaczego.
Rzuca się w oczy fakt, że jednak amerykańskie społeczeństwo wyraźnie głosuje przeciwko wojnie, a jego opinia będzie znacząca podczas zbliżających się wyborów w przyszłym roku, a także opinia kierownictwa armii USA, które wyraziło swoje niezadowolenie publicznie podczas wojennej nagonki w mediach.
2 more comments from Primo
Primo
Głos Izby Reprezentantów jest wyraźny: prezydent Obama nie dostanie głosów, jakie przeforsują uchwałę zatwierdzającą planowany przez niego atak na Syrię, a zamiast tego może on faktycznie wiele stracić.
Międzynarodowe żydostwo zakłada, że nastąpi ubicie wielu pozakulisowych interesów oraz zaangażowanie całej masy działań lobbingowych, aby przekonać przedstawicieli Izby do pójścia ścieżką wbrew …More
Głos Izby Reprezentantów jest wyraźny: prezydent Obama nie dostanie głosów, jakie przeforsują uchwałę zatwierdzającą planowany przez niego atak na Syrię, a zamiast tego może on faktycznie wiele stracić.
Międzynarodowe żydostwo zakłada, że nastąpi ubicie wielu pozakulisowych interesów oraz zaangażowanie całej masy działań lobbingowych, aby przekonać przedstawicieli Izby do pójścia ścieżką wbrew woli amerykańskiego społeczeństwa, jakie zdecydowanie sprzeciwia się wojnie, a wszystko to na rok przed wyborami.
AIPAC i jego zawsze gotowe „środki pomocnicze” w lobby izrahellskim starają się odwrócić bieg wydarzeń i skierować je w kierunku wojny, obiecując „pójść na całość” w przyszłym tygodniu w dziedzinie lobbingu, aby Kongres poparł wojnę, przy czym ma do tego dojść wraz z „mobilizacją głównych” amerykańskich przywódców żydowskich.
Primo
Międzynarodowe żydostwo „za wszelką cenę” chce wywołać wojnę w Syrii. Dziś ten fakt nie jest już żadną „teorią spiskową”, ponieważ jest faktem potwierdzonym publicznie przez różne żydowskie organizacje. Na Kongres USA ma zostać od dzisiaj rana wykonany szturm tzw. działaczy z kryminalnych organizacji żydowskich podżegaczy wojennych, m.in. AIPAC i innych pomniejszych; presji na wywołanie wojny …More
Międzynarodowe żydostwo „za wszelką cenę” chce wywołać wojnę w Syrii. Dziś ten fakt nie jest już żadną „teorią spiskową”, ponieważ jest faktem potwierdzonym publicznie przez różne żydowskie organizacje. Na Kongres USA ma zostać od dzisiaj rana wykonany szturm tzw. działaczy z kryminalnych organizacji żydowskich podżegaczy wojennych, m.in. AIPAC i innych pomniejszych; presji na wywołanie wojny mają dokonać lobbyści przemysłu obronnego. Aj-waje z Tel Aviv donośnym rykiem mają być słyszane aż na Kapitolu.
Przeciwko tej wojnie „za wszelką cenę” jest przytłaczająca większość obywateli USA, również dowództwo armii USA publicznie dało wyraz temu, że jest przeciwne konfliktowi.
jadwiska
KORONKA DO BOGA OJCA DLA UPROSZENIA MIŁOSIERDZIA
(wg Jana Pawła II Łagiewniki 17.08.2002)
Znak Krzyża świętego
Wierzę w Boga Ojca...
Ojcze nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwała Ojcu...

Boże,Ojcze Miłosierny,który objawiłeś swoją miłość w Twoim Synu Jezusie Chrystusie i wylałeś ją za nas w Duchu Świętym Pocieszycielu.
Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.
Pochyl się nad nami …
More
KORONKA DO BOGA OJCA DLA UPROSZENIA MIŁOSIERDZIA
(wg Jana Pawła II Łagiewniki 17.08.2002)
Znak Krzyża świętego
Wierzę w Boga Ojca...
Ojcze nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwała Ojcu...

Boże,Ojcze Miłosierny,który objawiłeś swoją miłość w Twoim Synu Jezusie Chrystusie i wylałeś ją za nas w Duchu Świętym Pocieszycielu.
Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.
Pochyl się nad nami grzesznymi,ulecz naszą słabość,przezwycięż zło.
Pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi doświadczyć Twego miłosierdzia,aby w Tobie Jedyny Boże,zawsze odnajdowali źródło nadziei.(1x)
Na małych paciorkach:
Ojcze Przedwieczny,dla bolesnej męki i Zmartwychwstania Twojego Syna,miej miłosierdzie dla nas i całego świata.(10x)
Na zakończenie:
Święty Boże,Święty Mocny,...(1x)
🙏 🙏 🙏
alica32
🙏 🙏 🙏
Domino336
Jezus dzisiaj przez nas wzywa: „Jeżeli się nie nawrócicie to wszyscy zginiecie!”.
jadwiska
🙏 🙏 🙏
Wolnyczlowiek
🙏 😇
wojciechowskikrzysztof
🙏 🙏 🙏
dawidp94
Bizantyjsko-Katolicki Patriarchat wzywa prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki i naród amerykański do skruchy i pokuty. Wtedy Bóg, prawdopodobnie, oddali od Stanów Zjednoczonych Ameryki zaplanowaną katastrofę. Ona nadchodzi za zbrodnie popełnione przeciwko swojemu narodowi i przeciwko innym narodom. Niechaj każdy chrześcijanin Stanów Zjednoczonych w tych dniach złoży Bogu obietnicę na jeden rok,…More
Bizantyjsko-Katolicki Patriarchat wzywa prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki i naród amerykański do skruchy i pokuty. Wtedy Bóg, prawdopodobnie, oddali od Stanów Zjednoczonych Ameryki zaplanowaną katastrofę. Ona nadchodzi za zbrodnie popełnione przeciwko swojemu narodowi i przeciwko innym narodom. Niechaj każdy chrześcijanin Stanów Zjednoczonych w tych dniach złoży Bogu obietnicę na jeden rok, że codziennie będzie, przez godzinę, modlił się do Boga.