Clicks729
pl.news
4

Franciszek: Komunia dla Żydów, wsparcie dla związków gejowskich i ględzenie o kard. Burke

Franciszek "nigdy nikomu nie odmówił Komunii" – powiedział podczas konferencji prasowej w czasie lotu z Bratysławy do Rzymu.

Przypomniał "zabawną" historię, kiedy podczas mszy w argentyńskim domu opieki udzielił Komunii Żydówce, która przyjęła Komunię, jak powiedział, bez większej wiedzy.

Jego zmieszany komentarz: "ci, którzy nie są we wspólnocie, nie mogą przyjmować Komunii – jak ta Żydówka, ale Pan chciał ją nagrodzić i to bez mojej wiedzy – dlaczego?".

Franciszek przypomniał sobie "burzę", jaką wywołał przy okazji Amoris laetitia (2016) o Komunii dla cudzołożników: "herezja, herezja. Dzięki Bogu był kardynał Schönborn, wielki [konformistyczny] teolog, który wyjaśnił sprawy" – oszukał sam siebie.

Następnie nalegał, że nie powinno być więcej ekskomunik: "biedni ludzie, są dziećmi Bożymi, tymczasowo są na zewnątrz, ale są dziećmi Bożymi i chcą, i potrzebują naszej duszpasterskiej bliskości" – co nie jest jego stylem rządzenia.

Ponownie poparł niemoralne prawa cywilne, które "pomagają tym, którzy mają [jak to ujął] »zróżnicowaną« orientację seksualną":

"jeśli para homoseksualna chce prowadzić wspólne życie, państwo ma możliwość dać im bezpieczeństwo, stabilność, dziedziczenie; i to nie tylko homoseksualistom, ale wszystkim ludziom, którzy chcą się związać". Takie ustawy są zawsze tylko krokiem do wprowadzenia homoseksualnych pseudomałżeństw.

Nieuczciwy Franciszek zaangażował się w propagandę szczepionki przeciw Covid 19, otwarcie ględząc o kardynale Burke: "w Kolegium Kardynalskim jest kilku negacjonistów, a jeden z nich, biedak, wyzdrowiał po COVID.... Ironia życia".

Dlaczego nie wspomniał o kardynale Urosa z Caracas, który został zaszczepiony, zaraził się i obecnie walczy o życie?

#newsNdogzsuszj

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
borgolio ma w sobie ducha judasza - lucyfera

.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Czas ucisku
Opetaniec.
Edgar71
Szok, Bergolio wypowiada się już na takim luzie o tych ohydnych rzeczach...