Clicks792

Šéfka EK vyzvala k zahájení diskuze o zavedení povinného očkování v EU

Šéfka EK vyzvala k zahájení diskuze o zavedení povinného očkování v EU.
Satanisti idú podľa plánu !

Šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová dnes na briefingu uvedla, že v souvislosti se vznikem nové varianty koronaviru, omikron, je potřeba začít diskutovat o zavedení povinného očkování v Evropské unii. (Foto: Flickr)

Podle ní je v zemích EU očkováno 77 % dospělé populace, zatímco proočkovanost celé populace je 66 procent. To znamená, že až jedna třetina evropské populace nemá vakcínu. To je podle von der Leyenové asi 150 milionů lidí.

„Ne všichni se mohou očkovat, většina ale ano, a tak si myslím, že je pochopitelné, abychom vedli diskusi o tom, jak můžeme lidi přesvědčit a případně uvažovat o povinném očkování v rámci Evropské unie,“ řekla von der Leyenová k vývoji koronavirové situace v EU.

Šéfka Evropské komise ovšem poznamenala, že jakákoli rozhodnutí o zavedení donucovacích opatření jsou plně v kompetenci členských zemí.

„Z toho důvodu mi nepřísluší dávat nějaká doporučení. Ptáte-li se na můj osobní názor, máme tady pandemii a máme také život zachraňující vakcíny, které ale nejsou využívány adekvátně,“ dodala.

Leyenová během dnešní tiskové konference vyzvala i k tomu, aby členské státy denně přehodnocovaly restrikce ohledně cestování a urychlily očkování posilovacími dávkami. V souvislostí s novou variantou omikron by se evropské země měly podle von der Leyenové připravit na nejhorší.

Zdroj: ndtv.com

ac24.cz/…hajeni-diskuze-o-zavedeni-povinneho-ockovani-v-eu/

Satanský plán "očkovania"

Totálna globálna tyrania Covidu.

Nový vírus z Afriky Omikron. Len kvôli tomu aby prišlo povinné pichani…

hlavnespravy.sk/…rychlenie-ockovania-a-na-posilnujucu-davku/2766874
Public domain
Marieta Ria
Manžel predsedníčky eurokomisie Ursuly von der Leyenovej je medicínskym riaditeľom americkej biotechnologickej spoločnosti Orgenesis sídliacej v Marylande, ktorá sa špecializuje na génovú terapiu a mRNA vakcíny
... tak je to jasné - rodinný biznis musí pokračovať - ona navádza na povinné očkovanie vakcínami, na ktoré sa špecializuje jej manžel... podobne ako u nás nabáda na očkovanie prof. …More
Manžel predsedníčky eurokomisie Ursuly von der Leyenovej je medicínskym riaditeľom americkej biotechnologickej spoločnosti Orgenesis sídliacej v Marylande, ktorá sa špecializuje na génovú terapiu a mRNA vakcíny
... tak je to jasné - rodinný biznis musí pokračovať - ona navádza na povinné očkovanie vakcínami, na ktoré sa špecializuje jej manžel... podobne ako u nás nabáda na očkovanie prof. Krčméry a jeho sestra je 25 rokov riaditeľkou výrobcu Pfizeru pre Slovensko a Česko - konflikt záujmov ako vyšitý... ale to teraz vôbec neprekáža... toto je teraz v kurze!!
Metod
Katastrofa niektorých premúdrelých žien.....
Josef Arimati
Jak daleko půjdou, to nevíme. Možná tady máme jen psychologický trik ze soudku "nemáš na vybranou". Kdy je třeba rétorikou přesvědčit oběť, že nemá na vybranou. Takže milióny se poletí "najebat" v domnění, že není jiná volba. Před stanoveným termínem páníčkové vylezou s tím, že to vlastně nejde, protože tady máme uvedenou rezoluci. A kdo že vám kázal se jít "najebat" ? Budou se páníčkové ptát …More
Jak daleko půjdou, to nevíme. Možná tady máme jen psychologický trik ze soudku "nemáš na vybranou". Kdy je třeba rétorikou přesvědčit oběť, že nemá na vybranou. Takže milióny se poletí "najebat" v domnění, že není jiná volba. Před stanoveným termínem páníčkové vylezou s tím, že to vlastně nejde, protože tady máme uvedenou rezoluci. A kdo že vám kázal se jít "najebat" ? Budou se páníčkové ptát najebaných ovcí.
Freddy Gargamel
To by bol ten lepší prípad. Nie som si ale takýmto scenárom veľmi istý...
Skôr sa podľa mňa jedná o tie ich typické "tanečky", krok dopredu - krok dozadu... pomalé varenie žaby, pričom treba dávať pozor, aby boli občas aj prestávky, zatlačiť - trochu tlak uvoľniť - potom zatlačiť silnejšie atď. Obávam sa, že pôjdu tak ďaleko, ako im to väčšina obyvateľstva svojimi postojmi umožní. A to nedáva …More
To by bol ten lepší prípad. Nie som si ale takýmto scenárom veľmi istý...
Skôr sa podľa mňa jedná o tie ich typické "tanečky", krok dopredu - krok dozadu... pomalé varenie žaby, pričom treba dávať pozor, aby boli občas aj prestávky, zatlačiť - trochu tlak uvoľniť - potom zatlačiť silnejšie atď. Obávam sa, že pôjdu tak ďaleko, ako im to väčšina obyvateľstva svojimi postojmi umožní. A to nedáva veľa dôvodov na optimizmus. Obávam sa, že na konci bude "pogrom" na neočkovaných, kde budú vystavenú brutálnemu nátlaku, existenčnému vydieraniu a aj kriminalizácii. Veď máme už príklad z Rakúska.
Josef Arimati
To není vyloučené. Je třeba, aby se neočkovaní, i podvedení očkovaní spojili proti tomuto teroru.
johanika
Cez víkend skúsený psychiater povedal, že budú stúpať ťažké psychiatrické stavy u ľudí, lebo nebudú stotožnení s prijatím očkovacej látky a keď ju budú mať proti svojej vôli v sebe, bude to vyvolávať obavy a vnútorný rozpor až k zblázneniu.
Marieta Ria
Rezolúcia Rady Európy č. 2361 z 27.1.2021 už neplatí to, čo si sami schválili ???
Peter(skala)
dobra otazka, lebo podla toho šefka EU ignoruje vlastne zakony.
Peter(skala)
aspon máme jasný dôkaz kto porušuje ludské práva, diskriminuje občanov - lachšie sa bude dokazovať na Sude
Freddy Gargamel
Tú inštitúciu treba rozbiť. Príliš dlho sme túto "4. ríšu" tolerovali. Je to väzenie národov.
Josef Arimati
Půjdeš před tribunál i s tím svým farizejským úsměvem.