CÓRKA MARYI
2411

JEZUS: Przynoszę Dary etapami, w zależności od czystości duszy

KSIĘGA PRAWDY środa, 4 września 2013 roku, godz. 18.00 Moja szczerze umiłowana córko, Bóg Żyjący, obecny w duszach pokornych, stanie się bardziej zauważalny, gdy Mój Nowy Dar zostanie wylany na każdego …More
KSIĘGA PRAWDY
środa, 4 września 2013 roku, godz. 18.00
Moja szczerze umiłowana córko, Bóg Żyjący, obecny w duszach pokornych, stanie się bardziej zauważalny, gdy Mój Nowy Dar zostanie wylany na każdego, kto w tym czasie żyje na świecie.
Przynoszę Dary etapami, w zależności od czystości duszy. Moi wyznawcy w każdym kościele na całym świecie odczują, jak ich miłość do Mnie rozpala się na nowo, kiedy zanurzę ich w głębsze zrozumienie Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Mój Dar będzie oznaczał, że będą w stanie zobaczyć, przez pajęczyny ciemności, jak Prawda zaczyna mieć sens. Będą wiedzieli, że to Ja teraz mówię do nich, bo w swoich sercach odczują Moją Obecność. Zostaną pobłogosławieni wiedzą, daną im przez Moc Ducha Świętego, aby umożliwić im odpowiednie przygotowanie na Moje Powtórne Przyjście.
Moi wyznawcy będą prowadzeni przez Ducha Świętego i nie zdradzą Mnie ani też nie przyjmą bluźnierstwa podawanego im w Moje Imię. Dlatego Moje Słowo będzie się teraz szybciej rozprzestrzeniało …More
CÓRKA MARYI
"Zostaną pobłogosławieni wiedzą, daną im przez Moc Ducha Świętego, aby umożliwić im odpowiednie przygotowanie na Moje Powtórne Przyjście."