Clicks3.5K
Lech42
11

Poruszające świadectwo zakonnicy o zgonach po szczepionkach. "Czas walczyć o wolność"

Londyńskie siostry z Tyburn publicznie przyłączyły się do protestu przeciwko dławieniu wolności przez rząd. Jedna z nich dała świadectwo na temat walki dobra ze złem w okresie epidemii oraz tzw. szczepionek na COVID-19.

Brytyjczycy protestujący w sobotę przeciwko polityce lockdownów i odbierania wolności pod pretekstem walki z epidemią koronawirusa zostali powitani przez zakonnice z katolickiego klasztoru Adoratorek Najświętszego Serca Jezusowego z Tyburn. Siostry wyszły do protestujących w akcie solidarności przeciwko covidowej polityce rządu. Jedna z nich podzieliła się swoim świadectwem z serwisem LifeSiteNews.

Przełożona klasztoru, matka Marilla, wsparła protestujących przeciwko tzw. reżimowi sanitarnemu i paszportom covidowym słowami: „Zostaliście stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Urodziliście się wolni. Nie pozwólcie, by odebrali wam waszą wolność. Bądźcie odważni. Modlimy się za was”.

Prośba o modlitwę za 50 osób zmarłych po szczepieniu

Matka Marilla przestrzegła protestujących przed poddaniem się naciskom na przyjmowanie eksperymentalnych szczepionek na COVID-19, zaś w późniejszym wywiadzie wyjawiła, że siostry otrzymały od wiernych prośby o modlitwę za 50 osób zmarłych po przyjęciu owych preparatów. Zakonnica powiedziała, że jest to „temat, na który sumienie nie pozwala jej milczeć”.

- Od stycznia proszono mnie o modlitwę za 50 zmarłych osób. Jestem zakonnicą od 28 lat i przez całe życie nigdy nie byłam proszona o modlitwę za kogoś, kto umarł, a nawet doznał jakichś poważniejszych urazów przez szczepionkę. Tylko raz w 2015 roku, młoda dziewczyna, ale od stycznia roku 2021 poproszono nas o modlitwę za 50 osób, które zmarły wskutek szczepień – wyjawiła matka przełożona.

Zakonnica wyjaśniła, że siostry nie bagatelizują samego wirusa, kilka z nich go przeszło, a nawet otrzymały prośby o modlitwę za osoby, które zmarły z jego powodu. Podkreśliła jednak, że próśb o modlitwę z powodu niepożądanych skutków szczepionek było więcej niż tych związanych z zagrożeniem życia z powodu zachorowania na „zmanipulowanego wirusa”. Matka Marilla powiedziała też, że sama pochodzi z lekarskiej rodziny i jest raczej pro-szczepionkowa, sprzeciwia się natomiast „tak zwanym szczepionkom na COVID-19, [które] są wciąż w fazie eksperymentalnej”.

Rządowe dane potwierdzają obawy

Serwis LifeSiteNews przytacza oficjalne dane rządowego Systemu Zgłaszania Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych (VAERS) w USA, które potwierdzają zaniepokojenie przełożonej londyńskiego konwentu. System odnotował jak dotąd ponad ćwierć miliona niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym ponad 4 tysiące zgonów i ponad 21 tysięcy poważnych powikłań, w tym poronień i przedwczesnych porodów.

Z kolei w Wielkiej Brytanii do rządowej administracji wpłynęło ponad 850 tysięcy raportów na temat NOP-ów, przy czym stwierdzono ponad 1200 zgonów.

Matka Marilla opisała niektóre przypadki, z którym zgłaszali się ludzie proszący o modlitwę. Jednym z opisanych przypadków był dom opieki, w którym wskutek wirusa zmarły dwie osoby, natomiast w krótkim czasie po zaaplikowaniu tzw. szczepionek odnotowano aż 8 zgonów. „Przypisywanie tego incydentu zwykłemu zbiegowi okoliczności byłoby rażącą niedbałością” – skomentowała zakonnica. Inne prośby modlitewne dotyczą przypadków paraliżu, zakrzepów, czy problemów ze wzrokiem.

Korona-kryzys to walka dobra ze złem, a stawką są dusze

Na koniec matka Marilla dała piękne świadectwo wiary wobec kryzysu koronawirusa, które nader rzadko słychać dziś z ust hierachów i kapłanów Kościoła. Zwróciła uwagę, że próba pogwałcenia wolności obywatelskich przez rządy pod pretekstem epidemii jest w najgłębszej istocie „walką dobra ze złem, a stawką są dusze”. Zapewniła, że „wszystko jest w rękach Boga i nic nie dzieje się przypadkowo. Najważniejszą rzeczą, którą musimy zrobić w tym momencie historii, to modlić się za dusze, modlić się o zbawienie dusz. Cierpienie ma wielką wartość, możesz uratować wiele dusz, ofiarowując swoje cierpienie”.

- Musimy walczyć, a naszą bronią jest Msza Święta, Brewiarz, który jest przedłużeniem Mszy, Adoracja Eucharystyczna, Lectio Divina i Różaniec Święty. Módlcie się, pośćcie i przygotowujcie się do bitwy, przygotowujcie się na bardzo wielką bitwę przeciwko otaczającym nas siłom ciemności, które chcą nas zniewolić. Teraz jest czas na modlitwę, teraz jest czas na chwycenie za broń i czas walki. Wiemy, że Nasz Pan, nasz Król Eucharystyczny zwycięży i że Niepokalane Serce zatryumfuje. Ale w tym właśnie czasie – dusze, dusze są zagrożone, musimy powstać i walczyć, aby pomóc ocalić te dusze – powiedziała.

Źródło: lifesitenews.com
Bos016
Szkoła w Szamotułach. Dyrektor wyciągnął od dzieci informacje kto nie chce przyjąć zastrzyku i urządził pogadankę agitującą. To przestępstwo! Reagujcie!
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Maski na twarz są powlekane toksycznymi chemikaliami powodującymi raka.

| Pasożyty w maskach i wacikach do pobierania wymazów z nosa?

| Szczepienia na Covid-19 i kodeks norymberski.

| Brak jest naukowych dowodów na to, że maski chronią! Szwecja zakazuje używania masek.

| Szczepienia na Covid-19 i kodeks norymberski.

| Legenda baseballa Hank Aaron umiera dwa tygodnie po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID-19.

| Kalifornijski Departament Zdrowia wydał nakaz wstrzymania szczepień szczepionką Moderna, powołując się na niezwykle dużą liczbę reakcji niepożądanych.


| Koszmar szczepionki na Covid-19.

| Uczestnicy prób szczepień ostrzegają: skutki uboczne po drugiej dawce są „ciężkie”.

| Alarm! STOP zabójczemu GMO - STOP niebezpiecznej SZCZEPIONCE!

| Dr Francis Boyle stwierdza, że w szczepionkach Pfizera jest HIV.

| Szczepionka na koronawirusa to broń biologiczna. Osoby, którym wstrzyknięto szczepionki na Covid-19, mają wynik pozytywny na obecność wirusa HIV.

| Szczepionka SARS-CoV-2 może wywoływać bezpłodność.

| Eksperci ostrzegają, że szczepionki mRNA na Covida mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia genetyczne.

| Po podaniu testowej szczepionki na koronawirusa badany dostał poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego.

| Finansowany przez DARPA wszczepialny czip do wykrywania COVID-19 może trafić na rynek w 2021 r.

| Niemalże każdy kto przyjął szczepionkę na koronawirusa miał niepożądane reakcje. | Kolejna szczepionka Gatesa okazuje się być porażką.

| Przypadek? Unia Europejska od 2018 planuje wprowadzenie paszportu szczepionkowego do 2022 roku.

| Fauci przyznaje, że szczepionki na COVID-19 nie będą działały i oskarża o to antyszczepionkowców.

| Szczepionka koronawirusowa mRNA Moderny spowodowała poważne obrażenia u 20% pacjentów.

| Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości.

| Austriackie badanie wskazuje na „oznaki ludzkiej interwencji” w koronawirusie.

| Odkrywca wirusa HIV twierdzi, że COVID-19 jest wirusem stworzonym przez człowieka, i że „mógł powstać tylko w laboratorium”.

| Światowe laboratoria potwierdzają: koronawirus został opracowany przez naukowców za pomocą inżynierii genetycznej.

| Koronawirus posiada podobną do HIV „mutację”, która powoduje, że jest wyjątkowo zakaźny.

| Naukowcy potwierdzają, że koronawirus został stworzony przez człowieka… Zawiera sekwencję „pShuttle-SN” potwierdzającą laboratoryjne pochodzenie.

| Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości. | Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.

| Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

| Anglo-amerykański establishment buduje systemy wojskowe Chin.

| Bill Gates od miesięcy opłaca skoordynowaną akcję propagandową na temat nadchodzącej pandemii.

| Na życzenie Billa Gatesa: ”Choroba X” wybuchła w Chinach.

| Bill Gates: Największe zagrożenie dla świata to człowiek. Afryka osiągnęła "punkt zwrotny”.

| Bill Gates ostrzegł światowych liderów, że bioterroryzm może zabić więcej ludzi niż wojna nuklearna.

| Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.

| Bill Gates ostrzegł światowych liderów, że bioterroryzm może zabić więcej ludzi niż wojna nuklearna.

| Projekt SCoPEx: Bill Gates realizuje plan ludobójstwa pod pretekstem powstrzymania „zmian klimatu”.

| Scenariusze przyszłości fundacji Rockefellera. |
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
...Przełożona klasztoru, matka Marilla, wsparła protestujących przeciwko tzw. reżimowi sanitarnemu i paszportom covidowym słowami: „Zostaliście stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Urodziliście się wolni. Nie pozwólcie, by odebrali wam waszą wolność. Bądźcie odważni. Modlimy się za was”...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak …
More
Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak zwane owoce”, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to „będziemy naznaczeni.

Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych”, jakim jest aborcja.

Bp Schneider zaznaczył, że nie jest to bezpośrednie powiązanie z niegodziwością, jaką jest aborcja, ale że „jest to słabość moralna, w pewien sposób moralne wsparcie”. Także poparcie przez biskupów takich szczepionek może spowodować, że „aborcjoniści powiedzą (...), że cały Kościół katolicki, hierarchia w pewien sposób akceptuje, choćby niechętnie, ale akceptuje to” zło. Dlatego musimy się „obudzić, by zobaczyć prawdziwe niebezpieczeństwa, konsekwencje i okoliczności”.

Nawiązując do listu „O moralnej niedozwoloności użycia szczepionek zrobionych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich”, który bp Schneider podpisał z kard. Janisem Pujtasem, abp. Tomaszem Petą, abo. Janem Pawłem Lengą oraz bp. Josephem Stricklandem, oraz do prób usprawiedliwiania stosowania takich szczepionek, bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.

Biskup zauważył także, że nie można usprawiedliwiać się tym, że przyjmując taką szczepionkę nie uczestniczymy bezpośrednio w złu, jakim jest aborcja. Odrzucił też porównanie do niegodziwego wykorzystania podatków, stwierdzając, że w tym przypadku – choć rząd kradnie nasze pieniądze na takie cele – nie mamy często na to wpływu.

Jak stwierdził bp Schenider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji. „I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.

Mówiąc o poparciu dla zastosowania szczepionki testowanej na liniach komórkowych zabitych w wyniku aborcji dzieci lub produkowanych z ich użyciem oraz prób usprawiedliwiania tego nawet przez dobrych ludzi, bp Schneider stwierdził: „Nie jest to kwestia liczb. Nawet jeśli stanowilibyśmy tylko grupkę kilku biskupów, prawda zwycięży. A po tym historia Kościoła powie, że nawet dobrzy ulegli. Nie widzieli wyraźnie. Byli w pewien sposób oślepieni prostymi teoriami materialnej współpracy”.
osdamen
Dr Czosnowski OSTRO: Pacjenci umierają jak nigdy! Nie zabija ich COVID! || Jaka jest prawda?
youtube.com/watch?v=G4SDr9ptABo
Anieobecny
Cyt.:
„Zostaliście stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Urodziliście się wolni. Nie pozwólcie, by odebrali wam waszą wolność. Bądźcie odważni. Modlimy się za was”...
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Czas walki o wolność już trwa od dekad pod okupacją syjono -masońska z Knesejmu Polin ,ale tylko nieliczni podjęli ta walkę - reszta ignorantów śpi !