Clicks47
lt.news

Vyskupas Šneideris: Pranciškus ir jo sinodas ruošiasi „moterų diakonatui“ ir „naujajai religijai“

Amazonės sinodą „išgalvojo Europos kunigai atsimetėliai ir vyskupai “, o šis naudojamas pakeisti Tikėjimą ir sukurti „naujos rūšies religiją “, portalui LifeSiteNews.com pasakojo vyskupas Atanazijus Šneideris (Athanasius Schneider) (lapkričio 4 d., vaizdo įrašas žemiau).

Sinodo reikalavimas įšventinti moteris „diakones“, pasak Šneiderio, yra „aiškus triukas“ taip pat paskirti ir moteris kuniges bei vyskupes, kaip tai nutiko su anglikonais. Tai sunaikintų Bažnyčios dieviškąją tvarką, kuri taptų „akivaizdžiai nepagrįsta ar negaliojanti“ bei tam tikra prasme sukurtų visiškai „kitą Bažnyčią“.

Moterų „diakonių“ patvirtinimu Pranciškus patektų į erezijų liūną ir išduotų savo ministeriją. Šneideris įspėja, kad vyskupais ir tikintieji „negali sekti popo, kuris leistų įvesti moterų diakonatą, bei turi jam priešintis“.

Jis žino, kad Vakaruose moterys „de facto“ piktnaudžiaujant savo teisėmis perima diakonų pareigas, apsirengia liturginiais ir bažnytiniais apeiginiais rūbais, skaito Evangeliją, skirsto Komuniją, atlieka patarnautojų darbus, vadovauja laidotuvėms ir asistuoja kunigams vestuvių metu.

Vyskupo išvada: „su Vatikano pritarimu“ jos ruošiasi moterų diakonatui.

#newsFrsembvfpu