Edward7
434.9K

Tlenek grafenu w szczepionkach "demoniczna toksyna"

Ariyana Love
Szokujące nowe odkrycie zostało ujawnione w kwietniu 2021 r., kiedy Health Canada wycofało ponad milion masek na twarz KN95 zawierających wysoce toksyczną przemysłową substancję chemiczną o nazwie grafenu . Trujące maski pochodziły z chińskiej firmy Shandong Shengquan New Materials Co. Ltd. Po tej wiadomości , w Hiszpani przypomniano o milionach masek zawierających grafenu, ale dzieci na całym świecie wciąż są zmuszane do noszenia tych trujących masek w szkołach.

O hydrożelach na bazie grafenu pisałam już w kwietniu. Naukowo nazywa się je „nanorurkami” lub „nanorobami” i są one używane w maskach na twarz i wymazach do PCR: maski i testy na Covid zawierają szczepionki nanotechnologiczne bez świadomej zgody . Global Research opublikowało artykuł zatytułowany: Maski na twarz zawierają grafen, trującą substancję . Hydrożele grafenowe są celowo reklamowane dzieciom jako „ nanosrebro ” i sprzedawane online w maskach na twarz. — Zobacz raport .

"5 KOLUMNA"
W połowie czerwca skontaktował się ze mną hiszpański zespół WikiLeaks / Anonymous i poprosił o przyjrzenie się szeroko zakrojonym badaniom La Quinta Columna nad tlenkiem grafenu jako potencjalnym wektorem dostarczania leków Covid-19. Szczególnie ufam hiszpańskim Wiki-Anonymous, ponieważ byli obok mnie... 25 czerwca La Quinta Columna (Piąta Kolumna) ujawniła w hiszpańskim programie telewizyjnym "El Gato al Agua" wiadomość, że toksyczny TLENEK GRAFENU został znaleziony w ogromnych ilościach w „szczepionce” firmy Pfizer przeanalizowanej przez dr Pablo Campra z Madrytu oraz innych biochemików i naukowców z Uniwersytetu w Almerii, z inicjatywy La Quinta Columna. Mała grupa hiszpańskich badaczy jest kierowana przez dr Ricardo Delgado i dr José Luisa Sevillano.

29 czerwca magazyn Europe Reloaded przedstawił wyniki analizy "surowicy" Pfizer przeprowadzonej przez La Quinta Columna pod mikroskopem, która została opublikowana przez Orwell City . 30 czerwca La Quinta Columna opublikowała następnie raport zmieniający zasady gry , pokazujący, że TLENEK GRAFENU jest kluczowym składnikiem serum „szczepionki Covid-19” firmy Pfizer. Ze strony internetowej La Quinta Columna jasno wynika, ile czasu zainwestowali w badania TLENKU GRAFENU. Z badań Quinta Columna dowiedziałam się, że firma o nazwie Nanografi produkuje nanorurki TLENKU GRAPHINE i szczepionki donosowe do podawania "leków" na Covid-19 . Nanografi produkuje również maski na twarz! To bardzo przeklęty dowód (powiązania)!!

Dziennikarka śledcza Ramola D. opublikowała następnie 5 lipca doskonały artykuł dla The Everyday Concerned Citizen , w którym podkreśla odkrycie La Quinta Columna i sposób, w jaki TLENEK GRAFENU powoduje krzepnięcie krwi i magnetyzm . Drugi hiszpański zespół badawczy, niezależny od Quinta Columna, stwierdził, że TLENEK GRAPHENU jest głównym składnikiem surowicy AstraZeneca, donosi State of The Nation .

Dr Jane Ruby, lekarz i 20-letni badacz farmaceutyczny, podchwyciła tę historię i omówiła te istotne rewelacje podczas Stew Peters Show 14 lipca. Podkreśliła, że jedynym powodem, dla którego serum Covid-19 firmy Pfizer zawierałoby ponad 99% TLENKU GRAPEHENU, byłoby masowe mordowanie ludzi. Dr Ruby wróciła następnie do Stew Peter's Show 21 lipca, aby opublikować więcej przełomowych wiadomości o przerażającym skażeniu krwi ludzi, którzy przyjmowali zastrzyki Pfizera i AstraZeneca. Nawiasem mówiąc, AstraZeneca oznacza „broń, która zabija” w sanskrycie.

Trzeci zespół badawczy z Argentyny przeanalizował fiolkę surowicy Moderna's Covid-19 21 lipca i odkrył, że zawiera ona 99,5% TLENKU GRAFENU pod spektroskopią, jak donosi Orwell City . Obecnie mamy nie jedno, ale trzy niezależne badania naukowe, które wykazały, że wszystkie serum Pfizer, Moderna i AstraZeneca zawierają od 98% do 99,5% NANOCZĄSTK TLENKU GRAFENU!

MAGNETYZM I KONTROLA UMYSŁU
Wszystkie „szczepionki przeciw Covid-19”, a obecnie „szczepionki” przeciw grypie są produkowane przy użyciu tej samej nanotechnologii TLENKU GRAFENU. W sieci są setki filmów pokazujących, jak zaszczepieni zostali namagnesowani . Nieszczepieni również zostają namagnesowani przez transmisję od szczepionych do nieszczepionych. TLENEK GRAFENU to nanocząsteczka . Według doniesień naukowych te nanocząsteczki stają się magnetyczne, gdy osiągną tę samą temperaturę co ludzkie ciało .

Kanał informacyjny Global Research obejmuje również badania Quinta Columna i zjawisko magnetyzmu: Cząstki tlenku grafenu w „szczepionkach” Covid mRNA wywołujące magnetyzm? . Światowej sławy naukowiec i potentat medialny Mike Adams z Natural News również bada i relacjonuje tę rozwijającą się historię, w której ujawnia, że: Technologia „neuromodulacji” oparta na grafenach jest PRAWDZIWA: Komunikat prasowy INBRAIN Neuroelectronics opisuje bioobwody sterujące mózgiem za pomocą grafenu zasilanego sztuczną inteligencją .

Te plastry fitness na bazie grafenu została opracowana w ramach programu Graphene Flagship w Hiszpanii przez Instytut Nauk Fotonicznych w Hiszpanii i może mierzyć tętno, częstość oddechów i temperaturę ciała. Nano-tech GRAPHENE OXIDE jest nadprzewodnikiem i wysoce integruje się z komórkami neuronowymi w mózgu, jak pokazuje ten artykuł naukowy . Cząsteczki grafenowe mogą oddziaływać z neuronami w mózgu w trybie zdalnym przy użyciu różnych częstotliwości radiowych (5G może być jedną z nich). Mogą mapować mózg i zdalnie przesyłać i odbierać INSTRUKCJE . Unia Europejska zainwestowała miliard euro w projekt o nazwie The Graphene Flagship w 2019 roku, dzięki czemu powstało dziewięć firm i 46 nowych produktów na bazie GRAFENU.

PRZEMYSŁOWY TLENEK GRAFENU
TLENEK GRAFENU jest już szeroko stosowany jako przemysłowa substancja chemiczna. Znajdujemy ją w elektronice, lotnictwie, energetyce, rolnictwie, kosmetyce, medycynie, produkcji tekstyliów (także odzieży), przetwórstwie spożywczym i budownictwie. Globaliści zamierzają zbudować „inteligentne miasta” przy użyciu tej nanocząsteczkowej substancji, która jest już rozpylana na ludzkość za pośrednictwem „inteligentnego pyłu” Billa Gatesa .
Nanocząstki tlenku grafenu są rozpylane na ludzkości. Video na stronie -
TLENEK GRAFENU został już aerozolowany w celu rozpowszechnienia w populacjach, za pomocą rozpylania z powietrza (chemtrails). Naukowcy z Pentagonu opracowali technologię w laboratorium broni biologicznej w Khazachstanie. Zobacz wideo (2 min.) . Ten samolot NATO został sfilmowany podczas rozpylania TLENKU GRAFENU z góry. Zobacz wideo (od 17 sekundy) . I wreszcie, to włoskie badanie dostarcza dodatkowego dowodu na to, że jesteśmy spryskiwani NANOCZĄSTECZKAMI Z RODZINY GRAFENU .

Jesteśmy dosłownie nasycani tą przemysłową trucizną, która została celowo dodana do przedmiotów codziennego użytku, takich jak maseczki na twarz, jedzenie , odzież, filtracja wody, podpaski , tampony, pieluchy i wiele innych. Jest on używany w „testowych” wymazach Covid-19 i teraz wiemy, że jest kluczowym składnikiem „szczepionek przeciwko Covid-19”. Ten artykuł przedstawia 60 zastosowań GRAPHENU .

Oto jednominutowy klip wideo, na którym prezes Moderna Stephane Brancel chwali się na Światowym Forum Ekonomicznym, że stworzenie „szczepionki na Covid-19” zajęło zaledwie dwa dni. Jak to możliwe, jeśli nie jest syntetyczna ?

ZASTOSOWANIA MEDYCZNE TLENKU GRAFENU
W ostatnich latach grafen jest wykorzystywany w dziedzinie biomedycyny, w szczególności do sekwencjonowania DNA i opracowywania bioczujników. To obecnie wykorzystywane do dostarczania genów i do podawania leków do komórek biologicznych. Ten artykuł w Natural News zawiera linki do dokładnych artykułów naukowych opisujących dwie dekady badań nad tym wszystkim: TO PRAWDZIWE: Artykuł naukowy dokumentuje „samoorganizujące się nanosystemy magnetyczne” dla cybernetycznych interfejsów bioobwodów i systemów kontroli u ludzi, w tym „hydrożel DNA” . Dr Carrie Madej i ja pisaliśmy o hydrożelach tlenkowych GRAFENOWYCH, które pozwalają na samoreplikację, rozkładanie i ponowne składanie oraz dostarczanie balistycznego leku do komórek. Programowalne nanocząsteczki przechodzą również przez barierę krew/mózg , powodując PRIONOWĄ (choroba autoimmunologiczna).

Tlenek grafenu aktywuje się przez promieniowanie o częstotliwości EMF telefonu komórkowego (Video na stronie)

Hydrożele GRAPHENE dosłownie rozwijają nową sieć neuronową wewnątrz ludzkiego ciała i robią to niezwykle szybko. To był obserwowany przez zespół Słowacji naukowców.Właściwości cieplne i przewodnictwo elektryczne GRAFENU czynią go nadprzewodnikiem. Sztuczna sieć neuronowa może odbierać i przesyłać sygnały i może być sterowana zewnętrznie przez częstotliwość komórkową (4G plus,5G) i sztuczną inteligencję. Nanocząsteczki z rodziny grafenu , są wykorzystywane jako; "leki -chemiczne" do „terapii genowej” mRNA i są wdrażane bez świadomej zgody.TLENEK GRAFENU jest wektorem „systemu operacyjnego” Moderny, a smutna rzeczywistość jest taka, że zaszczepieni przekształcą się w genetycznie zmodyfikowanych ludzi w ciągu około 48 godzin po zaszczepieniu. Oto jak zaawansowana jest ta technologia.

CRISPR
Pierwszy projekt ludzkiego genomu, oparta GRAFENIE rozpoczęto w 2001 , opracowany przez CRSPR , Pfizer Moderna i BioNTech jak mRNA terapii genowej raka , ale ze względu na jego cytotoksyczność (śmierć komórki) w zdrowych komórkach tego wysoce toksycznej nano-przemysłowej substancja chemicznej, która nigdy nie została dopuszczona do stosowania u ludzi. CRISPR przyspieszył rozwój pierwszego czujnika genomu, pierwszej na świecie wyszukiwarki DNA działającej w oparciu o technologię CRISPR-Chip. Może dosłownie wyszukiwać jak w Google genomy, aby wykryć mutacje i wariacje genetyczne. Poszarpane krawędzie nanocząstek GRAPHENE OXIDE są super ostre i super mocne, łatwo przebijają błony komórkowe ludzkich płuc, skóry i komórek odpornościowych, co sugeruje, że mogą wyrządzić poważne szkody ludziom i innym zwierzętom. TLENEK GRAFENU ma 100 razy większą wytrzymałość niż stal. TLENEK GRAFENU świetnie nadaje się do sekwencjonowania DNA (wycinania i łączenia genów) i jest idealny dla złych eugeników, którzy chcą udawać Boga i genetycznie zniewolić resztę ludzkości. Substancja ta jest niezwykle niebezpieczna dla ludzi i środowiska.

TRANSMISJA

Europe Reloaded donosi: „Tlenek grafenu ma pewne pasmo rezonansu magnetycznego, poza którym ulega wzbudzeniu, co z kolei prowadzi do szybkiego utleniania materiału. Kiedy poziom utleniania przekracza niektóre biomarkery organizmu, powoduje załamanie się układu odpornościowego i burzę cytokin, typową dla „poważnego Covid-19”. Co najmniej 90 badań naukowych pokazuje, że toksyczne działanie TLENKU GRAFENU w ludzkim ciele daje takie same efekty kliniczne jak Covid-19! Objawy te obejmują programowalną śmierć komórek, krzepnięcie krwi, agregację płytek krwi, krzepnięcie, burze cytokinowe, zakrzepicę, zapalenie płuc (objawy grypopodobne), zapalenie błon śluzowych, utratę smaku i węchu. Blokuje detoksykację organizmu poprzez blokowanie glutationu, tworzy metaliczny posmak w ustach, niszczy układ odpornościowy i magnetyzuje ludzi, zwłaszcza w miejscu wstrzyknięcia.

Zobacz:
tlenk grafenu: powoduje objawy CV i jest obecny we wszystkich aspektach diagnozy i leczenia
Zobacz także: Wideo: Tlenek grafenu: substancja toksyczna w fiolce szczepionki mRNA COVID-19
Zbadano toksyczność TLENKU GRAFENU i odkryto, że jest on wektorem przenoszenia u myszy, umożliwiając „samoreplikujące się szczepionki” firmy Pfizer .

„Częste drogi podawania w modelach zwierzęcych obejmują "AIRWAY EXOSURE" (wdmuchiwanie donosowe, wkraplanie dotchawicze i inhalację), podawanie doustne, wstrzyknięcie dożylne, wstrzyknięcie dootrzewnowe i wstrzyknięcie podskórne. Główną drogą narażenia na GFN (nanocząstki z rodziny grafenu) w środowisku pracy jest NARAŻENIE W DROGI POWIETRZNE, dlatego WDYCHANIE i wkraplanie dotchawicze są stosowane głównie u myszy w celu symulacji narażenia ludzi na GFN”.

Oto drugie recenzowane badanie potwierdzające, że przeniesienie toksyczności tlenku grafenu od zaszczepionych do nieszczepionych odbywa się drogą powietrzną . Oznacza to, że TLENEK GRAFENU jest otrzymywany od zaszczepionych do nieszczepionych przez inhalację .

KOLOR TLENKU GRAFENU

Tlenek grafenu (GO) i zredukowany tlenek grafenu (RGO)
Cytotoksyczność zależy od wielkości płatków GRAFENU i zawartości tlenu. Możliwe jest zmodyfikowanie GRAFENU tak, aby był mniej lub bardziej toksyczny. W rzeczywistości możliwe jest uzyskanie TLENKU GRAFENU w przejrzystym płynnym serum poprzez zmniejszenie jego zawartości tlenu do zredukowanego tlenku grafenu (RHO). W ten sposób zwiększy to toksyczność. Traktowanie TLENKU GRAFENU hydrazyną zarówno usuwa zanieczyszczenia, jak i redukuje (zarówno odtlenianie) ciemnych arkuszy GRAFENU. Redukcja klarownego roztworu TLENKU GRAFENU przy użyciu ditionianu sodu spowoduje , że mikroskopijne płatki GRAFENU pojawią się ponownie „z niczego”.
"Zmniejszony" Tlenek grafenu u jest sprzedawany w postaci klarownej surowicy w Indiach na przykład tutaj .

Film informacyjny na temat tlenku grafenu (Video na stronie)

Wniosek:
"DEMONICZNA-TOKSYNA"
Nigdy nie były to „szczepionki” przeciwko wirusowi, zamiast tego cały czas był to tajny projekt nanotechnologiczny opracowany w celu dotarcia i kontrolowania mózgów populacji ludzkiej. Ludzie zostali już namagnesowani GRAFENEM, który jest obecny w maskach, testach na Covid, chemtrails i w szczepionkach przeciw grypie i „szczepionkach na Covid”. Mamy teraz trzy badania porównawcze, które dowodzą, że TLENEK GRAFENU jest wektorem do dostarczania "leków/chemicznych" Covid-19 "". Nie są to „szczepionki”, ale terapie genowe mRNA i przemysłowe chemikalia bez dozwolonego stosowania u ludzi .

Kartel farmaceutyczny dobiega końca! Ludzie już nigdy nie zaufają wielkiej farmie. Te firmy zabijają nas, zatruwając nas i terraformując nasze środowisko. Nanocząsteczki są zaprogramowane albo na dobra i uzdrawiania, albo dla zła, jak ktoś ma złe zamiary. Te programowalne roboty nie są używane tylko losowo. Ta technologia oczywiście dostała się w ręce niewłaściwych ludzi (eugeników) lub została opracowana z zamiarem, jako DEMONICZNA-TOKSYNA"

NANOCZĄSTECZKI TLENKU GRAFENU to idealny wektor do przenoszenia trucizn białkowych kolców, które były hodowane ,i ulepszane i uzbrojone w laboratoriach. NANOCZĄSTECZKI TLENKU GRAFENU to idealny wektor do przenoszenia się do zdrowych komórek poprzez iniekcję, inhalację powietrza oraz urządzenia medyczne (maski, waciki, igły). Transmisja nie jest spowodowana zrzucaniem ładunków wirusowych, ponieważ nie ma wirusa. „Koronawirus” i Covid-19 rozpraszają uwagę, podczas gdy rządy przeprowadzają , rozprowadzają "demoniczną toksynę" na całe populacje świata. To biologiczny atak na nasze DNA . Jesteśmy dosłownie przesyceni NANOCZĄSTECZKAMI Z RODZINY GRAFENU i jedyną dobrą wiadomością jest to, że można go usunąć z organizmu.

Jest to masowy ubój na poziomie wymierania. Ludobójstwo ma miejsce, gdy rząd bierze na cel określoną grupę demograficzną lub religijną, na przykład Afrykanów, rdzennych Amerykanów, Żydów... lub innych biednych ludzi. Trucie "Demoniczną-toksyną" jest o wiele gorsze niż (Inne) ludobójstwo, ponieważ rządy celują w całą populację mężczyzn, kobiet i dzieci w celu wyludnienia na całym świecie ....Jedynym sposobem na zakończenie tej wojny jest jej zakończenie, a jedynym sposobem na to jest zaprzestanie karmienia Bestii. Musimy tłumnie maszerować do WSZYSTKICH federalnych, stanowych i lokalnych parlamentów oraz budynków rad miejskich. Otaczaj te budynki, aż wyjdą przywódcy rządu. Musimy odzyskać to, co nasze. Pamiętaj, że to wszystko posiadamy... Wreszcie, zgadzam się z oceną La Quinta Columna, kiedy powiedzieli : „Każda osoba, która została zaszczepiona tą substancją za pomocą nanotechnologii tlenku grafenu, ma lont, dynamit, jest bombą zegarową, która jest gotowa do wybuchu przez aktywację mikrofal”.

DETOKS
Zrobię osobny blog ze wszystkimi sposobami detoksykacji z Nanocząsteczek rodziny grafenu i tlenku grafenu.
Proszę zobaczyć : Najnowsza informacja prasowa Quinta Columna tutaj .
Proszę zobaczyć: sygnalistka FEMA z Celeste Solum w jej ostatnim wywiadzie (bardzo ważne!) na temat Wojen częstotliwości, tutaj .
Proszę zobaczyć: CDC wycofuje fałszywy protokół testowania PCR, który został wykorzystany do fałszowania szczepów „pozytywnych” w celu popchnięcia plandemii Zobacz: Szczepienia są upłynniane i rozprzestrzeniane na uprawach (film 1 min.)

wordpress.com/…8/graphene-oxide-the-vector-for-covid-19-democide/
Edward7 and one more user link to this post
Tomasz Gamrowski shares this
24
andrzej Mojżesz malinowski shares this
440
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
masony, sługi diabła próbowały kilka razy i w końcu im się UDAŁO:
Podczas „pandemii świńskiej grypy”, która okazała się propagandową fikcją, Polska była jedynym krajem, który nie ugiął się pod naciskami i nie wydał milionów na zakup zbędnych i niebezpiecznych szczepionek.

To się już nie powtórzy. Rządy i partie się zmieniają, lobbyści i urzędnicy pozostają ci sami. Tym razem Główny Inspektor …More
masony, sługi diabła próbowały kilka razy i w końcu im się UDAŁO:

Podczas „pandemii świńskiej grypy”, która okazała się propagandową fikcją, Polska była jedynym krajem, który nie ugiął się pod naciskami i nie wydał milionów na zakup zbędnych i niebezpiecznych szczepionek.


To się już nie powtórzy. Rządy i partie się zmieniają, lobbyści i urzędnicy pozostają ci sami. Tym razem Główny Inspektor Sanitarny przygotowuje (rządowy ?) projekt zmian ustawy, który zapewni firmom farmaceutycznym gwarantowany zbyt na produkty, bez potrzeby kompromitującego ogłaszania przez WHO nieistniejących pandemii. Państwo będzie miało obowiązek wypełnić magazyny szczepionkami, w ilości zapewniającej możliwość użycia ich dla całej populacji. Dowolnymi. Ludność będzie miała obowiązek pozwolić na wstrzyknięcie tych preparatów, pod groźbą kary. W Gazecie Prawnej czytamy: „W projekcie przewidziano też szybszą ścieżkę gromadzenia w Centralnej Bazie Rezerw zapasu szczepionek na wypadek epidemii. Do tej pory była ona uruchamiana w razie klęski żywiołowej. Po zmianach można będzie po nią sięgnąć nawet po wystąpieniu pojedynczego przypadku szczególnie niebezpiecznej i wysoce zakaźnej choroby.” Przy czym jako takie choroby, wymienione są: odra, grypa, żółtaczka pokarmowa.

Służby sanitarne będą stosowały szczepienia „akcyjne”, przymusowe. „Jeżeli projektowane przepisy wejdą w życie, będzie można np. dużo szybciej uruchomić obowiązkowe szczepienia interwencyjne – nazywane w projekcie ustawy „akcyjnymi”. Będą dotyczyły wszystkich, u których zwiększone jest ryzyko wystąpienia choroby zakaźnej. Dotychczas pojęcie szczepień akcyjnych w przepisach nie istniało.Tylko dwukrotnie minister zdrowia wprowadził je w drodze rozporządzenia (przeciw meningokokom podczas epidemii w roku 2009/2010 i w ubiegłym roku przeciw odrze w ośrodkach dla cudzoziemców). Za uchylanie się od takich szczepień będą kary.”
______________________________
Założenie projektu dowodzą, że dotychczas nałożone grzywny przymuszające do szczepień są bezprawne, ponieważ ustawa nie upoważniała lekarzy do przekazywania danych osobowych „opornych” – teraz ma to zostać uregulowane.

Założenia projektu bip.kprm.gov.pl/…/r2416,Projekt-u…
Artykuł: Rząd szykuje się na epidemięgloria.tv/…/http%3a%2f%2fse…
STOP NOP juz wkrótce rozpocznie działania prawne przeciw Ministrowi Zdrowia.stopnop.com.pl/…o-usuniecia-naruszen-prawa-przez-ministra-zdrowia/

.....
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Tak zachowuje się w organizmie człowieka tlenek grafenu. Po wprowadzeniu do organizmu dostaje się …
w szczepionkach jest tlenek grafenu, a teraz wyobraźcie sobie jego aktywację w organizamch ludzi wyszczepionych polem elektromagnetycznym sieci 5G
Doktor Nauk Biologicznych Diana Wojtkowiak z Wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego w dniu 11.05.2020 złożyła do …
More
Tak zachowuje się w organizmie człowieka tlenek grafenu. Po wprowadzeniu do organizmu dostaje się …

w szczepionkach jest tlenek grafenu, a teraz wyobraźcie sobie jego aktywację w organizamch ludzi wyszczepionych polem elektromagnetycznym sieci 5G

Doktor Nauk Biologicznych Diana Wojtkowiak z Wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego w dniu 11.05.2020 złożyła do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego.


Niniejszym zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Przestępstwo to polega na wydaniu rozporządzenia podwyższającego stukrotnie normy promieniowania elektromagnetycznego, co poskutkowało ekspresowym zwiększeniem mocy nadajników przez operatorów. Ustalono już przyczynowy wpływ promieniowania mikrofalowego na zwiększenie infekcyjności i agresywności wirusów z grupy SARS CoV do której to grupy należy będący przyczyną obecnej pandemii wirus SARS CoV- 2, który spowodował już w Polsce według oficjalnych danych 800 ofiar śmiertelnych.

Istnieje wiele doniesień o zbieżności miejsca nowo wprowadzonej sieci 5G, w tym szpitali lub bardzo dużego zagęszczenia stacji bazowych poprzednich generacji z obszarami, gdzie wystąpiła największa ekspansja zachorowań na COVID-19 i wysoka śmiertelność zarażonych. Doniesienia te są wyciszane, a mówienie lub pisanie o takiej zbieżności w środkach masowego przekazu, na You-Tube, Facebooku i innych platformach informacyjnych jest oficjalnie zabronione, przy czym informacje są szybko usuwane.

Możemy się więc spodziewać, że solidne opracowania na ten temat będą potrzebowały wielu lat na dopuszczenie do opublikowania. Obecny stan wiedzy jest jednak wystarczający, aby prześledzić mechanizm oddziaływania promieniowania mikrofalowego na zjadliwość wirusa. Informacje te znajdziemy w każdej bibliotece akademickiej. Biegli w sztuce naukowcy, ogarniający całość procesów odbywających się w komórce, a nie wyspecjalizowani w badaniu przez całe życie jednego elementu, muszą już od dawna wiedzieć o tym. Nie jest więc niespodziewane, że to właśnie ta grupa wirusów jest tak intensywnie badana w badawczych ośrodkach wojskowych od wielu lat. Wirus który możemy, przynajmniej w jakimś stopniu, zdalnie włączyć i wyłączyć to ideał broni biologicznej. Jak przedstawiam to w szerzej rozpatrującej zagadnienie załączonej pracy, prawie identyczny wirus SARS CoV, różniący się tylko fragmentami sekwencji białek odpowiedzialnymi za przyleganie wirusa do komórek ludzkich, wykorzystuje do infekcji i zmasowanego rozprzestrzeniania się po organizmie te same dwa szlaki sygnalizacji komórkowej, które są niezależnie uruchamiane przez mikrofale. Wyższy poziom natężenia mikrofal oznacza większą zjadliwość wirusa i większą śmiertelność pacjentów, a być może śmiertelność ta jest całkowicie zależna od obecności mikrofal. Biorąc pod uwagę, że pandemie grypy okresowej, a więc również koronawirusa, występują cyklicznie razem z wysoką aktywnością słoneczną, a ta jest obecnie w swoim minimum, wirusy te mają w sposób naturalny niewielką możliwość wytworzenia poważnych konsekwencji epidemiologicznych w tym i w następnym sezonie grypowym (listopad-kwiecień). Potrzebują stymulacji.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski podwyższył rozporządzeniem z grudnia 2019 roku normy pola elektromagnetycznego wysokich częstotliwości nie dwu lub pięciokrotnie, czy w zależności od zgłaszanych przez operatorów komórkowych potrzeb, ale stukrotnie do najwyższej wartości akceptowanej na forum międzynarodowym. Do wartości funkcjonującej w niektórych państwach nie ze względu na kompromis zysków ekonomicznych i szkód zdrowotnych, ale ze względu na zaszłości historyczne kiedy wprowadzając nadajniki radiowe i radary nie prowadzono jeszcze badań molekularnych, a rozpatrywano jedynie ostre zaburzenia funkcjonowania organizmów. Teraz państwa, które mają te normy nie chcą się z nich wycofać w obawie przed ogromnymi odszkodowaniami jakie należałyby się osobom poszkodowanym, gdyby wina szkód została uznana po stronie operatorów telekomunikacyjnych i państwa, które przyjęło błędne normy. Minister Szumowski podwyższył tak bardzo normy natężenia pola elektromagnetycznego ignorując zgłaszane uwagi w ekspresowych konsultacjach społecznych i wbrew zaleceniom polskich organizacji państwowych ustanowionych w celu dbania o zdrowie obywateli i środowisko.

O długotrwałych następstwach podwyższenia norm pól elektromagnetycznych w postaci skoku umieralności na nowotwory i inne choroby cywilizacyjne informowałam ministra Szumowskiego i inne decyzyjne osoby w Ministerstwie Zdrowia w mojej petycji w sprawie procedowania rozporządzenia podwyższającego normy promieniowania elektromagnetycznego z dnia 25.11.2019, wyposażonej w załączniki dostarczające konkretnej wiedzy.

Operatorzy telefonii komórkowej wiedząc o planowanym podwyższeniu normy już na kilka miesięcy wcześniej zwiększali moc nadajników, przykładowo będąca w sąsiedztwie laboratorium z którego korzystałam stacja bazowa zaczęła sukcesywnie zwiększać moc od pierwszego października 2019r. Jeszcze przed ogłoszeniem pandemii pole elektromagnetyczne od stacji bazowej było wielokrotnie większe od poprzednio wykorzystywanego. Możemy się spodziewać, że duża cześć operatorów postąpiła podobnie, podbijając moce nadajników jeszcze przed ogłoszeniem pandemii.

Liczba osób, które umarły z powodu pandemii COVID-19 może być realnie kilkukrotnie mniejsza niż podawana oficjalnie wartość, ze względu na naciski na polskich lekarzy, z groźbą pozbawienia ich prawa wykonywania zawodu, przez globalistyczne organizacje międzynarodowe starające się dokonać w poszczególnych państwach reorganizacji struktury własności kapitału produkcyjnego na rzecz karteli międzynarodowych. Jednak i tak ilość ta kwalifikuje niniejsze przestępstwo jako zbrodnię ludobójstwa, a efekty wprowadzenia 100-krotnego podwyższenia normy trwają nadal i będzie siać śmierć w kolejnych latach.

Zakładam, że Minister Szumowski, będąc profesorem medycyny, zanim podwyższył 100-krotnie normy promieniowania, zapoznał się ze szlakami sygnałowymi uruchamianymi pod wpływem nadajników mikrofalowych i z tym jakie procesy one uruchamiają. Jednocześnie spodziewam się, że Minister Szumowski po wybuchu obecnej epidemii albo też poprzedniej – SARS, zapoznał się ze szlakami sygnalizacyjnymi wykorzystywanymi przez SARS CoV- 2 i podobne wirusy w infekowaniu komórek, wybudzaniu z latencji i agresywnym rozprzestrzenianiu się. Przypuszczam więc, że posiada tę wiedzę, na której i ja się opieram w załączonej publikacji.

Jak już zaznaczyłam. Informacje dotyczące powiązania pandemii COVID-19 z siecią 5G są obecnie oficjalnie cenzurowane zarówno w mediach głównego nurtu jak i w internecie. Nie potrzebujemy cenzurować pustych plotek. Cenzuruje się to czemu nie potrafimy zaprzeczyć, to co zagraża utrzymaniu władzy. W ten sposób gremia rządowe same wskazują, że ukrywają problem, który dobrze znają.

Proszę o nadanie biegu sprawie z należytym poczuciem odpowiedzialności w zaistniałej sytuacji, w której nieodpowiedzialnie wydane rozporządzenie decyduje o życiu wielu osób w nadchodzącej przyszłości.

Z poważaniem

dr Diana Wojtkowiak