Godzina Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości o nawrócenie grzeszników

Link do rejestracji: Welcome! You are invited to join a webinar: Jesus to Mankind Global Crusade Prayer Hour for the Conversion of Sinners(with Live Translations). After registering, you will receive a confirmation email about joining the webinar.

Drodzy Wojownicy Krucjaty Modlitwy,
Wszyscy jesteście zaproszeni do wzięcia udziału w Godzinie Krucjaty Modlitwy Jezus do Ludzkości o nawrócenie grzeszników, 24 września 2022 r. o 21:00 czasu singapurskiego; 15:00 czasu środkowoeuropejskiego; 9:00 Wschodniego.

Gdy świat pogrąża się coraz głębiej w ciemności, my, jako Armia Reszty Boga, jesteśmy wezwani do walki o zbawienie dusz.

Jak powiedział Pan: „Modlitwa jest bronią. Nawrócenie jest celem”.

Zjednoczmy się teraz jako jedno w ofiarowaniu Krucjaty Modlitwy jako broni dla Nawrócenia Grzeszników i dla Zbawienia Dusz.

Ta Globalna godzinna sesja Krucjaty Modlitwy będzie w języku angielskim i będzie miała tłumaczenia na żywo w następujących językach: niemieckim, rosyjskim/ukraińskim, czeskim, francuskim, koreańskim, indonezyjskim, hiszpańskim, chińskim, kantońskim, portugalskim, chorwackim i holenderskim.

Proszę, zaproście swoje rodziny i przyjaciół, szczególnie tych, którzy kochają Pana i chcą Mu pomóc ratować dusze.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global