Orędzia
883

Jezus-Obudź się! Wiesz jaki jest plan Jednego Rządu Światowego? Za pomocą modernizmu chcą zatwardzić serca Moich dzieci i sprawić, by widziały tylko siebie

Przesłanie od naszego Pana Jezusa Chrystusa do jego ukochanej córki Luz de Maria. 4 stycznia 2021 r
Moi umiłowani: błogosławię was, moje dzieci. Trzymam cię w moim sercu, w mojej woli, abyś nie odpierał moich wezwań.

Pozostańcie mi wierni i słuchajcie moich wezwań. Wasz duchowy wzrost jest teraz sprawą najwyższej wagi, aby Mój lud pozostał czujny i mocno zakotwiczony w Moich troskach. Tylko w ten sposób może uciec hordom szatana.

Kocham was, moje dzieci. Nie akceptuj ideologii, które wpychają cię w ręce szatana. Rozpościera je przez swoje macki, które rozciągają się po całym świecie i są trzymane przez tych, którzy tworzą światową elitę. Stanowią one wytyczne dotyczące zniszczenia ludzkości.

Mówiąc o światowej elicie, mam na myśli nie tylko tych, którzy kupują ludziom sumienie swoją potęgą ekonomiczną i którzy uchwalają prawa według własnego uznania, aby utrudniać mojemu ludowi drogę. Mam na myśli także tych, którzy jako część Mojego Kościoła zwodzą Mój lud do przyjęcia modernizmu. Powodują wielką jatkę i przynoszą śmierć duszom. To sprawia mi wielki ból.

Pozostań mi wierny. Musicie być nie tylko dobrymi chrześcijanami, ale także doskonałymi chrześcijanami, którzy całkowicie oddali się Mojej woli.

Aby ewangelizować, wy, moje dzieci, musicie być stworzeniami, które zawsze we Mnie żyją. Nie bądźcie ekstremistycznymi fanatykami wypychającymi swoich braci z Mojej strony.

Proszę was, módlcie się o dobro dusz. Proszę was o ewangelizację, abyście mogli wzrastać osobiście i prowadzić do mnie swoich braci.

Wraz ze wzrostem ducha rośnie wiedza o stworzeniu. Ale przede wszystkim możesz to wykorzystać dla dobra swoich braci i być moją miłością - być poza moją miłością - ponieważ „wtedy wszystko inne będzie ci dodane”. (Mt 6,33)

Ileż moich dzieci nie rośnie na duchu, ponieważ ich serca są zgorzkniałe i zaślepione, a ich ludzkie ego jest tak nieskruszone. Z powodu ich dumy, chciwości i obojętności na ból bliźniego. Te i wiele innych wad jest ukrytych w sercach ludzkich stworzeń i zostały zaszczepione w nich z pomocą modernizmu, aby zatwardzić serca Moich dzieci i sprawić, by widziały tylko siebie. Taki jest plan Jednego Rządu Światowego, moje dzieci. Obudź się!

Stworzenie powinno być zindywidualizowane w taki sposób, aby zbudowało swoją własną świątynię w środku i tym samym uniezależniło się ode mnie.

Proszę was, abyście byli niezłomni w wierze, nie zapierali się Mnie, byli prawdomówni i szanowali prawdziwą naukę Mojego Kościoła. Proszę was, abyście trzymali się miłości do Mojej Matki. Proszę was, abyście szukali ochrony i pomocy waszych Aniołów Stróżów, nie zapominając o Moim Umiłowanym Świętym Michale Archaniele.

Bądź odważny i nie zaniedbuj, nie trać miłości do mnie. Oddajcie się Mnie niestrudzenie.

Zbliżają się żniwa i nie oznacza to Sądu Ostatecznego dla wszystkich ludów i narodów, ale sąd dla tego pokolenia. Nadejdzie, gdy spełnią się proroctwa ogłoszone przez Wole Bożą. Ale nie wcześniej, niż dałem Moim ludowi sposobność odpokutowania poprzez ostrzeżenie.

Moi umiłowani: Boli mnie serce, kiedy widzę was tak obojętnie i widzę, jak wróg duszy może tak swobodnie poruszać się wśród ludzi.

Cierpię za Moje dzieci, które cierpią z powodu straszliwej ilości okrucieństw, do jakich są zdolni ludzie.

Jako ojca miłości boli mnie perspektywa wojny, która się zbliża, ale także nadużycia nauki, które przynoszą wam wielkie cierpienia i bezlitośnie roznoszą choroby. Boli mnie, gdy widzę, jakie wciąż nieznane i niespodziewane choroby rozprzestrzeni człowiek, ponieważ jest więźniem grzechu ciała.

Ludu mój, ludu umiłowany; zatrzymać! Przestań mnie obrażać!

Moja mama ofiarowuje swoje łzy za każdego z was. Moja matka przyjęła cię u stóp mojego krzyża chwały, aby cię prowadzić i chronić, ale czyniąc to, zawsze szanuje moją wolną wolę.

Moi ludzie, mając na uwadze klęski żywiołowe, których już doświadczyliście, a które dopiero nadejdą, musicie zwracać uwagę na wszystko, co się wokół was dzieje. Pomagajcie sobie, chrońcie się.

Demon potrząsa Moim ludem, ale Moich ukochanych ludzi chroni tarcza miłości Mojej Matki. Wcześniej demon cofnie się, a ci, którzy są moi, zobaczą triumf Niepokalanego Serca mojej Matki. Dlatego musisz być niezachwiany w wierze.

Umiłowani ludzie, módlcie się. Ziemia drży nieustannie; módlcie się za Stany Zjednoczone i Amerykę Środkową.

Umiłowani ludzie, módlcie się. Wody oceanów wznoszą się ponad wybrzeżem; Z morza wyłaniają się wyspy i wulkany, które przerażają moje dzieci.

Mój lud, moja mama, wzbogaci cię cudem. Taki cud, że tylko ty możesz pracować dla tych, którzy ich kochają.

Prosiłem już was, abyście zaczekali na mojego anioła pokoju, którego wam poślę, aby mój lud wzmocnił się i nie upadł. Kocha go. Nie mów: „To ja” lub „on jest tym czy tamtym”. Bo ten, którego wyślę, pojawi się w czasie wybranym przez Naszą Wolę.

To czas próby i miłości boskiej i macierzyńskiej. Czekaj cierpliwie z cierpliwością Naszej Trójcy. „Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”. (John 3:16)

Nie wątpcie w moją miłość do każdego z moich dzieci. Wątpię w swoją miłość do mnie. Błogosławię cię, kocham cię w wiecznej miłości! Ja jestem waszym Bogiem, a wy jesteście moim ludem. Twój Jezus.

Zdrowaś Maryjo, przyjęta z czystością i bez grzechu.
Zdrowaś Maryjo, przyjęta z czystością i bez grzechu.
Zdrowaś Maryjo, przyjęta z czystością i bez grzechu.