Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks1.5K

Wierzę: To już nie są żarty! Transwestyta prawie został diakonem.

szuirad1
13
Szatan i jego sługi coraz sprytniej próbują rozbić Kościół Katolicki. W jednym z francuskich seminariów wybuchł skandal. Do seminarium przyjęto kobietę, która po zmianie płci postanowiła zostać …More
Szatan i jego sługi coraz sprytniej próbują rozbić Kościół Katolicki. W jednym z francuskich seminariów wybuchł skandal. Do seminarium przyjęto kobietę, która po zmianie płci postanowiła zostać kapłanem. Dzięki szybkiej i stanowczej interwencji Kard. Roberta Saraha udało się zablokować jej święcenia. Jak ocenił kardynał "Kto zmienia płeć, ten buntuje się przeciw Bogu".

W Austrii jeden z katolickich duchownych błogosławi parze lesbijek i nie widzi w tym niczego złego. Proces degeneracji duchownych postępuje.

W maleńkiej Gruzji duchowni ramie w ramię z wiernymi blokowali pokaz demoralizującego filmu o tematyce LGBT. Protest szybko przerodził się w starcia z policją i homoseksualistami.

W Polsce tuż przed Marszem Niepodległości Episkopat potępia nacjonalizm i odmawia prawa do Mszy Świętej uczestnikom marszu. Jednocześnie ignorują fakt, że w kraju gdzie mieszka 98 proc. zadeklarowanych katolików, tylko 33 proc. jest praktykujących, a tylko 17 proc z tych 33 przyjmuję Komunie Świętą.

Jak można dyskutować o podstawach wiary, skoro duchowni w jawny sposób opowiadają się za aktami bluźnierstwa i herezji? O tym Marek Miśko rozmawia z Pawłem Lisickim na najnowszym odcinku magazynu katolickiego "Wierzę".

"Wierzę" to program dobry dla wierzących i niewierzących. Po jego obejrzeniu wierzący będą musieli się zastanowić, niewierzący zobaczą, w co wierzymy, albo powinniśmy wierzyć – my – próbujący być katolikami.
www.youtube.com/watch
olek19801 and 2 more users like this.
olek19801 likes this.
m.rekinek likes this.
justuss likes this.
Marianna1234 likes this.