Amid
213

Intronizacja - mity i fakty - część 2.

Pierwszą część zakończyłam pisząc, że ks. Kiersztyn prowadził grupę charyzmatyczną, tam mieli różne wizje i zarówno to 7-dniowe nabożeństwo, jak i ta sławetna figurka pochodzą z wizji. O tym wszystkim w poniższym wpisie.

Intronizacja - fakty i mity - część 2.

Poniżej pierwszy skan, nieubłaganie zbliżają się dni ciemności i dni zgrozy.


Wizja z biuletynu Stowarzyszenia Róża nr. 6 z 2006 roku.

Podczas spoczynku na adoracji zobaczyłam dom w Szczyglicach. Dom znajdował się na wyspie, był otoczony pięknymi drzewami i kwiatami. Wody otaczające wyspę były spokojne i przejrzyste. Przed domem na podwyższeniu leżała księga Chwała Korony. Księga była otwarta, a ludzie znajdujący się nieopodal podchodzili do księgi, w której imiona i nazwiska były zapisane złotymi, mieniącymi się literami i szukali w niej swoich nazwisk. Po odnalezieniu siebie w księdze, w ich rękach pojawiała się niewielka, świetlista róża. Z tą różą w ręku podchodzili do brzegu wyspy i wsiadali do maleńkich, jednoosobowych łódeczek, a świetlistą różę mocowali z przodu łódeczki jako latarenkę.

... poniżej skan tej wizji:


Poniżej to 7-dniowe nabożeństwo:

We wcześniejszych numerach wszystko było dokumentowane, co i kiedy powstawało. W biuletynach można też było przeczytać ostrzeżenie ks. Kiersztyna odnośnie tych rożnych wizji, spoczynków np. z nr. 5 z 2006 roku czytamy:


Później zaniechano tych publikacji i uważam, że nie potrzeba wyjaśniać dlaczego.

Trzy środki.

cz.1
Narodziny figurki Jezusa Króla Polski:

Cz. 1.Cz.2.

Cz.3.


Wizja figurki Jezusa Króla Polski


Bardzo wielu "intronizatorów", politykierów i również bardzo wielu księży, ma całkowite niezrozumienie przesłania Rozalii. Ogromne lenistwo intelektualne "ekspertów" wypowiada się bazując tylko na ks. Kiersztynie.

To wszystko sprowadzili do polityki, politykierstwa i partyjniactwa, wielu chce zrobić karierę na Jezusie.Na tym zakończę 2 część, w kolejnej 3 przedstawię same fakty.