lt.news
13

Afrika: Skurdžiai sukilo prieš Bergaylio

Po Malavio, Zambijos ir Nigerijos, Ganos vyskupų konferencija atmetė Pranciškaus homoseksualumo propagandą, išreikštą "Fiducia supplicans". Gruodžio 21 d. deklaraciją pasirašė 66 m. Sunyani vyskupas …More
Po Malavio, Zambijos ir Nigerijos, Ganos vyskupų konferencija atmetė Pranciškaus homoseksualumo propagandą, išreikštą "Fiducia supplicans".
Gruodžio 21 d. deklaraciją pasirašė 66 m. Sunyani vyskupas Matthew Kwasi Gyamfi, vyskupų konferencijos pirmininkas.
Vyskupas Kwasi pažymi truizmą, kad Bažnyčia neturi galios suteikti "palaiminimą", jei tai kaip nors suteiktų moralinį teisėtumą homoseksualiems santykiams ar nesantuokinei seksualinei praktikai.
Pagrindinė pastraipa: "Palaiminimas, kuris, kaip sakoma deklaracijoje, gali būti suteiktas bet kam, reiškia maldas, kurių žmonės gali prašyti. Nuodėmės būklėje esantiems žmonėms maldos skirtos paskatinti juos atsiversti. Todėl maldomis už tos pačios lyties asmenis, gyvenančius tos pačios lyties santykiuose, nesiekiama įteisinti jų gyvenimo būdo, bet siekiama juos vesti atsivertimo keliu".
Daroma išvada, kad "kunigai negali laiminti tos pačios lyties asmenų sąjungų". Su "Fiducia supplicans" Pranciškaus skaldanti kadencija pasiekė naują viršūnę. …More