Clicks50
uk.news

Отця Кентеніха звинувачують в "злочинах", але без надання доказів

Представник Ордена паллотинів, німецький священик Йозеф Кентеніх (помер в 1968 році), який став засновником апостольського руху Шоенштадт, був висланий з Ватикану і відправлений в Міулокі в 1951 році через те, що, нібито, здійснив "сексуальний злочин".

3 липня Олександра фон Тойфенбах написала на порталі Die-Tagespost.de, що Кентеніх поглумився над однією з сестер Ордену Діви Марії, який він заснував. На її думку, саме це стало причиною відправки на інший континент.

Тойфенбах заявляє, що вона знайшла докази в архівах Конгрегації доктрини віри, після того як Папа Франциск зняв секретність з документів, підписаних за часів Пія XII (помер в 1958 році).

Представники руху Шоенштадт виступили зі спростуванням подібної інформації. За їх словами, про такі матеріали було відомо давно, але той факт, що Кентеніх був відновлений на службі в 1965 році, говорить про їх неспроможність.

Більш того, в 1975 році було відкрито справу про беатифікацію Кентеніха, але це було б неможливим за наявності такого звинувачення.

У період з 1951 до 1953 років Орден сестер Діви Марії прийняв відомого єзуїта, о. Себастіана Тромпа (помер в 1975 році), який написав багато робіт для Пія XII.

Тромп розкритикував той факт, що черниці мали сповідатися Кентеніху. Він заявив, що Кентеніх був занадто авторитарним, не сприймав критику, а також брав участь в "патологічних відносинах" з сестрами.

Тойфенбах заявляє про існування "таємного секрету", пов'язаного з тим, що Кентеніх використовував "глибоку психологію", щоб зняти сексуальну напругу сестер. Проте, в її статті немає фактів і доказів.

#newsDldccsemxu