Clicks2.8K

Niedobra petycja Fundacji Kościuszkowskiej, holocaust, Oświadczenie z 27.11.2010

sowa
Oświadczenie Frankfurt nad Menem, 27 listopada 2010 r. Prezes Fundacji Kościuszkowskiej w USA, Alex Storozynski jest pomysłodawcą nieszczęśliwej petycji, z której pochodzi przytoczony powyżej …More
Oświadczenie
Frankfurt nad Menem, 27 listopada 2010 r.

Prezes Fundacji Kościuszkowskiej w USA, Alex Storozynski jest pomysłodawcą nieszczęśliwej petycji, z której pochodzi przytoczony powyżej fragment apelu przeciwko fałszywemu sformułowaniu "polskie obozy koncentracyjne" rozpowszechnianemu perfidnie w Ameryce przez wrogie Polskiemu Narodowi siły i osoby oraz nagłaśnianemu w Polsce przez żydowskie media oraz nieodpowiedzialne działania MSZ kierowanego przez Radka Sikorskiego.

Gdyby Alex Storozynski był Polakiem i Narodowcem, to powiedziałby żydom amerykańskim oraz innym ignorantom, że Stutthof oraz inne obozy koncentracyjne założone zostały po 1939 r. na terenie Polski podbitej przez Niemców i nie mieszałby do tej sprawy zabitych przez Hitlera żydów, a tym bardziej Przemysłu Holocaust żerującego na wspominaniu milionów umarłych, bo wiedziałby, że Niemcy więzili w Auschwitz najpierw Polaków, a dopiero potem dla potrzeb zakładów chemicznych, filii Firmy IG Farben z Frankfurtu, zbudowali we wsi Brzezinka koło Oświęcimia drewniane baraki dla osób zwożonych do pracy w tych zakładach I.G. Farbenindustrie przy Auschwitz-Birkenau, gdzie - według Wikipedii -przewinęło się w latach 40. ok. 300-500 000 więźniów.

Tymczasem prezes Fundacji Kościuszkowskiej powtarza wersję geszefciarzy żydowskich o liczbie 6 mln zamordowanych żydów i nieodpowiedzialnie miesza tę liczbę z liczbą 6 mln Polaków zabitych podczas II wojny światowej, żeby uhonorować tych 6 mln żydów podpisami 1 mln naiwnych Polaków, których podpisy zamierza zebrać prezes Storozynski nie wiadomo, po co i dla kogo?

Bo, czy jakiś prezes żydowskiej fundacji szuka może w podobny sposób 1 mln głupich żydów dla poparcia petycji w obronie Polski i Polaków, których Przemysł Holocaust obiecał upokorzyć, jeżeli państwo polskie nie zapłaci organizacji szantażystów żydowskich wielomiliardowego haraczu za rzekomo utracone mienie pożydowskie na terenach II Rzeczypospolitej włączonych po 1945 r. do Związku Sowieckiego? Czy Jarosław Kaczyński, Bronisław Komorowski, Donald Tusk, Aleksander Kwaśniewski i im podobni politycy nie obiecują od lat żydom z Fundacji Sorosa i Batorego swojej zgody na narzuconą Polsce kontrybucję?

Jeżeli prezes Storozynski ma polskie pochodzenie narodowe, to powinien zainteresować się jedynym istotnym dla Narodu Polskiego problemem, problemem żywotnie zagrożonej egzystencji Narodu Polskiego.

Stefan Kosiewski
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Szkolnego OSWIATA we Frankfurcie nad Menem
opozycja.blox.pl/…/Prezes-Fundacji…
sowa.quicksnake.de/Polnischer-Schulverein-OSWIATA