02:09
m.rekinek
346K
PILOT ALARMUJE O SKUTKACH UBOCZNYCH ,,SZCZEPIONEK" : ,,TO MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ !" W Real America's Voice piloci mówili o skutkach ubocznych szczepionki koronowej i związanych z nią zagrożeniach. Jeden …More
PILOT ALARMUJE O SKUTKACH UBOCZNYCH ,,SZCZEPIONEK" : ,,TO MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ !" W Real America's Voice piloci mówili o skutkach ubocznych szczepionki koronowej i związanych z nią zagrożeniach.

Jeden z nich, Greg Pearson, powiedział, że początkowo nie chciał być szczepiony i nigdy nie był szczepiony przeciwko grypie. Ponieważ jednak mieszka na Hawajach i ma rodzinę w Kalifornii, w stanach, w których obowiązują surowe ograniczenia dotyczące podróżowania, a jego pracodawca poprosił o szczepienie, zmienił zdanie i postanowił się zaszczepić.

W dniu, w którym został zaszczepiony, wszystko było w porządku. Pearson poszedł spać, ale obudził się w środku nocy z bijącym sercem. Pilot udał się do izby przyjęć, w której stwierdzono migotanie przedsionków, które może prowadzić do udaru mózgu.

„Mogłem mieć wylew podczas lądowania samolotem 30 metrów” – powiedział Pearson. Ze wszystkimi zagrożeniami, które się z tym wiążą.

Pilot powiedział też, że władze ci o tym nie powiedzą. – Trzymasz to pod kluczem – powiedział. Dodał, że wielu pilotów boi się zabierać głosu. „Boją się represji”.

Są piloci, którzy latają cierpiąc na uciążliwe bóle w klatce piersiowej lub bóle głowy, powiedział Pearson. – To musi się skończyć.
Mirek Rotnak shares this
1.1K
Bos016
89,7% osób zarażonych Omicronem w Danii jest „w pełni zaszczepionych” lub nawet otrzymało pierwszą dawkę przypominającą, według raportu z dnia dzisiejszego.

twimg.com/media/FH81tmnXEAM2KXo?format=png&name=900x900
joanna bucik
To prawda piloci i pierwsi oficerowie ,kapitanowie so bardzo przymuszani przez pracodawcow i pracuja pod ciaglym napieciem , moj ziec na szczescie ma twardy kregoslup i nien dal sie zlamac i ma szczescie mieszkajac na florydzie ale lata wszedzie i mowi w demokratycznych stanach jest b zle dlatego juz 33 tys ludzi pod lata do obecnej chwili przeprowadzilo sie na floryde w poszukiwaniu normalnosci.
Lucym1961
Madry pilot wiecej takich odwaznych ludzi nie bojmy sie mowic PRAWDY bo ona nas WYZWOLI
Jarujestem
Szczepionka go nie zabiła, wypadek przy pracy, który rozgłosi wszystkim jak mu zniszczono karierę.