CÓRKA MARYI
23.1K

Matka Zbawienia: Wkrótce wielu światowych proroków, wizjonerów i widzących nie będzie już dłużej otrzymywać orędzi

Mother of Salvation: My child soon many of the world prophets, visionaries and seers will no longer receive messages

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 13 sierpnia 2012 roku, godz. 19.45

"Moje dziecko, wkrótce wielu światowych proroków, wizjonerów i widzących nie będzie już dłużej otrzymywać orędzi, aby przygotować drogę dla tych najważniejszych Orędzi. Wkrótce wiele Moich dzieł, dokonywanych poprzez wizjonerów, zostanie wstrzymanych, aby ustąpić miejsca Głosowi Ducha Świętego danemu tobie, prorokowi końca czasów.

Wielu fałszywych proroków, którzy się pojawili, nadal będzie krzyczeć na cały głos i będą to jedyne inne głosy rywalizujące o uwagę z tymi prawdziwymi ostatnimi Orędziami z Nieba.

Nie lękaj się, Moje dziecko, bo ty i ta Misja jesteście chronieni. To nie tylko ty pracujesz dla tej Misji. Całe Niebiosa i wszyscy aniołowie i święci pracują z tobą. To dlatego nigdy nie możesz czuć się samotna, nawet kiedy cierpisz. Każdego dnia jesteś powstrzymywana przez wrogów Boga. Podejmowane są plany zablokowania publikacji Księgi Prawdy, ale to prześladowanie ma się ku końcowi.

Przez cały czas trzymaj się blisko Mnie, swojej Matki, tak abym mogła cię okryć Moim świętym płaszczem, by cię chronić od złego ducha. Stajesz się silniejsza i odważniejsza, a pomimo to czujesz się zmęczona. To przeminie, a świat przyjmie Księgę Prawdy obiecaną mu od tak dawna.

Idź teraz i dziękuj Bogu za tę wielką Misję. Całe Niebiosa ci błogosławią. Każdego dnia trzymamy cię za rękę i wszyscy święci cię chronią. Bitwa rozpocznie się w momencie, gdy pierwsza książka zostanie sprzedana. Rozszerzy się to na cały świat, więc musisz się odpowiednio przygotować.

Wołaj o pomoc, a ją otrzymasz. Idź w pokoju i miłości."

Twoja umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com

_____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Ta Misja jest szczytem wszystkich wskazań przekazanych ludzkości przez Mojego Ojca

_____________________________________________________________