Trepifajksl
123.8K
Oběti pravdoláskařů a vlaječkářů
Hammer Hammer
Armáda Ruskej gardy zajala niekoľko vodcov nacionalistických formácií a komplicov Bezpečnostnej služby Ukrajiny pri oslobodzovaní mesta Izjum v Charkovskej oblasti. Toto bolo hlásené 20. marca v ruskej garde.
Dvadsiaty piaty deň špeciálnej operácie na Donbase. Textové vysielanie
Ako sa vyvíja situácia v LDNR, na Ukrajine a vo svete - v online správe Izvestija
Je potrebné poznamenať, že vojaci …More
Armáda Ruskej gardy zajala niekoľko vodcov nacionalistických formácií a komplicov Bezpečnostnej služby Ukrajiny pri oslobodzovaní mesta Izjum v Charkovskej oblasti. Toto bolo hlásené 20. marca v ruskej garde.

Dvadsiaty piaty deň špeciálnej operácie na Donbase. Textové vysielanie
Ako sa vyvíja situácia v LDNR, na Ukrajine a vo svete - v online správe Izvestija
Je potrebné poznamenať, že vojaci a zamestnanci niekoľkých špeciálnych síl, ako aj jeden z oddielov SOBR ruskej gardy, v noci prekročili rieku na okraji mesta Izyum, zajatí nacionalistickými formáciami a rýchlo sa zmocnili predmostia. .

„V priebehu nasledujúceho dňa odrážali nepretržité protiútoky početne prevyšujúcich jednotiek ukrajinských ozbrojených síl Ukrajiny a nacionalistov, čím zadržali veľké nepriateľské sily a zabezpečili inštaláciu pontónového mosta jednotkami ozbrojených síl ruského ministerstva obrany. Národná garda prevzala bremeno militantov, zablokovala skupiny banditov zručnými manévrami a spôsobila vážne škody na živej sile a vybavení nepriateľa, “uvádza sa v správe.

Okrem toho sa ruské stíhačky zmocnili dôležitých dokumentov.

Za tieto činy bolo štyridsiatim príslušníkom Národnej gardy udelené štátne vyznamenania za odvahu.

V nedeľu skôr bolo hlásené, že ruské ozbrojené sily zaútočili presne navádzanými strelami na základňu so zahraničnými žoldniermi v ukrajinskej oblasti Žitomyr. Zahynulo viac ako 100 jednotiek špeciálnych operácií a zahraničných žoldnierov.
Coburg
Uprac si to nejako. Okrem toho že tu chýba prameň. -- ruské stíhačky sa zmocnili dôležitých dokumentov. Zahynulo viac ako 100 jednotiek špeciálnych operácií a zahraničných žoldnierov." - čo to je za štylistika. Ak to je zo strojového prekladu, treba to poopravovať.
Mária Janská
Ve středu vydala al Kajda výzvu všem mudžahedínům v zemích bezvěrců, aby zaútočili – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy
Ve středu vydala al Kajda výzvu všem mudžahedínům v zemích bezvěrců, aby zaútočili
Podobné výzvy se objevují poměrně často, ale ne vždy jsou až tak konkrétní, jako v tomto případě. Útoky mají být vedeny zejména na policii, soudy a kontrolní stanoviště. Ale …More
Ve středu vydala al Kajda výzvu všem mudžahedínům v zemích bezvěrců, aby zaútočili – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Ve středu vydala al Kajda výzvu všem mudžahedínům v zemích bezvěrců, aby zaútočili

Podobné výzvy se objevují poměrně často, ale ne vždy jsou až tak konkrétní, jako v tomto případě. Útoky mají být vedeny zejména na policii, soudy a kontrolní stanoviště. Ale samozřejmě i na jakékoli další bezvěrce. Velmi zajímavé je, že se mudžahedíni tentokrát obrátili i na všechny káfiry, kteří v zemích bezvěrců varují před islamizací a útoky. Tedy k lidem jako jsem já a mnoho mne podobných.
Co nám al Kájda vzkazuje? Směje se nám s tím, že ví, že nás nikdo neposlouchá, že naše varování nikoho nezajímají….
16. března „Taghut Slayer“, džihádistický uživatel serveru Rocket Chat provozovaného Al-Káidou, publikoval třetí vydání anglicky psaného časopisu „Mujahedeen in the West“, který obsahuje zprávu „otrokům Alláha“, aby zaútočili na velvyslanectví, soudy, kontrolní stanoviště a shromáždění bezvěrců. Osmistránkové číslo obsahuje pokyny pro výrobu bomb s použitím SolidOxu, látky používané jako oxidační činidlo pro horký plamen potřebný k roztavení kovu.
První článek v časopise, který je produkován skupinou Hurras Al-Tawheed, tvrdí, že koncept hidžry, který se přesouvá z příbytku nevíry do příbytku islámu, je stále náboženskou povinností, která není omezena na společníky proroka. Časopis odmítá argument učenců, kteří říkají, že hidžra byla náboženskou povinností prorokových společníků, a uvádí: „To je falešné: Hidžra nepřestane existovat až do dne soudu. Andělé řekli muslimům, kteří nedělali hidžru, že jejich cílem bude DŽAHANNAM (peklo).“
Pozn.: hidžra = islamizace neislamizovaného území, nyní se vztahuje zejména na Evropu. Muslim, který neprosazuje hidžru i přesto, že žije na území káfirů, proto půjde do pekla.
Druhý článek, který je nazván „Poselství od bratra v Hurras Al-Tawheed pro muslimy žijící na Západě“, chválil „otroky Alláha“ a říkal: „Jste světlem tawheed [monoteismu] v temnotě káfirů. Následuje citace Koránu 47:35: „Neoslabujte tedy a nevolejte po pokoji, dokud jste nadřazeni; a Alláh je s vámi a nikdy vás nezbaví odměny za vaše skutky,“ článek se zabýval „Lvy Alláhovými“ a naléhal na ně: „Neztrácejte čas na malé útoky osamělých vlků, jděte na jejich velvyslanectví, soudy, bezpečnostní kontrolní stanoviště a udeřte je na jejich shromážděních nevíry. Zatímco vy budete po operaci v jannah [ráji], bezvěrci budou trpět ve svých hrobech.“
Článek pak odsoudil „otroky taghutu“ za to, že se snaží „reformovat náboženství islámu“ a „změnit jeho tradice“ spolu s „nevěřícími“ a zdůraznil, že „bez ohledu na to, kolik peněz vy investujete do svého útoku, Alláh učinil své náboženství vítězem!“
Pozn.: K výše uvedenému dodávám, že „otroky taghutu“ jsou myšleni špatní muslimové, což jsou ti, kteří se nesnaží islamizovat území káfirů, na němž žijí a snaží se prosazovat něco jako „umírněný islám.“ Nic jako umírněný islám však neexistuje.

Dále následuje článek s návody k výrobě bomb a dalších zbraní:
Článek začíná popisem SolidOxu a říká, že je dodáván v hliníkové plechovce obsahující šest šedých tyčinek a lze jej zakoupit v různých železářstvích. Používá se v aplikacích jako oxidační činidlo pro horký plamen potřebný k tavení kovu. Aktivní složkou v SolidOxu je chlorečnan draselný.
Po varování, že SolidOx je „extrémně silná látka“ a že ti, kteří ji hodlají používat, by měli být „extrémně opatrní během celého procesu a vyhnout se tření, teplu a plameni“, článek poskytl následující pokyny:
1: Otevřete plechovku Solidoxu a odstraňte všech 6 tyčinek. Jednu po druhé rozemelte každou tyčinku (nejlépe paličkou) na nejjemnější možný prášek.
2: Poměr pro smíchání cukru se Solidoxem je 1: 1, takže zvažte prášek Solidox a rozemelte ekvivalentní množství cukru.
3: Smíchejte ekvivalentní množství prášku Solidox s cukrem v poměru 1: 1. Musíte mít zdroj energie pro výbuch. Nejběžnějším a snadno dostupným zdrojem energie je běžný domácí cukr nebo sacharóza. Teoreticky by glukóza byla nejčistším zdrojem energie, ale je obtížné najít dostatečnou zásobu glukózy.

A posledním článkem je „Vzkaz protidžihádistickým spisovatelům a uživatelům sociálních médií“
Poslední článek je nazván „Kafir – zpětná vazba“, je určen uživatelům sociálních médií, jmenovitě uživatelům Twitteru a dalším spisovatelům, kteří diskutují a píší články o džihádistických otázkách, a uvádí: „Užíváme si vaše utrpení z našich časopisů. Kéž vám naše slova i nadále dávají neklidné noci. Vidíme vaše tweety a články. Jen do toho!
Pokračujte ve štěkání a tweetování. My si zatím můžeme užívat vašich starostí a úzkosti. Většina nevěřících vás ani nebude poslouchat. Legrační, jak se je snažíš ‚zachránit‘ a oni nemají zájem.“
Předchozí číslo časopisu, které vyšlo 22. února 2021, obsahovalo hrozbu „nevěřícím“, že muslimové, kteří žijí na Západě, je zabijí, a vyzvalo mudžahedíny, aby „oplodnili zemi krví Židů“ a „osamělé vlky“, aby prováděli útoky proti „nevěřícím“.
Tolik z nových výzev džihádistů. Podobné výzvy přichází také od ISIS a občas se jich dokonce nějaký ten muslim i chytí. Některé útoky byly iniciovány právě na základě podobných výzev. Každopádně je znát, že muslimové vnímají, že většina káfirů si vůbec jejich hrozby neuvědomuje. A to mohamedány samozřejmě těší. O to více totiž budou bezvěrci překvapeni, až skutečně muslimové udeří třeba mohutnými koordinovanými útoky na mnoha místech najednou…
Trepifajksl
Tady se dějí na Glorii věci. Napsal jsem komentář, chci si přečíst reakci a vybafne na mě obrázek, že příspěvek byl odstraněn. To je nesmysl odstraňovat celé vlákno, kvůli jednomu pravdivému komentáři. Stačí mi smazat komentář , ne?
Freddy Gargamel
Divné... žeby sa už aj tu cenzurovalo? 😷
Trepifajksl
Tady už leta mizejí příspěvky. Když někdo napíše nepohodlný komentář, tak se sbalí celé vlákno. To už jsem zde zažil mnohokrát i v minulosti. Jednou jsem komentoval s odkazem, druhý den hledal svůj komentář kvůli tomu odkazu, abych si fakta uložil a celé vlákno fuč.
Jana V
Mně se teď také ztratil příspěvek .
johanika
Celá situácia je "ľudskými hyenami" dosť zneužívaná.
V Brne sa starší 75-ročný otec s nevlastným synom súdia a sporia o dedičstvo po matke - malý byt v centre. V piatok syn počkal, kým otec odíde a spolu so zámočníkom odvŕtali zámok a nasťahovali do bytu ukrajinských utečencov. Nakoľko sa medzi nimi nachádzali aj 3 malé deti, polícia po príchode otca vo večerných hodinách nedovolila zasiahnuť …More
Celá situácia je "ľudskými hyenami" dosť zneužívaná.

V Brne sa starší 75-ročný otec s nevlastným synom súdia a sporia o dedičstvo po matke - malý byt v centre. V piatok syn počkal, kým otec odíde a spolu so zámočníkom odvŕtali zámok a nasťahovali do bytu ukrajinských utečencov. Nakoľko sa medzi nimi nachádzali aj 3 malé deti, polícia po príchode otca vo večerných hodinách nedovolila zasiahnuť. Nakoľko ide o byt, ktorý je predmetom prebiehajúceho sporu a zúboženým ľuďom nemožno brať strechu nad hlavou, nezasiahli ani neskôr... dedko sa k svojim liekom, zubnej kefke a osobným veciam dodnes nedostal...a ešte mu ten "syn" pohrozil, že pri ďaľšom súdnom pojednávaní obráti všetko proti nemu, lebo odmieta pomôcť tým, čo to najviac potrebujú...
Aj takéto príbehy píše táto doba... (príbeh je spred dvoch týždňov).
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Evanjelium podľa Matúša 10
17 Chráňte sa ľudí, lebo vás vydajú súdom, budú vás bičovať vo svojich synagógach 18 a pre mňa vás budú vláčiť pred vladárov a kráľov, aby ste vydali svedectvo im aj pohanom. 19 Ale keď vás vydajú, nestarajte sa, ako a čo budete hovoriť, lebo v tú hodinu vám bude dané, čo máte povedať. 20 Veď to už nie vy budete hovoriť, ale Duch vášho Otca bude hovoriť vo …More
Evanjelium podľa Matúša 10
17 Chráňte sa ľudí, lebo vás vydajú súdom, budú vás bičovať vo svojich synagógach 18 a pre mňa vás budú vláčiť pred vladárov a kráľov, aby ste vydali svedectvo im aj pohanom. 19 Ale keď vás vydajú, nestarajte sa, ako a čo budete hovoriť, lebo v tú hodinu vám bude dané, čo máte povedať. 20 Veď to už nie vy budete hovoriť, ale Duch vášho Otca bude hovoriť vo vás. 21 Brat vydá na smrť brata a otec dieťa. Deti povstanú proti rodičom a pripravia ich o život. 22 Všetci vás budú nenávidieť pre moje meno. Ale kto vytrvá do konca, bude spasený. 23 Keď vás budú prenasledovať v jednom meste, utečte do druhého. Veru, hovorím vám: Nebudete hotoví s izraelskými mestami, kým nepríde Syn človeka. 24 Žiak nie je nad učiteľa ani sluha nad svojho pána. 25 Stačí, keď je žiak ako jeho učiteľ a sluha ako jeho pán. Keď pána domu nazvali Belzebulom, o čo skôr jeho domácich?!

Evanjelium podľa Matúša 24
9 Potom vás vydajú na mučenie, budú vás zabíjať, a všetky národy vás budú nenávidieť pre moje meno. 10 Vtedy mnohí odpadnú a budú sa navzájom udávať a nenávidieť. 11 Vystúpi mnoho falošných prorokov a zvedú mnohých. 12 A pretože sa rozmnoží neprávosť, v mnohých vychladne láska. 13 Ale kto vytrvá do konca, bude spasený. 14 Toto evanjelium o kráľovstve sa bude hlásať po celom svete na svedectvo všetkým národom. A potom príde koniec.

Evanjelium podľa Marka 13
9 Vy sa však majte na pozore. Vydajú vás súdom, budú vás biť v synagógach a pre mňa budete stáť pred vladármi a kráľmi, aby ste im vydali svedectvo. 10 Ale najprv sa musí hlásať evanjelium všetkým národom. 11 Až vás povedú, aby vás vydali, nestarajte sa dopredu, čo budete hovoriť, ale hovorte, čo vám bude dané v tú hodinu. Veď to už nie vy budete hovoriť, ale Duch Svätý. 12 Brat vydá na smrť brata a otec dieťa. Deti povstanú proti rodičom a pripravia ich o život. 13 Všetci vás budú nenávidieť pre moje meno. Ale kto vytrvá do konca, bude spasený.

Evanjelium podľa Lukáša 12
11 Keď vás budú vodiť do synagóg, pred úrady a vrchnosti, nestarajte sa, ako a čím sa budete brániť alebo čo budete hovoriť, 12 lebo Duch Svätý vás v tú hodinu poučí, čo treba hovoriť.“
Coburg
POčul som o podobnom prípade aj v Bratislave. Zisťujem podrobnosti.
štefan161
To je sila
Jdu blejt velebnosti...