BAH
5415.5K
LovVal
Szkoła Modlitwy z Teresą od Jezusa domjozefa.pl/aktualnosci/1059-Szkola-Mod…
alanowa
"Gdy przejmował diecezję, według archiwów IPN, abp Pylak był zarejestrowany jako Tajny Współpracownik "Bolesław". Był werbowany dwukrotnie. Pierwszy raz we wrześniu 1959 r. "na zasadzie dobrowolnej i przyjął wtedy pseudonim "Teolog". Latem 1965 r. został wyrejestrowany, bo miał odmówić dalszej współpracy. Ponownie został zarejestrowany jako agent - "Bolesław" - w lipcu 1971 r. Czy i na kogo …More
"Gdy przejmował diecezję, według archiwów IPN, abp Pylak był zarejestrowany jako Tajny Współpracownik "Bolesław". Był werbowany dwukrotnie. Pierwszy raz we wrześniu 1959 r. "na zasadzie dobrowolnej i przyjął wtedy pseudonim "Teolog". Latem 1965 r. został wyrejestrowany, bo miał odmówić dalszej współpracy. Ponownie został zarejestrowany jako agent - "Bolesław" - w lipcu 1971 r. Czy i na kogo donosił - nie wiadomo, bo materiały dotyczące ks. Pylaka zostały zniszczone."

Więcej... lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,7559795…
alanowa
a ten ksiądz od wahadełek to taki był aktywny że 2 razy był rejestrowany jako TW .Ale to chyba nie wypada o tym mówić ,bo to sa takie szacowne postacie..
2 more comments from alanowa
alanowa
Jak sie analizuje autorów tych ataków na ks Piotra z Episkopatu to tam chyba nie ma normalnego kapłana bez przeszłości kapusia .To się poprostu w głowie nie mieści.Ksiądz TW??? Kapusie decydują o losie polskiego kościoła , występują jako największe autorytety .Wytrenowanym ,drżącym ,miłosiernym głosem ostrzegają wiernych przed księdzem Natankiem .Bardzo martwią się o los swoich owieczek ,które …More
Jak sie analizuje autorów tych ataków na ks Piotra z Episkopatu to tam chyba nie ma normalnego kapłana bez przeszłości kapusia .To się poprostu w głowie nie mieści.Ksiądz TW??? Kapusie decydują o losie polskiego kościoła , występują jako największe autorytety .Wytrenowanym ,drżącym ,miłosiernym głosem ostrzegają wiernych przed księdzem Natankiem .Bardzo martwią się o los swoich owieczek ,które zwiedzione przez księdza Piotra domagają się żeby Pan Jezus został ogłoszony Królem Polski . A po co to komu???Po co Jezus na tronie Polski..
alanowa
jeżeli ktoś w Polsce domaga się prawdy o Smoleńsku to wszystkie media atakują go jako siewcę nienawiści ,fermentu.Kiedy ks.Natanek wskazuje zło ,które zakrada się do KK to jest okrzyknięty zdrajca KK ,rozłamowcem.Najgorsze ,że ci ,którzy krzyczą najgłośniej ,którzy judzą , gdyby mieli sumienie ,to do końca dni w celi klasztornej powinni bić się w piersi i przepraszać Boga za współpracę z SB,za …More
jeżeli ktoś w Polsce domaga się prawdy o Smoleńsku to wszystkie media atakują go jako siewcę nienawiści ,fermentu.Kiedy ks.Natanek wskazuje zło ,które zakrada się do KK to jest okrzyknięty zdrajca KK ,rozłamowcem.Najgorsze ,że ci ,którzy krzyczą najgłośniej ,którzy judzą , gdyby mieli sumienie ,to do końca dni w celi klasztornej powinni bić się w piersi i przepraszać Boga za współpracę z SB,za zdradę przyjaciół ,za blokowanie Intronizacji Chrystusa na króla Polski ,za opuszczenie obrońców krzyża po zamachu smoleńskim,za współprace z masonerią ,za otumanianie i manipulowanie całym klerem ,za deprecjację religii katolickiej..Takie mamy czasy ,że na tych kapłanów nic nie mozna powiedziec bo może tam jakiś niewinny jest i można go skrzywdzić słowem ,bo nie każda współpraca została do końca udowodniona ,bo masoneria to już dzisiaj nie jest złem .tak jak i sam lucyfer staje się trochę dobry skoro ma tylu wyznawców ,a tronu Polski nie można oddać Chrystusowi bo wyznawcy judaizmu zablokowali ten tron dla swojego króla który ma niebawem przybyć na ziemię ,a wiadomo że ten tron obsadza ,kto ma więcej siły..
Arka
to bylo odnossnie do
amoreloo — 2012-02-08 16:12:11:
że jacys szawarze sa to mi tez sie nie podoba .bo tego żaden papież nigdy nie zatwierdzil a Biskupi godzą sie na to to jest masakra
ale to nie zmienia faktu,ze Natanet buntuje innych tylko

moze spiacy sie obudza..i zmadrzeja?
Arka
co ty pleciesz tutaj..kto kogo buntuje..Czy ks.Piotr kaze komus sluchac kazan? Czy kaze komukowliek jezdzic do Grzechyni? Czy kazal tobie sie logowac na portalu, sluchac nagran kazan i czytac komentarze? Wiele jest innych materialow na portalu -ale wchodzisz z premedytacja ze swoimi "madrosciami" wlasnie tu. Widocznie lubisz sie awanturowac, albo ktos ci kazal balagan tu wprowadzac.
amoreloo
że jacys szawarze sa to mi tez sie nie podoba .bo tego żaden papież nigdy nie zatwierdzil a Biskupi godzą sie na to to jest masakra
ale to nie zmienia faktu,ze Natanet buntuje innych tylko
Krystian10
www.youtube.com/watch W Tym Kazaniu Jest o Kard. Dziwiszu
amoreloo
na pewno nic takiego Na ARCYBISKUPA nie powiedział!!!
antychryst przyjdzie na ziemię w swoim czasie ale szatani już są i zbierają żniwo nienawiści.

Mowil slyszałem i mówil,ze Dziwisz chce byc jak Bóg .. mowil ze to sie dzieje
Natanek sieje nienawisc do calego koscioła
masada
na pewno nic takiego Na ARCYBISKUPA nie powiedział!!!
antychryst przyjdzie na ziemię w swoim czasie ale szatani już są i zbierają żniwo nienawiści.
amoreloo
JózefK brak argumentów ,tylko złość w tobie człecze jest i nienawiść

to samo mowie tobie .bo bredzisz

Cud się stał pewnego razu
dziad przemówił do obrazu
obraz jemu ani słowa
taka była ich rozmowa
Malgorzata11
Dzięki za ten link,no cóż ,miła pogawędka dwóch dobrze sytuowanych duchownych,prowadzący neutralni poglądowo,więc dołem można między czasie przeczytać jak horoskop widzi twój dzień(uważaj na klucze !)tak więc ludzie dowiaduja się że władze Kościelne mają problem rodem z XVI wieku,że w dobie dialogowania i tolerancji ekumenicznej ,na własnym podwórku te zasady inaczej się stosuje - suspensa dla …More
Dzięki za ten link,no cóż ,miła pogawędka dwóch dobrze sytuowanych duchownych,prowadzący neutralni poglądowo,więc dołem można między czasie przeczytać jak horoskop widzi twój dzień(uważaj na klucze !)tak więc ludzie dowiaduja się że władze Kościelne mają problem rodem z XVI wieku,że w dobie dialogowania i tolerancji ekumenicznej ,na własnym podwórku te zasady inaczej się stosuje - suspensa dla Kapłana a dla wiernych wykluczenie!Rozgrzeszenia nie dostaniecie, i co?
Ano ,niech mili państwo z Pytania na śniadanie zrobią sondaż na ulicy, co to jest Rada Stała Episkopatu? Czy odpowiedzi będą się nadawały do wyemitowania?Śmiem wątpić!
amoreloo
Pan Jezus mowil św Faustynie często,ze posluszenstwo jest najwazniejsze i jeszcze raz posluszenstwo
Posluszenstwem wiecej zaslug ma niz by po kolanach na pielgrzymke szła
a ks Natanek nie jest posluszny tak jak Rydzyk nie jest
On bredzi mówil,ze Dziwisz jest antychrystem
amoreloo
"Ludzka pycha prowadzi do razłamu w Kosciele"
Tak Panie kś Natanku 👍
masada
Gdyby się ks. Piotr Natanek ośmieszał, nigdy by nie otrzymał tytułu naukowego dr habilitowany!
masada
w Ewangelii Chrystus mówi-przyjdą czasy , że zdrowej nauki nie będą słuchać,Proroków będą mieli za nic, ich uszy będą głuche, a oczy ślepe.Ten bełkot niektórych forumowiczów o tym już świadczy.
amoreloo
Jeśli Dziwisz widzie ,ze Ksiadz Natanet ośmiesza sie itd to chyba trzeba sie przystosowac do tego .. ludzie
+ + +
siostramaria, czy które tam wcielenie przeciwników Intronizacji Jezusa Chrystusa, naucz się najpierw po polsku pisać, a później popracuj nad gramatyką, by zakończyć logiką. Po tych etapach proponuję, poczytać mistyków kościoła, a także jaki los im KOŚCIOŁ często zgotował. Jak za jakiś rok opanujesz to wszystko, chętnie Ciebie poczytamy.
Malgorzata11
Piękne słowa o uwielbianiu Oblicza BOŻEGO,wiadomo że jak Kogoś kochamy ,to chcemy widzieć Go jak najczęściej,to naturalne wyrażanie uczuć.Dom bez Świętych Obrazów jest nie do pomyślenia,toż to pierwsza Biblia dla dzieci,jeśli wzrastają patrząc na Święte wizerunki.
Jak z tym jest u katolików dzisiaj? Trzeba się rozejrzeć po ścianach znajomych ,i może niektórym Obraz dać w prezencie ,bo sami się …More
Piękne słowa o uwielbianiu Oblicza BOŻEGO,wiadomo że jak Kogoś kochamy ,to chcemy widzieć Go jak najczęściej,to naturalne wyrażanie uczuć.Dom bez Świętych Obrazów jest nie do pomyślenia,toż to pierwsza Biblia dla dzieci,jeśli wzrastają patrząc na Święte wizerunki.
Jak z tym jest u katolików dzisiaj? Trzeba się rozejrzeć po ścianach znajomych ,i może niektórym Obraz dać w prezencie ,bo sami się na zakup nie zdecydują.
Szczęść BOŻE Księdzu Piotrowi!