CÓRKA MARYI
325.5K

Matka Zbawienia: Ostatnia tajemnica fatimska nie została ujawniona, tak była przerażająca

Mother of Salvation: The last secret of Fatima was not revealed, so terrifying was it

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

poniedziałek, 22 lipca 2013 roku, godz. 20.17

Moje dziecko, oszustwo, które czeka świat, będzie tak trudne do rozpoznania, że tylko ci, którzy oddadzą się Bogu i złożą w Moim Synu całą swoją ufność, będą w stanie znieść próby, które nadejdą.

W 1917 roku dałam światu proroctwa, lecz ostatnia tajemnica fatimska nie została ujawniona, tak była przerażająca dla tych, którzy są w Kościele katolickim.

Ostatnia tajemnica fatimska wciąż pozostaje nieznana dzieciom Bożym, chociaż 26 stycznia 2012 roku jej część została wam ujawniona. Bardzo niewielu w Kościele zostało w nią wtajemniczonych. Teraz następna część ostatniej tajemnicy fatimskiej musi zostać ujawniona, abym mogła ostrzec ludzkość przed konsekwencjami lekceważenia Mojej Interwencji pomagania w ratowaniu dusz.

Kościół został opanowany od wewnątrz przez wrogów Boga. Oni – a jest ich dwudziestu, którzy nadzorują go od wewnątrz – stworzyli największe oszustwo. Wybrali człowieka nie od Boga, a Ojciec Święty, któremu przyznano Koronę Piotra, został starannie usunięty.

Szczegóły, które ujawniłam, są takie, że przy końcu czasów będzie dwóch ludzi noszących Koronę Piotra. Jeden z nich będzie cierpiał z powodu kłamstw, które zostały utworzone, aby go skompromitować, i które w rzeczywistości uczynią z niego więźnia. Ten drugi, który został wybrany, doprowadzi do zniszczenia nie tylko Kościół katolicki, ale wszystkie kościoły, które czczą Mojego Ojca i które przyjmują Nauczanie Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, Zbawiciela świata.

Może być tylko jedna głowa Kościoła na ziemi upoważniona przez Mojego Syna i on musi pozostać papieżem aż do śmierci. Każdy inny, kto twierdzi, że zasiada na Stolicy Piotrowej, jest oszustem.
To oszustwo ma jeden cel, aby przekazać dusze Lucyferowi, a dla takich dusz, które dalej nic nie będą rozumiały, jest mało czasu, by zostały uratowane.

Dzieci, musicie zwrócić teraz uwagę tylko na jedno ostrzeżenie. Nie odchodźcie od Nauczania Mojego Syna. Poddawajcie w wątpliwość każdą nową doktrynę, która może być wam przedstawiana, o której będą twierdzić, że pochodzi z Kościoła Mojego Syna na ziemi. Prawda jest prosta. Ona nigdy się nie zmienia. Dziedzictwo Mojego Syna jest bardzo jasne. Nie pozwólcie, aby ktokolwiek zaćmił waszą ocenę sytuacji.

Wkrótce proroctwa fatimskie staną się zrozumiałe. Wszystko to dzieje się teraz przed niewierzącym światem, ale niestety, bardzo niewielu to zrozumie, zanim będzie za późno. Módlcie się, módlcie się, módlcie się tak często, jak to możliwe, Moim najświętszym Różańcem, każdego dnia, aby osłabić skutki zła, które was otacza.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Wykorzystają proroctwa z Fatimy, aby zbezcześcić Mój wizerunek, przedstawiając …

JEZUS: Mój biedny święty Wikariusz papież Benedykt XVI zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej …


JEZUS: Mój umiłowany papież Benedykt XVI był prześladowany i zbiegł ..

Matka Zbawienia: Odmawiajcie Mój Różaniec za wszystkich, którzy rządzą w Rzymie

JEZUS: Wy, Moi nieliczni wybrańcy, którzy odpowiadacie na Moje wezwanie, przez wasze cierpienie …

_______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Moje dziecko, oszustwo, które czeka świat, będzie tak trudne do rozpoznania, że tylko ci, którzy oddadzą się Bogu i złożą w Moim Synu całą swoją ufność, będą w stanie znieść próby, które nadejdą."