CÓRKA MARYI
211.2K

JEZUS: Musimy pracować razem, dzieci, dla dobra całej ludzkości, w naszej walce o powstrzymanie antychrysta i jego okrutnego planu oszustwa

JESUS: We must work together, children, for the sake of all of mankind, in our battle to prevent the antichrist and his atrocious plan of deception

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

czwartek, 16 lutego 2012 roku, godz. 20.00

Moja szczerze umiłowana córko, musisz powiedzieć Moim dzieciom, wszystkim Moim wyznawcom, aby się połączyli i utworzyli łańcuch ochrony w modlitwie.

Łącząc się jako bracia i siostry w modlitwie za te zagubione dzieci, które błąkają się, szukając miłości do Mnie, ale które nie mogą odnaleźć pokoju w swoich duszach, możecie je uratować. Oni was potrzebują, byście modlili się za nich, ponieważ Ostrzeżenie nie nawróci tych biednych dusz.

Wy, Moi wierni wyznawcy, przynieście Mi pocieszenie, którego potrzebuję, gdy widzę straszny ból i niedolę, których doświadczają teraz Moje dzieci niemal w każdym zakątku świata.

Ta nikczemna grupa, składająca się z najpotężniejszych i elitarnych światowych grup, dopuszcza się największego kłamstwa poprzez swoje rozmyślne spiskowanie, aby przejąć kontrolę nad krajami Bliskiego Wschodu, Europy i Stanami Zjednoczonymi.

Ich plan ujawnia się na waszych oczach. Czy nie widzicie? Ten plan rozwijał się przez dziesięciolecia. Każde z Moich dzieci przez cały czas musi być czujne. Nie pozwólcie im zabrać waszych krajów. Powstańcie przeciwko nim. Pieniądze są ich bronią oszustwa. Upadek waszych systemów bankowych był celowy.

Przechodzą teraz do zakończenia kolejnej fazy swojego planu. Wy, dzieci, możecie zatrzymać jego realizację poprzez swoje modlitwy. Mój Ojciec stawia już przeszkody na ich drodze. Moi wyznawcy znajdują się w wielu krajach. Musicie teraz połączyć się razem w modlitwie, aby powstrzymać europejskich przywódców, spośród których niektórzy w nikczemny sposób nieuchronnie sprowadzają straszną niedolę na niewinnych ludzi.

Wzywam was do odmawiania tej Modlitwy Krucjaty.

Modlitwa Krucjaty 31
Modlitwa Łańcucha Ochrony

O mój Jezu, niech moja modlitwa przywoła Twojego Ducha Świętego, by zstąpił na tych przywódców, którzy kierują się pożądaniem, zachłannością, chciwością i pychą, by zaprzestali prześladowania Twoich niewinnych dzieci.

Proszę Cię o powstrzymanie ubóstwa, głodu i wojen, by nie wyniszczały Twoich dzieci, i modlę się, żeby przywódcy europejscy otworzyli swoje serca na prawdę o Twojej Miłości. Amen.


Moja córko, łańcuch modlitwy rozciągnie się daleko i szeroko, a Moc Ducha Świętego pomoże powstrzymać tych ludzi, którzy mają władzę, by zakończyć cierpienia, i zastopować ich w ich działaniach.

Szerz Moje Słowo, aby szerzyć nawrócenie.

Mój czas, abym przybył panować, jest bliski. Zatem nie będzie wystarczająco czasu, aby uratować wszystkie dusze. Uczyńcie dla Mnie wszystko, co możecie, dla waszego Jezusa, Który was kocha i troszczy się o was wszystkich.

Musimy pracować razem, dzieci, dla dobra całej ludzkości, w naszej walce o powstrzymanie antychrysta i jego okrutnego planu oszustwa. Nadzieja, miłość i modlitwy, dzieci – tego od was oczekuję.

Dziękuję wam za całą waszą wierność i posłuszeństwo. Nie widzieliście, ale uwierzyliście. Gdy usłyszeliście Mój Głos poprzez te Orędzia, rozpoznaliście Mnie. Byliście w stanie to uczynić z powodu Ducha Świętego, który panuje w waszych duszach. Musicie dzielić się tym wielkim Darem, abyście mogli przyprowadzić ze sobą wszystkich swoich najbliższych do Mojego Nowego Raju na ziemi.

Kocham każdego z was. Przynosicie Mi tak wielkie pocieszenie i radość.

Wasz umiłowany Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…iekszego-klamstwa-aby-przejac-kontrole-nad-krajami

__________________________________________________________

Grupy Modlitewne

Pan Jezus zachęca nas do zakładania grup modlitewnych „Jezus do ludzkości”

niedziela, 23 października 2011 roku, godz. 19.15

„Moja szczerze umiłowana córko, musi być wiadome, że pragnę stworzyć Armię grup modlitewnych na całym świecie. Podam wam, Moja Armio, Modlitwy, które trzeba będzie odmawiać dla ratowania dusz [są to Modlitwy Krucjaty i Modlitwy Litanie – przypis red.]. Te grupy modlitewne będą się powiększać, a ich szeregi wzrosną do prawdziwej Armii oddanych wyznawców, aby przedstawić wszystkim prawdę o Mojej Boskiej Obietnicy Zbawienia. Te grupy, jak nakazuje Mój umiłowany Ojciec, mają tworzyć Armię, która zmierzy się z ciemnością zła spowodowaną przez szatana, jego wyznawców i zwolenników”

Jeśli chcesz dołączyć do grupy modlitewnej w twojej miejscowości, skontaktuj się z nami, email podajemy na stronie jezusdoludzkosci.pl/kontakt

Zapraszamy na ogólnopolskie i międzynarodowe cykliczne spotkania modlitewne online na platformie zoom, ogłoszenia o spotkaniach znajdziesz na stronie biuletynu Biuletyn informacyjny „Jezus do ludzkości” - na temat Krucjaty Modlitwy i Księgi Prawdy

Zapraszamy także na codzienne spotkania modlitewne na platformie zoom, bez rejestracji. Linki do spotkań codziennych są dostępne na naszej stronie na Facebooku Jezus Do Ludzkości

_________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Dziękuję wam za całą waszą wierność i posłuszeństwo. Nie widzieliście, ale uwierzyliście. Gdy usłyszeliście Mój Głos poprzez te Orędzia, rozpoznaliście Mnie. Byliście w stanie to uczynić z powodu Ducha Świętego, który panuje w waszych duszach. Musicie dzielić się tym wielkim Darem, abyście mogli przyprowadzić ze sobą wszystkich swoich najbliższych do Mojego Nowego Raju na ziemi."