ona
313.5K
(Wrzucam jeszcze raz przetłumaczony artykuł) Putin uwalnia 35 000 uwięzionych dzieci na Ukrainie. Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w sobotę Donaldowi J. Trumpowi, że jego „Specjalna Operacja …More
(Wrzucam jeszcze raz przetłumaczony artykuł)

Putin uwalnia 35 000 uwięzionych dzieci na Ukrainie.

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w sobotę Donaldowi J. Trumpowi, że jego „Specjalna Operacja Wojskowa” na Ukrainie wyzwoliła 35 000 dzieci z niewoli indentyfikacyjnej na tym, co nazwał „węzłem Europy Wschodniej dla światowej sprzedaży szczególnie małych dzieci”, powiedział Mar-a- Źródło Lago wtajemniczonych w rozmowy między dwoma najpotężniejszymi przywódcami świata.

Jeśli słowa Putina były szczere, jego pierwotnym powodem przyjazdu na Ukrainę było zniszczenie laboratoriów broni biologicznej finansowanych przez USA, Europę Zachodnią i Izrael. Ale kiedy rosyjskie siły specjalne, czyli Spetznas, przypadkowo natknęły się na obóz pedofilów w środkowej Ukrainie i dowiedziały się, że w ukraińskim krajobrazie są setki takich placówek, Putin opowiedział się za nową sprawą: zmiażdżeniem każdego „brudów i szumowin” pedofilów i zrównaniem z ziemią każdego piekielnego kręgu handlu dziećmi atakujący „kraj bezbożny”.

W sobotę Putin ujawnił Trumpowi, że około 35 000 dzieci, z których większość to Rosjanie, zostało uwolnionych z niewoli seksualnej po tym, jak jego siły zidentyfikowały i dyskretnie zaatakowały 150 sabatów handlu ludźmi.

„Wyzwoleń tych w większości dokonał rosyjski Specnas. Putin powiedział Trumpowi, że nie może samowolnie zbombardować obozów, ponieważ nie ma możliwości dowiedzenia się, czy w środku są dzieci, a nawet czy handlarze dziećmi nadal nadzorują operacje. W wielu miejscach handlarze uciekli z powodu wojny, pozostawiając dzieci, aby same sobie radziły” – powiedział nasz informator.

Nie wszystkie jednak kryjówki handlu były ukryte w odległych, niedostępnych obszarach ukraińskiej wsi.

Według Putina siły specjalne znalazły ekspansywny konsorcjum handlu dziećmi w biurowcu oddalonym o dwie przecznice od Domu Rządu, głównego miejsca prowadzenia działalności przez Wołodymyra Zełenskiego, w centrum Kijowa. Spetznas przeniknął do struktury, zabił 8 handlarzy i ujrzał naprawdę makabryczną scenę: sześćdziesiąt pięć dzieci było hodowanych w ciasnych klatkach.

– Właśnie dlatego, prezydencie Trump, walczymy. To, że pies Zełenski o tym nie wiedział, jest niemożliwe. To było tuż pod jego nosem. Na całej Ukrainie spotykamy dzieci rosyjskie, ukraińskie, dzieci z Europy i, tak, więcej ze Stanów Zjednoczonych. Ci źli ludzie, którzy za tym stoją – muszą zostać zmiażdżeni, wytępieni. Ukraina jest duża, a te brudy miały dziesięciolecia, by zdziałać horrory” – powiedział Trumpowi Putin.

Co więcej, Putin powiedział, że Spetznas odzyskał zakurzoną księgę z magazynu w porcie Mariupol. Handlarze dziećmi przekształcili budynek w centrum przetwarzania, z którego dzieci były przywożone i wywożone z Ukrainy. Putin powiedział, że księga zawiera wymyślone nazwiska, daty, płeć i wiek dzieci, które handlarze wywieźli z kraju. Najwcześniejsza data w księdze to 2 marca 2005 r.

„To niewiarygodne, absolutnie niewiarygodne, jak długo to się dzieje” – powiedział Trump Putinowi. „To, co robisz, jest niesamowite, naprawdę niesamowite, ale świat po prostu w to nie wierzy”.

Putin powiedział, że nie obchodzi go, co świat o nim myśli, ponieważ jego misja była cnotliwa i honorowa, i przysiągł, że w razie potrzeby przemierzy całą Europę Wschodnią, aby osiągnąć uciążliwy i konieczny cel.

„Ci przestępcy działali tu zło od 1991 roku, zbyt długo. Teraz to się kończy” – powiedział Putin.
Przez

Michael Baxter
5 kwietnia 2022

realrawnews.com/…/putin-frees-35000-imprisoned-children-in-ukraine/
megur shares this
56
czesio i muchy
cała europa bała się najazdu Putina ,a głównie konsekwencji że wyda się w końcu ich pojebane hobby- gwałcenie i zabijanie dzieci a także handel żywymi oraz ich organami! ot i cała tajemnica wiary sqrwionych elit !