Dziesięć głównych "pseudonimów" urazów wywołanych przez szczepionki, przypisywanych COVID

Sposoby, w jaki zdrowie dzieci jest niszczone przez toksyczną żywność i medycynę, oraz jak psychiatria wykorzystuje objawy toksyczności, aby wcisnąć eksperymentalne leki... depresję, ataki paniki lub "zaburzenie dwubiegunowe"- z powodu aspartamu ...

SD Wells
Co by się stało, gdybyś dowiedział się, że cała pandemia została spreparowana przez złowrogich spiskowców, którzy spreparowali/wykorzystali chorobę, stworzyli śmiertelne "szczepionki", aby jej "zapobiegać" (w rzeczywistości ją tworzyć) i wymyślili dla niej język, mandaty i terminologię, które były oparte na kłamstwach? Czy jesteś "długodystansowcem"? To ktoś, kto złapał wirusa, rzekomo ma objawy, które trwają pozornie wiecznie, jak niemożność pełnego oddychania, palpitacje serca i upośledzenie poznania i zdrowia psychicznego. Dziwne, prawda? Jak znana "grypa" kiedykolwiek wcześniej zrobiła to ludziom? Brzmi zbyt daleko, by mogło być prawdziwe. A to dlatego, że tak jest.

Wszystkie te długoterminowe, poważne zdarzenia zdrowotne z "Long Covid" są tak naprawdę chronicznymi zdarzeniami niepożądanymi z powodu szczepień przeciwko grypie Fauci.
Witamy w trzecim roku oszustwa. Jesteśmy w okresie, w którym społeczeństwo cierpi na chorobę wywołaną przez media, gdzie każda poważna choroba i dolegliwość jest obwiniana o cokolwiek innego niż szczepionki. Nazywa się chorobą WOS , akronimem od „wszystko oprócz szczepionek”. Masz „Długi Covid?” To długoterminowa szkoda dla zdrowia spowodowana toksycznymi białkami kolczastymi (tlenek grafenu), które zatykają cały układ naczyniowy, oczyszczając narządy, serce i mózg. Czy zauważyłeś wszystkie nagłe zawały serca na całym świecie, które przytrafiają się całkowicie zdrowym ludziom, takim jak sportowcy, wojskowi i piloci? Czy zdałeś sobie sprawę , że liczba aborcji , zachorowań na raka i demencji gwałtownie rośnie, odkąd zastrzyki z Covid zostały wstrzyknięte 270 milionom Amerykanów? To nie przypadek. Czy widziałeś (fałszywe) wieści o zdrowych sportowcach na całym świecie, którzy nagle umierają z powodu zawału mięśnia sercowego po usłyszeniu gwizdka sędziego lub podczas wchodzenia pod zimny prysznic po treningu? To się nazywa choroba białka "spik"e, ponieważ ich serca nie są w stanie przepompować krwi przez wszystkie blokady spowodowane szczepieniami grypy Fauci, ale media i CDC obwiniają wszystko oprócz szczepionek ( WOS ).

Top 10 "pseudonimów" chorób, śmierci wywołanej szczepionką, o którą obwinia się "Fauci Flu"
#1. Długi covid
#2. SADS lub SIDS
#3. Przewlekłe zapalenie
#4. Rzadkie
skrzepy krwi
#5. Nawrót COVID
#6. Zawał serca od zimnego prysznica
7. Zawał serca od gwizdka sędziego lub sędziego
#8. Uszkodzenie nerwów
#9. Zmiany sensoryczne
#10. Palpitacje serca


Przewlekłe i ciężkie stany zapalne spowodowane przez białka kolczaste (grafen) zatykające układ naczyniowy, zaostrzające wszystkie istniejące wcześniej stany, choroby, zaburzenia
Jeśli dostałeś zastrzyk białka kolczastego, lub dwa, trzy lub cztery, najprawdopodobniej cierpisz JESZCZE GORZEJ z powodu istniejących wcześniej schorzeń, w tym raka, chorób serca, cukrzycy, otyłości, ciężkich alergii i demencji. Białka kolczaste zatykają cały układ naczyniowy, powodując ciężkie i przewlekłe stany zapalne, które są przyczyną prawie wszystkich chorób i zaburzeń znanych ludzkości. Czy twoje uszy ciągle dzwonią, odkąd wstrzyknięto ci cząsteczkę białka kolczastego (J&J) lub mRNA (szczepienie Pfizer lub Moderna)? Straciłeś znaczną część wzroku, słuchu lub zmysłu węchu i smaku? To nie jest „Długi Covid” — to uszkodzenie spowodowane zastrzykami z terapii genowej. Powinni nazywać to „Długą szczepionką”.

Czy wielokrotnie złapałeś „Covida”, mimo że byłeś przeciwko niemu wielokrotnie szczepiony? Możesz mieć ADE lub chorobę autoimmunologiczną spowodowaną szczepieniem "Fauci Flu". Czy miałeś nawrót Covida? Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że szczepionki nie działają lub przepisano Ci Paxlovid firmy Pfizer , który powoduje nawrót lub „odbicie” Covid, jak to, co dzieje się teraz z obłąkanym Bidenem. Jeśli masz uszkodzenie nerwów, skrzepy krwi, demencję lub zapalenie mięśnia sercowego „niespodziewanie” od czasu wstrzyknięcia terapii genowej, to NIE jest zbieg okoliczności i nie jest to „długi Covid”. Fauci skłamał. On to wszystko zmyślił. Top 10 "aliases" for vaccine-induced injuries blamed on COVID

8 najważniejszych sposobów, w jakie zdrowie dzieci jest niszczone

SD Wells
" Big Food" i "Big Pharma" mają "płomienne palce" na obu końcach, jeśli chodzi o zdrowie większości Amerykanów. To jedna wielka kasa, a to, czego nie wiesz, BĘDZIE cię bolało. Dzisiejsze dzieci są na czele tej ich szatańskiej intrygi, a jedzenie, które jedzą regularnie, napędza "zaburzenia", które są teraz opisane bardzo szczegółowo w DSM - psychiatrycznej "biblii" używanej do rzucania niebezpiecznych, przepisywanych na receptę leków przeciwpsychotycznych na wszystkich, w tym dzieci i maluchy.

Czy Twoje dziecko cierpi na depresję, ataki paniki lub "zaburzenie dwubiegunowe"? To wszystko może być z powodu aspartamu
Prawie wszystkie "bezcukrowe" i "0-cukru" gumy do żucia i cukierki zawierają niszczący zdrowie lek spożywczy o nazwie aspartam (nie tylko składniki poniżej 1% nie wymienia się w składzie w Polsce dopow.). To samo dotyczy tych "dietetycznych" i "zero" cukrowych napojów gazowanych i mieszanek napojów. Większość rodziców poważnie nie docenia mocy tego genetycznie zmodyfikowanego sztucznego słodzika, aby zniszczyć zdrowie psychiczne człowieka, zwłaszcza młodego, rozwijającego się.

Aspartam może powodować zmiany w prekursorach neuroprzekaźników, wywierając głęboki wpływ na poznanie i nastrój, prowadząc do "klinicznej depresji" (jak przemysł psychiatryczny uwielbia to etykietować), niepokoju, ataków paniki, drażliwości oraz upośledzenia koncentracji i pamięci. Aspartam jest doskonałą "receptą" na konieczność stosowania później leków antypsychotycznych. Widzisz ten wzór? To jasne jak słońce, a miliony ludzi, w tym nastolatki, dzieci i maluchy, spożywają aspartam przez cały dzień, każdego dnia, na wiele sposobów.

Wykazano również, że aspartam pozbawia serotoniny, wywołując depresję maniakalną, paranoję, bezsenność i skłonności samobójcze. Badanie opublikowane w czasopiśmie Experimental Neurology wykazało, że MSG powoduje uszkodzenia ciał komórek neuronalnych w podwzgórzu.

Według wielu badań glutaminian sodu, znany również jako „MSG”, powoduje zmiany w mózgu, co może prowadzić do obrzęku mózgu i śmierci. Już w 2008 i 2009 roku przeprowadzono kilka badań na zwierzętach laboratoryjnych, które wykazały, że MSG powoduje zmiany podwzgórzowe spowodowane wczesną otyłością, wszystkie spowodowane spożyciem glutaminianu, MSG. Wyniki i wnioski z tej opartej na dowodach nauki zostały opublikowane w czasopiśmie Experimental Neurology .
Naukowcy stwierdzili, że spożycie MSG miało znaczący i szokujący wpływ na obrzęk komórek mózgowych, a dojrzałe neurony były najbardziej podatne na toksyczne działanie skoncentrowanej soli znajdującej się w tysiącach produktów spożywczych i leków zatwierdzonych przez FDA, a także w niektórych szczepionkach . Wyobraź sobie przerażające skutki wstrzyknięcia tej znanej neurotoksyny. Znajdziesz go w wielodawkowych zastrzykach przeciw grypie i niesławnej szczepionce MMR . MSG można również znaleźć w wielu popularnych produktach, w tym chipsach, dipach, sosach do sałatek, zupach, mrożonych posiłkach, przetworzonych mięsach, mieszankach przypraw, makaronach błyskawicznych i oczywiście większości pikantnych chińskich potraw.

Psychiatria wykorzystuje złe nawyki konsumpcyjne w dzieciństwie, rzucając eksperymentalne leki z fałszywą diagnozą
Och, psycho-przemysłowy kompleks Ameryki. Jak bardzo są źli. Jedną z najbardziej przerażających rzeczy, jakie każdy rodzic może zrobić w tym kraju, jest zabranie dziecka do psychiatry w celu uzyskania pomocy z problemami psychicznymi. To jak pływanie nocą w bagnie... przyjdą krokodyle i aligatory, które za pieniądze - otrzymują premie za „atakowanie” dziecka eksperymentalnymi lekami (SSRI), które zaostrzają problemy spowodowane przez toksyczną żywność, leki i szczepionki, które zalecają pediatrzy i CDC (oraz zatwierdza FDA). Dzieci jedzą na śniadanie płatki zbożowe o wysokiej zawartości fruktozy, syropu kukurydzianego i tarty pop, a potem nie mogą siedzieć spokojnie w szkole lub przedszkolu przez cały ranek. Jest to diagnozowane przez psychiatrów jako ADD i ADHD. Dzieci żują gumę, jedzą słodycze i piją napoje dietetyczne (ponieważ większość ma nadwagę i/lub otyłość), a aspartam powoduje zaburzenia równowagi ośrodkowego układu nerwowego. Jest to diagnozowane przez psychiatrów jako depresja kliniczna i ataki paniki. To błędne koło, które kręci się w kółko. Co za dojna krowa dla nieuczciwych lekarzy, wielkiego jedzenia i ogólnie wielkiej farmacji.

8 najważniejszych sposobów, w jakie zdrowie dzieciństwa jest zakłócane przez toksyczną żywność i leki
#1. Aspartam – powoduje nerwowość i niepokój
#2. Glutaminian sodu – powoduje silne migreny i uszkodzenia mózgu u małych dzieci
#3. Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy – powoduje ADD i ADHD
#4. Maski COVID-19 – pozbawiają osobę do 20% potrzebnego tlenu na cały dzień
#5. COVID-19 „szczepionki” – mogą powodować zakrzepy krwi w organizmie i mózgu ....
#6. Przemysłowe barwniki spożywcze – powodują ADD i ADHD
7. Chemikalia PFAS w tworzywach sztucznych – powodują wady wrodzone i nowotwory
#8. Hormony w mięsie i nabiale – prowadzą do przeciążenia estrogenami ( Natural News )


Medycyna i "elita" ma rozwiązanie problemów które stworzyła - eutanazja - chce swoje ofiary w piekle, niszcząc "ciała" chce zniszczyć duszę ....

Ethan Huff
Kanadyjska grupa hospicyjna naciska na normalizację eutanazji dzieci, które "cierpią" - wiele z nich z powodu urazów po szczepionkach

Kanadyjskie Wirtualne Hospicjum (CVH) właśnie opublikowało książeczkę aktywności dla dzieci, która sugeruje, że „cierpiące” dzieci są głównymi kandydatami do wspomaganego samobójstwa, znanego również jako eutanazja. 26 lipca CVH ogłosiło światu za pośrednictwem Twittera, że jego publikacja MAiD (Medical Assistance in Dying) jest już gotowa. Została ona "skierowana dla młodych ludzi, którzy mają w swoim życiu kogoś, kto może mieć MAiD" - czytamy w "tweecie" obok kolorowej, pro-śmiertnej grafiki, wyraźnie zaprojektowanej, by przemawiać do dzieci. Publikacja zawiera wiele takich obrazów i grafik, a także młodzieżowe czcionki, które ostatecznie prowadzą dzieci do odkrycia, że istnieją trzy "leki", które mogą zabić człowieka. Celem jest sprawienie, by wspomagane samobójstwo wydawało się dzieciom normalne, a także ułatwienie im zrozumienia, że nie jest ono przeznaczone tylko dla starych ludzi. "MAiD" jest wypełniony propagandą mającą na celu wypranie dzieciom mózgów, aby uwierzyły, że eutanazja jest łatwa, bezbolesna - to jest wysoce sporne nawet w kręgach eutanazji - i odpowiednia dla ludzi w każdym wieku, którzy doświadczają wielkich trudności w życiu. Towarzyszy jej inna, podobna książka "Ja i moja choroba", która podobnie sugeruje, że wspomagane samobójstwo "nie boli" i jest normalnym sposobem radzenia sobie z przewlekłym bólem i innymi chorobami. (Powiązane: Eutanazja jest najwyraźniej tak rozpowszechniona w całej Kanadzie, że kraj ma teraz nadmiar dostępnych narządów i tkanek do przeszczepu.)

„Jeśli wiadomość wysyłana z tą kolorową i wciągającą książką ćwiczeń jest taka, że eutanazja staje się normalnym, nieszkodliwym aktem, który; nie boli a, kto cierpi, w jaki sposób ma chore i / lub cierpiące dziecko może uciec przed cierpieniem , że może to być dla nich odpowiednie rozwiązanie – zwłaszcza gdy "MAiD" zostanie rozszerzony na pełnoletnich nieletnich?” – pyta Alex Schadenberg, pisząc dla LifeSiteNews .

Kanadyjscy podatnicy finansują śmierć
W 2004 roku CVH zapoczątkowało wirtualne dążenie do eutanazji w Kanadzie. W tym czasie CVH uruchomiło pierwszą w historii internetową platformę zasobów, „[która] mogłaby rozwiązać niektóre krajowe luki w opiece paliatywnej”. Wysiłek CVH byłby pierwszą próbą uczynienia eutanazji tak łatwą jak bułka z masłem dla Kanadyjczyków, dzięki wirtualnemu połączeniu ich z szeregiem specjalistów ds. zdrowia nastawionych na wspomagane samobójstwo. W 2004 r. CVH osiągnął swój cel z 34 000 przypadków. W 2020 roku liczba ta wzrosła do 2,3 miliona przypadków. Nawiasem mówiąc, CVH jest mocno finansowane przez kanadyjskich podatników. Regionalny Urząd Zdrowia Winnipeg rzuca na to gotówką, podobnie jak Health Canada i Veteran Affaires Canada. Według dr Joela Zivota, anestezjologa i lekarza intensywnej opieki w Emory University School of Medicine, nie ma sposobu, aby naprawdę wiedzieć, czy eutanazja jest bezbolesna, jak twierdzą jej zwolennicy, ponieważ nikt nigdy tak naprawdę nie śledził procesu u ofiary .

„Monitory nie są używane”, mówi. „Nie ma monitorów mierzących fale mózgowe ani aktywność serca. Lekarze twierdzą, że odebrałoby to intymność doświadczenia osobie i rodzinie”.
Innymi słowy, bycie zabitym farmaceutykami prawdopodobnie zaszkodzi , a establishment po prostu daje wymówki dotyczące „intymności”, dlaczego nikt nie powinien się dowiedzieć na pewno. Zivot chciałby zobaczyć autopsje przeprowadzane w przypadku śmierci "MAiD", aby dokładnie zobaczyć, jak trucizny farmaceutyczne, które kończą życie, wpływają na organizm człowieka. Unikanie użycia środków paraliżujących w trakcie procedury pozwoliłoby na bardziej realistyczną ocenę doświadczenia odbiorcy MAiD – twierdzi.
„Dzieci, które straciły rodzica lub rodzeństwo w wyniku samobójstwa, mogą doznać głębokiej traumy z powodu tego doświadczenia” – napisał na Twitterze dr Christopher Lyon, wyrażając zaniepokojenie nową książką ćwiczeń od CVH. „Co dzieje się z dziećmi, gdy lekarze *pomagają* samobójstwu, zamiast je powstrzymać?”

Źródła LifeSiteNews.com NaturalNews.com