Świadectwo: Syn po szczepieniu zachorował na zapalenie mięśnia sercowego; może umrzeć za 5 lat

Nagranie rozmowy telefonicznej między zirytowanym ojcem a farmaceutą, który wstrzyknął swojemu siedmioletniemu synowi szczepionkę COVID-19 po tym, jak żona przywiozła go do apteki za jego plecami, i obecnie jest w szpitalu z powodu zapalenia mięśnia sercowego. Ojciec i jego rodzina najwyraźniej mieszkają w Nowej Zelandii, a niezwykłe jest to, że ojciec pyta farmaceutę, czy rodzice zostali ostrzeżeni o ryzyku zapalenia mięśnia sercowego i chorób serca przed podaniem "COVID- 19 strzałów" dla dzieci, a farmaceuta odpowiada:

Możemy przestraszyć rodziców, a wtedy oni nie chcą szczepić swoich dzieci. To jest na kanale Bitchute , a także na naszym kanale Odysee (znalazłem go w The Vigilant Fox ) wydaje się najbardziej kompletny:

Ojcze: Czy jest pan farmaceutą?

Farmaceuta: Tak, w czym mogę pomóc?

Ojciec: Tak, mam pytanie. Moja żona, wbrew mojej woli, przyprowadziła kilka dni temu mojego siedmioletniego syna na szczepienie COVID, a on teraz (dziecko) jest w szpitalu z zapaleniem mięśnia sercowego. A ja oczywiście nie byłem zbyt zadowolony ani z siebie, ani z żony. Powiedziała mi, że nie powiedziano jej, że to potencjalny efekt uboczny. Dlaczego więc nie powiedzieliście jej o tym?

Farmaceuta: Ok - przepraszam. Więc jest to również dość rzadki efekt uboczny.

Ojcze: Nie, nie jest. Nie, nie jest, bo robiłem badania; jest powszechny. W USA są ich dziesiątki tysięcy [przypadków zapalenia mięśnia sercowego] zgłoszonych na stronie CDC. Więc dlaczego nie mówisz tego rodzicom?

Farmaceuta: Możemy przestraszyć rodziców, a oni nie będą chcieli zaszczepić swojego dziecka.

Ojciec: Więc nie chcecie przestraszyć rodziców czymś, co faktycznie się dzieje, co przydarzyło się mojemu dziecku? Czyś ty postradałeś zmysły? Nie chcesz ich przestraszyć? Musisz dać im odpowiednie informacje, żeby mogli podjąć właściwą decyzję! Co jest z tobą nie tak? Nie chcesz ich przestraszyć. Nagrywam tę rozmowę, a potem pójdzie to do prawnika. Dziękuję za przyznanie się do tego. Więc dlaczego im tego nie powiesz? Kiedy ktoś przychodzi i mówi: "Hej, co może pójść źle?" Co mówisz? "Bolące ramię"? Widziałeś ilość martwych ludzi? Widziałeś to?

Farmaceuta: Czy pańska żona pytała przed wyrażeniem zgody na podanie [dziecku zastrzyku]?

Ojciec: Pytała, jakie są skutki uboczne!

Farmaceuta: Pytała? Nie jestem pewien, bo mnie tam nie było.

Ojciec: To nie ma znaczenia! Masz powiedzieć ludziom, że to może się zdarzyć. Więc wiesz, jakie są rokowania? Wiesz, jakie są? Możliwa śmierć w ciągu pięciu lat. 20% ludzi z zapaleniem mięśnia sercowego umiera! To jest trwałe, uszkodzone serce. To nie jest tymczasowe! Przez ciebie czeka go przeszczep serca! Bo nie chciałeś jej przestraszyć! Wiesz, że żadne dziecko nie umarło od COVIDU, ani jedno zdrowe dziecko, a ty rozdajesz ten towar i nie ostrzegasz ludzi? Co jest z tobą nie tak?

Farmaceuta: Więc są informacje w sieci, które można sprawdzić -.

Ojcze: Nie! Nie! Zrobił pan zastrzyk. Kiedy ktoś tam przychodzi i pyta, jakie są skutki uboczne, NIE mówisz, bo to może go odstraszyć od zastrzyku. Co jest z tobą nie tak?

Farmaceuta: Czyli korzyści z zaszczepienia się są - wyłącznie z podaniem szczepionki, bo korzyści przeważają nad ryzykiem.

Ojciec: Nie, nie jest! Czy wiesz, że patrzę na badania Johnsa Hopkinsa? W Stanach Zjednoczonych zmarło ("covid") 400 osób poniżej 18 roku życia. 330 milionów ludzi. Ani jedna z nich nie była zdrowa. Mieli raka, białaczkę, otyłość, coś z nimi nie tak. Ani jedno dziecko nie umarło, ani nie wylądowało w szpitalu. Więc korzyści dla mojego dziecka są ZERO! Dlaczego im nie powiedziałeś? To od ciebie zależy, czy im powiesz. Wtedy my podejmujemy decyzję. Nie ty! Ty nam mówisz: "Ok, to rzadkie, ale się zdarza. Nie powiedziałeś jej tego, prawda?

Farmaceuta: Nie jestem pewien. Ja nie byłem szczepicielem - mówi.

Ojciec: Powiedziałaś, że tego nie robisz. Więc kiedy następne dziecko wchodzi tam z matką po zastrzyk, czy zamierzasz im powiedzieć: "Hej, właśnie dostałem telefon od kogoś; serce ich dziecka zostało zniszczone. Miej to na uwadze; to może się zdarzyć." Powiesz im to? A ty?

Farmaceuta: Nie mogę ci na to odpowiedzieć.

Ojciec: No właśnie, dlaczego nie może pan, bo to pójdzie do sądu i pan na to odpowie. Właśnie przyznałeś, że nie mówisz ludziom, bo nie chcesz ich przestraszyć. To jest nagrane; ja wszystko nagrałem.

Farmaceuta: Przepraszam, to nie ja byłem tym farmaceutą, który robił szczepienia.

Ojciec: To nie ma znaczenia; właśnie powiedziałeś! Właśnie powiedziałeś, że nie mówisz ludziom.

Farmaceuta: Nie wiem, jaka jest sytuacja, więc nie wiem, co powiedziała w ramach błędu przy szczepieniu. Nie jestem pewna. Nie mogę się wypowiadać w imieniu aptekarza, który szczepił.

Ojciec: Przed chwilą powiedziałaś mi, że nie mówisz ludziom, bo możesz ich przestraszyć. Mam to na nagraniu. Chcesz, żebym je odtworzył? Każda rozmowa - bo jestem w finansach - każda rozmowa jest nagrywana. Każdy wysłany przeze mnie e-mail jest nagrywany. Każda wysłana wiadomość musi być nagrana, bo pracuję w Nowym Jorku, a mieszkam w Nowej Zelandii. Wszystko jest nagrywane, bo wymaga tego SFC. Jesteś nagrywany. Więc mówisz ludziom - nie mówisz im, że mogą się uszkodzić, więc w razie czego odstraszasz ich od oddania strzału, który może ich zabić, prawda? Czy to prawda?... Co jest z tobą nie tak?

Farmaceuta: Przepraszam, myślę, że nie powinniśmy - kontynuować tej rozmowy.

Ojciec: Nie, powinniśmy, bo czy powiesz ludziom, że to jest ryzyko, kiedy będą tamtędy przechodzić? Mój dzieciak ma przechlapane! Ty go spieprzyłeś. A co z innymi? Co zamierzasz zrobić? Zniszczyłeś życie! Będziesz to miał na sumieniu do końca życia. Ten dzieciak ma przez ciebie przechlapane, bo twoja polityka polega na tym, że nie mówisz ludziom, że te szczepionki są niebezpieczne i śmiertelne. Widziałeś tych wszystkich ludzi umierających we śnie? Setki? Widziałeś wczoraj? Umarł "pierwszorundowy' wybór NFL, 24 lata? Pierwszorundowy wybór w NBA zmarł cztery dni temu, martwy po zastrzyku. Widziałeś to? Siedzisz tam w swojej bańce i zbierasz swoje 50 dolarów za każdy strzał, ty morderco? Więc co zamierzasz zrobić? Powiesz rodzicom? Powiesz: "Słuchaj, tak się może stać; to nie jest bolące ramię"? To zwykłe, ale może zrujnować im życie. Jak się czujesz z tym, że rujnujesz życie? Zamierzasz im powiedzieć czy nie? Czy zamierzasz dalej to robić?

Farmaceuta: Hm - to nie jest decyzja, którą ja podejmuję.

Ojciec: Nie jest? Więc zamierzasz po prostu powiedzieć ludziom: "Och, nic nie może pójść źle", a więcej dzieci wyląduje w szpitalu ze zrujnowanymi sercami, prawda? Taki jest plan? Bo nie możesz podjąć takiej decyzji. I nie chciałbyś, żeby nie zrobili zastrzyku, co? Bo wtedy nie dostaniesz swoich 50 dolarów, prawda?

Farmaceuta: Dlatego zawsze pytamy o zgodę rodzica, zanim wykonamy szczepienia.

Ojciec: Tak, ale nie mówicie im, co może pójść nie tak! Oczywiście, że pytał pan o zgodę. Rodzic przyszedł tam z tym dzieckiem. To jest oczywista zgoda. Dlaczego nie mówisz im, co może pójść źle? Jestem pewien, że pytają. Ale ty mówisz: "Och, nie.... nic nie będzie źle. Tylko bolące ramię." Prawda? Nie mówisz im, że zadzwonił do ciebie ten wariat i powiedział, że życie jego dziecka jest zrujnowane przez to, co zrobiłeś kilka dni temu. Zrobisz to ... Jesteś potworem. Niszczysz życie. Zabijasz dzieci. Zabijasz dzieci. Zabijasz matki. Jesteś obrzydliwy. Całkowicie obrzydliwy. Nie widzisz tego? Musisz im przynajmniej powiedzieć: "To może się źle skończyć", bo kiedy tego nie zrobisz, to się stanie! Nie widzisz tego?

Następna część jest bardzo wylewna. Nie zgadzam się z wyzwiskami tutaj, ale rozumiem frustrację rodzica.... (dlatego trzeba wcześniej w rodzinie wszystkich ostrzec - ojciec jest tak samo winien , nie ostrzegając przed szczepieniem dopow.)

Brian Shilhavy - Father of 7-Year-Old with Myocarditis Records Pharmacist Admit Parents Are Not Warned of this COVID Vaccine Side Effect: “We might scare the parents, and they don’t get their child vaccinated”


Lista badań i danych rządowych z całego świata potwierdzających, że szczepionka Covid jest niebezpieczna i śmiertelna oraz jest największą katastrofą w historii świata

Szczepionka to zabójca”.NA POCZĄTEK KILKA KLUCZOWYCH DANYCH I BADANIA To była „największa manipulacja nauką w historii świata”. ZAWSZE była „pandemia zaszczepionych”. FAKT: Każdy, kto otrzymał cztery lub więcej dawek szczepionki Covid, jest 100 razy bardziej narażony na hospitalizację niż osoba nieszczepiona:
It was never a ‘pandemic of the unvaccinated’ and official public health data prove it - LifeSite

Przejrzyj te wykresy od lekarza udowadniającego (z faktami), że zaszczepieni ludzie są chorzy… i stają się coraz bardziej chorzy: MUST SEE: Let’s Compare the Vaccinated to the Unvaccinated

Dane rządu Wielkiej Brytanii pokazują, że dzieci, które są zaszczepione, są o 4,423% bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny i 13,633% bardziej na Covid. Oto nasze DZIECI: SHOCKING: UK Government admits COVID Vaccinated Children are 4423% more likely to die of any cause & 13,633% more likely to die of COVID-19 than Unvaccinated Children

Oto RZECZYWISTE wiadomości na temat wypłat ubezpieczenia na życie z Lincoln National – wypłacono 3 razy więcej w polisach na wypadek śmierci w 2021 r. niż w 2020 r. Zgony inne niż Covid eksplodowały w pierwszym roku po szczepieniu: https://www.naturalnews.com/2022-06-20-death-claims-6miliard-ludzi-umierających-covid-vaccines.html

Faktyczne liczby z wielu firm ubezpieczeniowych na życie: Yet Another Life Insurance CEO Reveals Deaths Are Up 40% Among Working People

Nie tylko liczba zgonów wzrosła o 40% od czasu szczepionki przeciw Covid (według dyrektorów ubezpieczeń na życie), ale także dramatycznie wzrosła liczba osób niepełnosprawnych: All Evidence Suggests The COVID Vaccines are Causing a Spike in Disability and a Potential Catastrophe for Our Economy

Według stanu na czerwiec 2022 r. ta szczegółowa ankieta Steve'a Kirscha pokazuje ponad 871 000 zmarłych w USA bezpośrednio po szczepieniu przeciwko Covid, 5 milionów niepełnosprawnych i niezdolnych do pracy… 16 milionów hospitalizowanych… i 30 milionów rannych poszczepiennych. 90% Amerykanów, którzy zmarli z powodu Covid, otrzymało co najmniej jedną szczepionkę: Latest survey shows the COVID vaccines are a disaster: ~750,000 dead in US

Genialny lekarz medycyny i patolog dr Ryan Cole szczegółowo opisuje dramatyczny wzrost zachorowań na raka po szczepieniu Covid: Dr Ryan Cole ujawnia jeszcze więcej niepożądanych reakcji na Covid-19, które zabijają Amerykanów

Co się dzieje, gdy miliardy ludzi na całym świecie mają problemy z sercem, udary i raka wywołane przez Covid vaxx? The Global Vaccine Nightmare Has Just Begun

Potrójne i poczwórne zaszczepienie stanowiło 91% zgonów Covid w Wielkiej Brytanii w roku 2022: Rząd Wielkiej Brytanii potwierdza, że od początku 2022 r. liczba potrójnych / poczwórnych szczepień odpowiada za 91% wszystkich zgonów z powodu COVID

A 92% zgonów z powodu Covid w Kanadzie w czerwcu 2022 r.: https://www.naturalnews.com/2022-07-22-zaszczepiona-populacja-92percent-covid-deaths-in-Canada.html

KAŻDY POWINIEN Usiąść I PRZECZYTAĆ KAŻDE SŁOWA Z TEGO PIERWSZEGO KONTA PRZEZ PIELĘGNIARKĘ SZPITALA OIOM NA PIERWSZEJ LINII WIDZENIA OBRAŻEŃ PO SZCZEPIONKACH I ŚMIERCI: Nursing Reports From The Front Lines Of The COVID Vaccine Crisis

CZY KIEDYKOLWIEK W HISTORII ŚWIATOWEJ WIDZIAŁEŚ MŁODYCH LEKARZY UPADAJĄCYCH UMARŁYMI JAK MUCHY? PIĘCIU MŁODYCH LEKARZY ZMARŁO NAGLE W LIPCU W KANADZIE:nWARMINGTON: Triathlete, 27, becomes 5th GTA doctor to die in July

Wreszcie, międzynarodowe badanie wykazało, że osoby nieszczepione nigdy nie stanowiły zagrożenia dla rozprzestrzeniania się Covid i nigdy nie stanowiły obciążenia dla systemu opieki zdrowotnej. Udało im się skutecznie leczyć Covid za pomocą Ivermectin plus witamin: New Study: Unvaccinated Wrongly Maligned

DLACZEGO KTOŚ UWIERZY W COKOLWIEK MÓWI RZĄD? WSZYSTKO CHODZI O OSZUSTWA ... Są to kłamstwa, oszustwa i propaganda nazistowsko-sowiecka wykorzystywana przez CDC i FDA do zalecania szczepień dzieci. Dosłownie wymyślają dane, które nie istnieją, i celowo ignorują dane, które nie zgadzają się z ich złym planem: U.S. Public Health Agencies Aren't ‘Following the Science,’ Officials Say

CDC koordynowało współpracę z firmami zajmującymi się mediami społecznościowymi, aby cenzurować każdego, kto mówi o urazach lub zgonach poszczepiennych: How the CDC Coordinated With Big Tech To Censor Americans

Dr Birx przyznaje, że nie wie, czy rząd kłamał lub „zgadywał” na temat danych dotyczących szczepionek Covid. Jak się z tym czujesz Asked if the government was 'lying or guessing' about COVID vax data, Birx admits: 'I don't know'

Oto dlaczego CDC i FDA musiały oczernić HCQ i Ivermectin- ponieważ biliony dolarów były na linii: Wiemy, dlaczego kompleks przemysłowy zdrowia publicznego musiał zdyskredytować hydroksychlorochinę i iwermektynę

CDC WŁAŚNIE ZOSTAŁO ZŁAPANE W MASYWNYM OSZUSTWO. DLACZEGO W DANYCH CDC OD 2021 ROKU NIE MA PONAD 50 000 NAGŁEJ ŚMIERCI DOROSŁYCH I Zgonów na raka? Why Is The CDC Hiding Excess Death Data?

CZY FIRMY SZCZEPIONKOWE UKRYŁY ZGODY I OBRAŻENIA PRZEZ PRÓBY? - CDC, FDA i firmy farmaceutyczne wiedziały od pierwszego dnia, że szczepionka nie działa. 85% uczestników prób szczepionek dostało Covid:

Wczesna śmiertelność podczas próby wyniosła niewyobrażalne 3,7%: https://www.naturalnews.com/2022-04-26-pfizer-pfizer-trial-deaths-fda-approved-anyway.html

Pfizer wiedział również, że szczepionka spowodowała masową śmierć nienarodzonych dzieci w czasie ciąży: https://www.naturalnews.com/2022-04-24-wstrząs-pfizer-próbował-ukryć-dane-pokazujące-to-covid-vax-spowodował-masywny-wzrost-poronień-nieurodzonych-dzieci. html

Pfizer wiedział, że dzieci umierają i ukrywał to. Oto dane: Dear Friends, Sorry to Announce a Genocide

Szokujące dane z badania firmy Pfizer: 82% zaszczepionych kobiet w ciąży miało poronienia: Shocking Pfizer Study Data Reveals 82% of Jabbed Pregnant Women Had Miscarriages, So They Stopped Counting

Nic dziwnego, że Big Pharma chciała zakopać wyniki prób szczepionek Covid na 75 lat: To odpowiednik laptopa Hunter Biden do szczepionek. . Ponad 1300 niepożądanych skutków ubocznych firmy Pfizer . Nic dziwnego, że firmy produkujące szczepionki chciały, aby zapisy badań były utrzymywane w tajemnicy przez 75 lat! Pfizer Drops Deadly Side Effects Document Bomb On Vaccine Consumers - CD Media

Czy Moderna wiedziała, że ich szczepionka sprawia, że ludzie chorują i że choroba będzie się powtarzać raz za razem?

Badania przeprowadzone przez firmę Pfizer wskazują, że jest to MASOWE MORDERSTWO – w szczególności wyniki dotyczące kobiet w ciąży, niemowląt i niemowląt karmiących piersią:
Dear Friends, Sorry to Announce a Genocide

Więcej wyników próbnych firmy Pfizer: Exclusive Investigation of Confidential Pfizer Documents finds COVID Vaccination is going to cause Mass Depopulation

Jak Big Pharma uszło na sucho z oszustwem próbnym szczepionki Covid? FDA i rząd federalny brały udział w oszustwie: Prawnik informatora: Pfizer uciekł z oszustwem związanym ze szczepionkami, ponieważ rząd był współspiskowcem

Prezes giganta Big Pharma kupił fałszywy paszport szczepionkowy. Czemu? Co on wie, czego ty nie? President of European pharmaceutical giant LIED about COVID vaccination status, purchased fake vaccine passport to travel

RAPORT VAERS – „ZŁOTY STANDARD” RAPORTOWANIA SZCZEPIONEK OD DEKAD Najnowszy raport VAERS z 22.07.22 – ponad 29 000 zgonów spowodowanych szczepionką, ponad 246 000 poważnych obrażeń i ponad 1 300 000 urazów/działań niepożądanych – w tym ponad 12 000 urazów poszczepiennych wśród dzieci w wieku od 5 do 11 lat i ponad 32 000 wśród dzieci w wieku od 12 do 17 lat : Ponad 20% z 27 000 zgonów i 1,2 miliona zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką Covid jest związanych z sercem: PRAWDZIWA liczba zgonów spowodowanych szczepionkami wynosi potencjalnie 500 tys.+, twierdzą naukowcy z Columbia U: https://dailyexpose.uk/2021/12/31/study-400k-dead-americans-z powodu-szczepionek-covid/
https://scientific.news/2021-12-27-study-400000-ludzie-amerykanie-zmarli-covid-szczepionki.html

Rzeczywiste badanie: https://www.researchgate.net/publication/355581860_COVID_vaccination_and_age-stratified_all-cause_mortality_risk

Inne SZCZEGÓŁOWE badanie pokazujące ponad 500 000 zmarłych w USA w wyniku szczepionki: Survey shows over 500,000 killed by the COVID vaccines so far

Oto punkt poglądowy SZCZEGÓŁOWE spojrzenie na dramatyczny wzrost zgonów innych niż Covid po wprowadzeniu szczepionki przeciw Covid: google.com/website?sl=en&tl=pl&hl=pl&prev=search&u=https://do

DEWASTUJĄCE BADANIA SZCZEPIONEK POKAZUJĄ ŚMIERĆ I OBRAŻENIA Ryzyko udaru wzrasta wśród zaszczepionych o ponad 11 000%: translate.goog/…-covid-jabs-increase-stroke-risk-11361percent.html

Liczba zgonów w Alabamie gwałtownie rośnie wśród osób poniżej 65 roku życia – w rzeczywistości jest wyższa od czasu szczepienia niż powyżej 65 roku życia. Jak to możliwe? Life Years Lost and COVID Vaccine Doses Administered.

Dane rządowe (tj. FAKTY) z Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii dowodzą, że im częściej jesteś zaszczepiony, tym słabszy staje się twój układ odpornościowy i tym bardziej prawdopodobne jest, że zachorujesz na Covid lub umrzesz na Covid. The more you vax, the weaker your immune system becomes

Potrójne ciosy są o 500% bardziej narażone na Covid niż nieszczepione: https://www.naturalnews.com/2022-04-26-potrójnie-wstrzyknięty-500procent-bardziej-prawdopodobny-złap-covid.html

Badanie w 145 krajach dowodzi, że po szczepionkach liczba zgonów gwałtownie wzrasta: Ponad 1000 badań naukowych opisujących zgony i urazy spowodowane szczepionkami przeciw Covid: Dangerous and Deadly: Over 1000 Scientific Studies Referencing Injuries and Deaths from COVID Vaccines - Global Research

Zgonów dramatycznie mówią firmy ubezpieczeniowe na życie: Bombshell Report: Insurance Companies Increase U.S. Mortality Expectations by 300,000 Due to Covid and "INDIRECT Covid," aka The Jabs ⋆ 🔔 The Liberty Daily

Niekorzystne skutki pogorszenia szczepionek w pierwszych dwóch miesiącach 2022 r.:
https://www.naturalnews.com/2022-03-22-vaers-records-przytłaczające-niekorzystne-wydarzenia-od-szczepionek.html

Dane rządu Wielkiej Brytanii pokazują, że 9 na 10 zgonów Covid jest zaszczepionych, a 80% z nich to potrójne zaszczepienie: Whilst you’ve been distracted by Russia’s Invasion, the UK Gov. released a Report confirming the Fully Vaccinated now account for 9 in every 10 Covid-19 Deaths in England
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-konto-w pełni zaszczepione-90-procent-covid-deaths.html

A rząd Wielkiej Brytanii właśnie potwierdził, że te liczby są prawdziwe:
https://www.naturalnews.com/2022-03-10-potrójne-zaszczepione-konta-dla-większosci-covid-deaths.html

Dlaczego numery w USA nie są takie same jak w Wielkiej Brytanii? To wszystko SZLIFOWANE:
https://naturalnews.com/2021-10-03-cdc-szpitale-w pełni-zaszczepione-zgony-niezaszczepione.html

84% wzrost zgonów wśród milenialsów (młodych, sprawnych Amerykanów) w pierwszym roku szczepienia Covid:
https://pharmaceuticalfraud.com/2022-04-21-millennialsi-zapis-doswiadczen-84-nadmierna-smiertelnosc-uprawnienia-szczepionek.html

30% pilotów nie powinno mieć możliwości latania z powodu problemów z sercem po szczepieniu:
https://www.naturalnews.com/2022-04-24-zaszczepieni-piloci-niepowodzenie-badania-zdrowia.html

40% zaszczepionych cierpi na niepożądane skutki uboczne? Reumatolog: 40% z moich 3000 zaszczepionych pacjentów zgłosiło obrażenia

Badanie MIT pokazuje znaczny wzrost problemów z sercem po Covid vaxx:
MIT study finds COVID vaccines 'significantly associated' with jump in emergency heart problems

Straszna wiadomość dla zaszczepionych młodych dorosłych: Badanie pokazuje, że liczba zgonów sportowców wzrosła o 1700% od czasu szczepienia: Study finds Athlete Deaths are 1700% higher than expected since Covid-19 Vaccination began

Badania łączą szczepionkę z chorobą prionową: Studies Link Incurable Prion Disease With COVID-19 Vaccines

Ogromny wzrost zgontów: Monkeypox? – U.S. Gov. Data proves Covid-19 Vaccines increase risk of suffering Shingles by at least 4925%

CZY COVID SZCZEPIONKA POWODUJE POSTAĆ AIDS (NAZWANA VAIDS – NIEDOBOREM ODPORNOŚCI NA SZCZEPIONKĘ)? Badania w Wielkiej Brytanii potwierdzające, że Twój układ odpornościowy jest poważnie uszkodzony przez szczepionkę Covid (a każda otrzymana dawka przypominająca pogarsza sytuację): translate.goog/…k-data-shows-vaccines-damaging-immune-systems.html

Eksperci medyczni uważają, że miliony mogą zachorować na VAIDS (choroba autoimmunologiczna, taka jak AIDS) ze szczepionek: Liczby z Kanady pokazują podobne do AIDS wyniki szczepionek przeciw Covid: Panic in Trudeau’s Canada as official Government figures suggest the Triple Vaccinated are developing Acquired Immunodeficiency Syndrome

Liczby rządowe pokazują AIDS wśród zaszczepionych w wielu krajach: uncanceled.news

"Wzmocnieni" Amerykanie dwa razy bardziej narażeni na Covid z powodu osłabionego układu odpornościowego: CBS: CDC shows DEATHVAX"boosted" Americans are catching Covid at double the rate of "non boosted"

Szczepionka zwiększa ryzyko zachorowania: Study Data Suggests Vaccination Increases Risk of COVID-19 Symptoms, But Infection Without Vaccination Gives Immunity

Szczepionka Covid uszkadza i niszczy układ odpornościowy: nih.gov/pmc/articles/PMC9167431/
ŚMIERCI I OBRAŻENIA WOJSKOWE SĄ DEWASTUJĄCE

Rząd jest zaangażowany w masowe ukrywanie zgonów i obrażeń w wojsku: Military doctors can't trust DOD medical database after COVID vax injuries scrubbed: whistleblower

Zabijanie naszych wojskowych – rak eksplodował o 300% od czasu szczepionki: Bombshell Cover-Up: diagnozy raka w wojskowej róży ponad trzykrotnie od czasu wprowadzenia ciosów

Nie tylko rak, ale wszelkiego rodzaju urazy poszczepienne, a także poronienia są udowodnione w statystykach wojskowych:
Horowitz: Whistleblowers share DOD medical data that blows vaccine safety debate wide open

IZRAEL… Ponad 66% Izraelczyków, którzy są w pełni zaszczepieni, donosi o negatywnych skutkach ubocznych szczepionek: https://www.naturalnews.com/2022-03-04-w pełni zaszczepiony-izraelski-niekorzystne-reakcje.html

Izrael jest najbardziej zaszczepionym krajem na świecie, ale właśnie ustanowił REKORD ŚWIATA dla przypadków Covid:
Quadruple-Vaxed Israel Breaks World Record in Coronavirus Cases

Ale nie tylko przypadki Covid w Izraelu biją rekordy, poważne przypadki / hospitalizacje są na najwyższym poziomie w większości zaszczepionych krajów. jpost.com/breaking-news/article-695149

Pomimo wszystkich szczepionek, Izrael ma najwyższą liczbę zgonów na mieszkańca na świecie…

„Szczepionka NIE ma znaczenia w odniesieniu do ciężkiej choroby…” 80% poważnych przypadków Covid jest w pełni zaszczepionych, mówi dyrektor izraelskiego szpitala: '80% of serious COVID cases are fully vaccinated' says Ichilov hospital director

Badanie izraelskie pokazuje, że zaszczepieni z większym prawdopodobieństwem będą hospitalizowani z Covid: Nowe izraelskie badanie pokazuje, że w pełni zaszczepieni ludzie są narażeni na „większe ryzyko hospitalizacji” i 13 RAZY PRAWDOPODOBNIE zachorują na Covid-19 niż ci, którzy wyzdrowieli i mają naturalną odporność

Izraelskie badanie wykazujące naturalną odporność 13 razy lepszą niż szczepionki: https://www.zerohedge.com/covid-19/ends-debate-israeli-study-shows-natural-immunity-13x-bardziej-efektywne-zatrzymanie-szczepionek

Naukowcy odkryli bardzo duże i dziwnie wyglądające skrzepy krwi w ciałach zmarłych: https://www.naturalnews.com/2022-06-12-skrzepy-krwi-mikroskopia-nagle-umarly.html

BADANIA Z CAŁEGO ŚWIATA:

Najbardziej zaszczepiony kraj na ziemi Nowa Zelandia ma również najwyższy odsetek Covid latem 2022 roku. O rany, ten vaxx działa świetnie, co?
Highest Percentage Of Vaccinated People On Earth = Highest Percentage Of Covid Cases On Earth

Zgony z powodu Covid-19 w Wielkiej Brytanii wiosną 2022 r. to 94% zaszczepionych, a 90% z nich jest zaszczepionych potrójnie: europereloaded.com/…account-for-94-of-all-covid-19-deaths-since-april/

Ponad 180 000 obywateli Wielkiej Brytanii zmarło w ubiegłym roku w ciągu 60 dni po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid: https://www.naturalnews.com/2022-05-22-70k-zmarlo-w-ciagu-28-dni-od-szczepienia-covid.html

Jak ktoś w CDC wyjaśnia, dlaczego więcej Amerykanów Zmarło w 2021 r. ze szczepionkami, niż w 2020 r. bez nich? To oficjalne: Biden teraz prowadzi Trumpa w liczeniu zgonów COVID

Wewnętrzne dane szpitalne potwierdzają ogromny wzrost zgonów i obrażeń spowodowanych szczepionkami: Internal hospital data confirm a huge increase in patients with vaccine side effects in 2021

Sportowcy umierają w tempie o 500% wyższym niż w ubiegłym roku: https://www.naturalnews.com/2022-01-26-nagly-zgony-sercowe-fifa-wzrost-500-procent-2021.html

Liczba zgonów w FIFA (pro piłka nożna w UE) wzrosła pięciokrotnie od 2021 r.: 5-krotny wzrost nagłych zgonów sercowych i niewyjaśnionych wśród sportowców FIFA w 2021 r.

Badanie potwierdza ryzyko wystąpienia problemów z sercem po szczepieniu u młodych mężczyzn: "Top American Medical Journa" - Badanie potwierdza ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia po otrzymaniu szczepionek COVID-19 – ryzyko jest najwyższe po drugiej szczepieniu u nastolatków i młodych mężczyzn

Dane rządu Szkocji potwierdzają poważne problemy z sercem wśród młodych ludzi po szczepieniu przeciwko Covid: https://www.naturalnews.com/2022-04-22-szkocja-incydenty-sercowo-naczyniowe-surge-po-covid-vaccines.html

Śmiertelność jest 21 razy wyższa niż wszystkich szczepionek łącznie w historii – według niemieckich statystyk. Czy to normalne?" Covid Vax śmiertelność 21 razy wyższa niż wszystkich innych Vaxxów!

Dane rządu niemieckiego pokazują, że szczepionki przeciw Covid niszczą układ odpornościowy każdego, kto został zaszczepiony. Official German Government data suggests the Fully Vaccinated will develop Acquired Immunodeficiency Syndrome by the end of January 2022

Brytyjskie statystyki rządowe mówią, że zaszczepione umieranie są o 286% wyższe niż nieszczepione:
https://www.naturalnews.com/2022-01-12-wielki-rząd-zaszczepiony-umierający-286-procent-wyższy-nieszczepiony.html

W Kanadzie wyraźnie umierają zaszczepieni. Czy to nie jest „pandemia zaszczepionych”? https://www.naturalnews.com/2022-02-18-prawie-70-procent-covid-deaths-kanada-vaxxed.html W czerwcu 2022 r. w Kanadzie zaszczepiono 90% zgonów w ciągu ostatniego miesiąca, 4 na 5 jest zaszczepionych potrójnie:

Oszustwo jest gotowe. Rząd kanadyjski traktuje każdego, kto jest zaszczepiony i chory, hospitalizowany lub umiera jako „nieszczepiony” Alberta Canada Inadvertently Published (and Quickly Deleted) Health Data Exposing that MORE THAN HALF of VACCINATED DEATHS Have Been COUNTED AS UNVACCINATED

To samo jest również w Niemczech. Udowodniono, że „pandemia nieszczepionych” opiera się na oszustwie. Oppressive COVID Measures for the Unvaccinated Were Based on 'Software' Error, Claims German Minister.

Gwałtowny wzrost zgonów w USA wśród osób w wieku od 18 do 49 lat (w wieku produkcyjnym upoważniony do szczepień): Stany badające gwałtowny wzrost śmiertelności wśród osób w wieku 18-49 lat, większość niezwiązana z COVID-19

W 2021 r. liczba zgonów wśród osób w wieku od 18 do 49 lat wzrosła nawet o 65% w USA. Dlaczego? Up to 65% Increase in Deaths Among 18-49 Year Olds in the U.S. During 2021, the Year of the Experimental COVID “Vaccines” - Medical Kidnap

Liczba zgonów wzrosła o 40%, mówi dyrektor ds. ubezpieczeń na życie, ponad 100 tys. zgonów miesięcznie: https://www.naturalnews.com/2022-01-03-firmy-ubezpieczeniowe-na-uzycie-ostrzeżenia-o-ostrzeżeniu-o-na-uczuciu-o-nadmiernej-zgodzie-covid.html
thecentersquare.com/…/article_71473b12-6b1e-11ec-8641-5b2c06725e2c.html

Liczba zgonów nastolatków wśród mężczyzn wzrosła o 53% od czasu szczepienia w Wielkiej Brytanii: https://www.naturalnews.com/2022-01-18-mężczyźni-nastolatkowie-zgony-podniecone-53procent-szczepienia-covid.html

Zabijamy małe dzieci: https://www.naturalnews.com/2022-02-04-brytyjskie-dzieci-prawdopodobnie-umrze-po-covid-shot.html

Badanie w Wielkiej Brytanii pokazuje, że ryzyko chorób serca podwaja się po szczepionce: Duże brytyjskie badanie wykazało, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego podwaja się po każdym wstrzyknięciu mRNA

W Danii 90% osób zakażonych Covid jest zaszczepionych, tylko 8,5% nie jest szczepionych . Jesteś o 50% bezpieczniejszy, jeśli nie jesteś szczepiony:
Denmark: No-vax is PROTECTIVE; Vax INVITES Omicron

W USA CDC twierdzi, że 80% przypadków Omicron Covid znalezionych u pełni zaszczepionych: Pandemia zaszczepionych: CDC twierdzi, że 80% przypadków omikron stwierdzono u w pełni zaszczepionych osób

Szokujące badanie Oxford – 1 na 100 zaszczepionych obywateli przyjętych do szpitala lub zmarłych z powodu problemów z sercem: Oppressive COVID Measures for the Unvaccinated Were Based on 'Software' Error, Claims German Minister.

Pielęgniarki wiedzą, co się dzieje: More VC Nurses Blow Whistle on ‘Overwhelming’ Numbers of Heart Attacks, Clotting, Strokes - The Conejo Guardian

Piloci linii lotniczych wiedzą, co się dzieje: https://www.naturalnews.com/2022-01-06-pilot-zrzucanie-much-zmiażdżenie-bóle-klatki-klatki-szczepionki.html

Dwa nowe badania dostarczają dowodów szczepionek powodują więcej chorób niż zapobiegają: Pandemic of the Vaccinated: Two Studies Show New Evidence that Covid-19 Vaccines “Cause More Illness than They Prevent”

Patolodzy przeprowadzający sekcje zwłok stwierdzają, że 14 z 15 zgonów na atak serca było spowodowanych bezpośrednio szczepionką Covid: Patolodzy stwierdzają, że 93% osób, które zmarły po zaszczepieniu zostało zabitych przez szczepionkę, jako dowody wskazujące na potrzebę walki o wolność

Wszystko sprowadza się do pieniędzy - 100 000 $ premii "Covid" dla szpitali: Amerykańskie szpitale stały się hotelem California: „Możesz wymeldować się w dowolnym momencie, ale nigdy nie możesz wyjść”

Dane rządowe Danii wskazują na większą liczbę przypadków Covid, hospitalizacji i zgonów wśród zaszczepionych niż nieszczepionych:

„Znaczące” przypadki zaburzeń neurologicznych:
'Significant' Cases of Neurological Disorder Associated With the AstraZeneca Vaccine

W Kanadzie 80% osób umierających z powodu Covid jest w pełni zaszczepionych, 70% jest zaszczepionych potrójnie: https://www.naturalnews.com/2022-06-18-śmierci-covid-kanada-w pełni zaszczepione.html

W Albercie w Kanadzie główna przyczyna śmierci w 2021 r. jest „nieznana”. 2021 był pierwszym rokiem szczepionki przeciw Covid – obowiązkowej dla wszystkich w Kanadzie. Czy „nieznana śmierć” jest słowem kodowym dla zgonów spowodowanych szczepionką Covid? What's the leading cause of death in Alberta in 2021?

PÓŁPASIEC…
Jeśli śmierć cię nie przeraża, co powiesz na niewyobrażalnie bolesny półpasiec. Szczepionka zwiększa ryzyko półpaśca o prawie 5000%:
Monkeypox? – U.S. Gov. Data proves Covid-19 Vaccines increase risk of suffering Shingles by at least 4925%

DZIECI…
Śmiertelność jest 52 razy wyższa wśród dzieci zaszczepionych w porównaniu z nieszczepionymi. Ale po co się martwić, prawda?: https://www.naturalnews.com/2022-05-10-zaszczepione-dzieci-wyzszy-wszystko-przyczyna-smiertelnosci.html

Aż 90% zaszczepionych ciężarnych kobiet straciło dzieci? Confidential Pfizer Docs. reveal 90% of Covid Vaccinated Pregnant Women lost their Baby; but Pfizer claimed: “No safety signals emerged”

Szokujące dane z badania firmy Pfizer: 82% zaszczepionych kobiet w ciąży miało poronienia: Shocking Pfizer Study Data Reveals 82% of Jabbed Pregnant Women Had Miscarriages, So They Stopped Counting

Na podstawie zgonów płodów już zarejestrowanych przez VAERS, ile dzieci w wieku poniżej 6 lat umrze z powodu szczepionki przeciw Covid? Based on VAERS Data for Children Aged 5 to 15 Injected with COVID-19 Shots, Will 1 Million Babies be Injured and Killed in the First Year if Authorized for 6 Months to 5 Year Olds?

Szczepionka przeciw Covid jest niebezpieczna dla dzieci, ale wspomnienie o tym może spowodować zawieszenie lub zakaz korzystania z mediów społecznościowych: Tucker Carlson: The COVID vaccine is dangerous for kids, Big Tech doesn't want you to know that

Badania pokazują zaszczepione dzieci cierpiące na chorobę autoimmunologiczną: Scientists discover some Fully Vaccinated Children are suffering Sepsis & Autoimmune Disease when exposed to Covid-19

Badania pokazują, że zaszczepione małe dzieci są bardziej narażone na ciężką chorobę z powodu Covid: NEW - Vaccinated Toddlers In Pfizer’s Trial Were More Likely To Get Severely Ill With COVID Than Those Who Received A Placebo

Problemy neurologiczne i niewyjaśnione zgony u dzieci: Neurolog obwinia szczepionkę za wzrost u młodych pacjentów z problemami neurologicznymi i „niewyjaśnionymi zgonami”

Dane rządu Wielkiej Brytanii pokazują, że dzieci, które są zaszczepione, są o 4,423% bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny i 13,633% bardziej na Covid. Oto nasze DZIECI: SHOCKING: UK Government admits COVID Vaccinated Children are 4423% more likely to die of any cause & 13,633% more likely to die of COVID-19 than Unvaccinated Children

STATYSTYKI RZĄDU WIELKIEJ BRYTANII WYRAŹNIE POKAZUJĄ, ŻE WŚRÓD ZASZCZEPIONYCH OSÓB PONIŻEJ 40 ROKU ŻYCIA DOCHODZI DO NAGŁYCH ZGONÓW
Dane rządu Wielkiej Brytanii na temat zgonów wyraźnie pokazują, że zaszczepieni odpowiadają większej liczbie zgonów wśród ofiar „nagłej śmierci” w grupie wiekowej poniżej 40 lat, jak podkreśla ten artykuł i wykres z Daily Expose UK : https://expose-news .com/2022/06/09/covid-vaccine-causing-sudden-adult-death syndrome/Zaszczepieni dorośli w wieku od 18 do 39 lat mają o 92% wyższy wskaźnik śmiertelności (na 100 000) niż nieszczepieni dorośli.

ZASZCZEPIENI - 94% WSZYSTKICH ZGONÓW COVID, POTWIERDZA RZĄD WIELKIEJ BRYTANII
The Daily Expose donosi również, że patrząc na statystyki, wygląda na to, że śmiertelność wśród zaszczepionych rośnie 5 miesięcy po otrzymaniu zastrzyku, co może tłumaczyć, dlaczego boostery są teraz wpychane co sześć do dziewięciu miesięcy. W artykule z 11 lipca poinformowali, że zgony przypisywane COVID to w rzeczywistości 94% zgonów po szczepieniu, przy czym 90% zgonów zostało zaszczepionych potrójnymi lub poczwórnymi ciosami. Wydaje się to dość wyraźnie pokazywać, że szanse na śmierć gwałtownie wzrastają z każdą dawką szczepionki, której ktoś jest poddawany... (a odpowiedź na to oczywiście leży w przeciążeniu toksynami, jakie zapewniają szczepionki COVID, jak wcześniej obszernie opisywano tutaj, w tym tutaj ) .

PONAD 1000 SPORTOWCÓW DOZNAŁO ZATRZYMANIA AKCJI SERCA I 818 NAGŁEJ ŚMIERCI
Kompilacja wiadomości o sportowcach cierpiących na zawał serca lub nagłą śmierć w American Frontline Doctors: https://americasfrontlinenews.com/post/watc h-1000-athletes-collapsing

.... everydayconcerned.ne
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
ZASZCZEPIONA PODCZAS CIĄŻY MATKA PRZESŁAŁA PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE SWOJEJ CÓRKI
..
.
WSZYSTKIE SZCZEPIONKI POWSTAJĄ Z POMORDOWANYCH DZIECI - OCZEKUJECIE PO NICH ZDROWIA ?
.

...
.More
.

ZASZCZEPIONA PODCZAS CIĄŻY MATKA PRZESŁAŁA PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE SWOJEJ CÓRKI

..
.

WSZYSTKIE SZCZEPIONKI POWSTAJĄ Z POMORDOWANYCH DZIECI - OCZEKUJECIE PO NICH ZDROWIA ?
.


...

.
Koza Nutria
Nie rozumiem dlaczego ojciec nie miał prawa tak go nazwać,miał prawo. On wstrzymuje ludziom truciznę wiedząc o tym.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Edward7
Lista badań i danych rządowych z całego świata potwierdzających, że szczepionka Covid jest niebezpieczna i śmiertelna oraz jest największą katastrofą w historii świata
Szczepionka to zabójca”.NA POCZĄTEK KILKA KLUCZOWYCH DANYCH I BADANIA To była „największa manipulacja nauką w historii świata”. ZAWSZE była „pandemia zaszczepionych”. FAKT: Każdy, kto otrzymał cztery lub więcej dawek …
More
Lista badań i danych rządowych z całego świata potwierdzających, że szczepionka Covid jest niebezpieczna i śmiertelna oraz jest największą katastrofą w historii świata

Szczepionka to zabójca”.NA POCZĄTEK KILKA KLUCZOWYCH DANYCH I BADANIA To była „największa manipulacja nauką w historii świata”. ZAWSZE była „pandemia zaszczepionych”. FAKT: Każdy, kto otrzymał cztery lub więcej dawek szczepionki Covid, jest 100 razy bardziej narażony na hospitalizację niż osoba nieszczepiona:
It was never a ‘pandemic of the unvaccinated’ and official public health data prove it - LifeSite

Przejrzyj te wykresy od lekarza udowadniającego (z faktami), że zaszczepieni ludzie są chorzy… i stają się coraz bardziej chorzy: MUST SEE: Let’s Compare the Vaccinated to the Unvaccinated

Dane rządu Wielkiej Brytanii pokazują, że dzieci, które są zaszczepione, są o 4,423% bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny i 13,633% bardziej na Covid. Oto nasze DZIECI: SHOCKING: UK Government admits COVID Vaccinated Children are 4423% more likely to die of any cause & 13,633% more likely to die of COVID-19 than Unvaccinated Children

Oto RZECZYWISTE wiadomości na temat wypłat ubezpieczenia na życie z Lincoln National – wypłacono 3 razy więcej w polisach na wypadek śmierci w 2021 r. niż w 2020 r. Zgony inne niż Covid eksplodowały w pierwszym roku po szczepieniu: https://www.naturalnews.com/2022-06-20-death-claims-6miliard-ludzi-umierających-covid-vaccines.html

Faktyczne liczby z wielu firm ubezpieczeniowych na życie: Yet Another Life Insurance CEO Reveals Deaths Are Up 40% Among Working People

Nie tylko liczba zgonów wzrosła o 40% od czasu szczepionki przeciw Covid (według dyrektorów ubezpieczeń na życie), ale także dramatycznie wzrosła liczba osób niepełnosprawnych: All Evidence Suggests The COVID Vaccines are Causing a Spike in Disability and a Potential Catastrophe for Our Economy

Według stanu na czerwiec 2022 r. ta szczegółowa ankieta Steve'a Kirscha pokazuje ponad 871 000 zmarłych w USA bezpośrednio po szczepieniu przeciwko Covid, 5 milionów niepełnosprawnych i niezdolnych do pracy… 16 milionów hospitalizowanych… i 30 milionów rannych poszczepiennych. 90% Amerykanów, którzy zmarli z powodu Covid, otrzymało co najmniej jedną szczepionkę: Latest survey shows the COVID vaccines are a disaster: ~750,000 dead in US

Genialny lekarz medycyny i patolog dr Ryan Cole szczegółowo opisuje dramatyczny wzrost zachorowań na raka po szczepieniu Covid: Dr Ryan Cole ujawnia jeszcze więcej niepożądanych reakcji na Covid-19, które zabijają Amerykanów

Co się dzieje, gdy miliardy ludzi na całym świecie mają problemy z sercem, udary i raka wywołane przez Covid vaxx? The Global Vaccine Nightmare Has Just Begun

Potrójne i poczwórne zaszczepienie stanowiło 91% zgonów Covid w Wielkiej Brytanii w roku 2022: Rząd Wielkiej Brytanii potwierdza, że od początku 2022 r. liczba potrójnych / poczwórnych szczepień odpowiada za 91% wszystkich zgonów z powodu COVID

A 92% zgonów z powodu Covid w Kanadzie w czerwcu 2022 r.: https://www.naturalnews.com/2022-07-22-zaszczepiona-populacja-92percent-covid-deaths-in-Canada.html

KAŻDY POWINIEN Usiąść I PRZECZYTAĆ KAŻDE SŁOWA Z TEGO PIERWSZEGO KONTA PRZEZ PIELĘGNIARKĘ SZPITALA OIOM NA PIERWSZEJ LINII WIDZENIA OBRAŻEŃ PO SZCZEPIONKACH I ŚMIERCI: Nursing Reports From The Front Lines Of The COVID Vaccine Crisis

CZY KIEDYKOLWIEK W HISTORII ŚWIATOWEJ WIDZIAŁEŚ MŁODYCH LEKARZY UPADAJĄCYCH UMARŁYMI JAK MUCHY? PIĘCIU MŁODYCH LEKARZY ZMARŁO NAGLE W LIPCU W KANADZIE:nWARMINGTON: Triathlete, 27, becomes 5th GTA doctor to die in July

Wreszcie, międzynarodowe badanie wykazało, że osoby nieszczepione nigdy nie stanowiły zagrożenia dla rozprzestrzeniania się Covid i nigdy nie stanowiły obciążenia dla systemu opieki zdrowotnej. Udało im się skutecznie leczyć Covid za pomocą Ivermectin plus witamin: New Study: Unvaccinated Wrongly Maligned

DLACZEGO KTOŚ UWIERZY W COKOLWIEK MÓWI RZĄD? WSZYSTKO CHODZI O OSZUSTWA ... Są to kłamstwa, oszustwa i propaganda nazistowsko-sowiecka wykorzystywana przez CDC i FDA do zalecania szczepień dzieci. Dosłownie wymyślają dane, które nie istnieją, i celowo ignorują dane, które nie zgadzają się z ich złym planem: U.S. Public Health Agencies Aren't ‘Following the Science,’ Officials Say

CDC koordynowało współpracę z firmami zajmującymi się mediami społecznościowymi, aby cenzurować każdego, kto mówi o urazach lub zgonach poszczepiennych: How the CDC Coordinated With Big Tech To Censor Americans

Dr Birx przyznaje, że nie wie, czy rząd kłamał lub „zgadywał” na temat danych dotyczących szczepionek Covid. Jak się z tym czujesz Asked if the government was 'lying or guessing' about COVID vax data, Birx admits: 'I don't know'

Oto dlaczego CDC i FDA musiały oczernić HCQ i Ivermectin- ponieważ biliony dolarów były na linii: Wiemy, dlaczego kompleks przemysłowy zdrowia publicznego musiał zdyskredytować hydroksychlorochinę i iwermektynę

CDC WŁAŚNIE ZOSTAŁO ZŁAPANE W MASYWNYM OSZUSTWO. DLACZEGO W DANYCH CDC OD 2021 ROKU NIE MA PONAD 50 000 NAGŁEJ ŚMIERCI DOROSŁYCH I Zgonów na raka? Why Is The CDC Hiding Excess Death Data?

CZY FIRMY SZCZEPIONKOWE UKRYŁY ZGODY I OBRAŻENIA PRZEZ PRÓBY? - CDC, FDA i firmy farmaceutyczne wiedziały od pierwszego dnia, że szczepionka nie działa. 85% uczestników prób szczepionek dostało Covid:

Wczesna śmiertelność podczas próby wyniosła niewyobrażalne 3,7%: https://www.naturalnews.com/2022-04-26-pfizer-pfizer-trial-deaths-fda-approved-anyway.html

Pfizer wiedział również, że szczepionka spowodowała masową śmierć nienarodzonych dzieci w czasie ciąży: https://www.naturalnews.com/2022-04-24-wstrząs-pfizer-próbował-ukryć-dane-pokazujące-to-covid-vax-spowodował-masywny-wzrost-poronień-nieurodzonych-dzieci. html

Pfizer wiedział, że dzieci umierają i ukrywał to. Oto dane: Dear Friends, Sorry to Announce a Genocide

Szokujące dane z badania firmy Pfizer: 82% zaszczepionych kobiet w ciąży miało poronienia: Shocking Pfizer Study Data Reveals 82% of Jabbed Pregnant Women Had Miscarriages, So They Stopped Counting

Nic dziwnego, że Big Pharma chciała zakopać wyniki prób szczepionek Covid na 75 lat: To odpowiednik laptopa Hunter Biden do szczepionek. . Ponad 1300 niepożądanych skutków ubocznych firmy Pfizer . Nic dziwnego, że firmy produkujące szczepionki chciały, aby zapisy badań były utrzymywane w tajemnicy przez 75 lat! Pfizer Drops Deadly Side Effects Document Bomb On Vaccine Consumers - CD Media

Czy Moderna wiedziała, że ich szczepionka sprawia, że ludzie chorują i że choroba będzie się powtarzać raz za razem?

Badania przeprowadzone przez firmę Pfizer wskazują, że jest to MASOWE MORDERSTWO – w szczególności wyniki dotyczące kobiet w ciąży, niemowląt i niemowląt karmiących piersią:
Dear Friends, Sorry to Announce a Genocide

Więcej wyników próbnych firmy Pfizer: Exclusive Investigation of Confidential Pfizer Documents finds COVID Vaccination is going to cause Mass Depopulation

Jak Big Pharma uszło na sucho z oszustwem próbnym szczepionki Covid? FDA i rząd federalny brały udział w oszustwie: Prawnik informatora: Pfizer uciekł z oszustwem związanym ze szczepionkami, ponieważ rząd był współspiskowcem

Prezes giganta Big Pharma kupił fałszywy paszport szczepionkowy. Czemu? Co on wie, czego ty nie? President of European pharmaceutical giant LIED about COVID vaccination status, purchased fake vaccine passport to travel

RAPORT VAERS – „ZŁOTY STANDARD” RAPORTOWANIA SZCZEPIONEK OD DEKAD Najnowszy raport VAERS z 22.07.22 – ponad 29 000 zgonów spowodowanych szczepionką, ponad 246 000 poważnych obrażeń i ponad 1 300 000 urazów/działań niepożądanych – w tym ponad 12 000 urazów poszczepiennych wśród dzieci w wieku od 5 do 11 lat i ponad 32 000 wśród dzieci w wieku od 12 do 17 lat : Ponad 20% z 27 000 zgonów i 1,2 miliona zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką Covid jest związanych z sercem: PRAWDZIWA liczba zgonów spowodowanych szczepionkami wynosi potencjalnie 500 tys.+, twierdzą naukowcy z Columbia U: https://dailyexpose.uk/2021/12/31/study-400k-dead-americans-z powodu-szczepionek-covid/
https://scientific.news/2021-12-27-study-400000-ludzie-amerykanie-zmarli-covid-szczepionki.html

Rzeczywiste badanie: https://www.researchgate.net/publication/355581860_COVID_vaccination_and_age-stratified_all-cause_mortality_risk

Inne SZCZEGÓŁOWE badanie pokazujące ponad 500 000 zmarłych w USA w wyniku szczepionki: Survey shows over 500,000 killed by the COVID vaccines so far

Oto punkt poglądowy SZCZEGÓŁOWE spojrzenie na dramatyczny wzrost zgonów innych niż Covid po wprowadzeniu szczepionki przeciw Covid: google.com/website?sl=en&tl=pl&hl=pl&prev=search&u=https://do

DEWASTUJĄCE BADANIA SZCZEPIONEK POKAZUJĄ ŚMIERĆ I OBRAŻENIA Ryzyko udaru wzrasta wśród zaszczepionych o ponad 11 000%: translate.goog/…-covid-jabs-increase-stroke-risk-11361percent.html

Liczba zgonów w Alabamie gwałtownie rośnie wśród osób poniżej 65 roku życia – w rzeczywistości jest wyższa od czasu szczepienia niż powyżej 65 roku życia. Jak to możliwe? Life Years Lost and COVID Vaccine Doses Administered.

Dane rządowe (tj. FAKTY) z Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii dowodzą, że im częściej jesteś zaszczepiony, tym słabszy staje się twój układ odpornościowy i tym bardziej prawdopodobne jest, że zachorujesz na Covid lub umrzesz na Covid. The more you vax, the weaker your immune system becomes

Potrójne ciosy są o 500% bardziej narażone na Covid niż nieszczepione: https://www.naturalnews.com/2022-04-26-potrójnie-wstrzyknięty-500procent-bardziej-prawdopodobny-złap-covid.html

Badanie w 145 krajach dowodzi, że po szczepionkach liczba zgonów gwałtownie wzrasta: Ponad 1000 badań naukowych opisujących zgony i urazy spowodowane szczepionkami przeciw Covid: Dangerous and Deadly: Over 1000 Scientific Studies Referencing Injuries and Deaths from COVID Vaccines - Global Research

Zgonów dramatycznie mówią firmy ubezpieczeniowe na życie: Bombshell Report: Insurance Companies Increase U.S. Mortality Expectations by 300,000 Due to Covid and "INDIRECT Covid," aka The Jabs ⋆ 🔔 The Liberty Daily

Niekorzystne skutki pogorszenia szczepionek w pierwszych dwóch miesiącach 2022 r.:
https://www.naturalnews.com/2022-03-22-vaers-records-przytłaczające-niekorzystne-wydarzenia-od-szczepionek.html

Dane rządu Wielkiej Brytanii pokazują, że 9 na 10 zgonów Covid jest zaszczepionych, a 80% z nich to potrójne zaszczepienie: Whilst you’ve been distracted by Russia’s Invasion, the UK Gov. released a Report confirming the Fully Vaccinated now account for 9 in every 10 Covid-19 Deaths in England
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-konto-w pełni zaszczepione-90-procent-covid-deaths.html

A rząd Wielkiej Brytanii właśnie potwierdził, że te liczby są prawdziwe:
https://www.naturalnews.com/2022-03-10-potrójne-zaszczepione-konta-dla-większosci-covid-deaths.html

Dlaczego numery w USA nie są takie same jak w Wielkiej Brytanii? To wszystko SZLIFOWANE:
https://naturalnews.com/2021-10-03-cdc-szpitale-w pełni-zaszczepione-zgony-niezaszczepione.html

84% wzrost zgonów wśród milenialsów (młodych, sprawnych Amerykanów) w pierwszym roku szczepienia Covid:
https://pharmaceuticalfraud.com/2022-04-21-millennialsi-zapis-doswiadczen-84-nadmierna-smiertelnosc-uprawnienia-szczepionek.html

30% pilotów nie powinno mieć możliwości latania z powodu problemów z sercem po szczepieniu:
https://www.naturalnews.com/2022-04-24-zaszczepieni-piloci-niepowodzenie-badania-zdrowia.html

40% zaszczepionych cierpi na niepożądane skutki uboczne? Reumatolog: 40% z moich 3000 zaszczepionych pacjentów zgłosiło obrażenia

Badanie MIT pokazuje znaczny wzrost problemów z sercem po Covid vaxx:
MIT study finds COVID vaccines 'significantly associated' with jump in emergency heart problems

Straszna wiadomość dla zaszczepionych młodych dorosłych: Badanie pokazuje, że liczba zgonów sportowców wzrosła o 1700% od czasu szczepienia: Study finds Athlete Deaths are 1700% higher than expected since Covid-19 Vaccination began

Badania łączą szczepionkę z chorobą prionową: Studies Link Incurable Prion Disease With COVID-19 Vaccines

Ogromny wzrost zgontów: Monkeypox? – U.S. Gov. Data proves Covid-19 Vaccines increase risk of suffering Shingles by at least 4925%

CZY COVID SZCZEPIONKA POWODUJE POSTAĆ AIDS (NAZWANA VAIDS – NIEDOBOREM ODPORNOŚCI NA SZCZEPIONKĘ)? Badania w Wielkiej Brytanii potwierdzające, że Twój układ odpornościowy jest poważnie uszkodzony przez szczepionkę Covid (a każda otrzymana dawka przypominająca pogarsza sytuację): translate.goog/…k-data-shows-vaccines-damaging-immune-systems.html

Eksperci medyczni uważają, że miliony mogą zachorować na VAIDS (choroba autoimmunologiczna, taka jak AIDS) ze szczepionek: Liczby z Kanady pokazują podobne do AIDS wyniki szczepionek przeciw Covid: Panic in Trudeau’s Canada as official Government figures suggest the Triple Vaccinated are developing Acquired Immunodeficiency Syndrome

Liczby rządowe pokazują AIDS wśród zaszczepionych w wielu krajach: uncanceled.news

"Wzmocnieni" Amerykanie dwa razy bardziej narażeni na Covid z powodu osłabionego układu odpornościowego: CBS: CDC shows DEATHVAX™ "boosted" Americans are catching Covid at double the rate of "non boosted"

Szczepionka zwiększa ryzyko zachorowania: Study Data Suggests Vaccination Increases Risk of COVID-19 Symptoms, But Infection Without Vaccination Gives Immunity

Szczepionka Covid uszkadza i niszczy układ odpornościowy: nih.gov/pmc/articles/PMC9167431/
ŚMIERCI I OBRAŻENIA WOJSKOWE SĄ DEWASTUJĄCE

Rząd jest zaangażowany w masowe ukrywanie zgonów i obrażeń w wojsku: Military doctors can't trust DOD medical database after COVID vax injuries scrubbed: whistleblower

Zabijanie naszych wojskowych – rak eksplodował o 300% od czasu szczepionki: Bombshell Cover-Up: diagnozy raka w wojskowej róży ponad trzykrotnie od czasu wprowadzenia ciosów

Nie tylko rak, ale wszelkiego rodzaju urazy poszczepienne, a także poronienia są udowodnione w statystykach wojskowych:
Horowitz: Whistleblowers share DOD medical data that blows vaccine safety debate wide open

IZRAEL… Ponad 66% Izraelczyków, którzy są w pełni zaszczepieni, donosi o negatywnych skutkach ubocznych szczepionek: https://www.naturalnews.com/2022-03-04-w pełni zaszczepiony-izraelski-niekorzystne-reakcje.html

Izrael jest najbardziej zaszczepionym krajem na świecie, ale właśnie ustanowił REKORD ŚWIATA dla przypadków Covid:
Quadruple-Vaxed Israel Breaks World Record in Coronavirus Cases

Ale nie tylko przypadki Covid w Izraelu biją rekordy, poważne przypadki / hospitalizacje są na najwyższym poziomie w większości zaszczepionych krajów. jpost.com/breaking-news/article-695149

Pomimo wszystkich szczepionek, Izrael ma najwyższą liczbę zgonów na mieszkańca na świecie…

„Szczepionka NIE ma znaczenia w odniesieniu do ciężkiej choroby…” 80% poważnych przypadków Covid jest w pełni zaszczepionych, mówi dyrektor izraelskiego szpitala: '80% of serious COVID cases are fully vaccinated' says Ichilov hospital director

Badanie izraelskie pokazuje, że zaszczepieni z większym prawdopodobieństwem będą hospitalizowani z Covid: Nowe izraelskie badanie pokazuje, że w pełni zaszczepieni ludzie są narażeni na „większe ryzyko hospitalizacji” i 13 RAZY PRAWDOPODOBNIE zachorują na Covid-19 niż ci, którzy wyzdrowieli i mają naturalną odporność

Izraelskie badanie wykazujące naturalną odporność 13 razy lepszą niż szczepionki: https://www.zerohedge.com/covid-19/ends-debate-israeli-study-shows-natural-immunity-13x-bardziej-efektywne-zatrzymanie-szczepionek

Naukowcy odkryli bardzo duże i dziwnie wyglądające skrzepy krwi w ciałach zmarłych: https://www.naturalnews.com/2022-06-12-skrzepy-krwi-mikroskopia-nagle-umarly.html

BADANIA Z CAŁEGO ŚWIATA:

Najbardziej zaszczepiony kraj na ziemi Nowa Zelandia ma również najwyższy odsetek Covid latem 2022 roku. O rany, ten vaxx działa świetnie, co?
Highest Percentage Of Vaccinated People On Earth = Highest Percentage Of Covid Cases On Earth

Zgony z powodu Covid-19 w Wielkiej Brytanii wiosną 2022 r. to 94% zaszczepionych, a 90% z nich jest zaszczepionych potrójnie: europereloaded.com/…account-for-94-of-all-covid-19-deaths-since-april/

Ponad 180 000 obywateli Wielkiej Brytanii zmarło w ubiegłym roku w ciągu 60 dni po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid: https://www.naturalnews.com/2022-05-22-70k-zmarlo-w-ciagu-28-dni-od-szczepienia-covid.html

Jak ktoś w CDC wyjaśnia, dlaczego więcej Amerykanów Zmarło w 2021 r. ze szczepionkami, niż w 2020 r. bez nich? To oficjalne: Biden teraz prowadzi Trumpa w liczeniu zgonów COVID

Wewnętrzne dane szpitalne potwierdzają ogromny wzrost zgonów i obrażeń spowodowanych szczepionkami: Internal hospital data confirm a huge increase in patients with vaccine side effects in 2021

Sportowcy umierają w tempie o 500% wyższym niż w ubiegłym roku: https://www.naturalnews.com/2022-01-26-nagly-zgony-sercowe-fifa-wzrost-500-procent-2021.html

Liczba zgonów w FIFA (pro piłka nożna w UE) wzrosła pięciokrotnie od 2021 r.: 5-krotny wzrost nagłych zgonów sercowych i niewyjaśnionych wśród sportowców FIFA w 2021 r.

Badanie potwierdza ryzyko wystąpienia problemów z sercem po szczepieniu u młodych mężczyzn: "Top American Medical Journa" - Badanie potwierdza ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia po otrzymaniu szczepionek COVID-19 – ryzyko jest najwyższe po drugiej szczepieniu u nastolatków i młodych mężczyzn

Dane rządu Szkocji potwierdzają poważne problemy z sercem wśród młodych ludzi po szczepieniu przeciwko Covid: https://www.naturalnews.com/2022-04-22-szkocja-incydenty-sercowo-naczyniowe-surge-po-covid-vaccines.html

Śmiertelność jest 21 razy wyższa niż wszystkich szczepionek łącznie w historii – według niemieckich statystyk. Czy to normalne?" Covid Vax śmiertelność 21 razy wyższa niż wszystkich innych Vaxxów!

Dane rządu niemieckiego pokazują, że szczepionki przeciw Covid niszczą układ odpornościowy każdego, kto został zaszczepiony. Official German Government data suggests the Fully Vaccinated will develop Acquired Immunodeficiency Syndrome by the end of January 2022

Brytyjskie statystyki rządowe mówią, że zaszczepione umieranie są o 286% wyższe niż nieszczepione:
https://www.naturalnews.com/2022-01-12-wielki-rząd-zaszczepiony-umierający-286-procent-wyższy-nieszczepiony.html

W Kanadzie wyraźnie umierają zaszczepieni. Czy to nie jest „pandemia zaszczepionych”? https://www.naturalnews.com/2022-02-18-prawie-70-procent-covid-deaths-kanada-vaxxed.html W czerwcu 2022 r. w Kanadzie zaszczepiono 90% zgonów w ciągu ostatniego miesiąca, 4 na 5 jest zaszczepionych potrójnie:

Oszustwo jest gotowe. Rząd kanadyjski traktuje każdego, kto jest zaszczepiony i chory, hospitalizowany lub umiera jako „nieszczepiony” Alberta Canada Inadvertently Published (and Quickly Deleted) Health Data Exposing that MORE THAN HALF of VACCINATED DEATHS Have Been COUNTED AS UNVACCINATED

To samo jest również w Niemczech. Udowodniono, że „pandemia nieszczepionych” opiera się na oszustwie. Oppressive COVID Measures for the Unvaccinated Were Based on 'Software' Error, Claims German Minister.

Gwałtowny wzrost zgonów w USA wśród osób w wieku od 18 do 49 lat (w wieku produkcyjnym upoważniony do szczepień): Stany badające gwałtowny wzrost śmiertelności wśród osób w wieku 18-49 lat, większość niezwiązana z COVID-19

W 2021 r. liczba zgonów wśród osób w wieku od 18 do 49 lat wzrosła nawet o 65% w USA. Dlaczego? Up to 65% Increase in Deaths Among 18-49 Year Olds in the U.S. During 2021, the Year of the Experimental COVID “Vaccines” - Medical Kidnap

Liczba zgonów wzrosła o 40%, mówi dyrektor ds. ubezpieczeń na życie, ponad 100 tys. zgonów miesięcznie: https://www.naturalnews.com/2022-01-03-firmy-ubezpieczeniowe-na-uzycie-ostrzeżenia-o-ostrzeżeniu-o-na-uczuciu-o-nadmiernej-zgodzie-covid.html
thecentersquare.com/…/article_71473b12-6b1e-11ec-8641-5b2c06725e2c.html

Liczba zgonów nastolatków wśród mężczyzn wzrosła o 53% od czasu szczepienia w Wielkiej Brytanii: https://www.naturalnews.com/2022-01-18-mężczyźni-nastolatkowie-zgony-podniecone-53procent-szczepienia-covid.html

Zabijamy małe dzieci: https://www.naturalnews.com/2022-02-04-brytyjskie-dzieci-prawdopodobnie-umrze-po-covid-shot.html

Badanie w Wielkiej Brytanii pokazuje, że ryzyko chorób serca podwaja się po szczepionce: Duże brytyjskie badanie wykazało, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego podwaja się po każdym wstrzyknięciu mRNA

W Danii 90% osób zakażonych Covid jest zaszczepionych, tylko 8,5% nie jest szczepionych . Jesteś o 50% bezpieczniejszy, jeśli nie jesteś szczepiony:
Denmark: No-vax is PROTECTIVE; Vax INVITES Omicron

W USA CDC twierdzi, że 80% przypadków Omicron Covid znalezionych u pełni zaszczepionych: Pandemia zaszczepionych: CDC twierdzi, że 80% przypadków omikron stwierdzono u w pełni zaszczepionych osób

Szokujące badanie Oxford – 1 na 100 zaszczepionych obywateli przyjętych do szpitala lub zmarłych z powodu problemów z sercem: Oppressive COVID Measures for the Unvaccinated Were Based on 'Software' Error, Claims German Minister.

Pielęgniarki wiedzą, co się dzieje: More VC Nurses Blow Whistle on ‘Overwhelming’ Numbers of Heart Attacks, Clotting, Strokes - The Conejo Guardian

Piloci linii lotniczych wiedzą, co się dzieje: https://www.naturalnews.com/2022-01-06-pilot-zrzucanie-much-zmiażdżenie-bóle-klatki-klatki-szczepionki.html

Dwa nowe badania dostarczają dowodów szczepionek powodują więcej chorób niż zapobiegają: Pandemic of the Vaccinated: Two Studies Show New Evidence that Covid-19 Vaccines “Cause More Illness than They Prevent”

Patolodzy przeprowadzający sekcje zwłok stwierdzają, że 14 z 15 zgonów na atak serca było spowodowanych bezpośrednio szczepionką Covid: Patolodzy stwierdzają, że 93% osób, które zmarły po zaszczepieniu zostało zabitych przez szczepionkę, jako dowody wskazujące na potrzebę walki o wolność

Wszystko sprowadza się do pieniędzy - 100 000 $ premii "Covid" dla szpitali: Amerykańskie szpitale stały się hotelem California: „Możesz wymeldować się w dowolnym momencie, ale nigdy nie możesz wyjść”

Dane rządowe Danii wskazują na większą liczbę przypadków Covid, hospitalizacji i zgonów wśród zaszczepionych niż nieszczepionych:

„Znaczące” przypadki zaburzeń neurologicznych:
'Significant' Cases of Neurological Disorder Associated With the AstraZeneca Vaccine

W Kanadzie 80% osób umierających z powodu Covid jest w pełni zaszczepionych, 70% jest zaszczepionych potrójnie: https://www.naturalnews.com/2022-06-18-śmierci-covid-kanada-w pełni zaszczepione.html

W Albercie w Kanadzie główna przyczyna śmierci w 2021 r. jest „nieznana”. 2021 był pierwszym rokiem szczepionki przeciw Covid – obowiązkowej dla wszystkich w Kanadzie. Czy „nieznana śmierć” jest słowem kodowym dla zgonów spowodowanych szczepionką Covid? What's the leading cause of death in Alberta in 2021?

PÓŁPASIEC…
Jeśli śmierć cię nie przeraża, co powiesz na niewyobrażalnie bolesny półpasiec. Szczepionka zwiększa ryzyko półpaśca o prawie 5000%:
Monkeypox? – U.S. Gov. Data proves Covid-19 Vaccines increase risk of suffering Shingles by at least 4925%

DZIECI…
Śmiertelność jest 52 razy wyższa wśród dzieci zaszczepionych w porównaniu z nieszczepionymi. Ale po co się martwić, prawda?: https://www.naturalnews.com/2022-05-10-zaszczepione-dzieci-wyzszy-wszystko-przyczyna-smiertelnosci.html

Aż 90% zaszczepionych ciężarnych kobiet straciło dzieci? Confidential Pfizer Docs. reveal 90% of Covid Vaccinated Pregnant Women lost their Baby; but Pfizer claimed: “No safety signals emerged”

Szokujące dane z badania firmy Pfizer: 82% zaszczepionych kobiet w ciąży miało poronienia: Shocking Pfizer Study Data Reveals 82% of Jabbed Pregnant Women Had Miscarriages, So They Stopped Counting

Na podstawie zgonów płodów już zarejestrowanych przez VAERS, ile dzieci w wieku poniżej 6 lat umrze z powodu szczepionki przeciw Covid? Based on VAERS Data for Children Aged 5 to 15 Injected with COVID-19 Shots, Will 1 Million Babies be Injured and Killed in the First Year if Authorized for 6 Months to 5 Year Olds?

Szczepionka przeciw Covid jest niebezpieczna dla dzieci, ale wspomnienie o tym może spowodować zawieszenie lub zakaz korzystania z mediów społecznościowych: Tucker Carlson: The COVID vaccine is dangerous for kids, Big Tech doesn't want you to know that

Badania pokazują zaszczepione dzieci cierpiące na chorobę autoimmunologiczną: Scientists discover some Fully Vaccinated Children are suffering Sepsis & Autoimmune Disease when exposed to Covid-19

Badania pokazują, że zaszczepione małe dzieci są bardziej narażone na ciężką chorobę z powodu Covid: NEW - Vaccinated Toddlers In Pfizer’s Trial Were More Likely To Get Severely Ill With COVID Than Those Who Received A Placebo

Problemy neurologiczne i niewyjaśnione zgony u dzieci: Neurolog obwinia szczepionkę za wzrost u młodych pacjentów z problemami neurologicznymi i „niewyjaśnionymi zgonami”

Dane rządu Wielkiej Brytanii pokazują, że dzieci, które są zaszczepione, są o 4,423% bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny i 13,633% bardziej na Covid. Oto nasze DZIECI: SHOCKING: UK Government admits COVID Vaccinated Children are 4423% more likely to die of any cause & 13,633% more likely to die of COVID-19 than Unvaccinated Children
JUSTIN BIEBER- NOWY CHŁOPIEC Z PLAKATÓW DLA USZKODZEŃ PO SZCZEPIONKACH:

Twarz Justina Biebera jest sparaliżowana, a jego młoda żona doznała udaru:
Justin Bieber reveals he has facial paralysis from RamsayHunt syndrome JUST IN - Justin Bieber Develops DEATHVAX™-Induced Facial Paralysis , Cancels Shows.

Wszystkie te badania nie tylko dowiodły, że szczepionki powodują choroby, ale także solidny dowód na to, że osoby nieszczepione są zdrowsze! Important New Survey of Unvaccinated
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Farmaceuta: Dlatego zawsze pytamy o zgodę rodzica, zanim wykonamy szczepienia.
Ojciec: Tak, ale nie mówicie im, co może pójść nie tak! Oczywiście, że pytał pan o zgodę. Rodzic przyszedł tam z tym dzieckiem. To jest oczywista zgoda. Dlaczego nie mówisz im, co może pójść źle? Jestem pewien, że pytają. Ale ty mówisz: "Och, nie.... nic nie będzie źle. Tylko bolące ramię." Prawda? Nie mówisz im, że …More
,,Farmaceuta: Dlatego zawsze pytamy o zgodę rodzica, zanim wykonamy szczepienia.

Ojciec: Tak, ale nie mówicie im, co może pójść nie tak! Oczywiście, że pytał pan o zgodę. Rodzic przyszedł tam z tym dzieckiem. To jest oczywista zgoda. Dlaczego nie mówisz im, co może pójść źle? Jestem pewien, że pytają. Ale ty mówisz: "Och, nie.... nic nie będzie źle. Tylko bolące ramię." Prawda? Nie mówisz im, że zadzwonił do ciebie ten wariat i powiedział, że życie jego dziecka jest zrujnowane przez to, co zrobiłeś kilka dni temu. Zrobisz to ... Jesteś potworem. Niszczysz życie. Zabijasz dzieci. Zabijasz dzieci. Zabijasz matki. Jesteś obrzydliwy. Całkowicie obrzydliwy. Nie widzisz tego? Musisz im przynajmniej powiedzieć: "To może się źle skończyć", bo kiedy tego nie zrobisz, to się stanie! Nie widzisz tego?''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ojciec może jeszcze modlić się o cud...
Sławomir Sokołowski
Współczuję dziecku i rodzicom, jednocześnie obawiam się, że maluch nie dożyje aż 5 lat, ponieważ po wstrzyknięciu genetycznej trucizny cały organizm jest chory, nie tylko serce. Przeszczep serca bardziej pogorszy zdrowie chłopca, ponieważ będzie musiał brać preparaty jeszcze mocniej osłabiające odporność organizmu 🥵