Clicks17
lv.news

Francisks reklamē: kaķi tiek identificēti kā suņi un geju adopcija

Franciska Šola Occurrentes pontifikālais fonds veicina dzimumu un homoseksuāļu ideoloģiju vismaz ducī Latīņamerikas valstu.

Netikumīgais materiāls ir daļa no grāmatu sērijas, kas publicēta kopš 2015. gada un saucas “Ar Francis manā pusē”. Uz tā vāka ir Francis.

Starp šīm publikācijām ir grāmata “Es esmu suns!”. ” Tas stāsta par “īsu, drosmīgu baltu kaķēnu”, kuru centās atpazīt kā suni. Daži suņi piekrīt, jo ēzelis, kas identificē zirgu, apgalvo kaķa cēloni. Grāmata izplata mītu, ka “mūsu tēls un sajūta par sevi attīstās visā mūsu dzīvē”.

Cits stāsts ir “Chiquillería” (“Bērnu stāsti”). Tas izskaidro patiesumu, ka “ir bērni, kuriem ir tēvs un māte. Viens no tiem. "Tas izvēršas par absurdu, ka" Citiem ir divi no katra. Citi, viens un divi. Vai divi un viens. ”

Ilustrācijā redzami divi bērni, kas sadevušies rokās ar diviem svārkos tērptiem varoņiem (zemāk). Šola Occurrentes paskaidro, ka "daudzveidība pārsniedz sociālo grupu vai kultūru, kurai mēs piederam". Neskaidrais termins "daudzveidība" nekad nav definēts. Veicinot nepieņemto dzimumu propogandu, Šola Occurrentes apgalvo, ka rada "jaunu redzējumu" bērnu izglītošanai.

CatholicNewsAgency.com (5. februāris) bija piekļuve finanšu uzskaitei, kas liecina, ka Šola Occurrentes saņēma ziedojumus miljoniem dolāru, bet nekad nav uzcēlis nevienu skolu nabadzīgiem bērniem. Ievērojama naudas summa tika izmantota honorāriem, algām, ceļojumiem un birojiem.

#newsDsyzlncain