Clicks1.3K

KRESTANIA PRIPRAVTE SA 21.6.18. ZACINA TRANSFORMACIA DO SVETLA.

AlanSCOTH
4
21.6.18. ZACINA TRANSFORMACIA DO SVETLA.„V 21.JUNA začne konečne dianie, ktoré bolo oznámené prorokmi a v Biblii. Začne strašnou chorobou, ktorá sa objaví celkom náhle a v priebehu troch týždňov …More
21.6.18. ZACINA TRANSFORMACIA DO SVETLA.„V 21.JUNA začne konečne dianie, ktoré bolo oznámené prorokmi a v Biblii. Začne strašnou chorobou, ktorá sa objaví celkom náhle a v priebehu troch týždňov odstráni 2/3 ľudí. Až potom ľudstvo pozná, že stoji v Súde! Skôr to nevedelo! Ľudia budú pochybovať o spravodlivosti Božej, pretože budú odchádzať len tzv. „dobrí“ ľudia. Iba tí ľudia, o ktorých Kristus povedal, že ,.vlažní budú vyvrhnutí“. Sú to všetko ľudské duše, ktoré sa nevyvinuli (duchovne), ľudia, ktorí nie sú dosť dobrí , aby mohli vstúpiť do Tisícročnej ríše, ale taktiež nie sú dosť špatní , aby klesli do rozkladu. Tí tzv. „dobrí" ľudia , ktorí nie sú schopní zlého, pretože s ú príliš vlažní, ktorí ale nerobia nič dobrého, pretože v nich nie je žiadna túžba po Svetle. Medzi ľuďmi prepukne zúfalstvo, aké si nikto nevie predstaviť. „Ako to“- budú kričať - „že Boh odvoláva zo Zeme len dobrých?“ Tisíce a tisíce budú páchať samovraždu . Ale lekári a vedci budú mať a j na to „vysvetlenie“. Je to nákazlivý bacil alebo vírus, ktorý sme doposiaľ neobjavili.
A tisíce ľudí sa zblázni - bude to vyvolané žiarením Svetla. Taktiež v tomto prípade budú lekári tvrdiť, že sa jedná o vírus, ktorý napadol mozog. Ale žiadny lekár na svete nebude môcť' pomáhať! ...“ drzim vam palce nebojte sa. anjeli su pripraveny previest vas do svetla.
Roberto 55
co su to za dristy?
Mates5485 likes this.
Mira393
ohraná písnička které už stejně nikdo nevěří.............
apredsasatoci
buduci cas. datum, minuly cas. zaujimave.
Mates5485 likes this.
Janka S.
To čo sú za bludy? Na tejto stránke ma už naozaj nemôže prekvapiť nič.
Mates5485 likes this.