Smrť pravého pápeža a falošného proroka -Jennifer

Náš Pán Ježiš Jennifer 17. septembra 2022: Moje dieťa, mnohí sa ťa pýtajú, kde sú Moje slová, prečo tvoj Spasiteľ mlčí? Moje dieťa, som tam, kde som vždy zostal – sedím v tichu svätostánku a očakávam …More
Náš Pán Ježiš Jennifer 17. septembra 2022:
Moje dieťa, mnohí sa ťa pýtajú, kde sú Moje slová, prečo tvoj Spasiteľ mlčí? Moje dieťa, som tam, kde som vždy zostal – sedím v tichu svätostánku a očakávam duše v adorácii. A predsa, kto príde?
Pýtam sa svojich detí: Hľadáte svojho Spasiteľa? Naháňate svet, ktorý je zaplavený zlom? Príliv sa obrátil a Moje deti musia dbať na varovania, ktoré sú všade okolo nich. Satan sa snaží získať čo najviac duší prostredníctvom strachu. Vypustil svojich spoločníkov do každého kúta zeme, aby spôsobil chaos a zmätok. Zaplavil steny mojej cirkvi a vezme so sebou tých, ktorí sa podvolili jeho bezbožnosti. Moje deti sa nebojte, lebo ako som povedal Petrovi, brány pekla moju Cirkev nikdy nepremôžu. Je to [Cirkev] jediné miesto, kde sa nebo a zem spájajú, pretože Ja som prítomný Telo, Krv, Duša a Božstvo.Tí v mojej Cirkvi, ktorí dovolili zlu vstúpiť do ich sŕdc a viedli mnohé duše na nesprávnu cestu, uvidia chyby na svojich cestách.
Prišiel som vám povedať, že …More